Profesjonalne przerabianie 艣wiate艂

Tuning, Serwis, Przerabianie 艢wiate艂, Import Cz臋艣ci.

Moderator: caniggia

Re: Profesjonalne przerabianie 艣wiate艂

Postprzez roosman » 2017-08-10, 14:04

caniggia - Dzwonie艂em ale si臋 nie dodzwoni艂em.
Mustang b臋dzie za kilka dni, wi臋c czas najwy偶szy si臋 umawia膰 i mam do Ciebie pytania (przeczyta艂em ca艂y w膮tek i by艂em na Twojej stronie, ale albo przegapi艂em albo wymy艣li艂em co艣 nowego) - mustang rok 2016.
艢wiat艂a pozycyjne - wszystkie 3 na czerowno, 艣wiat艂a stop - wszystkie trzy na czerwono, kierunkowskazy sekwencja przy wy艂膮czonych 艣wiat艂ach i przy w艂膮czonych 艣wiat艂ach pozycyjnych. Przy w艂膮czonych 艣wiat艂ach stop kierunkowskazy tylko w skrajnych zewn臋trznych sekcjach a stop w pozosta艂ych d贸wch. 艢wiat艂a przeciwmg艂owe w skrajnych wewn臋trznych sekcjach - przy w艂膮czonych przeciwmg艂owych kierunkowskaz tylko w zewn臋trznych sekcjach a stop tylko w 艣rodkowych.
Prz贸d tak jak robisz - 艣wiat艂a do jazdy dziennej/postojowe a przy w艂膮czonym kierunkowskazie bia艂e si臋 wy艂膮czaj膮 a 偶贸艂te mrugaj膮 w sekwencji.
Pytania
- czy nakombinowa艂em czy zrobisz to bez problemu?
- lampy wiadomo, 偶e musze Ci przes艂a膰, ale czy musz臋 Ci dostarczy膰 ta偶 auto?
- w starszych postach (du偶o starszych) jest napisane 偶e wsp贸艂pracujesz z warsztatem w Wawie - nadal aktualne?
- generalnie to mam troch臋 poj臋cia o naprawach i lutowaniu, nie mam te偶 dw贸ch lewych r膮k, wi臋c pytanie czy trzeba przerabia膰 co艣 w aucie i jak to jest skomplikowane i czy jest dost臋pny lub mo偶esze w ramach us艂ugi udost臋pni膰 manual co gdzie i z czym lutowa膰?
- je偶eli podejmiesz si臋 przerobi膰 lampy to jakie s膮 terminy?
- i kiedy mo偶na do Ciebie dzwoni膰 偶eby uda艂o si臋 dodzwoni膰, lub pro艣ba o kontakt z Twojej strony - numer poleci na Priv
Dzi臋kuj臋
Bo prawdziwy m臋偶czyzna powinien mie膰 wa艂, a nie jakie艣 przeguby.
roosman

Do艂膮czy艂(a): 2012-06-14, 13:44
Model: VI
Silnik: V6 3.7
Kolor: Black

Re: Profesjonalne przerabianie 艣wiate艂

Postprzez caniggia » 2017-08-17, 08:02

Dwa dni by艂em bez telefonu, gdy偶 mi 1h auta po nim je藕dzi艂y, ju偶 jestem. Wszystko si臋 zgadza co napisa艂e艣.
caniggia
Forumowicz

Do艂膮czy艂(a): 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Poprzednia strona

Powr贸t do HD-Customs

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 9 go艣ci

• Reklama

x