Max - Wieliczka

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Max - Wieliczka

Post autor: celibad » 2012-10-09, 08:11

MAX napisał :

I ja widzę i jestem.
I już przekazuję konkrety, właśnie w dniu dzisiejszym rozmawiałem z Burmistrzem Panem Arturem Kozłem i jego zastępcami.
Wchodząc do siedziby urzędu w Wieliczce byłem mało optymistycznie nastawiony a tu proszę miłe zaskoczenie .
Na nasze potrzeby dostaniemy SOLNE MIASTO
http://www.wieliczka.eu/pl/46691/6,0/V_ ... wicza.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Obrazek
Wieliczka deklaruje zdecydowaną pomoc we współorganizacji MR 2013 na terenie Miasta Wieliczka, mało tego wyszła już z propozycją udostępnienia tzw. Solnego Miasta. Jest to potężny obiekt w którym mieści się Hala sportowo widowiskowa składająca się dwóch zadaszonych hal. w jednej z nich będziemy mogli zaprezentować część naszych maszyn. Poza tym jest jeszcze basen, orlik, korty, sale konferencyjne itd. no i duży parking z fontanną.
Na chwilę obecną umówieni jesteśmy na kwiecień zaraz po dużej imprezie motoryzacyjnej jaka jest corocznie organizowana w Wieliczce- Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.
Widzę że trasę mamy w 85%, co do daty nie jest jeszcze do końca dopracowana. Szczerze mówiąc jeśli Wieliczka wstrzeli się w piątek, byłaby niezła impra , a co myślicie gdyby właśnie w Wieliczce zostać na dwa dni , trasa z Lublina nie jest łatwa zakładam zatem że w 60-70 załóg cały rajd w Wieliczce pojawiać się będzie aż do późnych godzin wieczornych .
Miasto jak i sam obiekt idealnie nadaje się na spotkanie integracyjne mamy dla nas wszelkie wygody i możliwości basen korty sale konferencyjne kopalnie soli paint ball itd.
Co do bazy hotelowej w Wieliczce nie ma z tym problemu ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Max - Wieliczka

Post autor: celibad » 2012-10-09, 08:13

Max ... tutaj wrzucaj wszystko co dotyczy Wieliczki


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Max - Wieliczka

Post autor: MAX » 2012-10-31, 23:19

Wieliczka ma kolejne konkrety.
Wybrałem dla nas najlepszy Hotel jaki jest dostępny w Wieliczce a mianowicie czterogwiazdkowy Hotel Turówka oddalony zaledwie o 4 minuty od Solnego Miasta w którym będziemy prezentować nasze maszyny.
http://www.turowka.pl/galeria/hotel.htm ... 9_pol.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

http://www.turowka.pl

W hotelu zarezerwowałem już 53 pokoje, od standardowej ceny zbiłem 28 % a na deser mamy darmowy parking który normalnie kosztuje 20 zł.
W cenie noclegu otrzymujemy od hotelu śniadanie, monitorowany parking, nielimitowany dostęp do Internetu oraz korzystanie z basenu i Jacuzzi.

Bufetowe śniadanie

szynkę staropolską, szynkę drobiową, pasztet z ziołami, schab pieczony, łososia wędzonego, twarożek
na słono, ser biały, pastę jajeczna ze szczypiorkiem, paterę serów, owoce, pomidory z cebulką, sałatkę owocową, sałatkę grecką, sałatkę "Turówka", jajka w majonezie, pieczywo, parówki, frankfurterki, jajecznicę na szynce, jajka na miękko, jajka sadzone, warzywa konserwowe, warzywa grillowane, boczek smażony, dżemiki, masełka, miód, jogurty, płatki śniadaniowe

Cena pokoju 2 osobowego to 289,00 zł
A więc zakładając że przyjedzie 106 osób wydamy 15 317,00 zł
Maksymalna iloś miejsc noclegowych to 130.
Wspomnę jeszcze że w tym obiekcie podczas tegorocznych mistrzostw stacjonowała reprezentacja Makaroniarzy Wicemistrzowie Europy :szok:
Hotel może równierz zorganizowac w ogrodzie grill cena 60 zł od osoby.


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Max - Wieliczka

Post autor: Kuba » 2012-11-01, 10:08

Sympatyczne miejsce - dobra robota. Fajnie, że położone w centrum :ok:
Jak Turówka podeszła do tematu kiedy przedstawiłeś imprezę i fakt, że chcielibyśmy u nich być?



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Max - Wieliczka

Post autor: MAX » 2012-11-01, 11:36

Kuba pisze: Jak Turówka podeszła do tematu kiedy przedstawiłeś imprezę i fakt, że chcielibyśmy u nich być?
Raczej chłodno, sporo czasu poświęciłem na przedstawienie ogólnego kształtu i charakteru naszej imprezy.
Niewątpliwie jesteśmy dla nich super klientem, z drugiej jednak strony obiekt w tym miejscu jest oblegany przez turystów .
Wyobraźcie sobie że podczas sprawdzania dostępności noclegów w interesującym nas terminie (14-15.08) dowiedziałem się że z dnia 15.08.13 na 16.08.13 już są rezerwację na 5 pokoi masakra przecież to jeszcze 10 miesięcy.
Niech to da innym organizatorom do myślenia że już najwyższy czas by złożyć wstępną rezerwację.


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Max - Wieliczka

Post autor: celibad » 2012-11-01, 13:49

Fajnie Max ze ogarnąłeś temat Hotelu ... Pozostałym ORGANIZATOROM przypominam ze skutecznie blokujecie umieszczenie na forum ogólnym informacji o MR2013 i jego kosztach !!!!


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Max - Wieliczka

Post autor: Dezo » 2012-11-02, 10:05

Max dobra robota! Hotel jest świetny, nocowałem w nim. Lokalizacja wręcz doskonała.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Max - Wieliczka

Post autor: MAX » 2012-11-14, 20:43

Kolejny raz pytanie co do zmiany terminu i przesunięcia poszczególnych miast na MR 2013 wraca jak bumerang .
Szczerze mówiąc jestem wściekły na was, wiecie z pewnością że jestem już po kilku poważnych rozmowach , jakiekolwiek zmiany wprowadzają zamęt i chaos nie mówiąc o tym że tracimy wiarygodność.
Przy kolejnym MR daty startu powinny być ustalane w szerszym gronie i po jego ogłoszeniu bezwzględnie utrzymane w mocy aż do startu .
Ok to tyle musiałem wywalić to z siebie.

Co do szczegółów i daty o jaką pytał Pavlito ok mam możliwość przełożenia rezerwacji w Hotelu Turówka z dnia 14.08.13 na 13.08.13.

Warszawa zastanówcie się więc czy termin jaki wstępnie zaproponowaliście wdrażamy w MR2013 a więc wyglądał by następująco:



11.08 przyjazd uczestników do wraz z pokazem Warszawy
12.08 Etap I - wyjazd z okolic Warszawy do Lublina
13.08 Etap II - wyjazd z Lublina do Wieliczki
14.08 Etap III - wyjazd z Wieliczki ---> trasa do Kudowy Zdrój (lub okolice)
15.08 Etap IV - wyjazd z Kudowy(lub okolic) --> przejazd do Skalnego Miasta w Czechach -----> potem przejazd do Pragi ... organizacja Czeski Mustang klub
16.08 Etap V - dzień w Pradze -----> Wieczorem zakończenie rajdu.
17.08 Rozjazd do domów.


Proszę o odpowiedź możliwie szybką odpowiedź


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Max - Wieliczka

Post autor: celibad » 2012-11-14, 21:20

a dlaczego chcecie przesuwać date ?


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
horse
Forumowicz
Posty: 636
Rejestracja: 2009-02-09, 22:43
Model: Mustang Convertible
Silnik: V6 4.0
Kolor: Torch Red
Kontakt:

Re: Max - Wieliczka

Post autor: horse » 2012-11-14, 22:46

celibad pisze:a dlaczego chcecie przesuwać date ?

Macku, bo duzo latwiej nam bedzie zalatwic sponsorów, jesli zrobimy jakas duza impreze w Warszawie w niedziele zamiast w poniedzialek gdzie kazdy bedzie skacowany i przywalony pierwszym dniem tygodnia. W niedziele bedziemy dostepni dla duzo wiekszej liczby ludzi. A jesli wszytsko wyjdzie po naszej mysli to chcemy was bardzo bardzo zaskoczyc, ale narazie nic nie moge powiedziec, bo jeszcze to wszystko sie dopiero okaze, poza tym wczesniej docieramy do Pragi a wtedy jest dlugi weekend i podejrzewam ze sporo ludzi bedzie chcialo zostac dzien - dwa w Pradze.

Uwierzcie nam w Warszawie na starcie bedzie duzo duzo latwiej, a potem i wam, jesli dzieki temu bedzie wiecej sponsorow.


Jam jest Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty!!! :D

Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1305
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: Max - Wieliczka

Post autor: pavlito » 2012-11-14, 23:03

Odpowiedź jest dosyć prosta. Żeby impreza startowa miała jakiekolwiek szersze znaczenie, czyli nie ograniczyła się do startu przez dmuchaną bramę gdzieś w mieście, musimy zrobić event inauguracyjny w weekend. W poniedziałek, czy wtorek pies z kulawą nogą do nas nie zawita. Żadne media tego nie pochwycą i nie wypromują. Przyjdzie garstka ludzi niepracujących. Utrzymanie inauguracji w poniedziałek po południu i startu we wtorek rano ogranicza znacząco możliwość pozyskania rozsądnych sponsorów. Zrobienie jakiejś imprezy w niedzielę po południu i start w poniedziałek znacząco podnosi szansę, że zachęcimy kogoś do wejścia we współpracę, bo wtedy przyjdą ludzie, żeby nas zobaczyć (i inne atrakcje, które można współorganizować z kimś przy okazji).

Obecnie każdy z nas zapewne musiałby wyłożyć ok. 3500 pln na całą imprezę i to przy założeniu, że atrakcje w miastach - przystankach nie są płatne przez MKP. Wliczamy tu wszystko: hotele, paliwo, wyżywienie, autostrady, ew. parkingi, wstępy, pakiet startowy, pakiet reklamowy na auta. Czyli to co zwykle. Oczywiście płacąc opłatę startową w ratach ulżymy sobie w tych obciążeniach, ale nie zmienia to faktu, że jeśli ktoś nam nie dołoży, to
3 500 x 50 = 175 000 pln.
I tyle.

Max, zgadzam się z Tobą, że takie ustalenia powinny być solidnie przewałkowane na samym początku. Tak samo jak koncepcja rajdu, trasa itp. Rezerwacja hoteli - ze szczerym i prawdziwym szacunkiem dla Twojego zaangażowania i efektów rozmów - to enty etap układanki. Dużo ważniejsze są Twoje rozmowy z władzami miasta. Jeśli oni poważnie podchodzą do tematu, to przesunięcie imprezy o 1 dzień przy planowaniu z wyprzedzeniem 9 miesięcznym jest akceptowane i nie powinno nikogo obrażać. Jeśli powiedzą: nie, musicie u nas być w przeddzień dnia wolnego - wówczas musimy ten problem rozwiązać.
Tak jak Ci mówiłem - nie pomniejszamy rangi występu w Wieliczce. To kluczowy przystanek. Dalej ściągamy wakacyjne tłumy. Dalej przyjedzie 50 aut. Dalej big show. Wciąż robocze uzgodnienia i problemy do rozwiązania.

Obecnie przygotowujemy ofertę sponsorską i od jej skuteczności będzie zależało na co możemy sobie pozwolić. Nie oszukujmy się - Warszawa to potencjał, który możemy spróbować wykorzystać albo od razu przyjmiemy, że tego nie chcemy. Wtedy miejsce i data startu zależą tylko od naszej wygody.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Max - Wieliczka

Post autor: celibad » 2012-11-14, 23:20

zajebiste pomysły rodzą się zawsze w bólach .... co by się Wam udało :)


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1305
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: Max - Wieliczka

Post autor: pavlito » 2012-11-14, 23:30

Na razie mamy jeszcze trochę czasu na uzgodnienia. Max wstępnie potwierdził możliwość przesunięcia (choć nie jest zbyt zadowolony). Sławek też potwierdził. Rafała zapytamy jak wróci, ale pewnie nie będzie problemu. Inne etapy to jeszcze terra incognita. Jest o co grać.

Budżety reklamowe się ustala teraz. W grudniu już tylko się myśli o przypisaniu kwot do wybranych pomysłów, o dokończeniu bieżącego budżetu i o Świętach. Dlatego decydujące są najbliższe tygodnie.



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Max - Wieliczka

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2012-11-14, 23:36

już wróciłem i niemam nic co do przesuwania terminu jeszcze czekam na parę przetasowań jak to bywa



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Max - Wieliczka

Post autor: MAX » 2012-11-15, 23:24

W takim razie jest zmiana i od dnia dzisiejszego pozostajemy przy poniższym planie MR 2013

11.08 przyjazd uczestników do wraz z pokazem Warszawy
12.08 Etap I - wyjazd z okolic Warszawy do Lublina
13.08 Etap II - wyjazd z Lublina do Wieliczki
14.08 Etap III - wyjazd z Wieliczki ---> trasa do Kudowy Zdrój (lub okolice)
15.08 Etap IV - wyjazd z Kudowy(lub okolic) --> przejazd do Skalnego Miasta w Czechach -----> potem przejazd do Pragi ... organizacja Czeski Mustang klub
16.08 Etap V - dzień w Pradze -----> Wieczorem zakończenie rajdu.
17.08 Rozjazd do domów.

Warszawka życzę powodzenia :szok:


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2013”