Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Sprawy organizacyjne. Dział widoczny dla organizatorów.
Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: celibad » 2012-10-24, 20:03

POpieram jak najbardziej opcje Bielka i Alustara ... niech warszawka pokaże siebie z jak najlepszej strony , stolyca to stolyca ... jesli start nie uda się załatwić z Krk przedmieścia to moze uderzyc do dyrekcji Złotych tarasów , moze zasponsorowałyby np 20000 zł za to że start odbedzie się właśnie z ich parkingu ... można by było wstawić do Złotych tarasów jakieś dwa może trzy mustangi na tydzień przed rozpoczęciem MR z informacją o całym wydarzeniu ? pamiętam ze Manufaktura w łodzi była zachwycona takim pomysłem .... Nic nie narzucam , taka po prostu lużna propozycja


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: Kuba » 2012-10-24, 20:54

.....Zamek Królewski, Krakowskie przedmiescie, zjazd karową aby wpaść na most i przejechać choć symbolicznie wałem miedzyszynskim przez pragę by potem siekierkowskim wrócić na trasę wylotowa na Górę Kalwarię.... szalone co?:)......

Popieram, a tak na poważnie - Bielek da ło by to ra dę za ła tw ić?



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: Bielek » 2012-10-24, 21:36

Trzeba spróbować. Nie wiem
Gdzie startowało monte carlo ale myśle ze to do załatwienia. Raz swoim Mustangiem brałem udział
W jakiejś akcji gdzie wystawialismy sie wlasnie na krakowskim, więc juz to było przerabiane


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: MAX » 2012-10-24, 22:23

Bielek pisze:Trzeba spróbować. Nie wiem
Gdzie startowało monte carlo ale myśle ze to do załatwienia. Raz swoim Mustangiem brałem udział
W jakiejś akcji gdzie wystawialismy sie wlasnie na krakowskim, więc juz to było przerabiane
No grubo lecz kto nie spróbuje ten nie będzie wspominał w zimowy zimny wieczór przy jack daniels „może jednak było warto zapytać ?”
Mnie nie pytajcie do kopalni nie wiedziemy :wstyd: ok jadę na pomiar zbadam windę towarową ,ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałem :szok: .


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: Bielek » 2012-10-24, 22:41

MAX pisze:Mnie nie pytajcie do kopalni nie wiedziemy :wstyd: ok jadę na pomiar zbadam windę towarową ,ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałem :szok: .

o takie grube pomysły chodzi!!! nie ma rzeczy niemożliwych. Na Mustang Race ludzie powinni łapać się za głowy. Tak jak to było w Rawiczu na torze żużlowym

Wieliczka - najniżej jeżdżący samochód na ziemi... czy raczej pod ziemią;)

uwaga do organizatorów. nie zdradzajcie do kona Waszych wszystkich pomysłów, nawet tutaj. Niech kilka rzeczy będzie niespodzianką i sporym zaskoczeniem.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
CFO80
Młodszy Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 2010-07-21, 15:38
Model: CFO

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: CFO80 » 2012-10-25, 00:28

jestem za :-)


Marcin | CFO

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: Dezo » 2012-10-25, 07:05

No, nareszcie widzę fantazję u organizatorów :D . Tak trzymać panowie, tak trzymać.
Pomysły ze startem na Krakowskim i zjazd do podziemi Wieliczki nie wydają mi się wcale nierealne.
Działać, działać, bo mało casu kruca bomba, mało casu...
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: Kuba » 2012-10-25, 14:09

Skoro w Wieliczce dokonano podziemnego lotu balonem to znaczy są otwarci na takie rzeczy.

Jakby przyczepić do auta mały wózek z urobkiem to byłby hicior :D I mówię to poważnie



Awatar użytkownika
CFO80
Młodszy Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 2010-07-21, 15:38
Model: CFO

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: CFO80 » 2012-10-25, 20:46

Horse, Bielek,

spotkajmy się w niedzielę gdzieś w centrum, żeby ustalić jeden wspólny scenariusz.
Pasuje Wam godzina 11:00 w niedzielę -28.10?
Gdzieś w centrum, np. Pl. Trzech Krzyży?

Piszę w imieniu swoim i Mirka


Marcin | CFO

Awatar użytkownika
CFO80
Młodszy Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 2010-07-21, 15:38
Model: CFO

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: CFO80 » 2012-10-26, 20:24

Dzwoniłem dzisiaj trochę tu i trochę tam. Zebrałem kilka informacji co i jak przygotować i będzie duuużo spraw do zorganizowania.

1. Pod Zamkiem Królewskim nie można. Od 3 lata Prezydent Hania zabrania. Jedyne imprezy publiczne jakie mogą mieć ta miejsce to o tematyce kościelnej. "a już na pewno nie motoryzacyjne"

2. Polecono nam następujące miejsca: Plac Teatralny (czuli tam gdzie odbywa się Verva), Plac Defilad - czyli największy plac w Europie, pod Pałacem Kultury i Nauki (bardziej w centrum już się nie da), i mój faworyt Stadion Narodowy (zaleta - po praskiej stronie)

Organizując imprezę gdziekolwiek w Wawie, licząc, że będzie 1000 osób (myślę, że minimum tyle będzie) musimy:
a) otrzymać zgodę od biura bezpieczeństwa ratuszu w Warszawie
b) Zarządu terenów publicznych - Plac teatralny, PKiN'u - Plac defilad, Dział marketingu - Stadion
c) Musimy zapewnić ochronę 17 ochroniarzy na 1000 gapiów, 27 - 2000, 37 - 3000 itd.
d) otrzymać zgodę straży pożarnej i pogotowia i policji (na wszystko są odpowiednie przepisy)

to tak pokrótce

mam plan :-) ale to już na spotkaniu


Marcin | CFO

Awatar użytkownika
CFO80
Młodszy Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 2010-07-21, 15:38
Model: CFO

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: CFO80 » 2012-10-26, 20:28

co do niedzieli to zgarniemy Bielka o 10:30 z wilanowa, po drodze zrobimy kilka zdjęć i możemy się spotkać na pl trzech krzyży o 11?

Horse - pasuje Ci?


Marcin | CFO

Awatar użytkownika
CFO80
Młodszy Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 2010-07-21, 15:38
Model: CFO

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: CFO80 » 2012-11-05, 15:00

Nocleg Warszawa
Na dzień dzisiejszy mam ofertę z 4 interesujących nas hoteli:

Ceny wahają się od 280 do 400 zł za pokój 2 osobowy, przy założeniu minimum 30 pokoi i daty noclegu niedziela 11-12.08.2012r.

(część hoteli w cenie ma dodatkowe atrakcje)


Marcin | CFO

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-01-13, 18:56

czy coś już wiadomo jak będzie wyglądał start ?

CFO80 pisze:Dzwoniłem dzisiaj trochę tu i trochę tam. Zebrałem kilka informacji co i jak przygotować i będzie duuużo spraw do zorganizowania.

1. Pod Zamkiem Królewskim nie można. Od 3 lata Prezydent Hania zabrania. Jedyne imprezy publiczne jakie mogą mieć ta miejsce to o tematyce kościelnej. "a już na pewno nie motoryzacyjne"

2. Polecono nam następujące miejsca: Plac Teatralny (czuli tam gdzie odbywa się Verva), Plac Defilad - czyli największy plac w Europie, pod Pałacem Kultury i Nauki (bardziej w centrum już się nie da), i mój faworyt Stadion Narodowy (zaleta - po praskiej stronie)

Organizując imprezę gdziekolwiek w Wawie, licząc, że będzie 1000 osób (myślę, że minimum tyle będzie) musimy:
a) otrzymać zgodę od biura bezpieczeństwa ratuszu w Warszawie
b) Zarządu terenów publicznych - Plac teatralny, PKiN'u - Plac defilad, Dział marketingu - Stadion
c) Musimy zapewnić ochronę 17 ochroniarzy na 1000 gapiów, 27 - 2000, 37 - 3000 itd.
d) otrzymać zgodę straży pożarnej i pogotowia i policji (na wszystko są odpowiednie przepisy)

to tak pokrótce

mam plan :-) ale to już na spotkaniu



Awatar użytkownika
sławekw
Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: 2010-04-19, 21:19
Kontakt:

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: sławekw » 2013-01-16, 21:58

CO SIĘ Z WAMI DZIEJE

Jak tak dalej będzie, że nie mam od was żadnych informacji ani tym bardziej nie ma żadnych informacji tutaj to zrobię start w Kazimierzu Dolnym i nie będę się denerwował, że rozwalicie mi odcinek :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:


Nic na siłę, wszystko młotkiem :D i wyklepie się coś takiego:
Obrazek

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Warszawka -Mirmal , CFO i Horse

Post autor: MAX » 2013-01-16, 22:25

Slawek myśle ze Warszawa ma potencjał i zaskoczy nas z pewnością trzymają coś w tajemnicy o czym jaz wcześniej wspominał Bielek.
Bielek pisze:
MAX pisze:Mnie nie pytajcie do kopalni nie wiedziemy :wstyd: ok jadę na pomiar zbadam windę towarową ,ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałem :szok: .

o takie grube pomysły chodzi!!! nie ma rzeczy niemożliwych. Na Mustang Race ludzie powinni łapać się za głowy. Tak jak to było w Rawiczu na torze żużlowym

Wieliczka - najniżej jeżdżący samochód na ziemi... czy raczej pod ziemią;)

uwaga do organizatorów. nie zdradzajcie do kona Waszych wszystkich pomysłów, nawet tutaj. Niech kilka rzeczy będzie niespodzianką i sporym zaskoczeniem.


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2013”