31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
Madasek
Forumowicz
Posty: 505
Rejestracja: 2008-08-30, 23:10
Model: 2007 Shelby GT
Silnik: inny V8
Kolor: Czarny srebrne pasy

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: Madasek » 2013-09-08, 20:15

:P ja sciągnałem kapelusz tylko kilka razu a byłem hell-red to współczuje tym co nie nosili nic, ma się te doswiadczenie z lotniska w Kamieniu :D ale mysle ze to nas opaliły te f-16 troszke ;) własnie nagrał ktoś może jak przelatywały nad nami? to był ogien i chyba wtedy tak sie zarumieniliśmy :hyhy:

ciii tomek888 tez jezdzilem na dunlop sp2000 z 2002r i powiem ci ze petarda :D jak narazie najlepsze opony na torze i na suchy asfalt i to bez smiechów. A jakie lipne zaciski miało to lambo :D pamietam 1 raz jak zobaczyłem diablo jakies kilkadziesiat lat temu to sie malo nieposikalem a teraz jakos takos...dupy nie urywało

GT "Kinia" ;)

szkoda tylko, że przed 13 wpuścili te "bydełko" i juz się nie mogłem ruszyć pozwiedzać :/ bo wczesniej była kultura zaglądali bez macania a potem "potop"

acha no i pozdro dla kolegi ze Szczecina, wiem że czytasz bo się przyznałeś to byś się w końcu udzielił :chytry:



Awatar użytkownika
tomek888
Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 2012-04-07, 20:54
Model: GT Supercharged
Silnik: V8 4.6
Kolor: Alloy Grey

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: tomek888 » 2013-09-08, 22:18

Madasek, ale ponad 10 letnie opony to chyba nie trzymają tak , jak np 2-3 letnie? Jak dotknąłem tych opon, to były strasznie twarde i sparciałe.
P.S. Dzięki T-jay, niezły ten Diablostang :rotfl:
Bielku, nadal nie wiem po co kręciłeś mnie jak jem bułkę na tle wozu straży pożarnej, pewnie jakiś fortomontaż będzie ;)



Awatar użytkownika
marcinp
Stowarzyszenie MKP
Posty: 413
Rejestracja: 2012-08-15, 23:14
Model: 66 Coupe, 72 Mach1
Silnik: inny V8
Kolor: Silver Blue, Bright Blue Metallic
Lokalizacja:: Wrocław

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: marcinp » 2013-09-08, 22:53

Ja również dziękuję za wspólną zabawę podczas spotkania. Byliśmy pierwszy raz naszym konikiem wśród tak pięknych Mustangów i pozytywnie zakręconych właścicieli. Było SUPER :D
Na ile tylko czas pozwoli będziemy z naszym klasykiem stałymi bywalcami wspólnych spotkań.
Niektóre Mustangi mogą wpędzić w kompleksy - szczególnie jak się stoi koło Mustanga Madaska - szacunek za to, jak to może wyglądać pod maską - zmotywowało mnie to do spędzenia długich godzina w garażu na czyszczeniu ;)
Zawsze mówiłem, że na zdjeciach ważne jest tło ;)
Obrazek


Pozdrawiam,
marcinp

Gonsso
Młodszy Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 2013-02-03, 11:26
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czarny
Kontakt:

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: Gonsso » 2013-09-09, 07:42

Co do Ferrari i Lambo, to jak ktoś na tak pięknych autach umieszcza byle jakie reklamy to od razu widac po co mu takie auta są potrzebne i raczej nie jest zainteresowany wymianą opon na nowe albo tarcz na właściwe.
Dla mnie miazga.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: Dezo » 2013-09-09, 08:34

tomaszw11 pisze:Dzięki wszystkim za spotkanie. Byliśmy pierwszy raz. Szczególne podziękowania dla Dezo za zainteresowanie nowicjuszami. :ok: :super:
Cała przyjemność po mojej stronie. Miło pogawędzić z sympatycznymi ludźmi. Tomek i Kasia (i Wasza pociecha) - miło było Was poznać. :)
Z nowymi osobami w środowisku zawsze jest tak, że czują się trochę niepewnie, podczas gdy stali bywalcy "adorują" :D się wzajemnie. Dlatego starajmy się zauważać "nowych" i zagajać rozmowę aby poczuli że są mile widziani.
Natomiast nie wiem kim był kolega niebieskim fastbackiem (chyba 68), który przyjechał trochę spóźniony pomazanym autem z bałaganem (delikatnie mówiąc) w środku... i jeszcze otworzył okno aby wszyscy ten chlewik podziwiali. Jeżeli to czytasz kolego - to prośba na przyszłość - umyj i posprzątaj auto przed publicznym zaprezentowaniem w gronie MKP, bo takie "zaniedbane" psuje opinię pozostałym kilkudziesięciu, którzy się postarali zaprezentować jak najlepiej.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: Bielek » 2013-09-09, 09:32

no to sam zaproponuję, na podstawie tego jak byłem "opiekunem" Czechów podczas MR 2012.

Na początku każdej imprezy, spotu, zlotu itd. pytamy się kto jest nowy, pierwszy raz itd.
przydzielani im są "stali bywalcy", którzy tytułem wprowadzenia przedstawiają im w miarę możliwości pozostałych uczestników, jeśli jest jakaś potrzeba pomocy to wiadomo do kogo mają się zgłosić..

przyznam, że już nie ogarniam chwilami, kto jest pierwszy czy już był kilka razy. Dzięki takiemu rozwiązaniu choć trochę rozwiążemy kwestię szybszej integracji.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
tomaszw11
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 2012-09-20, 12:47
Model: 2011 Premium
Silnik: V6 3.7
Kolor: Red candy metallic

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: tomaszw11 » 2013-09-09, 09:53

Bielek pisze:może ktoś napisze, krótki tekst, który umieścimy na stronie klubowej? może tomaszw11? miałeś trochę kilometrów do przejechania. napiszesz coś?
Trochę kilometrów przejechaliśmy ale warto było. :)

Co tu pisać, pozostaje tylko zacytować Dezo..
"Z nowymi osobami w środowisku zawsze jest tak, że czują się trochę niepewnie, podczas gdy stali bywalcy "adorują" :D się wzajemnie. Dlatego starajmy się zauważać "nowych" i zagajać rozmowę aby poczuli że są mile widziani. "


"Marzenia stają się prawdą"

Awatar użytkownika
rafal_04
Forumowicz
Posty: 230
Rejestracja: 2013-03-30, 08:32
Model: GT390
Kontakt:

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: rafal_04 » 2013-09-09, 10:14

Bielek pisze:no to sam zaproponuję, na podstawie tego jak byłem "opiekunem" Czechów podczas MR 2012.

Na początku każdej imprezy, spotu, zlotu itd. pytamy się kto jest nowy, pierwszy raz itd.
przydzielani im są "stali bywalcy", którzy tytułem wprowadzenia przedstawiają im w miarę możliwości pozostałych uczestników, jeśli jest jakaś potrzeba pomocy to wiadomo do kogo mają się zgłosić..

przyznam, że już nie ogarniam chwilami, kto jest pierwszy czy już był kilka razy. Dzięki takiemu rozwiązaniu choć trochę rozwiążemy kwestię szybszej integracji.

tak sobie myślę :) dobre było by mieć smycze np stare wygi kolor x nowi dostają kolor y. Jak będa już się czuć na tyle pewni to sami przechodza na kolor x, może to być po 1 spotkaniu a może być po 10, każdy inaczej się integruje. dodatkowo fajnie byłoby mieć indentyfikatory z ksywką z forum, znacznie ułatwi komunikację między nami.


https://www.facebook.com/FordMustang1968" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
AdamSz
Forumowicz
Posty: 296
Rejestracja: 2012-05-22, 08:06
Model: 2006 Deluxe Copue
Silnik: V6 4.0
Kolor: Black

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: AdamSz » 2013-09-09, 11:29

Zamiast identyfikatorów proponowałbym po prostu koszulki z logo klubu i ksywka z forum ;)


Dreams Come True :]

Pozdrawiam,
Adam

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: Dezo » 2013-09-09, 16:16

Eeeee tam, nie wymyślajcie. Po prostu trochę więcej wrażliwości i będzie dobrze. Swój na swego zawsze trafi :) .
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
ERTE
Forumowicz
Posty: 426
Rejestracja: 2012-04-01, 12:36
Model: Coupe 289 66
Silnik: V8 4.6
Kolor: podkład:)

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: ERTE » 2013-09-09, 16:35

no te smycze to taka troche segregacja ;p

samo auto przełamuje wszystkie bariery, każde jest wyjątkowe na swój sposób więc chcąc nie chcąc każdy podejdzie popyta co tam jest zmodzone, a czemu tak, a gdzie to było kupione, a jak naprawić to tamto no i jakoś sie poznajemy, jak ktoś wcześniej pisał każdy inaczej nawiązuje znajomości, zawsze można podskoczyć na lokalne spoty i jest do kogo później gębe otworzyć, kto przedstawi Cie innym
a jak w każdej społeczności ludzie się bardziej lub mniej koleguja, ale o dziwno buraka z mustangiem tez idzie trafić ;/

Bielek pomysł na powitanie jest ok, a z tym opiekunem to bez przesady jeszcze sie taki uczepi jak rzep :D

Kolega z niebieskiego fasta jest zalogowany na forum ale nicka nie kojarze



Awatar użytkownika
Sławek
Forumowicz
Posty: 257
Rejestracja: 2012-03-08, 18:43
Model: GT 2009
Silnik: V8 4.6
Kolor: Ebony

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: Sławek » 2013-09-09, 19:52

Wspólne przeżycia, których nie brakuje podczas zlotów integrują najlepiej ;)
Załączniki
Libacja.jpg


May the Horse be with you!

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: Kuba » 2013-09-09, 22:07

Sławek, ostatnio taką akcję jak na obrazku widziałem w Górze Kalwarii, potem jakoś w Lublinie, dzień później w Wieliczce też tacy jogini byli, w Kudowie rano co najmniej dwóch spało w cieniu drzewa a wieczorem jak zwiedzałem Pragę to zgadnij co? Tyż byli :)
Zupełnie jakby się zorganizowali na jakąś wycieczkę :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
Madasek
Forumowicz
Posty: 505
Rejestracja: 2008-08-30, 23:10
Model: 2007 Shelby GT
Silnik: inny V8
Kolor: Czarny srebrne pasy

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: Madasek » 2013-09-10, 14:56

A Jednak!! podniosłem dziś maske żeby sprawdzić plyny itp i niema. Pierdolone polaczki cebulaczki głupi korek power steering, teraz już wiecie czemu tak biegam przy aucie i tą swołocz odganiam, głupi nasienie przywleczone z najazdem sowietów i tak przez kilka pokolen się zalęgło. Kurde kosztowny ten wyjazd się zrobił :(



Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Post autor: stang232 » 2013-09-10, 15:03

Może w F16 potrzebowali?

Kurde Madasek, że ktoś się ciebie nie bał i zajeb... jestem w szoku.
Obu mu f_i_uteeek obumarł, złodziejowi jednemu


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „2013”