Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Wszystko o kolejnej edycji Mustang Race.

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
mdziak
Rodzynki Stowarzyszenie MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2013-01-13, 15:00
Model: 2011 Premium
Silnik: V6 3.7
Kolor: Performance White

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: mdziak » 2013-09-05, 18:19

jaguary :hyhy:


Obrazek

Awatar użytkownika
swiadeka
Stowarzyszenie MKP
Posty: 676
Rejestracja: 2009-04-14, 16:58
Model: GT Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: bordowy i białe pasy

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: swiadeka » 2013-09-05, 18:55

Prosiłem o nieopisywanie scen późnonocnych skoro widziałaś Madziu już jaguary ;)


Arek

Awatar użytkownika
mdziak
Rodzynki Stowarzyszenie MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2013-01-13, 15:00
Model: 2011 Premium
Silnik: V6 3.7
Kolor: Performance White

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: mdziak » 2013-09-05, 18:59

i to widziałam je na CB radio :zawstydzony:


Obrazek

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: MAX » 2013-09-06, 01:02

Mam wydarzenie , coś co nie jest śmieszne lecz bolesne, MR ukończyłem bez ścięgna mięśnia dwugłowego prawej ręki , zerwałem dziada na basenie w Wieliczce wiedziałem że coś się poluzowało ale wówczas zignorowałem to, tyle się działo :D .
Uwierzcie mi na słowo, to że przejechałem kolejne 550 km do Pragi to nie było żadnym osiągnięciem , okazało się że popis swojej sztuki wiedzy i doświadczenia miał dać dopiero pan Ordynator , 5 min przed zabiegiem postawił krótką diagnozę, że nie kwalifikuję się do operacji :szok: te 30-40 % siły jaką stracę to nic tam z tym da się żyć.
Powiem krótko żenada .


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
swiadeka
Stowarzyszenie MKP
Posty: 676
Rejestracja: 2009-04-14, 16:58
Model: GT Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: bordowy i białe pasy

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: swiadeka » 2013-09-06, 10:16

MAX pisze:Mam wydarzenie , coś co nie jest śmieszne lecz bolesne, MR ukończyłem bez ścięgna mięśnia dwugłowego prawej ręki , zerwałem dziada na basenie w Wieliczce wiedziałem że coś się poluzowało ale wówczas zignorowałem to, tyle się działo :D .
Uwierzcie mi na słowo, to że przejechałem kolejne 550 km do Pragi to nie było żadnym osiągnięciem , okazało się że popis swojej sztuki wiedzy i doświadczenia miał dać dopiero pan Ordynator , 5 min przed zabiegiem postawił krótką diagnozę, że nie kwalifikuję się do operacji :szok: te 30-40 % siły jaką stracę to nic tam z tym da się żyć.
Powiem krótko żenada .
Wyraz współczucia Max. Widać, że przeżyłeś bliskie spotkania z krajowym NFZ. :mur: Tragedia.

pzdr i trzymaj się, może odrośnie


Arek

gclone
Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 2009-08-25, 12:38
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: gclone » 2013-09-06, 20:50

MAX pisze:Mam wydarzenie , coś co nie jest śmieszne lecz bolesne, MR ukończyłem bez ścięgna mięśnia dwugłowego prawej ręki , zerwałem dziada na basenie w Wieliczce wiedziałem że coś się poluzowało ale wówczas zignorowałem to, tyle się działo :D .
Uwierzcie mi na słowo, to że przejechałem kolejne 550 km do Pragi to nie było żadnym osiągnięciem , okazało się że popis swojej sztuki wiedzy i doświadczenia miał dać dopiero pan Ordynator , 5 min przed zabiegiem postawił krótką diagnozę, że nie kwalifikuję się do operacji :szok: te 30-40 % siły jaką stracę to nic tam z tym da się żyć.
Powiem krótko żenada .
Max nie wiem czy Cię pocieszę ale mi w basenie w Kudowie podczas water polo wyskoczył ze stawu bark (3 razy :rotfl:). Do dzisiaj ciągle boli - bez operacji też się nie obędzie w moim przypadku :mur:



Awatar użytkownika
SPONTAN
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2011-09-26, 15:14
Model: Coupe 66, 68, 69
Silnik: V8 5.0
Kolor: złoty, srebrny, czarny

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: SPONTAN » 2013-09-06, 21:14

Gdy Max spadł z "toru" wypowiedzi przed mikrofonem w Wieliczce zaczął ponownie szukać własnych myśli powtarzał " kupujcie Mustangi ! one nie są takie drogie, kupujcie Mustangi...wejdźcie na ebay'a i kupujcie mustangi! :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Obrazek
SPONTAN-Magkri

Awatar użytkownika
Magkri
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2010-08-16, 21:45
Model: 1966
Silnik: V8 4.6
Kolor: złotko

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: Magkri » 2013-09-06, 21:24

SPONTAN pisze:Gdy Max spadł z "toru" wypowiedzi przed mikrofonem w Wieliczce zaczął ponownie szukać własnych myśli powtarzał " kupujcie Mustangi ! one nie są takie drogie, kupujcie Mustangi...wejdźcie na ebay'a i kupujcie mustangi! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
My z Krzyśkiem boki zrywaliśmy mając świadomość ile kosztował Maxa mustang sam w sobie i ile kasy jeszcze w niego włożył. A on jeszcze przez mikrofon nawoływał "... każdego na to stać..."

Magda dobrze pisze o jaguarach.
Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to przez CB radio kierowcy pytali nas:
" Dokąd to jedziecie tymi Jaguarami" albo inny się zapytał co to za auta a "obcy" kierowca mu odpowiedział, że to jaguary.
I od tej pory jak ktoś pytał przez CB co to za auta to wszyscy odpowiadaliśmy że Jaguary :rotfl: :rotfl:

Mi to się najbardziej podobało "Ile wyciąga tygodniowo..."

Można by opisać wojnę na bicze wodne Spontana i Maxa na myjni. Zamiast myć auta, umyli się nawzajem :przestraszony:


Pozdrawiam Magda - Spontanowa

Awatar użytkownika
swiadeka
Stowarzyszenie MKP
Posty: 676
Rejestracja: 2009-04-14, 16:58
Model: GT Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: bordowy i białe pasy

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: swiadeka » 2013-09-07, 13:45

Magkri pisze: Magda dobrze pisze o jaguarach.
Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to przez CB radio kierowcy pytali nas:
" Dokąd to jedziecie tymi Jaguarami" albo inny się zapytał co to za auta a "obcy" kierowca mu odpowiedział, że to jaguary.
I od tej pory jak ktoś pytał przez CB co to za auta to wszyscy odpowiadaliśmy że Jaguary :rotfl: :rotfl:

Mi to się najbardziej podobało "Ile wyciąga tygodniowo..."

Można by opisać wojnę na bicze wodne Spontana i Maxa na myjni. Zamiast myć auta, umyli się nawzajem :przestraszony:
No to wyjaśniła się kwestia Jaguarów. Nie mam CB radia :(

pzdr


Arek

Awatar użytkownika
Baron
Forumowicz
Posty: 237
Rejestracja: 2012-06-04, 20:11
Model: GT Ford Perfomance
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: Baron » 2013-09-07, 14:41

A mi się podobało jak podczas konkurencji rzutu piłką do betoniarki Pavlito przedstawił drużynę z CZECHOSŁOWACJI :P



Awatar użytkownika
a_gt500
Stowarzyszenie MKP
Posty: 40
Rejestracja: 2011-06-12, 11:20
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: czarny

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: a_gt500 » 2013-09-09, 10:10

ja na długo zapamiętam nasze waterpolo w Kudowie i przerwy techniczne "na jednego". aż Pani zrecepcji nie wytrzymała ciśnienia :D :rotfl:



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: Bielek » 2013-09-12, 20:52

KTO PRZYGOTUJE TXT DLA DRIVE???????????


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: Dezo » 2013-09-19, 09:10

Na MR 2013 nie byłem, więc tutaj nie pomogę. Przypomina mi się jednak zabawna sytuacja z samych początków tej imprezy. Można potraktować ją jako swego rodzaju retrospekcję.
Otóż, kiedy w 2011 roku z Andronikiem odbywaliśmy rozmowy z potencjalnymi sponsorami MR 2011, umówiliśmy się na spotkanie z panią Manager hotelu Aquarius w Kołobrzegu. Do spotkania przygotowaliśmy się profesjonalnie, mieliśmy wcześniej sporządzony folderek w wersji papierowej oraz prezentację w formie slajdów.
Kiedy zaczęliśmy rozmowę i pojawiły się pierwsze zdjęcia Mustangów, pani Manager uśmiechnęła się i przerwała nam mówiąc:
- A ja przez cały czas myślałam, że chodzi o ubrania marki Mustang. Ale te samochody też są fajne.
"O rany..." - pomyślałem wtedy... Wymiana spojrzeń pomiędzy mną i Andronikiem - bezcenna. Efekty tej rozmowy jednak znacie - MR gościł w kołobrzeskim Aquariusie.
:D
Ostatnio zmieniony 2013-09-19, 19:18 przez Dezo, łącznie zmieniany 1 raz.


Samotny Wilk

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: Kuba » 2013-09-19, 18:50

Dezo pisze:Na MR 2013 nie byłem, więc tutaj nie pomogę. Przypomina mi się jednak zabawna sytuacja z samych początków tej imprezy. Można potraktować ją jako swego rodzaju retrospekcję.
Otóż, kiedy w 2011 roku z Andronikiem odbywaliśmy rozmowy z potencjalnymi sponsorami MR 2011, umówiliśmy się na spotkanie z panią Manager hotelu Aquarius w Kołobrzegu. Do spotkania przygotowaliśmy się profesjonalnie, mieliśmy wcześniej sporządzony folderek w wersji papierowej oraz prezentację w formie slajdów.
Kiedy zaczęliśmy rozmowę i pojawiły się pierwsze zdjęcia Mustangów, pani Manager uśmiechnęła się i przerwała nam mówiąc:
- A ja przez cały czas myślałam, że chodzi o ubrania marki Mustang. Ale te samochody też są fajne.
"O rany..." - pomyślałem wtedy... Wymiana spojrzeń pomiędzy mną i Andronikiem - bezcenna. Efekty tej rozmowy jednak znacie - MR dwukrotnie gościł w kołobrzeskim Aquariusie.
:D
Liczę na różne sposoby, ale tak czy siak wychodzi mi że w Aquariusie byliśmy tylko raz. Drugi Kołobrzeg był w Marinie. Chyba, że coś mi umknęło......jakaś impreza :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
bart
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1286
Rejestracja: 2012-11-19, 14:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: windveil blue

Re: Mustang Race 2013 Śmieszne wydarzenia.

Post autor: bart » 2013-09-25, 11:26

ja to po uplywie pewnego czasu musze stwierdzic ze MR2013 opetal moja 3letnia corke!!!

nie wiem co sie stalo, albo wlasnie wiem, ale dziecko wymusza na nas zeby jej MUSTANGI pokazywac, filmiki, parking strzezony itd....., a jeszcze nie daj buk ze wypatrzy jakas znajoma twarz to jest radosc jak by dostala worek cukierow!!

masakra!!
choc w pelni pozytywna
:hurra:


http://www.facebook.com/memoriginpolska" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/balticuspolska" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2013”