MUSTANG RACE 2014 pogaduchy organizatorów

widoczny tylko dla organizatorów
Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

MUSTANG RACE 2014 pogaduchy organizatorów

Post autor: siara » 2013-08-18, 19:42

Ja juz mam pomysl jak zaczac albo skonczyc MR2014

WROCLAW-->Kalisz ( a konkretnie wioska 35KM za Kaliszem gdzie nasz klubowy kolega ma nielada atrakcje) i tylko pytanie czy Wroclaw to START czy FINISH



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: Kuba » 2013-08-18, 23:40

Cześć Siara,

wstępna trasa- Toruń- Trójmiasto-Kołobrzeg-MIędzyzdroje. Pełen lans. Plażing, smażing, komping. Rozmowy z hotelami i włodarzami miejskimi już trwają.
W ciągu kilku tygodniu będzie więcej danych.



Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1305
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: pavlito » 2013-08-19, 01:31

Jest energia, będzie Race!
Pisz Kuba, póki wszyscy są naładowani ;)



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2379
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-08-19, 06:04

termin start 13-16. sierpień 2014



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: MAX » 2013-08-19, 06:33

Tak to prawda mamy wstępny zarys trasy, terminu i deklarację ze strony Klubowiczów Kuby i Tomka 888 że zrobią to jeszcze lepiej w edycji 2014 :super: .

Jeszcze nas adrenalina nie opuściła a są plany tak tak to MKP da się da.

Mustang Race 2013 już za nami , jak tylko się zregenerujecie proszę wszystkich klubowiczów o udział w pozyskiwaniu potencjalnych sponsorów na kolejną edycję w 2014 roku rajd ma potencjał medialny i jest jeszcze ciepły w poprzedniej edycji błędem było to że czekaliśmy z tym zbyt długo, jak wiecie sami był tylko Jeff,s ,Turówka oraz kilku partnerów lokalnych.

MR 2013 kosztował uczestników sporo gotówki, dlaczego ?
Odpowiedz jest nam wszystkim znana trasa mierzyła średnio z dojazdem i powrotem do domów 1850 km to generuje koszty nie wspomnę o zakwaterowaniu i paliwie.

Zgłaszajcie się do mnie mam umowy i propozycje z MR 2013


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1305
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: pavlito » 2013-08-19, 07:22

Ja służę wzorami pism, które wysyłałem do urzędów i partnerów.



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: Kuba » 2013-08-19, 09:03

Pavlito,

prześlij proszę do mnie wzory pism na jakub kropka sikora@gazeta.pl

Załóżmy również wątek dotyczący tego co można poprawić i co było dobre, tylko żadnej krytyki a punkty.
Np - Lublin - lepsza miejscówka do wystawy,
Wieliczka - słaba informacja w mediach - trzeba uderzać do większej ilości lokalnych mediów,
WIeliczka - fajne miejsce do wystawy, fajnie że w czwartek wyjezdzaliśmy dopiero o 10.



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2379
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-08-19, 12:09

-dwie koszulki na trasę do zmiany
-mapy w książkach
-mapa z trasą przejazdu na samochodzie
-logo MKP duże na tylnią szybę
-ulotki z krótką informacją i mapą dla ludzi gdzie jedziemy i gdzie się wystawiamy ( wiem że znajomi z lublina dzwonili do znajomych np. w kraśniku i ich informowali o naszym postoju)
- flagi polski na antenę z dużym logo MKP
- złożenie się uczestników na zapłacenie kosztów zakwaterowania dla 2 os. z ekipy serwisowej ( wiem że jedzie dobrowolnie ale wyobraźcie sobie gdyby nie jechali , samochody były przygotowane , a awarie miały młode roczniki )
- trzeba zaznaczyć w regulaminie że niema samochodu na lawecie z punktu np. lublin do wieliczki , tylko w razie awari holowanie do następnej stacji


jak znajdę czas to zrobię dział osobny organizacja MR i wrzucę tam wszystkich co do tej pory się angażowali



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: Bielek » 2013-08-19, 18:20

Dodalem info o planowanej trasie na fb. Jest spory odzew z propozycjami tego co można zobaczyć na trasie.
Jest tez jeden mail
Dzien dobry. właśnie spojrzalam na planowaną trase mr2014. będę brać w nim udział. moj znajomy chętnie ugosci nas i przenocuje u siebie w Mielnie. "Kaliforniacamp" to jego ośrodek. centrum miasta. może również zorganizować na miejscu kilka fajnych imprez. juz wstępnie jest poinformowany i bardzo chętnie to ogarnie. pozdrawiam. .


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2379
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-08-19, 18:33

plan dnia optymalny
pobudka 8 rano śniadanie
od 9- 10 wyjazd ostatecznie 10 już za kierą
jazda do następnego miasta , po drodze postój na ... rajd po talerzach , w między czasie możemy na parkingu zrobić jedną konkurencję , np.slalom ...
dojazd do hotelu na 15 , zameldowanie się , mycie sam.
16-17 parada lub wystawa
19-20 odstawienie sam. na parking i czas wolny , można rozpocząć się wspólną kolacją



- koszulki i gadżety na sprzedaż dla ludu



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2379
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-08-19, 18:53

sławekw pisze:
Kuba pisze: Lublin - lepsza miejscówka do wystawy,
Jak sami widzieliście Lublin jest jednym, wielkim placem budowy... oprócz strzelnicy wszystko co było planowane na lublin wzięło w łeb na tydzień przed imprezą więc musiałem coś szybko zorganizować. Dzięki temu, że stanęliśmy tam gdzie stanęliśmy Tor miałeś za darmo, tylko instruktorzy wzięli po 200 zł, inaczej nie mogłem. Był przygotowany pokaz rycerski i gra miejska, ale jak wyżej już napisałem: ch*j z tego wyszedł....
RAFAŁ pisze: -ulotki z krótką informacją i mapą dla ludzi gdzie jedziemy i gdzie się wystawiamy ( wiem że znajomi z lublina dzwonili do znajomych np. w kraśniku i ich informowali o naszym postoju)
Arek900 wziął na siebie Kraśnik, a jak jeszcze raz usłyszę, że miał jedną noc na zorganizowanie postoju to będzie źle.... :cenzura:


Jeżeli podobały Wam się smycze to powiem tak: Ci ludzie zrobili je w 48 godzin: http://posters.lublin.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; i mają bardzo fajne ceny. To tak na przyszłość

miały być punkty co zmienić żeby było lepiej bez krytyki



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: MUSTANG RACE 2014

Post autor: siara » 2013-08-19, 19:55

Co do Mielna to ten osrodek kaliforniacamp to jakies przyczepy kempingowe :)

Wezcie pod uwage kwestie zatloczenia calej polnocy polski tam sa mega korki wiec nie potrafie sobie wyobrazic poruszania sie tam w sezonie... w Mielnie bylem i wjechanie w sezonie tam to koszmar chyba ze sie cos zmienilo i tu nawet policja nam nic nie da przynajmniej tak sadze.

Co do mojej propozycji to jesli chodzi o Wroclaw nie mam konkretnego pomyslu na start ale jesli chodzi o Kalisz a konkretnie o wioske indiansko-kowbojska naszego kolegi klubowego mogly by byc tam niezle konkurencje zrecznosciowe ...

Co do Wroclawia poznalem ciekawa osobe ktora chce sie zapisac do klubu (posiada 2 stangi) a jest na wysokim stanowisku w firmie IMPEL co moze przyczynic sie do sponsoringu lub odpowiedniego startu MR2014.



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: MUSTANG RACE 2014 pogaduchy organizatorów

Post autor: Bielek » 2013-08-19, 20:38

to prawda, w okresie letnim lekko z wjazdami nie będzie. No i inni kierowcy będą się wkurzać.
Trzeba godziny przejazdów planować z nieco większm marginesem.

1. Więcej koszulek, które można sprzedawać na wystawkach
2. bardzo możliwe, że jak pojadę z żonką pickupem to na pace będą zamontowane głośniki estradowe - można wykorzystywać do zapowiadania wjazdu Mustangów do danego miasta i na imprezy plażowe;)
3. Jeśli budżet pozwoli na wydruk nieco większej liczby plakatów to można je rozwiesić np w małych miejscowościach przez które tylko będziemy przejeżdżać
4. aby pokazać, że zależy nam na uczestnikach i ich bezpieczenstwie można pomyśleć jak zbierać od nich informacje czy choćby wszyscy po MR bezpiecznie wrócili do domów
5. czy teraz wszyscy mieli cb? może zrobić z tego obowiązek? bo choćby wpływa to na lepszą integrację. Nie mówiąc już o samą komunikację, bezpieczeństwo
6. Może warto pomyśleć o zakupieniu lub wypożyczeniu dmuchanej Mety/startu. Koniecznie z logo MKP. albo jakiś balon, który byłby wystawiany na każdej wystawce. Do wykorzystania na naszych wszystkich iomprezach jak i np przy okazji wyjazdwó race cara na jakieś zawody


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: MUSTANG RACE 2014 pogaduchy organizatorów

Post autor: siara » 2013-08-19, 21:11

Co do CB i Balonu META idealny pomysl.



Awatar użytkownika
sławekw
Forumowicz
Posty: 809
Rejestracja: 2010-04-19, 21:19
Kontakt:

Re: MUSTANG RACE 2014 pogaduchy organizatorów

Post autor: sławekw » 2013-08-19, 21:20

1. w Darłowie jest organizowana bardzo fajna impreza: http://zlot.darlowo.info/web/program" onclick="window.open(this.href);return false; Może warto się nad tym zastanowić, mam tam znajomych, mogę się z nimi skontaktować.....
2. Omijajmy małe miejscowości takie jak Mielno.... niestety, ale w czasie wakacyjnym będzie masakra w takich miejscach jeżeli chodzi o wjazd (co roku jestem tam na wakacjach) niestety w sezonie aby przejechać 1 km potrzeba ok 1h.....
3. Start Toruń -> fajnie, koniecznie Malbork i zamek (wg mnie), jeden dzień powinien wystarczyć, dalej, niedaleko jest strzelnica na której można zorganizować strzelanie na dystansie do 900m... postaram się zdobyć kontakt (moja pasja :P ), dalej Gdańsk/Sopot/Gdynia -> nocleg i wystawka… może gdzieś przy porcie? Dalej Łeba i Ruchome wydmy (ok 1.5h jazdy z Gdyni), nocleg w Łebie, może jakiś rejs w morze… Darłowo i wspomniany zlot, znajomy lata z ratownikami z marynarki wojennej (fotograf) i robi zdjęcia z lotu, może da radę zorganizować jakiś lot helikopterem ratowniczym, szkolenie medyczne/konkurs wiedzy medycznej (BeataBe bardzo się ucieszy :P ) plus bardzo fajne muzeum na zamku w Darłowie, nocleg -> Kołobrzeg....?????? + nocleg i Międzyzdroje…


Nic na siłę, wszystko młotkiem :D i wyklepie się coś takiego:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mustang Race 2014”