Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
ERTE
Forumowicz
Posty: 426
Rejestracja: 2012-04-01, 12:36
Model: Coupe 289 66
Silnik: V8 4.6
Kolor: podkład:)

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: ERTE » 2012-04-16, 20:58

podpytałem znajomych jak im się podobały targi ( z racji że pojawiły się ferrari, bentley, aston martin, lambo itp drogie fury) i 100% odpowiedzi brzmiała mniej więcej tak

"Targi średnie, widać że ożyły, najwiecej czasu spędziełym przy MUSTANGACH i chopperach"

2 lata temu targi umierały totalnie, w zeszłym roku nastąpiło ozywienie z racji wystawy zabytkowych aut z muzeum Automobilklubu w tym roku tą rolę przejęliście WY wystawiając klasyki które zrobiły furore oraz konkurs custom choppers

za 2 lata widziałbym coś na wzór targów z Lipska czyli ze stoiskiem na dworze - MKP wystawia demo cara do czarowania ludzi gangiem v8ki :))



Awatar użytkownika
Sunny
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2011-12-24, 19:53
Model: 99' V6
Silnik: V6 3.8
Kolor: Czarny

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Sunny » 2012-04-16, 21:00

Jeszcze mi się morda cieszy po weekendzie ;) super było spotkać na żywo wielu forumowiczów, wybitnie pozytywna ekipa, już nie mogę się doczekać Kielc :D

Dzięki organizatorom za wysiłek i stalowe nerwy ;)



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Pavulon_ » 2012-04-16, 21:06

egonw3 pisze:... niespodziewany udział w spocie amerykańskich samochodów na rynku w Gnieźnie. Mogę więc uznać, że byłem na dwóch spotach. A było tam co oglądać, oj było.... :)
hehe, to poznańska ekipa rozpoczynała sezon 2012 :) zdaje się że koledzy z Bydgoszczy też tam zawitali :)



annie1989
Młodszy Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 2010-10-26, 20:28
Model: GT 2006
Silnik: V6 4.0
Kolor: błękit :)

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: annie1989 » 2012-04-16, 21:07

Jesteście wyjątkowi, niepowtarzalni, pozytywni i niesamowicie otwarci - tylko dlatego kolejny raz Mustang Klub Polska udowodnił, że tworzą go ludzie z prawdziwą pasją! :):)

Dziękuję, dziękuję i mam nadzieję, DO ZOBACZENIA:* :D



Awatar użytkownika
Magkri
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 2010-08-16, 21:45
Model: 1966
Silnik: V8 4.6
Kolor: złotko

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Magkri » 2012-04-16, 23:01

Ja również mam ogromny szacunek za poświęcenie i organizację dla Pavulona i reszty bo wiem jak dużo pracy jest przy tak wielkim przedsięwzięciu. :padam: :padam:
Ale również chciałabym się trochę pochwalić i wyżalić. Tak naprawdę mało kto wie (bo skąd?!) że ja i Krzysiek również zaangażowaliśmy się w to w pełni, z radością i entuzjazmem. Uwielbiamy takie wyzwania i chcemy jak najlepiej dla klubu ponieważ czujemy się z nim związani.
Przygotowywałam stoisko dla dzieci: kupowałam nagrody, flagi kredki, drukowałam kolorowanki, kupowałam wykładzinę i ją wycinałam, zamawiałam balony i zamawiałam hel do nich, stolik i krzesełka przywoziłam z domu (dla jasności, za atrakcje dla dzieci płacił klub resztę my). Załatwiliśmy słupki i kitki do odgrodzenia aut. Wzięłam z domu komputer (jedyny działający na targach net) i zbierałam głosy na auto świat lub dbałam o to aby ktoś inny zbierał te głosy. Chodziłam po stoisku i dbałam o porządek. Razem z Krzyśkiem, żyliśmy tym siedząc w domu i wymyślając jak zrobić, żeby było najlepiej. Krzysiek po nocach z mechanikami i lakiernikiem szykowali wszystko aby zdążyć na targi. Wymyślił stolik i kanapy których nie było w planie i na biegu je robiliśmy, żeby można było gdzieś odpocząć. Sztab ludzi pracowało z nami aby to wszystko zgrać. Nie wyspani i styrani.
Sami zadeklarowaliśmy się i robiliśmy to z wielką radością.
I nie pisałabym tego do ogólnej wiadomości gdyby nie fakt, że ze strony zarządu nie usłyszeliśmy zwykłego "dziękuję" takiego prywatnie, nie na forum.
Bo nie zależało mi na tym, żeby klubowicze wiedzieli, wole stać z boku i z dobrego serca pomagać bezinteresownie.
Jednak jestem tym faktem bardzo rozżalona i czuje się nieco jakbym się trochę narzucała swoją pomocą.
Tak więc chyba wyleczyłam się z pomocy klubowi i raczej nie będę organizowała już Uniejowa.
Uwielbiamy ten klub - was ludzi, którzy go tworzą i będziemy tak jak reszta przyjeżdzać na zloty, bawić się pić i śmiać ze wspaniałymi waszymi mordkami.
Ale organizacji mówię stanowcze nie.
Nie mniej jednak cieszymy się, że przyczyniliśmy się do rozwoju klubu w perspektywie pozyskiwania sponsorów i nowych członków.
Pozdrawiam


Pozdrawiam Magda - Spontanowa

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Bielek » 2012-04-16, 23:17

ani evningowi nikt nie zdążył podziękować, ani nikt nie wspomniał jeszcze hominisa, muaraha, ani Arka od GT350 i pewnie jeszcze wielu, którzy jeszcze teraz, kiedy nie było czasu, by to podsumować nie przychodza do głowy organizatorom... nie dlatego, że mają złą wolę... ale po prostu jeszcze się nie ogarnęli.
na razie napisali: dziękujemy wszystkim, którzy pomagali i wybaczcie, że bez nazwisk by nie zapomnieć o kimś... Tutaj dziękowali evningowi, hominisowi, muarahowi, arkowi i Tobie i Krzysiowi.

chcieli uniknąć na razie nieporozumień...
cierpliwości magkri. cierpliwości.

na 1000 procent nie zawsze podziękowałem wszystkim, którzy pomagali mi przy filmikach, choc to ja spijam potem w klubie całą śmietankę. Uwierz mi Magkri, że to nie jest łatwe przy tak intensywnej organizacji jak to co miało miejsce przy targach.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: MAX » 2012-04-17, 00:46

TVN turbo Relacja z Targów


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
sim
Stowarzyszenie MKP
Posty: 219
Rejestracja: 2009-11-13, 03:44
Model: '87 GT Convertible
Silnik: V8 5.0
Kolor: Szary

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: sim » 2012-04-17, 01:04

Nieźle :) Nawet mój złomek jest na drugim planie :D



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Dezo » 2012-04-17, 06:56

Magkri - cierpliwości... (na Targach działałaś jak SuperWoman :D ) Bielek - dziękuję za wsparcie i wyjaśnienie intencji.
Każdy przejaw zaangażowania został zauważony i doceniony. Jesteście WIELCY.


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Pavulon_ » 2012-04-17, 07:58

Magkri pisze:, że ze strony zarządu nie usłyszeliśmy zwykłego "dziękuję" takiego prywatnie, nie na forum.
halo halo, Magda, czy to nie ja wiele razy powtarzałem "dzięki że jesteście" i "dzięki bo bez was się by to nie udało" - prywatnie, w rozmowach telefonicznych i osobistych ...

w większym podsumowaniu chcę opisać całokształt imprezy i zaangażowanych ludzi ... ale już mi się odechciało...



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Bielek » 2012-04-17, 08:05

Wszyscy obecni na targach wiecie, że zgubiłem kluczyki Horsowi;) ale nie wiecie o małej przygodzie z tym związanej.

Horse zadzwonił do sąsiada, by wydal zapasowe kluczyki mojemu znajomemu. Mój znajomy w deszczu na skuterze w wawie pojechał do mieszkania Horse. Dostał je i nie zwlekając ani chwili obrał kierunek na Dworzec centralny. Jak już dotarł to dowiedział się, że przesyłka konduktorska nie kosztuje 11 zł jak kiedyś, a ok 30 zł. Nie byłoby problemu... jednak w kieszeni mój znajomy miał tylko 20 zł:) No to zaangażował swojego brata, który rzucił wszystko i pojechał na centralny. Po kilku godzinach już w Poznaniu odbieram kopertę. Dzwonię do Horse, by potwierdzić odbiór i by sie już nie stresował. Odebrał telefon, zrobił uff, zakończył rozmowę. Wtedy otwieram kopertę... A tam klucze.... ALE OD DOMU!!!!!!!!
hahahaha


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Tomaldo
Młodszy Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 2010-11-26, 15:24
Model: Mustang GT 2006
Silnik: V8 4.6
Kolor: Bordowy

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Tomaldo » 2012-04-17, 09:03

TUTAJ KILKA FOTEK OD NAS...CHYBA WARTO OBEJRZEĆ BO PARĘ JEST NIEZŁYCH :D
https://plus.google.com/photos/10831638 ... cPC1uTf3AE" onclick="window.open(this.href);return false;


...może masz rację...ale i tak jestem przystojny i ładnie tańczę...

Awatar użytkownika
romanus1970
Forumowicz
Posty: 835
Rejestracja: 2010-04-16, 19:45
Model: GT V gen.
Silnik: V8 4.6
Kolor: grabber orange
Lokalizacja:: Piotrków Tryb.
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: romanus1970 » 2012-04-17, 11:20

byłem ,widziałem -Macie większego pałera niż nasze koniki :ok: :super: :ok: :super:


romanus1970(pozdrawiam) ---- tel.503 978 210

Awatar użytkownika
muarah
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1330
Rejestracja: 2009-07-21, 13:00
Model: Mustang 351C, 1970
Silnik: inny V8
Kolor: hulla blue
Kontakt:

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: muarah » 2012-04-17, 11:26

Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc, zaangażowanie, fajną atmosferę i świetną zabawę!
Pamiętajcie, że wszystko co robimy dla klubu robimy także dla siebie bo klub to my a my to klub;)

A teraz uwaga: przekazuję specjalne, płomienne podziekowania dla Magkri, od małego Gucia, za to, że gdy bolała go przycięta drzwiami rączka, wyczarowała skądś specjalnie dla niego kilka małych Mustanżków a'la hot wheels! Gutek na noc ustawia je sobie na poduszce, równiutko jak na parkingu i zasypia szczęśliwy;)


muarah

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Dezo » 2012-04-17, 12:25

Muarah, a czy jedno zdanie i fotka oklejonego Mustanga 66 w barwach Mustang Klub i Mustang Race 2012 - dałbyś radę umieścić?
Celem udziału w Targach była wszak promocja Klubu i klubowych przedsięwzięć - pamiętajmy o tym.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

ODPOWIEDZ

Wróć do „IV Ogólnopolski Zlot Mustangów”