Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Motor Show 2012 - Relacja

Post autor: AluStar » 2012-04-15, 14:32

fotki z portali - bedzie pamiatka :

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek



arek900
Forumowicz
Posty: 917
Rejestracja: 2011-07-20, 18:08
Model: Mustang 67 V8, GT 07
Silnik: V8 4.6
Kolor: czerwony

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: arek900 » 2012-04-15, 18:40

http://tvp.info/teleexpress/wideo/15042012-1700/6856911" onclick="window.open(this.href);return false;
i w teleexpressie również zabłysnął konik :) na prawdę bardzo fajnie!



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Pavulon_ » 2012-04-15, 20:56

Dzięki wszystkim za przybycie !!! Mam nadzieję że koniki szczęśliwie wrócą do swoich domów, większość z Was pewnie jeszcze jedzie ... cieszę się że chciało się Wam wszystkim przyjechać na dość nietypowy zlot jakim była wystawa klubowa na Motor Show. Myślę że zaprezentowaliśmy nasze autka najszerszej publiczności jakiej tylko się w Polsce da :D :D Tym bardziej wszystkim dziękuję bo wiem że kosztowało to wszystko sporo nerwów ;) jak tłum ludzi wylał się na naszą wystawę. Jednocześnie przepraszam za wszystkie niedociągnięcia i braki, wyciągamy wnioski na przyszłość chociaż prędko 'czegoś takiego' pewnie organizować nie będziemy. Mam też nadzieję że Motor Show pozwoli nam łatwiej nawiązywać relacje i kontakty z różnymi firmami mogącymi wspomóc nasz klub zarówno finansowo jak i organizacyjnie. Przy okzaji dziękuję (jeśli ktoś z nich to czyta ;) ) wszystkim pracownikom portalu otoMoto.pl bez których wystawa oraz wszystko dookoła nie byłoby możliwe.

pozdrawiam Was i jeszcze raz dzięki !

no :] a teraz jadę na kilka dni urlopu :D



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: celibad » 2012-04-15, 21:24

Pavulon , wiesz ze ja od początku sceptycznie podchodziłem do MS , ale musze Ci przyznać wielki szacun za wkład pracy logistycznej i praktycznej , którą włożyłeś w przygotowanie tej imprezy - JESTEŚ DEBEŚCIAK ;) teraz dopiero zdaje sobie sprawe ze Twój pomysł był rewelacyjny - i tak naprawde dopiero od piątku MKP wypłynął na szerokie wody medialne , nie chciałbym tutaj pominąc innych - którzy dołączyli do pomocy ... WIELKIE DZIEKI !!!!!
dzięki równiez za uczestnictwo znajomych w wieczornych maratonach łychowych ;)))))
BRAVO BRAVO BRAVO


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
sim
Stowarzyszenie MKP
Posty: 219
Rejestracja: 2009-11-13, 03:44
Model: '87 GT Convertible
Silnik: V8 5.0
Kolor: Szary

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: sim » 2012-04-15, 21:34

Mustang już w domu. Był jednym z ostatnich, które opuściły teren targów. Niestety nie ze wszystkimi udało mi się pożegnać z racji na zajęcia na uczelni. Dzięki za kolejną, niezapomnianą imprezę, za trud włożony w organizację i niepowtarzalny klimat. Wspomnienia te pozostaną do końca życia.

Gdyby nie Klub pewnie nigdy nie miałbym okazji ujrzeć CZEGOŚ TAKIEGO, co nadwyraz podbudowało mnie na duchu :)

Dzięki wielkie za wszystko!



Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1305
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: pavlito » 2012-04-15, 22:17

Muszę przyznać, że plany atrakcji na MS 2012 traktowałem z zainteresowaniem, ale i z dużym przymrużeniem oka. To co zobaczyłem na miejscu przekroczyło oczekiwania. Nie dość, że był warsztat i panorama Holly Wood, i kino samochodowe, i 3 legendy filmu, i solidna zajawka Mustang Race Car, to jeszcze cała reszta naszych unikatów. Nikt nie zaoferował tyle atrakcji! Nawet tak ekskluzywne firmy jak Ferrari, Lambo czy Mercedes nie wyszły poza postawienie kilku aut na dywanie i ewentualnie pozwolenie gapiom na zbliżenie się na odległość 1 m. MKP po raz kolejny wytyczył standardy...

Organizatorom gratuluję spektakularnego i rewelacyjnie wykonanego pomysłu. Jesteście wielcy! Zapewnienie tylu atrakcji poza wystawą to już mistrzostwo!
Uczestnikom dziękuję za ponowne uczucie rodzinnej więzi.
Szkoda, że te godziny pracy dały satysfakcję tak krótko, ale przeżycie tego z Wami to wspomnienie na zawsze.

Dzięki dzięki dzięki :D :D



strażak
Młodszy Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 2011-06-29, 21:59

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: strażak » 2012-04-15, 22:19

Też wspomnieli o wystawie, tyle, ze bardziej zainteresowani byli hostessami:)
http://miedzychod.naszemiasto.pl/artyku ... m,zid.html" onclick="window.open(this.href);return false;
i
http://miedzychod.naszemiasto.pl/artyku ... ml#galeria" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
kaser1
Forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 2009-02-26, 22:49
Model: 1969 Mach 1 , 351W
Silnik: inny V8
Kolor: blu
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: kaser1 » 2012-04-15, 23:13

Panowie dotarłem do mojego szałasu ,mój Qń też teraz stoi w stajni i odpoczywa, bo nigdy w swoim życiu nie widział tyle ludzi ,więc musiałem go całą droge uspokajać ,narwiste bydle :przestraszony: .Adrenalina jeszcze mi sie nie uspokoiła ,po takiej imprezie jutro beda dochodził do siebie ,ale co by nie powiedzieć, to PAWULON zorganizował to wszytko bardzo dobrze i dla każdego było cos fajnego. Wielkie dzieki za mozliwośc spotkania sie z Wami na takiej imprezie pod czunnym okiem Pawulona, który zadbał o wszystkie szczegóły. Już nie mogę sie doczekać następnej imprezy ,czas spędzony z Wami to naprawde cos fantastycznego. Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI :D
Załączniki
021skj_th.jpg
021skj_th.jpg (7.47 KiB) Przejrzano 3005 razy


KASER

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Bielek » 2012-04-16, 00:42

no i też udało mi się dojechać do domu.
ale emocji...
trudno opisać jak wypadliśmy na tle pozostałych hal... bo ich nie widziałem;) nie chciałem ani chwili stracić z możliwości przyglądania się temu co działo się na naszym stoisku.
Pavulonie... wielkie gratulacje za to, że zauważyłeś w tym projekcie szanse,
że uparcie przekonywałeś
i z ogromnym poświęceniem to zorganizowałeś. eś eś:)
wielki szacun. Sam tego nie powie, ale ostatnie tygodnie poświęcał temu projektowi każdą swoją wolną... phi... KAŻDĄ chwilę... odstawiając swoje obowiązki zawodowe, o rodzinnych nie wspominając (oczywiście czego nie pochwalamy prawda?:))

kolejna ważna sprawa... To Wasze zaangażowanie. Ciągle się przekonuję, że z Wami można realizować rzeczy niemożliwe.

Miło było się z Wami wszystkimi zobaczyć, a przede wszystkim z tymi, których widziałem po raz pierwszy. Sporo kolejnych totalnie zakręconych jednostek:)
sorki evning, ze byłem dzisiaj lekko niekomunikatywny, ale zmęczenie i zgubienie kluczyków Musty Horse trochę mnie rozwaliło.
Kinga i Horse sorki:)

tyle tak na szybko, teraz nogi do góry... bo mi zaraz odpadną


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Bielek » 2012-04-16, 01:33

Dzisiaj Brazylijczycy umieszczą produkcję zainspirowaną naszym filmikiem z 2011 roku.
Na targach nagrywalismy dla nich pozdrowienia od Mustang Klub Polska

(niekorych wprowadzilem w błąd ze to będzie za tydzień, brak snu wychodzi mi widać w każdej artykulowanej myśli;))
Czas spać;)


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
Tomaldo
Młodszy Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 2010-11-26, 15:24
Model: Mustang GT 2006
Silnik: V8 4.6
Kolor: Bordowy

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Tomaldo » 2012-04-16, 09:25

Szacun za organizacje:) Powrót ciężki...jak i dzisiejszy dzień w pracy :) Mam pare mega fotek... jutro wrzucę :)


...może masz rację...ale i tak jestem przystojny i ładnie tańczę...

Awatar użytkownika
DlcV8
Posty: 3
Rejestracja: 2012-04-14, 15:42
Model: Alfa Romeo 147 ;)
Kolor: czarny

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: DlcV8 » 2012-04-16, 10:20

Było ekstra!!! Najlepsze targi od lat! oby tak dalej! :) Pozdrowienia dla MAXA i jego ślicznotki! autko naprawdę robi wrażenie :)



Awatar użytkownika
Moris
Forumowicz
Posty: 196
Rejestracja: 2010-10-12, 10:36
Model: teraz 911
Kolor: Byl, satin silver, teraz kto wie

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Moris » 2012-04-16, 11:01

Wspaniała impreza promująca motoryzację w szczególnie wśród najmłodszych .
Pytań cała masa, chętnych do tego by zasiąść za kółkiem Mustanga jeszcze więcej :-)
Pavulon brava za organizację



Awatar użytkownika
Deftronic
Stowarzyszenie MKP
Posty: 489
Rejestracja: 2008-10-08, 11:13
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Grabber Orange
Lokalizacja:: Acheron

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Deftronic » 2012-04-16, 11:12

To teraz czekam na zdjęcia albo jakąś relację z imprezy. :)


http://www.dinxproject.org" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Motor Show 2012 - IV Ogólnopolski Zlot Mustangów

Post autor: Dezo » 2012-04-16, 11:12

Ja, ze swej strony chciałbym również podziękować wszystkim za udział, zaangażowanie i odwiedzenie Mustangów na Motor Show w Poznaniu!
Kiedy jesienią ubiegłego roku zadzwonił do mnie Rafał Błochowski - Dyrektor Motor Show z propozycją udziału naszego Klubu na targach, wiedziałem, że dotychczasowa praca (Mustang Race, filmy) zaczyna przynosić owoce i MKP może przekroczyć pewien magiczny próg. Gdy kilka dni później spotkalismy się Ja, Pavulon i Alski z Rafałem Błachowskim w siedzibie MTP - błyszczały nam oczy a w głowach kotłowały się różne koncepcje imprezy... Powidzieliśmy wstępne TAK i... zaczęło się.
Efekty mogliście podziwiać w Poznaniu, a cała Polska w relacjach z mediów.
Pav - wielkie dzięki przede wszystkim za Twoje ogromne zaangażowanie i poświęcenie bez reszty w organizację na miejscu.
Dziękuję też wielu wspaniałym ludziom, którzy zaangażowali sie w poszczególne zadania organizacyjne i projekty na targach - wiecie o kim mowa :) . Nie będę wymieniać z nicków, bo mógłbym kogoś pominąć...
Jestem przekonany, że to udane przedsięwzięcie pozwoli nam, jako Klubowi działać swobodniej i być wiarygodnym pratnerem dla potencjalnych sponsorów i partnerów.
Raz jeszcze - Dziękuję i Pozdrawiam


Samotny Wilk

ODPOWIEDZ

Wróć do „IV Ogólnopolski Zlot Mustangów”