Witam Serdecznie

Informacje i porady specyficzne dla silników V6

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz

caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Re: Witam Serdecznie

Post autor: caniggia » 2014-01-28, 14:59

RAFAŁ (GROSZEK) pisze:jeżeli chcesz znać szczegóły kierunki masz podłączone z przednich lamp , a stop z tylnego stopu centralnego , w bagażniku koło tylnej lamy pod plastikiem masz schowaną żarówkę co by kierunek szybko nie migał i dlatego ci sjb nie poleciał bo są wstawione ledy , ale jak zacznie ci kierunek szybko migać to będziesz szukał przyczyny
centralny stop ma oryginalnie żarówkę 10w jak pamiętam, a dodają właśnie bez przekaźnika zwykłe do tego bezpośrednio po 27w każda.



Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1306
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: Witam Serdecznie

Post autor: pavlito » 2014-01-28, 20:45

Dokładnie tak, jak pisze Caniggia.
Zgodnie z ostrzeżeniem Rafała zainteresuj się Kolego, jak masz zrobioną przeróbkę, bo ja też 3 lata śmigałem i przechodziłem przeglądy. Gość (inny) też mi sprawnie przerobił światła i też nic nie ciął. Patrole Policji też rozdawały tylko uśmiechy, a przechodnie też przychylnie machali rękami...

Aż w końcu rozsądny diagnosta cofnął mnie na przeglądzie i poprosił o dostosowanie do norm (przynajmniej wizualnie). Dzięki temu wgryzłem się w instalację (nietrudno ze schematami Caniggii) i zdębiałem, bo ten środkowy stop był naprawdę nieźle przeciążony. Następnie na poprawiłem instalację, dzięki czemu jest bezpieczniej i zgodnie z wymaganiami (o wreszcie działającym tempomacie nie wspomnę, bo był już wątek na ten temat). ;)



skydriver
Młodszy Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 2009-11-17, 19:44
Model: Camaro SS
Silnik: inny V8
Kolor: orange inferno
Kontakt:

Re: Witam Serdecznie

Post autor: skydriver » 2014-01-30, 00:04

jak narazie działa mi wszystko (tempomat też) jak należy, wiec nie będę sobie tym głowy zawracal- bo jakbym miał tam sam coś zmieniać to najprędzej bym coś zepsuł :-D żarówke na stopie mam 10w. Działa od 4 lat wszystko więc mam nadzieje że jeszcze przez planowany rok jazdy nim wystarczy ;-)



Dark13
Posty: 5
Rejestracja: 2014-01-20, 13:07
Model: Mustang 4,0V6
Silnik: V6 4.0
Kolor: Żólty czarne paski

Re: Witam Serdecznie

Post autor: Dark13 » 2014-02-08, 20:38

Panowie zamykam temat bylem u Pawła w Opolu swiatełka zrobione nie będę sie rozpisywał Pawel to gość który wie ci robi
polecam Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „4.0 V6 2005 - 2010”