Właściciele Zabytków z Poznania poszukiwani - DETAILING

nadwozie, blacharka, malowanie, polerowanie, woskowanie

Moderatorzy: Pavulon_, pluzz, Rezor, Przemek64, Piotrek86skc

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Evening
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 2009-11-16, 16:24
Model: 302'cid 1975
Silnik: V8 5.0
Kolor: Medium copper metallic

Właściciele Zabytków z Poznania poszukiwani - DETAILING

Post autor: Evening » 2012-08-28, 19:54

Music Man pisze:Cześć!

Krótko i na temat - jak niektórzy z Was wiedzą, zajmuję się m.in. profesjonalną kosmetyką samochodową. Tak jak to forum zrzesza maniaków lowirderów i im podobnych, tak ja siedzę na wielu poświęconych tematowi detailingu.

Żeby przybliżyć to pojęcie osobom które z nim się wcześniej nie spotkały, pozwolę sobie wkleić kilka zdjęć z moich projektów, byście wiedzieli o jakich efektach rozmawiamy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do rzeczy.

W Poznaniu działa grupa moich znajomych, zapaleńców detailingu którzy założyli ekipę non profit "we're4detailing".

Tutaj możecie zapoznać się z ich projektem, prezentacją pracy, fotorelacją i opisem przeprowadzonych zabiegów.

detailingclub.pl/viewtopic.php?f=11& ... amp;t=2059

Jeden z członków tej ekipy wspomniał mi ostatnio, że marzeniem jego byłoby zrobić Mustanga z 1965r. Wiem że mamy takich w kraju sporo, jest też wiele pobliskich roczników. Mało tego, po zdjęciach z Poznańskich zlotów widzę że jest dużo ciekawych fur przeróżnych marek. I takich zajebistych samochodów i właścicieli szukamy ;)
"Ma być stare i jare. Chcemy zrobić auto komuś kto ma pasję tak jak my i przede wszystkim doceni nasz trud i zaangażowanie"
Here's the deal.

Koszty przedsięwzięcia w przypadku oddania do firmy detailingowej pokroju Car Spa czy Swissvax - za kompleksową usługę wewnątrz i zewnątrz to okolice 2,5-4tys złotych. W mojej firmie były to okolice 1400zł - 1600zł, ale jak wiadomo - to Siemianowice, nie Warszawa, Poznań czy Kraków.

Koszty do pokrycia przez chętnego, to jak napisał mi jeden z członków ekipy:
Paliwo, żarcie,coś na chemię i lokal - 4osoby (czyli grosze)
Robimy NON PROFIT.
Warunek to sesja foto podczas prac z prawem do publikacji.
Przekalkulujcie sobie czy warto - moim zdaniem, zdecydowanie tak. Ekipa ma niesamowitą chęć do działania, mają już umiejętności, są niesamowitymi pasjonatami - ja, zajmując się tym profesjonalnie dzień w dzień przez dwa lata, zdążyłem poczuć się już lekko zmęczony. Oni czerpią z tego radość i satysfakcję.

Apeluję więc do wszystkich posiadaczy zabytków z Poznania i okolic - dajcie znać w tym temacie co i jak, napiszcie kilka słów o samochodzie, wrzućcie kilka zdjęć, info o warunkach (garaż, nocleg) które możecie zapewnić. Gwarantuję że będziecie zadowoleni, Wasze autko odżyje, zyska na wartości i będziecie mieli tego piękną dokumentację.

Pozdrawiam,
Adam
Skopiowane z innego forum, może ktoś zainteresowany, bo oferta w.g. mnie dobra ;)


Mercury Comet '75
Dodge Dart '66
Chevrolet Bel Air '60
Plymouth Barracuda '69
Porsche 912 [race car]
;)

Awatar użytkownika
Evening
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 2009-11-16, 16:24
Model: 302'cid 1975
Silnik: V8 5.0
Kolor: Medium copper metallic

Re: Właściciele Zabytków z Poznania poszukiwani - DETAILING

Post autor: Evening » 2012-08-28, 20:00

specjalnie pisze pod spodem posta zeby oddziecic najwazniejsze informacje:

Najważniejsze wycięte z tego posta powyżej:
[...] marzeniem byłoby zrobić Mustanga z 1965r. Wiem że mamy takich w kraju sporo, jest też wiele pobliskich roczników.[...]

Koszty przedsięwzięcia w przypadku oddania do firmy detailingowej pokroju Car Spa czy Swissvax - za kompleksową usługę wewnątrz i zewnątrz to okolice 2,5-4tys złotych[..]
Koszty do pokrycia przez chętnego, to jak napisał mi jeden z członków ekipy:
Paliwo, żarcie,coś na chemię i lokal - 4osoby (czyli grosze)
Robimy NON PROFIT. Warunek to sesja foto podczas prac z prawem do publikacji.


Mercury Comet '75
Dodge Dart '66
Chevrolet Bel Air '60
Plymouth Barracuda '69
Porsche 912 [race car]
;)

Awatar użytkownika
Piotrek86skc
Forumowicz
Posty: 1076
Rejestracja: 2010-05-22, 18:02
Model: coupe 1966
Silnik: V8 4.6
Kolor: signal flare red
Kontakt:

Re: Właściciele Zabytków z Poznania poszukiwani - DETAILING

Post autor: Piotrek86skc » 2012-08-29, 09:09

To chyba Pavulon pasuję do tego jak w mordę strzelił;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „13. nadwozie”