Mustang GT 2007 - kupiłem!

Informacje i porady specyficzne dla silników V8

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz

pete_mitchell
Młodszy Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2010-05-19, 06:53
Model: GT 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Mustang GT 2007 - kupiłem!

Post autor: pete_mitchell » 2011-01-29, 07:20

Panie i Panowie, po 9 miesiącach poszukiwań udało mi się znaleźć egzemplarz i od wczoraj jestem właścicielem Mustanga GT.

Auto w bardzo dobrym stanie, mały przebieg (23 tys km), w środku pachnie nówką. Jedyny mankament, który na ten moment zauważyłem to usterka czujnika ciśnienia w kołach. Czytałem już wątek na ten temat na forum więc jestem spokojny, to jakiś duperel.

Bez wciskania tylko przy normalnej (nie emeryckiej) jeździe, auto pali 15l/100 km więc nie jest źle. Generalnie jest piękny, it's beautifull :)

Tym samym forum Mustang Klub Polska zyskało swoją końcówkę w Kórniku k./Poznania.

Do zobaczenia na trasie.



mmarcin
Posty: 5
Rejestracja: 2011-01-09, 21:17

Post autor: mmarcin » 2011-01-29, 09:18

Ja kupiłem swojego V6 tego samego dnia :D
Też 23 tys. przebiegu i też miałem problem z czujnikiem ciśnienia w oponach na dokupionych przez poprzedniego właściciela felgach 18-tkach. Po zmianie na seryjne 16-tki (tylko do nich mam opony zimowe), problem ustał samoistnie :)

Do zobaczenia na drodze!

M



Bolek
Forumowicz
Posty: 771
Rejestracja: 2009-07-07, 22:46
Silnik: V6 3.7
Kolor: Silver
Kontakt:

Post autor: Bolek » 2011-01-29, 09:21

pete_mitchell, Dawaj fotki :D



Bolek
Forumowicz
Posty: 771
Rejestracja: 2009-07-07, 22:46
Silnik: V6 3.7
Kolor: Silver
Kontakt:

Post autor: Bolek » 2011-01-29, 10:12

Pudel bardzo prosze,kolega w garażu wymienił mcphersona ,tarcze i felgi o dziwo dało się wyprostować.Geometria ok.

Obrazek


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


http://otomoto.pl/ford-mustang-gt-v8-ma ... 84501.html Zgadłem? Jak ten to naprawde fajny tylko ja bym te lampy od Golfa trójki wymienił na oryginalne :rotfl:



pete_mitchell
Młodszy Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2010-05-19, 06:53
Model: GT 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Post autor: pete_mitchell » 2011-01-29, 14:34

spokojnie, spokojnie :)

to faktycznie to auto http://otomoto.pl/ford-mustang-gt-v8-ma ... 84501.html
ale nie ma ono zupełnie związku z tym zdjęciem co pokazał Bolek. Nie wiem co to za fotka ale na pewno nie od mojego auta.

Auto było faktycznie strzelone w prawą stronę natomiast zupełnie w innym miejscu i zakresie (pokazywałem nawet fotki), więc zgodnie ze sugestiami m.in uczestników tego forum przed zakupem dokonałem pełnej diagnostyki w autoryzowanym serwisie Forda w Poznaniu (Auto-Watin), m.in:
- ogólna ocena stanu technicznego
- stan poszczególnych elementów (silnik, zawieszenie, hamulce, itd, itd)
- ocena serwisu blacharskiego pod kątem wypadku (sprawdzenie ramy, podwodzia, podłogi, progów, słupków, itd)
- geometria
- badanie czujnikiem lakieru
- kompresja silnika
- jazda próbna
- i wiele innych badań

Ocena serwisu: stan bardzo dobry!
Koszt badań: nie pytajcie :)

Auto jest całkowicie zdrowe, suche, przebieg jest rzeczywisty, nie było prostowane, uderzenie zatrzymało się na progu i słupku - nie miało absolutnie wpływu na konstrukcje samochodu i jego geometrie.

Jeśli chodzi o cenę auta to też się dogadałem na dość atrakcyjnym poziomie.

Auto jest naprawdę super!



Bolek
Forumowicz
Posty: 771
Rejestracja: 2009-07-07, 22:46
Silnik: V6 3.7
Kolor: Silver
Kontakt:

Post autor: Bolek » 2011-01-29, 14:59

Ludzie przecież sobie jaja robiłem z tą fotką :rotfl: :rotfl: ten jest na allegro za 32600 tys.zł do sprzedania http://otomoto.pl/ford-mustang-4-6-benz ... 79362.html ;)
Ostatnio zmieniony 2011-01-29, 15:06 przez Bolek, łącznie zmieniany 1 raz.



Bolek
Forumowicz
Posty: 771
Rejestracja: 2009-07-07, 22:46
Silnik: V6 3.7
Kolor: Silver
Kontakt:

Post autor: Bolek » 2011-01-29, 15:02

pete_mitchell pisze:spokojnie, spokojnie :)

to faktycznie to auto http://otomoto.pl/ford-mustang-gt-v8-ma ... 84501.html
ale nie ma ono zupełnie związku z tym zdjęciem co pokazał Bolek. Nie wiem co to za fotka ale na pewno nie od mojego auta.

Auto było faktycznie strzelone w prawą stronę natomiast zupełnie w innym miejscu i zakresie (pokazywałem nawet fotki), więc zgodnie ze sugestiami m.in uczestników tego forum przed zakupem dokonałem pełnej diagnostyki w autoryzowanym serwisie Forda w Poznaniu (Auto-Watin), m.in:
- ogólna ocena stanu technicznego
- stan poszczególnych elementów (silnik, zawieszenie, hamulce, itd, itd)
- ocena serwisu blacharskiego pod kątem wypadku (sprawdzenie ramy, podwodzia, podłogi, progów, słupków, itd)
- geometria
- badanie czujnikiem lakieru
- kompresja silnika
- jazda próbna
- i wiele innych badań

Ocena serwisu: stan bardzo dobry!
Koszt badań: nie pytajcie :)

Auto jest całkowicie zdrowe, suche, przebieg jest rzeczywisty, nie było prostowane, uderzenie zatrzymało się na progu i słupku - nie miało absolutnie wpływu na konstrukcje samochodu i jego geometrie.

Jeśli chodzi o cenę auta to też się dogadałem na dość atrakcyjnym poziomie.



Auto jest naprawdę super!


Nikt nie powiedział ze nie jest super ;) ,jest czarny,jest GT czyli musi być super,choć mój prawie różowy też mi się podoba :wstyd:



Awatar użytkownika
Koral
Forumowicz
Posty: 2277
Rejestracja: 2009-01-02, 23:49
Model: GT CS8 +500HP
Silnik: V8 4.6
Kontakt:

Post autor: Koral » 2011-01-29, 21:03

pete_mitchell pisze: Auto było faktycznie strzelone w prawą stronę natomiast zupełnie w innym miejscu i zakresie (pokazywałem nawet fotki)
musiales sie niezle napalic skoro mimo ze w tym temacie viewtopic.php?t=86&postdays=0&postorder=asc&start=870 wszyscy Ci odradzali kupienia "banana" to Ty i tak kupiles..
Załączniki
GT.JPG


Koral tel.+48 792-33-55-65
http://www.facebook.com/US.AutoimportKS
Obrazek

Awatar użytkownika
Mały1973
Forumowicz
Posty: 688
Rejestracja: 2009-02-23, 12:32
Model: Mustang Mach I 1971
Silnik: inny V8
Kolor: Medium Blue Metallic
Kontakt:

Post autor: Mały1973 » 2011-01-29, 22:08

pete_mitchell pisze:spokojnie, spokojnie :)

to faktycznie to auto http://otomoto.pl/ford-mustang-gt-v8-ma ... 84501.html
ale nie ma ono zupełnie związku z tym zdjęciem co pokazał Bolek. Nie wiem co to za fotka ale na pewno nie od mojego auta.

Auto było faktycznie strzelone w prawą stronę natomiast zupełnie w innym miejscu i zakresie (pokazywałem nawet fotki), więc zgodnie ze sugestiami m.in uczestników tego forum przed zakupem dokonałem pełnej diagnostyki w autoryzowanym serwisie Forda w Poznaniu (Auto-Watin), m.in:
- ogólna ocena stanu technicznego
- stan poszczególnych elementów (silnik, zawieszenie, hamulce, itd, itd)
- ocena serwisu blacharskiego pod kątem wypadku (sprawdzenie ramy, podwodzia, podłogi, progów, słupków, itd)
- geometria
- badanie czujnikiem lakieru
- kompresja silnika
- jazda próbna
- i wiele innych badań

Ocena serwisu: stan bardzo dobry!
Koszt badań: nie pytajcie :)

Auto jest całkowicie zdrowe, suche, przebieg jest rzeczywisty, nie było prostowane, uderzenie zatrzymało się na progu i słupku - nie miało absolutnie wpływu na konstrukcje samochodu i jego geometrie.

Jeśli chodzi o cenę auta to też się dogadałem na dość atrakcyjnym poziomie.

Auto jest naprawdę super!
Nie no faktycznie stan super, nie było prostowane i nie miało absolutnie wpływu na konstrukcje... słupek przełamany, deska zgnieciona
"ocena serwisu blacharskiego pod kątem wypadku (sprawdzenie ramy, podwodzia, podłogi, progów, słupków, itd" to na pewno dobry przegląd wykonali :/

Patrząc na cenę wywoławczą za konika Korala i nowszy model to praktycznie bez porównania ale cóż przystankiem autobusowym tez da się jeździć, najwyżej będzie ciągle skręcał w prawo, z resztą sprzedawca już w ogłoszeniu kłamie pisząc bezwypadkowy... no chyba, że dla niego wypadek to jak zostanie tylko tył.


- Ford Mustang Mach I 429
- Chevy Camaro Z/28 LS1
- Chrysler Voyager III CRD
- Pontiac Trans Am GTA
- Buick Electra 1971 455
- Pontiac Grand Prix Seventh Generation

pete_mitchell
Młodszy Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2010-05-19, 06:53
Model: GT 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Post autor: pete_mitchell » 2011-01-29, 23:06

Panowie, auto było sprawdzone na przyrządach i to jest dla mnie autorytatywne, a nie komentarze osób, które nie widziały auta. Samochód jest prosty, nie ściąga a usterki z wypadku zostały dobrze naprawione.

Mały1973, skoro auto Korala takie dobre, to dlaczego go nie kupisz? Pewnie dlatego, że nie chcesz - tak jak ja.



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2315
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: AluStar » 2011-01-29, 23:30

pete_mitchell, Nie przejmuj sie - chłopaki żartują - a przy okazji wciskają, reklamują swoje do sprzedania. ;) Rynek ciezki wiec kazda metoda jest dobra.

Ale będziemy usuwać takie posty zamieszczane nie w dziale sprzedam.



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Post autor: MAX » 2011-01-29, 23:49

Panowie założę się że ok 50 % wózków „made in USA” jakie posiadamy jest po dzwonach lub jakiejś tam historii. Ja również taki mam i co to żaden wstyd. Chciałem takiego, widziałem co kupuje i go mam.
Wkurza mnie to jak krytykujecie kogoś ze kupił banan, jaki banan co za wnioski i na jakiej podstawie? Z fotografii? Chłopak sprawdził tu i tam popatrzył w pysk w dupsko, pod rurkę, cena pasi jest mój nie każdego stać na nówkę z salonu.
Nie czepiajcie się każdego !!!!!


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Post autor: Alexander25 » 2011-01-30, 02:52

Banan To banan niezaleznie od tego jakbys go nie prostowal to jak juz byl zgiety to bedzie. Chociazby dlatego ze jedna czesc wydluza gdy druga gnie sie od udzerenia i to jest odksztalcenie plastyczne tzn nie wraca do dawnego stanu i nie wymyslono jeszcze urzadzen ktore by idealnie prostowaly przekoszona konstrukcje nawet jak na rame wrzucisz auto to i tak nie bedzie rowno zawsze jestminimalna roznica. To ze Ci wyszlo ze jest rowne auto to pewnie dlatego ze mogli na zbieznosci kombinowac jak to wyrownac. Pojezdzij pare miesiecy i porownaj sobie opony oraz zuzycie amortyzatorow sworzni czy drazkow. jak bedzie takie samo po obu stronach to luz a jak nie to lipa:)


302 HOooooo

Maciek
Posty: 6
Rejestracja: 2010-11-06, 19:06
Model: Toyota LC 100VX2001, Land Rover Defender 1997

Post autor: Maciek » 2011-01-30, 10:15

Gratuluję, ciesz się autem, miej frajdę z jazdy bo to najważniejsze! Olej malkontentów.



Awatar użytkownika
Scania
Młodszy Forumowicz
Posty: 39
Rejestracja: 2010-11-19, 17:29
Model: GT 2008
Silnik: V8 4.6
Kolor: UA black

Post autor: Scania » 2011-01-30, 15:47

MAX pisze:Panowie założę się że ok 50 % wózków „made in USA” jakie posiadamy jest po dzwonach lub jakiejś tam historii. Ja również taki mam i co to żaden wstyd. Chciałem takiego, widziałem co kupuje i go mam.
Wkurza mnie to jak krytykujecie kogoś ze kupił banan, jaki banan co za wnioski i na jakiej podstawie? Z fotografii? Chłopak sprawdził tu i tam popatrzył w pysk w dupsko, pod rurkę, cena pasi jest mój nie każdego stać na nówkę z salonu.
Nie czepiajcie się każdego !!!!!

POPIERAM...SWIETE SLOWA :ok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „4,6 V8 2005 - 2010”