Mustang GT 2007 - kupiłem!

Informacje i porady specyficzne dla silników V8

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz

pete_mitchell
Młodszy Forumowicz
Posty: 98
Rejestracja: 2010-05-19, 06:53
Model: GT 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Post autor: pete_mitchell » 2011-01-30, 16:18

koral pisze:no ale kupiles i juz rzeczywiscie pozostalo Ci pogratulowac , bo juz mleko zostalo rozlane, choc nie do konca,bo przy tak powaznym uszkodzeniu w kazdym sadzie wygrasz i facet musi Ci oddac kase, bo oglasza go jako "bezwypadkowy"..
Podobnie jak MAX, doskonale wiedziałem co kupuje i nie zamierzam go oddać sprzedającemu.

Panowie, ja nie mam 100 tys na niebite auto. Być może zdarzają się czasami okazje ale ja na nie nie trafiam i wiem, że jedynie to na co sam zarobie jest moje - nic w prezencie nie dostane. Auto, które kupiłem jest bezpieczne i prawie nowe (23 tys przebiegu). No i oczywiście jest po pierd@lnięciu i tego nie zamierzam ukrywać. Na forum jednak jestem od maja, przeczytałem chyba każdy wątek i wiem, że czy auto jest wypadkowe czy bezwypadkowe to bywają takie same problemy z czujnikami, mechaniką, skrzynią, itd, itd. Nawet AluStar (którego cenie za rzeczowość i otwartość wielu wypowiedzi) ma zupełnie nowe GT500 i też ma niekiedy problemy z duperelami - tak jak reszta.

Proszę Was, nie odbierajcie ludziom radości z zakupu wymarzonego auta, czy to w moim przypadku czy w każdym innym. Jeśli ktoś już kupił auto i chce się przywitać i pochwalić to proponuję zachować negatywne komentarze dla siebie - to już nic nie zmieni, a przynajmniej nie będziecie robili człowiekowi przykrości.

amen.



Bolek
Forumowicz
Posty: 771
Rejestracja: 2009-07-07, 22:46
Silnik: V6 3.7
Kolor: Silver
Kontakt:

Post autor: Bolek » 2011-01-30, 16:38

Słuchaj ,skoro sprawdziłeś porządnie auto i rzeczywiście jest proste i dobrze naprawione to nie przejmuj się tym co tutaj ludzie sobie wypisują tylko ciesz się z jazdy chłopie.Ja dodałem to zdjęcie dla żartów ;)
To niestety forum i każdy zawsze coś tam doda od siebie.Ważne że ty jesteś zadowolony :)

Dalej czekam na fotki furki i się doczekać nie mogę...



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2315
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: AluStar » 2011-01-30, 18:53

pete_mitchell, To teraz skoro juz konik w garażu to śledź nasze zloty. tam sie fajnie zabawisz, poznasz super ludzi i sie wyszalejesz. Nie zostan tylko klubowiczem na forum. :ok:



Awatar użytkownika
tomaho
Forumowicz
Posty: 256
Rejestracja: 2009-07-06, 20:54
Model: Mustang S197 [RIP]
Silnik: V6 4.0
Kolor: Mineral Gray with Black Stripes [soon]
Kontakt:

Post autor: tomaho » 2011-01-30, 18:56

AluStar, juz ja go wkrotce odwiedze i ponakłaniam na nasze zlociki :D


w życiu jak w pozycji od tyłu...najważniejsze jest abyś był własnie z tyłu...

alski
Forumowicz
Posty: 648
Rejestracja: 2009-04-19, 13:23
Model: GT500 & FAST'67
Silnik: inny V8
Kolor: Aktualnie Qnia brak na stanie...
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Post autor: alski » 2011-01-30, 21:43

Nawet AluStar (którego cenie za rzeczowość i otwartość wielu wypowiedzi) ma zupełnie nowe GT500 i też ma niekiedy problemy z duperelami - tak jak reszta.

Alustar ma taki złom :rotfl: :rotfl: , że musiał zmienić całe podwozie i pół silnika żeby auto pojechało...
Robi przecież model SS - Sprawny-Sqbany ;) ;)


cholerka też muszę wszystko wymienić... :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Proszę Was, nie odbierajcie ludziom radości z zakupu wymarzonego auta, czy to w moim przypadku czy w każdym innym. Jeśli ktoś już kupił auto i chce się przywitać i pochwalić to proponuję zachować negatywne komentarze dla siebie - to już nic nie zmieni, a przynajmniej nie będziecie robili człowiekowi przykrości.

amen.

Stang jest boski - kupiłeś co chciałeś a reszta sobie pomarudzi i tyle...Się nie przejmuj!


alski


It's Never Too Late to Have a Happy Childhood

ODPOWIEDZ

Wróć do „4,6 V8 2005 - 2010”