kupno mustanga

porady dla kupujących Mustanga I generacji

Moderatorzy: Pavulon_, pluzz, Rezor, Przemek64, Piotrek86skc

ODPOWIEDZ
malutka
Posty: 2
Rejestracja: 2010-06-14, 19:25

kupno mustanga

Post autor: malutka » 2010-06-15, 15:45

Jak w temacie od dłuższego czasu zamierzam kupić Mustanga '69 fastback.
Chciałabym się dowiedzieć na co muszę zwrócić szczególną uwagę przy kupnie tego samochodu, a także jakie są jego największe wady.
Interesuje mnie również co jest najbardziej wadliwe w tym aucie i co się najczęściej psuje.

Bardzo proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję.

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
pluzz
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-08-21, 15:44
Model: Coupe 289 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: bialy
Kontakt:

Post autor: pluzz » 2010-06-15, 16:01

Najpierw zagladnij tu: http://mustangklub.pl/forum/viewtopic.p ... nim+kupisz i poczytaj.

Jesli chodzi o awaryjnosc to moim zdaniem zepsuc sie moze wszystko to co w kazdym innym aucie. Szanse sa o tyle wieksze, ze auto ma swoje lata ale nie jeden z nas pokonal swoim autem duze dystanse bez wiekszych problemow. Zaleta starych samochodow jest prosta konstrukcja = prosta naprawa.

Moze sie myle ale najczestsza przyczyna problemow jest uklad elektryczny (brak iskry lub zle ustawienie) lub paliwowy (np. padajaca pompa paliwa). Ja w sumie najwieksze problemy mialem z przegrzewaniem sie silnika ale wszystko da sie zrobic. Reszta jak w furmance - dopoki konie maja sile dopoty jedzie :D


Tomasz
Obrazek
Obrazek

malutka
Posty: 2
Rejestracja: 2010-06-14, 19:25

Post autor: malutka » 2010-06-15, 17:45

Dzięki za odpowiedź.
Wiem, że to stary samochód i będę musiała poświęcić mu dużo czasu, dlatego przed kupnem chcę się o nim czegoś dowiedzieć.
Nie chcę potem oddawać go w ręce mechaników, bo znam ich niektóre sposoby.
Mój chłopak ma mercedesa '86 i też stara się przy nim robić wszystko sam, bo na mechanikach się ostro przejechał. Dzięki temu dowiem się czegoś więcej o moim mustangu i będę wiedziała jak jest złożony i co wymaga naprawy.



Awatar użytkownika
kaskader bart
Forumowicz
Posty: 510
Rejestracja: 2009-10-30, 23:35
Model: GT '08 roush
Silnik: V8 4.6

Post autor: kaskader bart » 2010-06-16, 11:29

Pare tygodni temu zadalem to samo pytanie :]
http://www.mustangklub.pl/viewtopic.php?t=2049



ODPOWIEDZ

Wróć do „20 kupowanie samochodu”