mustang 67-68 szukam i pytam

Moderatorzy: Pavulon_, Rezor, pluzz, Przemek64, Piotrek86skc

Arti
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2011-08-25, 22:45

mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: Arti » 2011-08-25, 23:30

Witam panów,,przepraszam z gory jesli to nieodpowiednie miejsce na wątek....ale szukam stanga 67-68 najlepiej fastbacka

mysle nad sprowadzaniem ale sie naczytałem ze duzo oszustów ,pozatym duzo z tym korowodow itp...same problemy ,gdybyscie mieli jakichs sprawdzonych importerów klasykow to bede wdzieczny za info....
narazie planuje wydac 55 do max 70 na gotowca myslałem nad conversją coupe na fastbacka ,ja wiem ze to profan ale po prostu mi sie podoba a cenowo na oryginał moge nie wyrobic ,,tak tak pakiet eleanore tez mi sie marzy (zaraz zhjebke dostane -wiem)...sorki...

tak sie zastanawiam nad tym http://otomoto.pl/ford-mustang-C17338453.html" onclick="window.open(this.href);return false;
lub
http://moto.allegro.pl/ford-mustang-67- ... 68501.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ktos je zna ,widzial może ?
a te dwa mi sie podobają ,,ale wiem ze cena jakas nie taka jest ,p;okazuje tylko dla dla okreslenia mojego celu :zawstydzony:
http://otomoto.pl/ford-mustang-1967-z-u ... 20092.html" onclick="window.open(this.href);return false;
abo to http://otomoto.pl/ford-mustang-shelby-p ... 28225.html" onclick="window.open(this.href);return false;

dzieki z gory za pomoc i za wyrozumiałość bo ja tylko chcieć i prosić o wiedzy :D
Ostatnio zmieniony 2011-08-26, 01:29 przez Arti, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: Pavulon_ » 2011-08-25, 23:47

witaj Arti,

apropos linków które dałeś to:
1) jak chcesz coupe to pierwsze dwa są OK - o pierwszym aucie sporo było pisane w wątku zdaje sie 'mustang allegro/ebay' o drugim nie ale jeśli elementy do złożenia są OK to wydaje sie ciekawa opcja
2) dwa kolejne linki to ...wogóle nie wiadomo czy te auta są na sprzedaż, czy są już sprzedane, na takie ogłoszenia wogole nie zwracaj uwagi itp. To ostatnie to też coupe i to nie jest shelby.

pozostanie Tobie jedynie import - do 70k mozesz się zmieścić

np ten:
http://richmond.craigslist.org/ctd/2555320433.html" onclick="window.open(this.href);return false;

czyli 18,9k usd = 56,7k pln + 10k pln za opłaty importowe (prowizja dla pośrednika, kontener, oplaty portowe, odprawa, vat). Warunek taki ze rejestrujesz na żółte.
a jeszcze sie nie targowałeś :D



Arti
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2011-08-25, 22:45

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: Arti » 2011-08-26, 00:12

kurcze auto wyglada tak slicznie ze w tej cenie to bym sie nie targowal ,tak po zdjeciach to tylko małe kosmetyczne sprawy ...do kogo najlepiej zagadac zeby go tu przytargać ? najlepiej tak zebym nie musial nic z papierologii zalatwiac bo mnie to czasowo zje...nie dałbym rady z robotą wydolic...?

i jakby ktos podał jakiegoś linka bo sie gubie troche juz w tych modelach ,shelby nie shleby ,wersja california i inne.. ,tak po necie jak patrze to haotycznie to wszystko wyglada i z opisu co drugi to shelby eleanore....



arek900
Forumowicz
Posty: 917
Rejestracja: 2011-07-20, 18:08
Model: Mustang 67 V8, GT 07
Silnik: V8 4.6
Kolor: czerwony

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: arek900 » 2011-08-26, 01:05

jeśli jesteś zainteresowany odezwij się do mnie na maila baster900@gmail.com, przypłynał mi własnie GT 07 i płynie 67 V8, więc w tej kasie w jakiej szukasz na pewno cos Ci znajdę ciekawego.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
stang232
Forumowicz
Posty: 2121
Rejestracja: 2008-12-12, 15:16
Model: stang'95
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Bełchatów
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: stang232 » 2011-08-26, 08:31

Jak słusznie zauważył pavulon, pod warunkiem że zarejestrujesz na żółte - niestety od ponad roku (zmiana ustawy- oczywiście na gorszą) nasi celnicy idą ostro w zaparte i z uśmiechem na ustach informują, że np. taki 1968 to nie zabytek (bo np. nie kupiony na specjalistycznej aukcji, nie kolekcjonerski, a i to że rzeczoznawca wyda ci opinię że auto jest zabytkowe (też do nich nie przemawia) po prostu liczą że nie będziesz miał ochoty na kilkuletnie sądy z nimi i odpuścisz- płacą te ich haracze) ,szeroko o tym problemie pisze się na łamach Classicauto - także bądź przygotowany kasowo na opłaty jak przy zwykłym aucie.


Obrazek

Arti
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2011-08-25, 22:45

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: Arti » 2011-08-26, 08:54

dlatego wlasnie wolałbym kupic zarejestrowanego w polsce ,i gdyby kurde nie uroił mi sie fastback67 to pewnie męczyłbym pavulona bo mi sie niebieski skubaniec podoba ,,a ja niestety mam zero czasu na zalatwianie papierków ,bieganie po czesci ,po warsztatach itp.... najchetniej kupiłbym auto i cieszył sie jazdą ,ale cięzko tak trafić....

pomijając juz mało rozsądna decyzję ( względem ekonomii i uzytecznosci) o kupnie zabytku to jak przychodzi co do czego i trzeba załatwiac cos w tym kraju to rece opadają,,,ale wczoraj oglądalem bullita wiec narazie mam wene i szukam


dzieki za info i pozdro



Awatar użytkownika
pluzz
Forumowicz
Posty: 450
Rejestracja: 2008-08-21, 15:44
Model: Coupe 289 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: bialy
Kontakt:

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: pluzz » 2011-08-26, 13:01

Arti, zrób jak zrobił Pavulon: zawsze mu się marzył cabrio, ale miał takie ciśnienie na mustanga, że kupił coupe. Potem się nacieszył, zapoznał z samochodem i zdecydował na spełnienie marzenia jakim było convertible. Teraz jego pierwsze coupe jest na sprzedaż. Twoja kolej na jego zakup ( auto sprawdzone, zadbane, wychuchane i po prostu piękne ) a z czasem jak będziesz gotowy, zamienisz na Fastbacka. Przez powiedzmy rok, dwa lata na wartości nie stracisz. Szukasz auta bez komplikacji, którym możesz się cieszyć od razu bez bólu głowy? Nie szukaj dalej, dzwoń do Pavulona!

(Pavulon - 5% porowizji od sprzedaży na moje konto please :D )


Tomasz
Obrazek
Obrazek

odiss

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: odiss » 2011-08-26, 13:48

Pavulon robi auta tak ładnie, że ja bym kupił od niego w ciemno po samych zdjęciach, gdybym tylko miał ochotę (i możliwość) zakupu klasyka. Jeśli szukasz gotowca, nie wiem czy uda Ci się znaleźć coś ładniejszego niż jego wóz.

Ale oczywiście szanuje Twój gust i powodzenia przy szukaniu :)



Arti
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2011-08-25, 22:45

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: Arti » 2011-08-26, 16:59

do pavulona to nie tak łatwo zadzwonic bo skubaniec nie podaje nigdzie numeru telefonu :P

pozatym to juz nie chodzi o szanowanie gustu bo mi sie jego Qń zajebiaszczo podoba,,,,,bo tylko ze ja sie uwziałem na fastbacka 67....
ale wierz lub nie jego zdjecia ogladam codziennie po kilka razy....

z jednej strony budowac według marzeń ,wyobrazni i upodobań z drugiej strony na gotowo bez paprania sie z całym tym za przeproszeniem syfem...
teraz mam 2 tygodnie urlopiku to sobie przemysle sprawe

a tak apropos to jest na allegro jeszcze jeden ciekawy 66 ale niewiele o nim wiadomo http://moto.allegro.pl/ford-mustang-cou ... 34332.html" onclick="window.open(this.href);return false;

i teraz tak naprawde jak nie znajde fastbacka to albo pavulonik albo http://moto.allegro.pl/ford-mustang-67- ... 68501.html" onclick="window.open(this.href);return false; i zrobie go w strone takiego..... http://otomoto.pl/ford-mustang-shelby-p ... 28225.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ehhhhhh łeb mnie juz boli :cenzura:



odiss

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: odiss » 2011-08-26, 21:39

Teraz zobaczylem ze z okolic Wrocka jesteś. Jakby trzeba było w czymś pomóc, chociazby z podwiózką po odbiór mustanga, daj znać :) (tylko od 3ciego do 17 wrzesnia mnie nie ma bo jestem na urlopie) W kwestii mechaniki niestety za dużo nie pomogę bo sam dopiero się uczę i poznaję tajniki mustangów :)



Arti
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2011-08-25, 22:45

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: Arti » 2011-08-26, 22:05

no 23 lata mieszkalem we wrocku czyli 2/3 zycia,ale jakis taki za ciasny sie zrobil ostatnio,,,
mysle caly czas i chyba jednak narazie jeszcze poszukam troche fb ,jak sie nie uda to bede myslal ,mam czym jeżdzic wiec nie ma cisnienia ,marzenie czekalo kilkanascie lat to jeszcze troche wytrzyma ,hehe



Raven
Młodszy Forumowicz
Posty: 45
Rejestracja: 2009-04-18, 13:11
Model: Mustang 1968 coupe
Silnik: V8 5.0
Kolor: Czarny

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: Raven » 2011-08-31, 15:00

Pewnie nie mam takiego doświadczenia jak moi poprzednicy, ale z bezpośrednim importem z USA zawsze są problemy. Ja swoje auto kupiłem jako kompletnie odrestaurowane a i tak wszystko było do roboty. Lakier położony ładny ,ale jakiś yankes pomalował auto razem z uszczelkami i przewodami. Może im to nie przeszkadza ale ja nie mogłem na to patrzeć. Mam do sprzedania swój samochód Coupe z 1968 roku / zdjęcia w Galerii/ i mogę za niego gwarantować swoja głową. samochód robiłem dla siebie i ludzie ,którzy go robili jak mnie widzieli to uciekali albo zamykali zakład. :D Robiłem go dla siebie do codziennej jazdy a nie tylko na zloty.Jak ci się spodoba to co do ceny też się dogadamy.


raven 1968

rick
Członek Honorowy MKP
Posty: 1206
Rejestracja: 2011-02-23, 05:09
Model: 67 fastback
Silnik: V8 4.6
Kolor: primer,czarny,bialy

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: rick » 2011-08-31, 16:35

zakupu samochodu z Kanady / USA, potrzebujesz kogoś, którym możesz zaufać, faktycznie go obejrzy i poda dodatkowe zdjęcia o minusy.



Arti
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2011-08-25, 22:45

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: Arti » 2011-09-08, 18:47

Oglądałem nawet ostatnio twojego stanga na alledrogo ,coupe 67-68 to mój plan rezerwowy gdyby z fastbackiem nie wyszło....

co do sprowadzania to zgodze sie z rickiem bo ze zdjec to trudno rozeznac sie w stanie auta szczególnie jak ma 43 lata ,hehe,,,,
ale jakos tak ogolnie latwo sie poslizgnąć w kosztach....
no narazie sie nie napinam i szukam powolutku....



alski
Forumowicz
Posty: 648
Rejestracja: 2009-04-19, 13:23
Model: GT500 & FAST'67
Silnik: inny V8
Kolor: Aktualnie Qnia brak na stanie...
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: mustang 67-68 szukam i pytam

Post autor: alski » 2011-09-09, 22:48

Arti masz Ricka!
Lepszej pomocy w Hameryce Północnej NIE MA !!!!!!!!! :rotfl:


alski


It's Never Too Late to Have a Happy Childhood

ODPOWIEDZ

Wróć do „22. instrukcje i poradniki”