MR 2014

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
tomek888
Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 2012-04-07, 20:54
Model: GT Supercharged
Silnik: V8 4.6
Kolor: Alloy Grey

Re: MR 2014

Post autor: tomek888 » 2014-08-17, 23:57

Dziękuję WAM !!! Bez tak wspaniałej ekipy nie byłoby tej niesamowitej atmosfery podczas MR !! Szybko to minęło i czekam już na następny Mustang Race...To dzieki Wam uśmiecham się teraz jak nigdy:)


Proponuję też by Marcinowi Cz i Tomkowi nadać grupową ksywę Pała&Odcina :P :P :P



Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: MR 2014

Post autor: hominis » 2014-08-18, 00:04

Dzięki wszystkim za super-turbo-hiper-mega Mustang Race 2014!
Z roku na rok jest większy przytup :) Niesamowicie jest obserwować ewolucję tej imprezy i widzieć jak cała Mustangowa Społeczość potrafi łączyć się wokół naszych Ukochanych Koni! Dzięki wszystkim za wszystko! Dla tych, którzy jeszcze w drodze - szerokości!
Galeryjka zdjęć mojego wykonania już niebawem :)
Na szybko z Google Backupu - https://plus.google.com/u/0/photos/+Pal ... 0103900769" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
cardini
Stowarzyszenie MKP
Posty: 146
Rejestracja: 2012-12-30, 13:14
Model: 2017
Silnik: V8 5.0
Kolor: Lightning blue

Re: MR 2014

Post autor: cardini » 2014-08-18, 00:13

Nasza ekipa już też we Wrocławiu od 18:30 po wspólnym galopie z Siarą. Samej jazdy było nieco ponad 5 godzin, także dobrze poszło. :)
Nasze "statystyki" z Mustang Race 2014 (łącznie z dojazdem i powrotem):
ponad 27 godzin wspaniałej jazdy :)
1450 przejechanych z uśmiechem na twarzy kilometrów :)
250 litrów bardzo pożytecznie spalonego paliwa :)

Przed MR 2014 myślałem sobie, że nie wypada nawet drugi raz pod rząd wygrywać, ale jak zobaczyłem ten puchar... WOW!!! :szok:
Szybko zmieniłem zdanie. ;)
Lamina - szacun za wykonanie tego przepięknego pucharu! :super:
Najlepszą nagrodę i tak dostał Spontan. Takiego mostu nie ma nikt z nas! ;)

Podsumowując WIELKIE DZIĘKI wszystkim organizatorom za kawał dobrej roboty i uczestnikom rajdu za świetną atmosferę! :D :super:
Już odliczam czas do kolejnego Mustang Race...
Załączniki
licznik.jpg
licznik.jpg (35.05 KiB) Przejrzano 5141 razy



Awatar użytkownika
Tom.Tom
Forumowicz
Posty: 1308
Rejestracja: 2011-11-16, 20:58
Model: X-CHARGED
Silnik: V6 4.0
Kolor: bordo + czarny mat
Lokalizacja:: Trójmiasto
Stajnia: Stajnia Pomorze

Re: MR 2014

Post autor: Tom.Tom » 2014-08-18, 11:45

Cardini, musisz zaktualizować sobie opis kunia na forum, bo chyba się zdezaktualizował nieco ;)


Obrazek

:: PAN TOMASZ ZOSTAŁ BOHATEREM W SWOIM GARAŻU - SAM ZAMONTOWAŁ KOMPRESOR! :: viewtopic.php?f=13&t=5243&start=150#p137691

Awatar użytkownika
Przemek64
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1695
Rejestracja: 2013-06-13, 20:51
Model: 1964 1/2 ,MACH1 i GT
Silnik: inny V8
Kolor: wimbledon white,Competition Orange i Deep Forest Green
Kontakt:

Re: MR 2014

Post autor: Przemek64 » 2014-08-18, 12:40

Dzięki koledzy za spotkanie szkoda tylko że byliśmy z wami od Słupska a nie od Torunia.
Pierwszy raz mieliśmy okazje zaprezentować naszego dziadziusia :kijemgo: na prawdziwym zlocie
Super impreza :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :padam: :padam: :padam: :padam:
Za rok od startu do mety :hurra:


Pozdrawiam
Przemek
502 319 299
http://slubzmustangiem.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=80&t=6763" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=84&t=10801" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
swiadeka
Stowarzyszenie MKP
Posty: 676
Rejestracja: 2009-04-14, 16:58
Model: GT Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: bordowy i białe pasy

Re: MR 2014

Post autor: swiadeka » 2014-08-18, 12:58

Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz ... :D Kolejna wspaniała przygoda, mnóstwo wydarzeń, niewiele snu :kwasny: ale tak to miało wyglądać :hyhy: Mieliśmy chyba najbliżej do domu. Wieczorkiem mielimy czas na wspominki razem z Andronikiem, Johnym HDH i Tomasem i czas na drobną regenrację naszych wątróbek :zdziwko: Dzisiaj już wszyscy rozjechali się do domów i nastał czas autorefleksji. Tyle energii ile było na MR2014 nie mają nawet elektrownie atomowe i nie mówię absolutnie o mocy naszych koników, ale "ociekaniu zajebistością" wszystkich uczestników Mustang Race :hurra: Mnóstwo rozmów, wymiany poglądów na chyba wszystkie bolączki tego świata. Było mega grubo i wspaniale. Oby tak dalej. Gratuluję organizatorom za sprawne przeprowadzenie całej imprezy. A najpiękniejszy dla mnie osobiście był przejazd hordą wierzgających koników z Gdyni do Kołobrzegu. Uśmiech nie schodzi mi do dziś. Jak Gosia obrobi zdjęcia, to podeślę linka. Do zobaczenia na pewno :super:


Arek

Awatar użytkownika
marcinp
Stowarzyszenie MKP
Posty: 413
Rejestracja: 2012-08-15, 23:14
Model: 66 Coupe, 72 Mach1
Silnik: inny V8
Kolor: Silver Blue, Bright Blue Metallic
Lokalizacja:: Wrocław

Re: MR 2014

Post autor: marcinp » 2014-08-18, 19:08

My dotarliśmy do Wrocławia wczoraj około 20. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w tak wyjątkowym wydarzeniu, jakim był Mustang Race 2014. Impreza była MEGA, wspaniała atmosfera, niesamowici ludzie i perfekcyjna organizacja. Za wszystko dziękujemy :padam: i do zobaczenia przy najbliższej możliwej okazji!
Przejechanie całej tej trasy klasykiem, liczącej w naszym przypadku ponad 1300 km bezcenne… miałem jeszcze podliczyć ilość wlanego do baku paliwa ale to zupełnie nie ma sensu – spalił tyle ile było potrzeba, żeby dać nam i jak się okazuje także innym mnóstwo przyjemności.
Pierwszy ale na pewno nie ostatni Mustang Race za nami.


Pozdrawiam,
marcinp

Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1305
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: MR 2014

Post autor: pavlito » 2014-08-18, 21:29

Och, jak tu można wrócić do codzienności? Nawet naklejek nie da się zerwać...
Dziś jak zwykle, choć bardziej bezczelnie zaparkowałem przed salonem Ferrari. Niech patrzą, bo takiej imprezy i z taką Rodziną nigdy nie doświadczą :]
Tak, z roku na rok jesteśmy co raz bardziej profesjonalni. Organizatorzy i uczestnicy. I z roku na rok oczekiwanie na kolejną wyprawę jest co raz trudniejsze :)
Dzięki Wam za to. Wszystkim.



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: MR 2014

Post autor: Bielek » 2014-08-18, 22:38

Dla mnie pierwsze godziny pobytu były trochę dziwne, bo udzielam się w klubie od kilku lat, a tu prawie nikogo nie znam;)

Niesamowite jak Mustang przyciąga podobnych do siebie ludzi gdzie mianownikiem jest koleżeństwo i zdrowe szaleństwo.

Strasznie się cieszę, że miałem przyjemność wielu z Was poznać, wyszalec się na nocnych imprezkach czy porozmawiać na różne tematy.
Wszystkim organizatorom gratuluję uporu, doceniam za poświęcony czas i pieniądze.

Jesteście wszyscy zdrowo pierdyknięci.

Trzeba tez opisać sytuacje, która kiedys pewnie zostanie okrzyknięta kultową:)

Siedzimy w niedzielę tak ok 13:00 na rybce w towarzystwie tomtoma Kuby, Groszka (wybaczcie jesli kogoś zapomniałem)
pojawia się Bartosz (z Niemiec) no i główni bohaterowie: MarcinCZ i Tomek...
Po pewnej sytuacji stwierdzamy, że to faktycznie koniec Mustang Race...
MarcinCZ i Tomek... zamawiają... herbatę

jak się domyślacie bylo sporo śmiechu przy tym:)


Wracamy już pod hotel... MarcinCz mówi, że bardzo źle się czuje, ma skurcze, obniżone ciśnienie.
Okazuje się, że nie ma ośrodka zdrowia, jest tylko karetka. Dzwonimy po nią. Kuba rozmawia z nimi i odpowiada im na pytania: yyyy no chyba pił... Na co MarcinCz obok: powiedz im, że piłem 5 dni. Na co my oczywiscie w śmiech:)
Po chwili slyszymy jak na sygnale pędzi Karetka. Ludzie sie patrzą jak podjeżdża pod hotel.
Co było w karetce to nie wiem, może Marcin napisze.

Jednak najważniejsza jest diagnoza... nie lekarzy, a nasza.

MarcinCz nie pij herbaty bo ona szkodzi!:)

mozecie tylko sobie wyobrazic jaki byl ubaw;) oczywiście Marcincz doszedł do siebie.


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
ARTUR GT
Stowarzyszenie MKP
Posty: 119
Rejestracja: 2010-12-11, 23:19
Model: MUSTANG GT 2005
Silnik: V8 4.6

Re: MR 2014

Post autor: ARTUR GT » 2014-08-19, 10:09

Marcin !!! Szybkiego powrotu do zdrowia ,bo następny zlot tuż tuż :D :D :piwo:


ARTUR GT

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: MR 2014

Post autor: Kuba » 2014-08-19, 11:15

Ekipa z numerem 007 już zameldowała się w domu.

Chciałbym wszystkim jeszcze raz podziękować. To był wspaniały tydzień, masa śmiechu i pozytywnych wrażeń. Akumulatory naładowane, czekają na kolejną imprezę. Potężne brawa dla szefów przystanków za olbrzymi wkład i zaangażowanie w przygotowanie tej fenomenalnej imprezy.
Przede wszystkim impreza była bezpieczna, wszystkie załogi powróciły szczęśiwie do domu. To jest bardzo ważna informacja ponieważ na drodze wiele się działo a okazaliście spokój, rozwagę i opanownie.
Mam nadzieję, że kolejne edycje MR będą również udane.

W imieniu Organizatorów bardzo dziękuję za udział i doskonałą zabawę.

Kuba



Awatar użytkownika
Xirmat
Stowarzyszenie MKP
Posty: 182
Rejestracja: 2013-12-01, 17:15
Model: Mustang Premium 2013
Silnik: V6 3.7
Kolor: Race red

Re: MR 2014

Post autor: Xirmat » 2014-08-19, 16:44

Dzięki za genialnie spędzone dni. Dzięki Organizatorzy oraz Uczestnicy !!!

Po tak energetycznych chwilach pozostaje tylko żal, że już minęły, radość, że już niebawem można będzie się spotkać w centrum Polski.

Pozdrowienia Xirmat


Obrazek
quidquid discis, tibi discis

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: MR 2014

Post autor: MAX » 2014-08-19, 21:51

Błękitny z numerem 42 już w swojej stajni.
Zaliczyliśmy z Sylwią Mustang Race już po raz czwarty. W poprzedniej edycji 2013 na mecie rajdu w Czeskiej Pradze jako jeden z organizatorów przekazałem kilka wskazówek; co, jak i dlaczego zmienić, gdzie zapukać, co ominąć i co zrobić w przyszłości podczas organizacji Mustang Race, myślałem dość pesymistycznie o kolejnym Rajdzie teraz już wiem myliłem się został zorganizowany perfekcyjnie dobra robota Panowie i Panie BRAWO :super: Dziękuję
Udało się w 100% !
Organizacja na medal ! Z roku na rok osiągamy coraz większą publiczność.

Przytoczę tu przykład jak nieprawdopodobne jest to co się dzieje na MR.
Otóż Dirk zadał mi pytanie w Gdyni:
„Max o co chodzi, jak to robicie że tak wiele osób przychodzi was oglądać, dajecie każdemu po 5 EURO ???
W Niemczech w pierwszej kolejności zadzwoniliby po policje bo zakłócamy spokój"


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: MR 2014

Post autor: hominis » 2014-08-19, 22:27

Galeria 1:
http://www.hominis.nazwa.pl/MR2014gallery
Galeria2:
https://plus.google.com/u/0/photos/+Pal ... 0103900769" onclick="window.open(this.href);return false;
:)



Awatar użytkownika
beatabe
Stowarzyszenie MKP
Posty: 174
Rejestracja: 2011-12-10, 23:54
Model: GT 2010
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny mat

Re: MR 2014

Post autor: beatabe » 2014-08-19, 23:18

Było super!!!!!!!!!!!!!!!!! :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: jeszcze nie wymyślili takich słów żeby to opisać, może na następnym MR coś stworzymy. Organizatorom wielkie dzięki za wspaniałą pracę, a wszystkim ujeżdżaczom koni za świetną zabawę! Z wami można się zresetować na maxa....teraz tylko jakoś dziwnie wrócić do rzeczywistości, proponuje za rok zrobić nie tylko before-MR ale też after-MR, żeby zamortyzować powrót, uwielbiam Was :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:



ODPOWIEDZ

Wróć do „MUSTANG RACE 2014”