poszukujemy miejsca i organizatorów

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
joleńka
Stowarzyszenie MKP
Posty: 169
Rejestracja: 2012-08-07, 09:37
Model: GT 2014
Silnik: V8 5.0
Kolor: Czarny
Lokalizacja:: Mińsk Mazowiecki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: joleńka » 2013-08-28, 19:32

Bielek pisze: Male miasta są bardziej przychylne, kameralny klimat sprzyja grupie i lepszym poznaniu się.
to racja OZM powinien byc czyms kameralnym dla nas, w ciagu roku jest wiele okazji do pokazania sie... tak mi sie wydaje



Awatar użytkownika
bart
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1286
Rejestracja: 2012-11-19, 14:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: windveil blue

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: bart » 2013-08-28, 19:37

a moze skoro to ma byc poza sezonem, zlot moglby sie odbyc na polwyspie???
jest sporo ladnych hoteli ktore raczej sa pustawe..........
co wy na to?


http://www.facebook.com/memoriginpolska" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/balticuspolska" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
silelis
Forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: 2009-08-23, 14:30
Model: Fastback 2+2 '66
Silnik: inny V8
Kolor: czerwony
Kontakt:

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: silelis » 2013-08-29, 07:00

sławekw pisze:
Talent pisze:Nadal uważam, że większa impreza z okazji 50tki jest wskazana i wręcz konieczna. Ciągle czytam, że zloty są dla nas.. a co dla publiczności? Co z promowaniem marki czy samego klubu? Chyba ktoś o tym zapomina :)
Dla publiczności jest Mustang Race i niech tak zostanie
Ze swojej strony bardzo lubię kontakt z laickimi uczestnikami tego typu imprez, ale przez 2 czy 3 dni nie chce mi się pilnować czy oby na pewno nikt nie kręci się koło auta rowerem, albo nie siada na masce aby zrobić sobie fajne zdjęcie, które potem kosztem mojego lakieru wrzuci sobie na FB. Dlatego zgadzam się z moim przedmówcą.




1) Mam też pytanie, może żeby było demokratycznie too miejscy przyszłorocznego zloty powinni zadecydować wszyscy np. głosowanie na forum?
2) Czy bierzemy jakiś konkretny termin pod uwagę? Czy któryś "dowolny" weekend w kwietniu?


[size=84][i][color=burlywood]"Reasonable people adapt themselves to the world.
Unreasonable people attempt to adapt the world to themselves.
All progress, therefore, depends on unreasonable people."
-George Bernard Shaw[/color][/i][/size]

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-08-29, 10:44

jeżeli nie wiadomo o co chodzi to najlepiej wrócić do pierwszego postu
Poszukujemy miejsca do zorganizowania IV zlotu mustangów oraz organizatorów tego zlotu ,
miejsce : najlepiej centralna polska lub okolice
termin : kwiecień 2014 , 2 dni
cel imprezy : zjednoczenie właścicieli mustangów
oczekiwania od organizatorów : zapewnienie bazy noclegowej , parkingu na minimum 100 sam., zorganizowanie małego objazdu
musi być miejsce na min. 100 sam. + baza noclegowa dla min 200os.
skrócony plan imprezy:
Piątek - przyjazd uczestników do hotelu , zakwaterowanie ,
wieczorne imprezy we własnym zakresie , mogą bić np: podchody pokojowe

sobota - rano śniedanie i może część klubowiczów będzie chciała przyjechać sano w sobotę
9 - 10 zbiórka uczestników

10 - 15 atrakcje dla wszystkich uczestników np: blokowanie ruchu pobliskiego miasteczka

15 - 18 atrakcje dla najmłodszych
atrakcje dla drugiej połówki np: spa
atrakcje dla rajderów
18 - 20 czas na przygotowanie się do nocnych manewrów
20 - ... wspólna kolacja i...

niedziela - sniadanie i czas porzegnań

tak mniej więcej powinien być zorganizowany plan
i tego oczekujemy od organizatorów ,
organizatorów może być 1, 2 ,3, ważne żeby między nimi było zgranie i niekoniecznie muszą być akurat z tej miejscowości




ps: wygaszać posty nic nie znaczące lub propozycje jak to napisał ktoś wyżej "koncertem życzeń"

jeżeli ktoś ma miejsce i ma plan i przedstawi go nam w skrócie ( bez szczegółów ) i zrobimy wtedy głosowanie

i jeszcze ważna sprawa nie rezerwować hoteli i zawierać umów z instytucjami przed podjęciem decyzji gdzie będzie zorganizowany zlot



Awatar użytkownika
Michaś
Forumowicz
Posty: 251
Rejestracja: 2009-10-06, 12:15
Model: Y 2006 VB style
Silnik: V6 4.0
Kolor: Vatican Bordo

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: Michaś » 2013-08-29, 13:05

Uderzam do Orange, mój człowiek tam zapytuje o poprzednich sponsorów MR i innych zlotów. Proszę o info od obcykanych na PW.
Wysyłam do Bielka zapytania od Orange - w razie co on będzie was pytał lub zapytowujcie jego.


.kapo an śoc mesazc ymbórZ

Awatar użytkownika
lamina
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1005
Rejestracja: 2012-05-28, 20:54
Model: GT390 1968
Silnik: inny V8
Kolor: Highland Green
Lokalizacja:: Pruszków/Pisz
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: lamina » 2013-08-29, 14:50

Bardzo poważnie zainetresowany jest InterCars, po wstępnych rozmowach, ich dział reklamy teraz czeka na rozmowy z wyższą instancją i dadzą znać co mogą zaproponować.



Awatar użytkownika
rafal_04
Forumowicz
Posty: 230
Rejestracja: 2013-03-30, 08:32
Model: GT390
Kontakt:

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: rafal_04 » 2013-08-29, 15:02

Dobra Panowie,

to ja zaproponuje coś od siebie:

Miejsce noclegowe podstawowe: Skorzęcin, Hotel nad Jeziorem Białym (hotel dysponuje dokładnie 165 miejscami noclegowymi + można zaraz przy hotelu załatwić domki typu tramp na ok 300 osób) parking na samochody ok 300 sztuk

Sobota: opcje do wyboru, możemy zrobic głosowanie co większośc wybierze
8:00-9:00 śniadanie

10:00-XX:XX i tu moje propozycje

1

Hotel Biały w Skorzęcinie to unikatowy obiekt dysponujący własną plażą, położony wśród lasów, pomiędzy dwoma jeziorami. Proponujemy początek imprezy i zjazd samochodów na wielkim parkingu w Gnieźnie, tuż przed Hotelem Nest, gdzie nastąpi wspólna fotografia. Po pierwszym etapie nastąpi uroczysty przejazd aut poprzez Witkowo do Skorzęcina i pokaz samochodów na wielkim parkingu w centrum ośrodka w Skorzęcinie. Zakwaterowanie nastąpi w Hotelu Białym, który umożliwi również organizację szeregu atrakcji, jak jazda quadami, paintball, wycieczki rowerowe. Niewątpliwym atutem jest możliwość zamówienia helikoptera i wykonania zdjęć wszystkich pojazdów z lotu ptaka. Hotel zorganizuje ognisko i grill w przyhotelowym parku. Dobre piwo, smaczne jedzenie, widok znakomitych pojazdów, a na koniec impreza na tarasach hotelowych, które rozpościerają się nad wodami Jeziora Białego. To propozycja Hotelu Białego w Skorzęcinie, najbardziej popularnego ośrodka wypoczynkowego w Wielkopolsce. Zapraszamy na http://WWW.hotel-skorzecin.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
3: autka odpoczywają sobie w sobotę a my autobusami przejeżdzamy do Gniezna, tam przesiadamy się do kolejki wąskotorowej i jedziemy na wyczieczke krajoznawczą :) czas trwania około 6,5 godziny w tym catering itd.

wieczorkiem uroczysta kolacja i impreza

Niedziela:

Śniadanko, ostatnie pogawędki i rozjazd do domów
Ostatnio zmieniony 2013-09-20, 11:31 przez rafal_04, łącznie zmieniany 1 raz.


https://www.facebook.com/FordMustang1968" onclick="window.open(this.href);return false;

Gonsso
Młodszy Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: 2013-02-03, 11:26
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czarny
Kontakt:

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: Gonsso » 2013-08-29, 15:17

Skorzęcin poza sezonem to fajne miejsce.
Polecam



Awatar użytkownika
ERTE
Forumowicz
Posty: 426
Rejestracja: 2012-04-01, 12:36
Model: Coupe 289 66
Silnik: V8 4.6
Kolor: podkład:)

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: ERTE » 2013-08-29, 17:04

jak "koncert życzeń" to może faktycznie trzeba zorganizować Koncert ;)

imprezy motocyklowe zazwyczaj mają koncertowy finał to czemu nie uczcić 50tej rocznicy właśnie takim wydarzeniem

wiadomo że to zależy od kwoty jaką dałoby rade uzbierać od sponsorów (część można pokryć wpisowym), ale pamiętam że Grzegorz Markowski też ma Mustanga i nawet wypowiadał się nt. race cara więc jest karta przetargowa i może zgodziłby się zagrać (wraz z zespołem) za honorarium bliższe kosztom samej logistyki niż normalnego honorarium?? albo inna - skromniejsza kapela - jedyny warunek to muzyka która łączy pokolenia bo jeśli już ma być koncert to dla wszystkich a nie wąskiej grupy.
200 osób to już dość spora publiczość a koncert może być dodatkowym magnesem.

jeśli padnie na mniejszą mieścine to taki koncert można zrobić otwarty i być może gmina/miasteczko partycypowałoby w kosztach...



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-08-29, 19:46

ERTE pisze:jak "koncert życzeń" to może faktycznie trzeba zorganizować Koncert ;)

imprezy motocyklowe zazwyczaj mają koncertowy finał to czemu nie uczcić 50tej rocznicy właśnie takim wydarzeniem

wiadomo że to zależy od kwoty jaką dałoby rade uzbierać od sponsorów (część można pokryć wpisowym), ale pamiętam że Grzegorz Markowski też ma Mustanga i nawet wypowiadał się nt. race cara więc jest karta przetargowa i może zgodziłby się zagrać (wraz z zespołem) za honorarium bliższe kosztom samej logistyki niż normalnego honorarium?? albo inna - skromniejsza kapela - jedyny warunek to muzyka która łączy pokolenia bo jeśli już ma być koncert to dla wszystkich a nie wąskiej grupy.
200 osób to już dość spora publiczość a koncert może być dodatkowym magnesem.

jeśli padnie na mniejszą mieścine to taki koncert można zrobić otwarty i być może gmina/miasteczko partycypowałoby w kosztach...
właśnie przedstawiłeś jedno z życzeń do koncertu , mamy się na takim zlocie wyluzować, pobawić, opić , zapoznać , zintegrować , a nie słuchać zespołu



Awatar użytkownika
silelis
Forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: 2009-08-23, 14:30
Model: Fastback 2+2 '66
Silnik: inny V8
Kolor: czerwony
Kontakt:

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: silelis » 2013-08-30, 07:32

Propozycja ode mnie:
Miejscowością noclegową była by Supraśl miasto o populacji około 4,5 tyś mieszkańców na skraju Puszczy Knyszyńskiej około 12 km od Białegostoku

Program zlotu:

Piątek:
zakwaterowanie w jednym z hoteli w Supraślu hotel 1 hotel 2 hotel 3 (w dniu jutrzejszym pojadę sprawdzić bazę noclegową) oraz to co można i chce się robić wieczorem tego dnia ;-)

Sobota:
1000-1100 Wizyta w Muzeum Motoryzacji Stowarzyszenie Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki "Moto Retro"
1100-1330 Rundka po Białymstoku i pokaz aut na placu w centrum miasta - wiem, że tutaj zdania są podzielone, ale zawsze możemy rozważyć takową alternatywę, być może dołączyli by się do Nas klubowicze Moto Retro (oczywiście jeśli będzie wola po obu stornach + kwestia do uzgodnienia z władzami miasta)
1400-1530 Wizyta w zakładzie produkcyjnym propozycja:
-Browar Dojlidy (to nie z puszczy pochodzi Żubr ;-)
-AC S.A. (producent instalacji gazowych i części motoryzacyjnych
-Standard Motor Parts Polska (producent części samochodowych) - mając na uwadze fakt, iż będzie to sobota najrozsądniejszy byłby Browar Dojlidy (zakład pracujący w ruchu ciągłym)
16:00-19:00 Czas wolny na własne potrzeby. Możliwe atrakcje:
- dla najmłodszych:
1) Białystok - Jurajski Park Dinozaurow zaraz obok Białostockie Muzeum Wsi
2) Supraśl - nauka jazdy konnej lub inne atrakcje Supraśla.
- dla Naszych kochanych istot (i nie mam tu na myśli aut):
3) Relaks w SPA jednego z hoteli w Supraślu.
19:00 - aż do zjazdu ostatniego bolidu do PitStop'u - kolacja/grill/ognisko

Niedziela:
Śniadanie z mocną kawą
Grupowe zdjęcie
każdy życzy sobie szerokiej prostej drogi.


Mam propozycję może niezależnie od tego tematu założyć przyklejony, w którym tylko i wyłącznie będą zamieszczone propozycje (bez off topowej gadki) ewentualnie jakaś ankieta - głosowanie (na zgłoszone propozycje, na Naszym forum lub na stronie FB)


[size=84][i][color=burlywood]"Reasonable people adapt themselves to the world.
Unreasonable people attempt to adapt the world to themselves.
All progress, therefore, depends on unreasonable people."
-George Bernard Shaw[/color][/i][/size]

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-08-30, 08:22

kaser

W chwili obecnej jestem na urlopie , ale wracam na koniec sierpnia. myslałem nad tym tematem i chciałem zaproponować Bydgoszcz ,zlot może byc zorganizowany pod patronatem Automobil Klubu Bydgoskiego, poprostu będzie łatwiej załatwic wiele spraw w mieście ( już to nawet sprawdzałem z przewodniczącym sekcji ), poronuję jako bazę niclegowa hotel MŁYN w Bydgoszczy. Miasto pomoże w zorganizowaniu przejazdu i expozycji naszych aut na Rynku lub innym fajnym miejscu. Oprócz tego ( temat w powijakach) moge spróbowac zorganizować jakiś kawałek asfaltu na lotnisku i może 1/4 MILI ,lub jazda zręcznościowa na naszym totrze Kartingowym ale Mustangani, lub zręcznościówka kartami ,dla mjiej zainteresowanych naszymi fanabeliami ,może rejs stateczkiem po Bydgoskich śluzach, to powinno już działać o ile pogoda pozwoli.
Oto moja propozycja jeżeli jesteście nią zainteresowani prosze dać znać.

Talent

Proponuję standardowo Warszawę Zlot dwudniowy połączony z dużym eventem klubowym "MUSTANG NIGHT" (auta wieczorem stoją oświetlone przed lokalem) na ulicy Mazowieckiej, relacja telewizyjna itp - część z Was była na premierze filmu MR to wie jak to mniej więcej wyglądało Auta prezentowane w centralnym punkcie stolicy co daje duże show i zainteresowanie osób postronnych. Dodatkowo proponuję pokazowy przejazd trasą przez Warszawę oraz inne atrakcje.

Jeśli będzie zainteresowanie to zajmę się papierami oraz pozwoleniami i innymi rzeczami.

Na stworzenie dokładnego planu, dokładnego spisu atrakcji oraz ewentualnych pozwoleń potrzebuję około 30 dni od dnia, w którym ustalimy, że chcemy coś takiego zrobić. Kilka rzeczy mam juz przygotowane bo jakiś czas temu myślałem o takim dużym zlocie w stolicy ale temat jakoś mi uciekł.

spontan

We wrześniu ten temat zaczynamy z Madzią ogarniać
\Jeśli jesteście nadal tym zainteresowani

kaser

OK to Może Koronowo k. Bydgoszczy ,nad Zalewem Koronowskim ,Ośrodek POLONEZ ,prawdziwa wieś jak Smardzewice , tam mamy ,gril stateczek rejsowy i nawet żaglówki jak komuś coś potrzeba i pogoda dopisze.

silelis

Cześć,

Już w zeszłym roku proponowałem Białowieżę (lub/i okolice) i do realizacji tego pomysłu było na prawdę bardzo, bardzo niedaleko. Niestety Uniejów się wciął (bez urazy oczywiście ).
viewtopic.php?f=99&t=4205&p=79070#p79070" onclick="window.open(this.href);return false;
W okolicy jest dość duża ekipa Mustangów autochtonów, którą przy okazji mógłbym jakoś w końcu zaktywować.
W Białymstoku dość prężnie działa klub Moto Retro, w Bielsku Podlaskim klub God Boys - zawsze możemy się z nimi dogadać i spróbować zintegrować.

Być może w ramach zloty udało by się zorganizować wycieczkę w zakładzie produkcyjnym np. Swedspad (Bielsk Podlaski) producent płyty UHDF lub AC S.A. (Białystok) producent instalacji gazowych i części samochodowych.

Kwestia programu i ostatecznego miejsca do uzgodnienia oczywiście.

rafal_04

Dobra Panowie,

to ja zaproponuje coś od siebie:

Miejsce noclegowe podstawowe: Skorzęcin, Hotel nad Jeziorem Białym (hotel dysponuje dokładnie 165 miejscami noclegowymi + można zaraz przy hotelu załatwić domki typu tramp na ok 300 osób) parking na samochody ok 300 sztuk

Sobota: opcje do wyboru, możemy zrobic głosowanie co większośc wybierze
8:00-9:00 śniadanie

10:00-XX:XX i tu moje propozycje

1: luźna jazda po okolicy
2: przejazd do Gniezna, szybki pokaz samochodów na rynku, zwiedzanie miasta, powrót i paintball (klasyki vs new)
3: autka odpoczywają sobie w sobotę a my autobusami przejeżdzamy do Gniezna, tam przesiadamy się do kolejki wąskotorowej i jedziemy na wyczieczke krajoznawczą czas trwania około 6,5 godziny w tym catering itd.

wieczorkiem uroczysta kolacja i impreza

Niedziela:

Śniadanko, ostatnie pogawędki i rozjazd do domów

ma ktoś jeszcze jakąś propozycję ?


jeżeli wymienione powyżej osoby się ogarną i napiszą jakiś plan imprezy (nie zdradzać szczegółów) to zrobimy głosowanie



Awatar użytkownika
silelis
Forumowicz
Posty: 165
Rejestracja: 2009-08-23, 14:30
Model: Fastback 2+2 '66
Silnik: inny V8
Kolor: czerwony
Kontakt:

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: silelis » 2013-08-30, 08:28

RAFAŁ pisze:kaser
jeżeli wymienione powyżej osoby się ogarną i napiszą jakiś plan imprezy (nie zdradzać szczegółów) to zrobimy głosowanie
Rozumiem, że sposób w jaki to opisałem program imprezy ja i stronę wcześniej RAFAŁ jest wystarczający.


[size=84][i][color=burlywood]"Reasonable people adapt themselves to the world.
Unreasonable people attempt to adapt the world to themselves.
All progress, therefore, depends on unreasonable people."
-George Bernard Shaw[/color][/i][/size]

Awatar użytkownika
yoltz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 2012-10-08, 10:04
Model: IV 2004
Silnik: V6 3.8
Kolor: żywe srebro...
Kontakt:

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: yoltz » 2013-09-03, 13:56

Mnie kupił Talent "MUSTANG NIGHT" na mazowieckiej :D taki show to byłoby coś :)



Awatar użytkownika
kaser1
Forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 2009-02-26, 22:49
Model: 1969 Mach 1 , 351W
Silnik: inny V8
Kolor: blu
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: poszukujemy miejsca i organizatorów

Post autor: kaser1 » 2013-09-04, 21:30

Witam
Widzę, że pomysłów dużo, ale jak pisałem tak jestem.
Mam propozycje aby VI OZM zorganizować w Pieczyskach nad Zalewem Koronowskim
Zakwaterowanie miało by miejsce w dwóch połozonych obok siebie ośrodkach wczasowych : Polonez i Żagiel:
http://www.owpolonez.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.wdw-zagiel.mil.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
1 Piątek:
Godzina 20.00- przyjazd i zakwaterowanie w ośrodkach oraz kolacja koszt kolacji ok 20 pln ( płyny wyskokowe we własnym zakresie)
2 Sobota
Pobudka. 9.00 śniadanie ( koszt ok 20 pln)

Wyjazd ok 10.00 Celem naszego wyjazdu jest odalony o około 20 km od naszej bazy, BUNKIER KRĄPIEWO ( http://www.bunkierkrapiewo.pl" onclick="window.open(this.href);return false; )
Na miejscu możemu korzystać ze zwiedzania bunkra w grupach , strzelania z róznego rodzaju broni , przejażdżki róznymi pojazdami militarnymi ( KRAZ, SCOT itp ustrojstwa) także w okreslonych grupach.
w grę wchodzi także Paint Bool .

ok godziny 13-14 szybka grochówka lub bigos pod wojskowym namiotem wyżerana z wojskowego kotła
po posiłku dalsza część zajęć na terenie bunkra.
W zależności od ilości dzieci istnieje także mozliwość zorganizowania zajęć wojskowych dla naszych małych pociech
( w przyszłym tygodniu będę dysponował szczegółową ofertą iventów na terenie bunkra oraz cennikiem , więc dołączę to , narazie cierpliwości)

Dla naszych Pań ,które chcą od nas odpocząć , jest propozycja zorganizowania , krótkiej nauki TAŃCA BRZUCHA, lub istnieje możliwośc w zalezności od pogody zorganizowania rejsu stateczkiem po Zalewie Koronowskim ,statek zabiera ok 12 osób , więc w tym czasie może sie odbyć kilka rejsów ,taki rejs trwa ok 1 godziny
Powrót ok 16-17 na bazę i krótki reset przed wieczorną galą.

Przed uroczystą kolacją 18-20 zabawa dla dzieci ( Jeżeli oczywiście będą zainteresowani) ,przewiduję także, że zorganizujemy animatokę dla naszych pociech ,żeby i one i my mogli spokojnie sie delektować wspólnym spotkaniem.

Uroczysta kolacja ok 20-21 w ośrodku Żagiel ( sala do 300 osób) koszt 70-80 pln od osoby, zabawa do ZWYCIESTWA.

Niedziela
pobudka - jak kto wstanie ,ale śniadanie od 9.00, ( koszt ok 20 pln), Także po sniadaniu 9-12 przewiduję animatorkę dla dzieci, żeby nasze organizmy doszły do siebie, a pociech miały odpowiednią opiekę.
Przewidywany koszt noclegów to ok 45 pln za noc od osoby. Reszta kosztow później jeżeli oczywiście będzie zainteresowanie tą ofertą :D
Ostatnio zmieniony 2013-09-05, 13:09 przez kaser1, łącznie zmieniany 1 raz.


KASER

ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Ogólnopolski Zlot Mustangów”