głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Mustangów

Moderatorzy: celibad, horse

wybór miejsca VI OZM

Czas głosowania minął 2013-10-01, 20:15

1.
23
13%
2.
69
39%
3.
11
6%
4.
72
41%
 
Liczba głosów: 175

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: Pavulon_ » 2013-09-30, 14:52

tylko na marginesie... nie negując żadnej z propozycji ...

dziwi mnie aktualny stan głosowania, dlaczego ? z tego powodu że większość wypowiadających się w temacie deklarowało chęć aby impreza była "dla nas" czyli w gronie klubowiczów bez zbędnego rozgłosu itp., a tu niespodzianka i totalny zwrot w sytuacji ... ciekawe z czego to wynika :)



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: Kuba » 2013-09-30, 15:12

Moim zdanie powinniśmy zmienić temat ankiety z:

"głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Mustangów"

na

"Dokąd chciałbyś przyjechać na 6 OZM SWOIM koniem"

Ciekawe, ile osób z tych które zagłosowały ma konia i faktycznie przyjedzie.



Awatar użytkownika
Rafaello GT
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 2012-04-21, 23:07
Model: 06 GT - CABRIO
Silnik: V8 4.6
Kolor: Tungsten Grey

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: Rafaello GT » 2013-09-30, 15:16

Kuba pisze:Moim zdanie powinniśmy zmienić temat ankiety z:

"głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Mustangów"

na

"Dokąd chciałbyś przyjechać na 6 OZM SWOIM koniem"

Ciekawe, ile osób z tych które zagłosowały ma konia i faktycznie przyjedzie.
:ok:


Obrazek

Awatar użytkownika
rafal_04
Forumowicz
Posty: 230
Rejestracja: 2013-03-30, 08:32
Model: GT390
Kontakt:

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: rafal_04 » 2013-09-30, 15:54

można wycofać się z organizacji? Generalnie widać że walka jest między Koronowem a Wawką, poprostu nie widzę sensu mojej propozycji na VI zlot i zabierania głosów,byc może te przydadzą się komuś innemu :) przygotuję lepszy program i atrakcje na VII zlot jeżeli taki będzie :D a teraz chiałbym wspierać Kasera w organizacji i służe pomoca jeżeli będzie potrzebna.


https://www.facebook.com/FordMustang1968" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kaser1
Forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 2009-02-26, 22:49
Model: 1969 Mach 1 , 351W
Silnik: inny V8
Kolor: blu
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: kaser1 » 2013-09-30, 16:23

rafal_04 pisze:można wycofać się z organizacji? Generalnie widać że walka jest między Koronowem a Wawką, poprostu nie widzę sensu mojej propozycji na VI zlot i zabierania głosów,byc może te przydadzą się komuś innemu :) przygotuję lepszy program i atrakcje na VII zlot jeżeli taki będzie :D a teraz chiałbym wspierać Kasera w organizacji i służe pomoca jeżeli będzie potrzebna.
Dzięki za wsparcie, jak wszystko dojdzie do skutku odezwę się
R :D


KASER

Awatar użytkownika
Michaś
Forumowicz
Posty: 251
Rejestracja: 2009-10-06, 12:15
Model: Y 2006 VB style
Silnik: V6 4.0
Kolor: Vatican Bordo

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: Michaś » 2013-09-30, 18:18

może w takim razie trzeba przejśc do 'finału' pomiędzy 2 a 4. Zwłaszcza, że podobno w opcji 4. potrzeba przynajmniej 100 aut. Bo może się okazac, że wygra numer 4. a nie będzie 100 chętnych - i co wtedy - rok 2014 bez corocznego zlotu? Na razie jest 70 głosów - a więc 70 załóg, które się deklarują, że będą.
Zróbmy więc drugą turę wyborów - pomiędzy rodzinnym zlotem plenerowym a rodzinną paradą uliczną - może tak łatwiej będzie ludkom wybrac formę przyszłorocznego zlotu.


.kapo an śoc mesazc ymbórZ

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-09-30, 20:05

ok będzie II tura wyborów pomiędzy 2, a 4 propozycją



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: Kuba » 2013-09-30, 21:46

bart pisze:jak by nie bylo 163 glosy zostaly oddane, ale jest nas przeciez wiecej???????

nie chodzi o tych co przyjada, bo jesli kuba tak bys chcial aby glosowano, to robmy spotkania i tematy dla 100 osob i koniec.
nie wiesz i ja nie wiem co sie zdarzy za tydzien wiec prosze cie nie ironizuj (choc sam to czasem robie).

mimo ze nie wiem gdzie bede pracowal z tydzien i czy nadal mnie bedzie stac na utrzymanie mustanga i tu akurat nie ironizuje! - oddalem glos. byc moze przyjade na zlot, jak sie da oczywiscie.

zachecajmy nowych do przyjazdu. zachecajmy kazdego do udzialu na forum i w dzialaniach klubu.........

pozdrawiam i wygaszam,
bart
Bart, nawet nie wiesz jakiego będę miał banana na gębie jak przyjadą te 163 konie. Na Smardzewice było zapisane w marcu 115 ekip, w kwietniu przyjechał coś koło 78. Odejmując przypadki losowe (normalne i usprawiedliwione) moim zdaniem nie ma szans aby 100 aut się stawiło. Ale jeśli się tyle faktycznie przyjedzie to będe przeszczęśliwy. Pisząc kilka postów wyżej, miałem na myśli tych co przeglądają forum na zasadzie - ciekawe czy coś się w mieście dzieje bo nie wiem czy coś robić czy iść do galerii na zakupy.

Magda - nie wyobrażam sobie imprezy bez Ciebie. :ok: Jak nie będę miał konia to jakąś furmankie złorganiziuje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pamiętajmy o jednym - w zeszłym roku przyjęliśmy formułę zlotu jako NASZEJ WEWNĘTRZNEJ ZAMKNIĘTEJ IMPREZY i dlatego nawet o niej nie trąbiliśmy bo chcieliśmy pogadać w swoim gronie. Pytanie do Zarządu - jaką formułę ma mieć przyszłoroczny zlot.



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: siara » 2013-09-30, 21:49

Hmm zapytam skoro tak kazdy o cos pyta.
Mialo byc blisko dla wszystkich to kto mi powie Wawa dla kogo jest blisko bo nie dla mnie...
Ostatni zlot byl w maire blisko dla wiekszosci...
Prawda jest taka ze chodzi o integracje a nie publike i duze miasta temu przeszkadzaja biorac pod uwage bezpieczenstwo naszych aut i nasz wew spokoj...

Powiem tak jak bym mial jechac ok 500KM a tyle +/- mam do Wawy to ciezki temat i zrobil bym to chyba tylko dlatego ze auto stoi w zimie i moze z checi zobaczenia starych/nowych klubowiczow/posiadaczy stanga ale 500KM przez polske bez autostrad to meka ...

To jest moje zdanie w temacie.



Awatar użytkownika
bart
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1286
Rejestracja: 2012-11-19, 14:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: windveil blue

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: bart » 2013-09-30, 22:12

siara, ale jak ty bedziesz mial 100km to ktos z polnocy bedzie mial 600km :)

a tak poza tym to obstawialem za cichsza impreza we wlasnym gronie, moze w koncu dojade na taka impreze......... tylko ze jesli w tym czasie bede w polsce to znaczy ze robie wypad z dotychczasowej firmy :rotfl: :rotfl: :rotfl:


http://www.facebook.com/memoriginpolska" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/balticuspolska" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: siara » 2013-10-01, 07:28

Bart mi nie chodzilo o 100KM choc do Wroclawia mam 130 ale centralna polska by wiekszosc miala podobna odleglosc mowa o tych co mieszkaj ana krancach Polski

Co do Warszawy jestem tez sceptycznie nastawiony to impreza dla nas i naszych rodzin.



Awatar użytkownika
bart
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1286
Rejestracja: 2012-11-19, 14:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: windveil blue

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: bart » 2013-10-01, 09:52

jak by nie bylo, mamy demokracje, wiec sie dostosujmy lub nastepnym razem niech bedzie tylko jedna propozycja i nie bedzie dyskusji :)

jak wyjdzie warszawa to bedzie warszawa, no co zrobimy? bedzie trzeba przyjechac i sie dobrze bawic.


http://www.facebook.com/memoriginpolska" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/balticuspolska" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
cviat
Stowarzyszenie MKP
Posty: 145
Rejestracja: 2013-05-27, 10:37
Model: 2017 GT Convertible
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: GDYNIA

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: cviat » 2013-10-01, 10:55

W razie kierunku Koronowo jeśli wygra to miejsce i byśmy mieli czas :) to tuż obok, w Samociążku jest duża i ładna elektrownia wodna. Jestem pewien, że mogę zorganizować jej zwiedzanie.


Szary - Obrazek
Niebieski - Obrazek
Potwór - Obrazek

jenke
Młodszy Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 2013-09-26, 23:00

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: jenke » 2013-10-01, 17:16

cviat pisze:W razie kierunku Koronowo jeśli wygra to miejsce i byśmy mieli czas :) to tuż obok, w Samociążku jest duża i ładna elektrownia wodna. Jestem pewien, że mogę zorganizować jej zwiedzanie.
Są trzy elektrownie wodne w Samociążku , Tryszczynie oraz w Smukale , cały zaspól. Dzisiaj gadaliśmy z Kaserem , no i padł pomysł zwiedzania
Exploseum , jest to zrekonstruowana całkowicie pohitlerowska fabryka nitrogliceryny oraz co za tym idzie prochu i amunicji unikat na skalę
europejską , byłem zwiedzałem - warte polecenia. To coś dla prawdziwych mężczyzn i nie tylko. Jeżeli wygra Koronowo i Bydgoszcz to możemy przedyskutować co szanowne koleżeństwo chce zobaczyć. Mamy dobre układy z władzami miasta , a co za tym idzie i z Muzeum miejskim.
Tak jak dyskutowaliśmy z Robertem ma to być typowy piknik rodzinny z małym kruzem do Bydgoszczy tu około 2 godziny postoju na Starym Rynku.
Może przejazd w tym czasie chętnych ogórkami ( kolega z nakła ma 3 takie pojazdy)właśnie do Exploseum - oczywiście dla chętnych. Straż miejska w tym czasie zamiast wlepiać mandatypilnowałaby Naszych koników no i innych autek które się tam pojawią.



Awatar użytkownika
Rafaello GT
Forumowicz
Posty: 199
Rejestracja: 2012-04-21, 23:07
Model: 06 GT - CABRIO
Silnik: V8 4.6
Kolor: Tungsten Grey

Re: głosowanie gdzie ma odbyć się VI Ogólnopolski Zlot Musta

Post autor: Rafaello GT » 2013-10-01, 17:25

co z tą zmianą głosu, wie ktoś jak to zrobić ?


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Ogólnopolski Zlot Mustangów”