II tura wyboru miejsca na VI OZM kwiecień 2014

Moderatorzy: celibad, horse

jenke
Młodszy Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 2013-09-26, 23:00

Re: II tura wyboru miejsca na VI OZM kwiecień 2014

Post autor: jenke » 2013-10-19, 21:05

Jasna sprawa że zlot jest dla właścicieli i sympatyków marki Mustang to jest oczywiste , tylko nie wszystkich stać na koszty które z tego wynikają.
ja osobiście uczestniczę od ponad 10 lat w takich zlotach ( Radom, Olesno , Pabianice , Tuchola i wiele innych) Jak nie mam w kieszeni minimum 1000
zbędnych złociszy to płaczę i siedzę w domu. Mustang jako marka sama w sobie wzbudza bardzo duże zainteresowanie i jest wielu chętnych aby wspomóc nasze kieszenie a tym samym w tego typu spotkaniach mogłoby uczestniczyć więcej chętnych . Większe grono ,wielu nowych fajnych ludzi.
Tego typu spotkania nie są dla osób które posiadają jakiś wyjątkowy samochód tylko po to aby się pokazać na mieście i zaszpanować kolegom , a dla prawdziwych pasjonatów. Wypromowanie marki pozwoli na zmniejszenie kosztów uczestnictwa w takich spotkaniach, a zaoszczędzone fundusze można inwestować w ulepszenie autka .. Przepraszam że się wymądrzam ale od 1991 roku posiadam TYLKO samochody z USA nawet do użytku codziennego i doskonale wiem że nie jest to tania przyjemność. :mad:



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: II tura wyboru miejsca na VI OZM kwiecień 2014

Post autor: siara » 2013-10-21, 22:57

jenke pisze:Jasna sprawa że zlot jest dla właścicieli i sympatyków marki Mustang to jest oczywiste , tylko nie wszystkich stać na koszty które z tego wynikają.
ja osobiście uczestniczę od ponad 10 lat w takich zlotach ( Radom, Olesno , Pabianice , Tuchola i wiele innych) Jak nie mam w kieszeni minimum 1000
zbędnych złociszy to płaczę i siedzę w domu. Mustang jako marka sama w sobie wzbudza bardzo duże zainteresowanie i jest wielu chętnych aby wspomóc nasze kieszenie a tym samym w tego typu spotkaniach mogłoby uczestniczyć więcej chętnych . Większe grono ,wielu nowych fajnych ludzi.
Tego typu spotkania nie są dla osób które posiadają jakiś wyjątkowy samochód tylko po to aby się pokazać na mieście i zaszpanować kolegom , a dla prawdziwych pasjonatów. Wypromowanie marki pozwoli na zmniejszenie kosztów uczestnictwa w takich spotkaniach, a zaoszczędzone fundusze można inwestować w ulepszenie autka .. Przepraszam że się wymądrzam ale od 1991 roku posiadam TYLKO samochody z USA nawet do użytku codziennego i doskonale wiem że nie jest to tania przyjemność. :mad:

Ja sie nie zgadzam jak pisal kolega Bielek to jest impreza strikte klubowa "zamknieta". Fakt ze czasami mamy maly akcent miejski jak np w tamtym roku parkowanie w stanie % daje niezapowiedziana zabawe (widowisko) dla mieszkancow. Mam rodzine (2 corki) uwazam ze zlot otwierajacy sezon powienien byc zamknieta impreza - typowo integracyjna. Gdzie poznajemy nowych uczestnikow ich rodziny itd

Co do kwot ktore podajesz jesli ktos wie rok wczesniej ze bedzie zlot i nie stac go na zorganizowanie kwoty przez rok to mi bardzo przykro z tego powodu. MR jest bardziej kosztowna impreza a zlot uwazam za wazniejszy. Reasumujac nie wiem w czym problem posiadajac tak piekne i niesamowite auto jak FORD MUSTAN odlozyc te pare zloty na X ZLOT MKP jesli komus nie odpowiada kwestia klubowa to ok.

Musze dodac jeszcze ze klubowiczem nie jestem od dawna a poznalem dzieki temu naprawde duza liczbe niesamowitych ludzi i utrzymuje z nimi kontakt do dzis ...

Na moje pojecie o sponsorowaniu to jesli chodzi o X ZLOT MKP to jednym z niewielu sponosorow powinien byc HOTEL w ktorym spimy i firmy gastronomiczne lub obiekty turystyczne z ktorymi jestesmy zwiazani ze wzgledu na zwiedzania.



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: II tura wyboru miejsca na VI OZM kwiecień 2014

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2013-10-22, 05:38

niema się co sprzeczać , dociągamy ostatatkiem sił :rotfl: cennik i już niedługo będą zapisy
impreza nie będzie droga ,a dużo atrakcji



Awatar użytkownika
kaser1
Forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 2009-02-26, 22:49
Model: 1969 Mach 1 , 351W
Silnik: inny V8
Kolor: blu
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: II tura wyboru miejsca na VI OZM kwiecień 2014

Post autor: kaser1 » 2013-10-22, 19:32

Nie możesz dospać :D


KASER

ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Ogólnopolski Zlot Mustangów”