Problem światła tył V gen. Światło STOP

oświetlenie, ładowanie, instalacja elektrzyczna w samochodzie , komputer

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Soie
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2021-02-02, 17:59
Model: V6
Silnik: V6 3.7
Kolor: Deep Impact Blue
Lokalizacja:: Głogów

Problem światła tył V gen. Światło STOP

Post autor: Soie » 2021-04-24, 02:14

Witam, problem z światłami w Mustangu 2014. Generalnie światła przerobione w HD-Customs tak przynajmniej twierdzi poprzedni właściciel :D temat dotyczy światła STOP w klapie bagażnika ono... cały czas się świeci :zdziwko: przy hamowaniu zarówno ledy jaki światło stop podwajają intensywność ale po puszczeniu hamulca stop nadal jest widoczny. Sprawdzone połączenie zgodnie ze schematem niby wszystko połączone prawidłowo. Gdzie może być problem?



Awatar użytkownika
Torsen
Forumowicz
Posty: 338
Rejestracja: 2018-04-02, 22:10
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: ...

Re: Problem światła tył V gen. Światło STOP

Post autor: Torsen » 2021-04-25, 13:15

Napisz do HD Customs, jak robili to będą wiedzieć. Może trzeba coś poprawić, a u nich gwarancja jest dożywotnio na usługę.



Awatar użytkownika
Soie
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2021-02-02, 17:59
Model: V6
Silnik: V6 3.7
Kolor: Deep Impact Blue
Lokalizacja:: Głogów

Re: Problem światła tył V gen. Światło STOP

Post autor: Soie » 2021-07-22, 19:41

W ramach aktualizacji. Poddałem się i sam nie poprawiłem świateł. Żaden ze mnie elektryk więc się z tym liczyłem. Na całe szczęście w ramach wycieczki urlopowej zahaczyłem Opole i temat w końcu załatwiony :D
Faktycznie okazało się, że jeden kabelek przelutowany i po temacie. (Fakt w ramach gwarancji)
Przy okazji dorobiony nowy kluczyk na zapas i przeniesiony nowy włącznik przeciwmgłowych tylnych pod sterowanie świateł. Obsługa super, robota od ręki. Polecam



ODPOWIEDZ

Wróć do „11. układ elektryczny”