Problem z migaczami.

oświetlenie, ładowanie, instalacja elektrzyczna w samochodzie , komputer

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz

ODPOWIEDZ
The Fly
Młodszy Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 2019-09-01, 09:06
Model: Mustang 3.7 2014
Silnik: V6 3.7
Kolor: Szary
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Problem z migaczami.

Post autor: The Fly » 2021-08-01, 17:01

Czesc,

Mustang 2014 3.7. Kupilem go ze swoatlami juz przerobionymi z zalozonymi sekwencjami na migaczach z tylu. Niestety okazuje sie ze ta robota byla wykonalna fatalnie i podczas spawania rozcietej lampy pozostaly drobne nieszczelnosci i do lampy dostala sie woda. Poszlo zwarcie i plytka ktora zrobil magik elektryk sie zjarala. Znajjomy odratowal mi ten uklad i dziala jak nalezy ale niestety jest inny problem. Komputer podaje zle napiecie na migacz. Nie dziala w tej chwili jeden i drugi prawy migacz (oba dzialaja z jednego punktu).
Jak wlacze migacz i mierze na wyjsciu z plytki SJB z bezpiecznikami napiecie to wychodzi mi 1V. Na lewym migaczu jest dobrze i skacze do kilkunastu volt.

Rozebralem cala te skrzynke z bezpiecznikami aby sprawdzic czy tam sie cos nie zjaralo ale wyglada jak nowa.

Jakis pomysł gdzie dalej szukac problemu?
Załączniki
IMG_20210801_170349.jpg



Piotrek
Forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 2010-10-17, 22:25
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: wiśniowy

Re: Problem z migaczami.

Post autor: Piotrek » 2021-08-01, 22:00

Poszukać Caniggii ;-)


Piotrek

The Fly
Młodszy Forumowicz
Posty: 35
Rejestracja: 2019-09-01, 09:06
Model: Mustang 3.7 2014
Silnik: V6 3.7
Kolor: Szary
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Problem z migaczami.

Post autor: The Fly » 2021-08-06, 13:30

Zamieniłem miejscami kable które podaja sygnal z dźwigni migaczy. Jak włączam teraz prawy migacz to zapala się lewy a w drugą stronę nic sie nie dzieje co znaczy że multiswitch jest ok i podaje dobrze sygnał. Musiało cos sie zjarac w SJB. Dodatkowo zamienilem też kable podajace zasilanie na migacze i prawy dziala wlaczajac lewy wiec okablowanie jest ok.

Kupię SJB - pytanie czy wystarczy ze znajdę z identycznym numerem part i model czy jeszcze nadal moga sie różnić?



ODPOWIEDZ

Wróć do „11. układ elektryczny”