Koło zapasowe

czym podkuwamy nasze konie

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz

ODPOWIEDZ
Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Koło zapasowe

Post autor: Feniks » 2017-03-05, 16:38

Siema, pytanie (jeśli już było to prosze mnie zlinczować i wywieźć do lasu pod Sosnowcem :mur: )

Potrzebuje koło zapasowe do 2011, w sensie czy ktoś ma doświadczenie czy kupić dojazdówke czy felgę taka jak mam założone (18 cali)
Wiem,ze do wnęki z bagażniku 18 wejdzie ale bedzie wystawała, pytanie jak bardzo?
Wiem,ze mógłbym wykręcic koło i włożyć ale natura człowieka jest leniwym być wiec najpierw zapytam Was :) (no i w mojej okolicy jest dzisiaj -4*C :/

Z góry dzięki



Matt84
Forumowicz
Posty: 680
Rejestracja: 2016-03-20, 15:11
Model: 2013
Silnik: V6 3.7

Re: Koło zapasowe

Post autor: Matt84 » 2017-03-05, 17:04

Kup dojazdówkę, chodzą na allegro po 200-400 zł.



Awatar użytkownika
BaPit
Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: 2014-04-05, 09:10
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: black mat
Kontakt:

Re: Koło zapasowe

Post autor: BaPit » 2017-03-05, 17:14

Feniks pisze:Siema, pytanie (jeśli już było to prosze mnie zlinczować i wywieźć do lasu pod Sosnowcem :mur: )

Potrzebuje koło zapasowe do 2011, w sensie czy ktoś ma doświadczenie czy kupić dojazdówke czy felgę taka jak mam założone (18 cali)
Wiem,ze do wnęki z bagażniku 18 wejdzie ale bedzie wystawała, pytanie jak bardzo?
Wiem,ze mógłbym wykręcic koło i włożyć ale natura człowieka jest leniwym być wiec najpierw zapytam Was :) (no i w mojej okolicy jest dzisiaj -4*C :/

Z góry dzięki
Cześć!

Jak masz seryjne hamulce, to raczej szedłbym w dojazdówkę. Tu na paru zdjęciach masz porównanie dojazdówki z felgami 18' viewtopic.php?f=85&t=8574 - osiemnastki z kapciem o niskim profilu wejdą w otwór (zabrzmiało to mało romantycznie :rotfl: :wstyd: ), ale przy seryjnych hamulcach nie ma co się w to pakować. Przy tym modelu felg wszystko wystaje o ok .1-1.5 cm. Da się na tym położyć fabryczną "podłogę" bagażnika, ale niestety trochę się na jego pojemności straci. Do tego przy cięższych bagażach podłoga może nieco się wyginać opierając się na feldze.

Pozdrawiam,
Bartek

PS1 Bierz dojazdówkę :ok:
PS2 Nie próbuj nawet wsadzać tam przy -4'C 18 calowego koła z normalną oponą - nie zmieści się :ok: A Ty zmarzniesz :zawstydzony: (chyba, że w wersji po FL były większe otwory na zapas, ale wątpię...)
Ostatnio zmieniony 2017-03-08, 21:56 przez BaPit, łącznie zmieniany 1 raz.



Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: Koło zapasowe

Post autor: Feniks » 2017-03-08, 03:38

BaPit pisze:
Feniks pisze:Siema, pytanie (jeśli już było to prosze mnie zlinczować i wywieźć do lasu pod Sosnowcem :mur: )

Potrzebuje koło zapasowe do 2011, w sensie czy ktoś ma doświadczenie czy kupić dojazdówke czy felgę taka jak mam założone (18 cali)
Wiem,ze do wnęki z bagażniku 18 wejdzie ale bedzie wystawała, pytanie jak bardzo?
Wiem,ze mógłbym wykręcic koło i włożyć ale natura człowieka jest leniwym być wiec najpierw zapytam Was :) (no i w mojej okolicy jest dzisiaj -4*C :/

Z góry dzięki
Cześć!

Jak masz seryjne hamulce, to raczej szedłbym w dojazdówkę. Tu na paru zdjęciach masz porównanie dojazdówki z felgami 18' - osiemnastki z kapciem o niskim profilu wejdą w otwór (zabrzmiało to mało romantycznie :rotfl: :wstyd: ), ale przy seryjnych hamulcach nie ma co się w to pakować. Przy tym modelu felg wszystko wystaje o ok .1-1.5 cm. Da się na tym położyć fabryczną "podłogę" bagażnika, ale niestety trochę się na jego pojemności straci. Do tego przy cięższych bagażach podłoga może nieco się wyginać opierając się na feldze.

Pozdrawiam,
Bartek

PS1 Bierz dojazdówkę :ok:
PS2 Nie próbuj nawet wsadzać tam przy -4'C 18 calowego koła z normalną oponą - nie zmieści się :ok: A Ty zmarzniesz :zawstydzony: (chyba, że w wersji po FL były większe otwory na zapas, ale wątpię...)
Dzięki, będe szukał na necie jakąś dojazdówke i zobaczymy co się trafi :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „17. koła i ogumienie”