Zakup cabrio V gen

porady dla kupujących Mustanga V generacji

Moderatorzy: Pavulon_, celibad, pluzz, stang232

ODPOWIEDZ
Behoston
Młodszy Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 2017-09-27, 23:32
Model: -
Kontakt:

Zakup cabrio V gen

Post autor: Behoston » 2020-10-16, 23:34

Mierzę się z zamiarem zakupu Mustanga V generacji w kabriolecie, jak na razie oglądałem 2 sztuki. Decyzję miałem podjąć do ubiegłej niedzieli, ale czekam wciąż na fotki podwozia i w międzyczasie się rozglądam za 3 opcją.
  • https://www.otomoto.pl/oferta/ford-must ... 2fc6ac9f5f
    był za 55k (teraz cena skoczyła) niby spoko, ale totalnie nie odpowiada mi kolor i wyposażenie jest tylko premium (na nie-premium nawet nie patrzę). Była wymieniona maska i przedni zderzak chyba. Nie dostał mocno. Nie mam carfaxa, mam vin
Mam spory dylemat co zrobić. Napisałem do jednego ze sprowadzaczy aut i twierdzi, że da się sprowadzić i ogarnąć cabrio znacznie taniej (do 55k). Interesuje mnie głownie premium+pony/club of america+Comfort package. Czyli lampy automatyczne, grzanie foteli z regulacją i projektory (chociaż w VI generacji non-stop się komuś psują, bajer fajny, zawsze można odłączyć). Szukam też czegoś w możliwie żywym kolorze (nie: szary/srebrny, czarny, granatowy) - mam już jeden "czarny" samochód, na szczęście nie idealnie czarny więc nie widać kurzu aż tak.

Do tej pory straciłem mnóstwo czasu, trochę paliwa i 15 zł na carfax z allegro :P



rafalek21m
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 2015-03-25, 11:04
Model: Mustang 2015
Silnik: V6 3.7
Kolor: Czarny

Re: Zakup cabrio V gen

Post autor: rafalek21m » 2020-10-19, 07:51

Hej
Mam bardzo mało uszkodzone cabrio które czeka na naprawę z rocznika 2013-2014 w wersji premium pisz na rafalmakuch@wp.pl lub dzwoń na 694092121 jeśli jesteś zainteresowany :-)



ODPOWIEDZ

Wróć do „19. kupowanie samochodu”