2010 Ford Mustang Shelby bezwypadkowy SPRZEDANY

Import -Sprzedaż samochodów

Moderator: MAX

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

2010 Ford Mustang Shelby bezwypadkowy SPRZEDANY

Post autor: MAX » 2016-01-16, 22:47

Mam tym razem do zaoferowania Cobre z 2010 roku dobrze znana na naszym forum MKP , Shelby należy do Stachu_xjr gośc z jajami z wyostrzonym gustem ,na dodatek potrafi dbać o potwora.

Cena może się wydawać wysoka jednak to jeden z nielicznych egzemplarzy Shelby z udokumentowaną bezwypadkową historią które poruszają się po Europie.
Cobra to auto absolutnie wyjątkowe i to pod każdym względem. Wszyscy wiemy że Carroll Shelby odszedł w 2012 roku po 89 latach życia które poświęcił w dłużej mierze modelowi Shelby, kolejne są już dostępne jednak sam Carroll nie miał już okazji nad nimi pracować, więc oferowany model to ostatni do którego dołożył swoją myśl techniczną.

Rok produkcji: 2009
Przebieg [km]: 39 000
Pojemność silnika [cm3]: 4600moc
Moc 650
Moment obrotowy 858 NM
Rodzaj paliwa: benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Cena 199 000 zł
Prawdziwe GT500 w stanie idealnym , bezwypadkowy z czystą historią chyba jeden z niewielu w PL , kupiony rok temu od 1 właściciela który nabył go nowego w salonie w Niemczech posiadam , prowadzoną książkę serwisową , homologacje i TUV - segregator dokumentów , 2 kluczki , lakier zabezpieczony najlepszą powłoką MODESTA BC-4 , 2 kpl opon , oryginalny pokrowiec Shelby ,Radio Clarion NX702E z DVD , TV itd kompatybilne z sterowaniem z innymi funkcjami auta .
Silnik wystrojony delikatnie na 650 KM i 820NM zapas jest jeszcze bardzo duży. Auto mocne i elastyczne a zarazem nie paliwożerne da się zejsc do 11 l a przy lekko dynamicznej jedzie nie przekroczyło mi 16l , ja mam średnio 14l . dodatkowo nie traci tak na wartosci jak Europejskie odpowiedniki ,a w serwisie nie zostawia się czapki pieniędzy jak w przypadku GTR, AMG itd Emotikon smile . może być przyjemną lokatą kapitału
Możliwośc obejrzenia w rejonach Śląskia cena do rozmowy , możliwosc zamiany na Corvette C6 , R8 , 911. Więcej zdjęć już niebawem


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Wróć do „IMPORT POJAZDÓW Z USA As-Profi”