Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2014-11-22, 06:32

weźmiemy ją pod uwagę
tylko w tym hotelu mało miejsc jest noclegowych



RobertM
Stowarzyszenie MKP
Posty: 19
Rejestracja: 2013-02-19, 23:07
Silnik: V6 3.8
Kolor: czerwony

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: RobertM » 2014-11-22, 10:21

Hmm ... to moze jeszcze raz cos ustalmy. Pierwotnie miala byc centralna Polska i osrodek mieszczacy 200 Osob moze nawet troszke wiecej ... wiekszosc propozycji jest poza centrum a ilosci miejsc juz nawet nie wspominajac - kryteria spelnia jedna- dwie propozycje a pozostalych nascie nie zabardzo :(.

Wiec zostaja pierwotne kryteria czy sa nowe ?? Jest to o tyle wazne, ze pewnie powoli trzeba sie na cos decydowac i rezerwowac jesli chcemy miec caly osrodek dla Siebie. I Osoby ktore cos zglosily pewnie juz powoli powinny cos blizej sie dowiadywac ... oczywiscie z Moja pomoca i innych lokalnych Osob :).



Awatar użytkownika
kaser1
Forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 2009-02-26, 22:49
Model: 1969 Mach 1 , 351W
Silnik: inny V8
Kolor: blu
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: kaser1 » 2014-11-22, 19:39

Panie i Panowie, wstępnie Toruń się zaangażował i jeżeli będzie coś więcej wiadamo damy znać, narazie cierpliwości. :D


KASER

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: siara » 2014-11-23, 20:30

Torun jak narazie byl najlepszy tylko pytanie czy aby ponownie to samo miejsce zawsze fajnie byc gdzies w nowym miejscu. Miejsc w polsce centralnej jest duzo tylko brak ludzi to organizacji. W sumie to brak takich co maja o tym pojecie bo chetnych nie brak....



Awatar użytkownika
kaser1
Forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 2009-02-26, 22:49
Model: 1969 Mach 1 , 351W
Silnik: inny V8
Kolor: blu
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: kaser1 » 2014-11-24, 20:26

Siara , wiem że tak jest jak mówisz, ale to nie jest Toruń ,tylko ekipa z Torunia no i może troche ja ,cała impreza ma być pomiędzy Toruniem a Golubiem Dobrzyniem ,więc cos nowego. Wstrzymajamy się Tomek pracuje nad tematem. :D


KASER

RobertM
Stowarzyszenie MKP
Posty: 19
Rejestracja: 2013-02-19, 23:07
Silnik: V6 3.8
Kolor: czerwony

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: RobertM » 2014-11-24, 20:44

Siara zgadzam sie z Toba w kwestii zapalu i umiejetnosci w organizacji ... ale tak podchodzac to po co bylo pytanie o propozycje skoro zadna propozycja wlasciwie nie zostala przedyskutowana a poza wszystkimi juz sie organizuje Torun. Mysle ze "nowi i zapaleni bez doswiadczenia" wraz ze specami tez mogli by stworzyc fobry duet.
Zgadzam sie ze tam byla dobra organizacja - ale jeszcze dwie-trzy takie zapytania i Nikt nie odpowie bo wiadomo ze nie bedzie to mialo sensu bo wiadomo iz lokalizacja i Organizatorzy sa juz z gory wybrani :)).
Aby bylo jasne nie jestem przeciwko Toruniowi (ekipie) czy Kaserowi bo wiem ze to spece od organizacji - chodzi mi raczej o sam sposob "wyboru" i zignorowanie wszystkich innych propozycji ... chyba ze sie myle i byly one dyskutowane i wtedy odwoluje moje wywody ;)).



szuba1
Stowarzyszenie MKP
Posty: 11
Rejestracja: 2013-11-08, 13:55
Model: convertible 1968
Silnik: inny V8
Kolor: czerwony

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: szuba1 » 2014-11-25, 14:28

Jak Mazury to tylko Mierki koło Olsztynka. Mają wszystko.

szuba : ;) ;)



Awatar użytkownika
kaser1
Forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 2009-02-26, 22:49
Model: 1969 Mach 1 , 351W
Silnik: inny V8
Kolor: blu
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: kaser1 » 2014-11-26, 19:56

Panie i Panowie, praktycznie nie było żadnych propozycji , a te któe były to bez żandych konkretów ,tylko link i miejsce.
Dlatego zaczeliśmy trochę działać ( bo czas goni i zaraz nie będzie miejsc na tyle aut), ale jeżeli szybko zadziałacie i przedstawicie konkrety to z miłą chęcią przyjadziemy na gotowe.
Nikt z nas się nie pcha do organizacji, zdajemy sobie sprawę ,że kolejny raz w okolicach Bydgoszczy, czy Torunia może się nudzić ,przecież chcemy poznawać nowe miejsca i trzewić nasz a pasję na terenie całego kraju.

DAWAJCIE KONKRETY JAK NAJSZYBCIEJ I KONSULTOWAĆ TO Z GROSZKIEM I KUBĄ.
Jeżeli trzeba zrobimy jak w ubiegłym roku głosowanie i gotowe.
Przepraszmy ,ale nie chcemy się narzucać.
Pozdrawiamy Wszystkich , najważniejsza jest zabawa. :D :D :D :D :D :D :D


KASER

Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1382
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: Sylwester66 » 2014-11-26, 23:28

... z jednej strony masz racje bo fakt że Nikt nie przedstawił konkretów ,a z drugiej strony właściwie Nikt o te konkrety nie prosił ... i tak zostało w zawieszeniu :)
Ogólnie było niedomówienie z ze wszystkich stron :), wszystko stanęło a czas nie stoi i tak jak piszesz coś trzeba robić i dobrze, że robicie !!

W tym roku to chyba jest już dość późno - ale rzeczywiście na przyszłość może trzeba ustalić, że np. w jakimś terminie wszyscy chętni podają konkretne propozycje z miejscówką, atrakcjami i jakąś wstępną kalkulacją po bardzo wstępnych ustaleniach/negocjacjach z danymi ośrodkami/hotelami i do tego się odnosimy, i to co zostanie zaakceptowane przez Szefostwo to poddajemy głosowaniu i już , a nie tak jak teraz wszystko zostaje w zawieszeniu.



Awatar użytkownika
tomek888
Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 2012-04-07, 20:54
Model: GT Supercharged
Silnik: V8 4.6
Kolor: Alloy Grey

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: tomek888 » 2014-11-27, 22:55

Toruń nie został z góry wybrany, po prostu przedstawiliśmy swoją propozycję:) Pojechałem do osady Karbówko, zarezerwowałem wstępnie cały obiekt i w najbliższą środę będę miał rozmowę z managerem. Na pewno nie wejdzie tam 200 osób, ale pewnie około 150-160, lecz warunki i atrakcje są na poziomie Afrodyta Spa:) Może się jeszcze wszystko zmienić, odnośnie miejsca OZM:) Czekamy na inne propozycje:)

Odnośnie organizacji to jest to mega trudne zadanie, naszej Toruńskiej ekipie zorganizowanie MR-Toruń zajęło 10 miesięcy!:) Dlatego przyszłym Organizatorom (czy to OZM czy MR) polecam spojrzeć na to nie tylko w kwestii zabawy, ale też i odpowiedzialności wynikającej z robienia imprezy dla 100 czy 200 osób:) Jak już się za coś zabieramy, to róbmy to na 100 %. Na Mustang Race zacząłem bawić się dopiero na imprezie w Mockba Klub, a przed tym to była kupa nerwów, milion telefonów, łykanie tabletek na uspokojenie itp



Awatar użytkownika
hominis
Stowarzyszenie MKP
Posty: 353
Rejestracja: 2010-01-23, 13:17
Model: Ford Mustang GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwony

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: hominis » 2014-11-27, 23:01

...na niedomówienia, etc. najlepsza jest inicjatywa. Wiemy o co c'mon - chodzi o zorganizowanie OZM i wiadomo, że musi być wypas ... w zasadzie to wg mnie zastępuje warunki brzegowe. Lokalizację można wskazać, Polska to piękny kraj, za wskazaniem jednak musi iść ekipa, która to zorganizuje. Propozycja z realizacją jest na razie na Karbówko. To ani Bydgoszcz, ani Toruń, to ... Karbówko :D ... Tematem żywo zajmuje się Tomek "Skrzynia" osiemosiemosiem, ja zajmę się (jeżeli mnie ktoś nie wygryzie) grafikami (design, produkcja, etc.). Propozycje są bardzo mile widziane ale szczególnie dobre będą te poparte backupem ludzi , którzy temat ogarną. Wiem jedno - OZM2015 będzie wyczesany w kosmos :D



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2382
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2014-12-03, 07:10

czyli na tą chwilę mamy tylko jedną propozycję zlotu
k. Torunia
czy zrobić na to głosowanie ? :rotfl:



Awatar użytkownika
Trucizna
Posty: 4
Rejestracja: 2014-12-01, 01:35

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: Trucizna » 2014-12-03, 14:48

Jestem tu nowa i byłby to mój pierwszy zlot(oby udało mi się załapać:)) więc nie wiem jakie są kryteria ani wymogi. ... ale spróbuję coś zaproponować.

Jezioro Białe w miejscowości Okuninka. Znajduje się ono w województwie lubelskim. Jest tam sporo ośrodków gotowych przyjąć sporą liczbę osób. Choćby Switezianka http://switezianka.obitur.pl" onclick="window.open(this.href);return false; z baza noclegową na 250 osób plus domki na terenie ośrodka. Bylam tam kilka lat temu z turnusem osób niepełnosprawnych więc ośrodek daje rade. Bezposrednio na terenie osrodka jest plaża i dostęp do jeziora. Jeśli chodzi o atrakcje w okolicy niewiele mogę powiedzieć, ale sam ośrodek jest pięknie położony a jakieś miejsce na wycieczke na pewno się znajdzie, w końcu nie musimy zagospodarowac tygodnia zwiedzania:) Nie wiem jedynie jak wygląda baza parkingowa dla naszych koników:( Mogę zadzwonic tam i dopytac jeśli podoba się wam to miejsce. Cisza, spokój, swietne miejsce na ognisko. Teren ogrodzony, plac zabaw, ośrodek w lasku, więc i dzieciaki mają gdzie biegać:)

Jesli kombinuje w złym kierunku to nakierujcie mnie:P



Awatar użytkownika
lamina
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1005
Rejestracja: 2012-05-28, 20:54
Model: GT390 1968
Silnik: inny V8
Kolor: Highland Green
Lokalizacja:: Pruszków/Pisz
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: lamina » 2014-12-03, 14:56

Trucizna pisze:Jestem tu nowa i byłby to mój pierwszy zlot(oby udało mi się załapać:)) więc nie wiem jakie są kryteria ani wymogi. ... ale spróbuję coś zaproponować.

Jezioro Białe w miejscowości Okuninka. Znajduje się ono w województwie lubelskim. Jest tam sporo ośrodków gotowych przyjąć sporą liczbę osób. Choćby Switezianka http://switezianka.obitur.pl" onclick="window.open(this.href);return false; z baza noclegową na 250 osób plus domki na terenie ośrodka. Bylam tam kilka lat temu z turnusem osób niepełnosprawnych więc ośrodek daje rade. Bezposrednio na terenie osrodka jest plaża i dostęp do jeziora. Jeśli chodzi o atrakcje w okolicy niewiele mogę powiedzieć, ale sam ośrodek jest pięknie położony a jakieś miejsce na wycieczke na pewno się znajdzie, w końcu nie musimy zagospodarowac tygodnia zwiedzania:) Nie wiem jedynie jak wygląda baza parkingowa dla naszych koników:( Mogę zadzwonic tam i dopytac jeśli podoba się wam to miejsce. Cisza, spokój, swietne miejsce na ognisko. Teren ogrodzony, plac zabaw, ośrodek w lasku, więc i dzieciaki mają gdzie biegać:)

Jesli kombinuje w złym kierunku to nakierujcie mnie:P
Okuninka fajna... ale to przy samej granicy..... makabra logistyczna dla ludzi ze wschodniej Polski, trzeba czegoś bliżej centrum szukać........



Awatar użytkownika
lamina
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1005
Rejestracja: 2012-05-28, 20:54
Model: GT390 1968
Silnik: inny V8
Kolor: Highland Green
Lokalizacja:: Pruszków/Pisz
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: lamina » 2014-12-03, 15:00

A może Płock?
fajny ryneczek i miasteczko,
niedawno zrobili piękne bulwary nad wisłą z centrum sportu i trybunami, tam była by niezła wystawka..
maja zajebiaszcze ZOO...



ODPOWIEDZ

Wróć do „VII Ogólnopolski Zlot Mustangów”