Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
wojtas w
Stowarzyszenie MKP
Posty: 122
Rejestracja: 2011-01-23, 22:05
Model: Mustang 1973 conver.
Silnik: inny V8
Kolor: czerwony

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: wojtas w » 2015-01-13, 09:33

Moja córka była tam kiedyś na koloni. Jedynym minusem tego ośrodka są malutkie pokoiki. :(
Za to basen jest dość spory a okolica bardzo ładna. :)



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: celibad » 2015-01-13, 09:38

Kapitanieplaneta , masz już jakieś doświadczenie w przygotowaniu imprezy na około 200 osób ? To nie tylko zarezerwowanie hotelu , to przygotowanie trasy przejazdu , policji , wystawki gdzieś na rynku najbliższego miasta , ogarniecie animatorów dla dzieci , przygotowanie planu B na wypadek nie pogody :)
w zeszłym roku Kaser i Tomek swietnie ogarnęli temat zlotu pod Bydgoszczą i faktycznie jedyną nie doskonałoscią było to, ze trzeba było Nas podzielić na trzy hotele . Tomek z Kaserem mają już za sobą rozmowy z hotelem , jednak te 150 osób które hotel może u siebie połozyć jest trochę za mało .... Nie musisz tutaj informować co masz za niespodzianki dla Nas na Zlocie , tylko czy dasz rade to wszystko przygotować i ogarnąć ? Samemu na pewno będzie bardzo ciężko ... pozdrawiam


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kapitanplaneta1
Stowarzyszenie MKP
Posty: 119
Rejestracja: 2014-06-13, 14:47
Model: coupe 1966
Kolor: zielony bluszcz
Lokalizacja:: OTWOCK
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: kapitanplaneta1 » 2015-01-13, 10:58

Nie taki młody, i nie taki gniewny...... Tytuł wątku ".....propozycja". Zaproponowałem jakieś miejsce, które nas pomieści, przedstawiłem wstępną ofertę.
Napisałem również że nie mam doświadczenia w organizacji tego typu imprez, i czekam na podpowiedzi i sugestie jak powinna wyglądać taka sobota. Jeśli będzie to w zakresie moich możliwości chętnie coś załatwię, pomogę itd.
Jeśli tytuł wątku byłby "OZM 2015 - kto zorganizuje wszystko", z racji małego doświadczenia i krótkiego stażu na forum, stał bym się biernym obserwatorem tego o czym się tu pisze....
Wszystko jest do załatwienia, kwestia czasu, pieniędzy i ludzi. Z czasem (jak na moje niedoświadczone zdanie) jest już krucho. Pieniądze - wiadomo - każdy chciałby wydać jak najmniej ( o czym pisał MAX), wiec potrzeba sponsorów, urzędników i innych którzy ułatwia nam życie . Na dotarcie do odpowiednich ludzi, może sponsorów,negocjacje, też potrzeba czasu. I kółko się zamyka.
Ja nie upieram się przy tej lokalizacji, proponuje ja do rozważenia i sugestii. Oczywiście, jeśli ktoś np. Tomek z Kaserem, maja już mocno zaawansowane rozmowy i plany B, " .... przygotowanie trasy przejazdu , policji , wystawki... ,animatorów", to ja się nie chce wbijać pomiędzy i rujnować ich ciężką pracę.
Przyjadę, zobaczę, za rok będę już mądrzejszy o doświadczenia, których jeszcze nie posiadam........



Awatar użytkownika
kapitanplaneta1
Stowarzyszenie MKP
Posty: 119
Rejestracja: 2014-06-13, 14:47
Model: coupe 1966
Kolor: zielony bluszcz
Lokalizacja:: OTWOCK
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: kapitanplaneta1 » 2015-01-13, 14:42

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam ponownie wszystkich zainteresowanych Ogólnopolskim Zlotem Mustangów 2015.
Jesteśmy właśnie po telefonicznej konferencji z Celibadem, Tomkiem i Kaserem w sprawie naszego wspólnego spotkania.
Ponieważ chłopaki (Tomek i Kaser) są zdecydowanie o kilka milowych kroków przede mną, i poczynili już mnóstwo przedsięwzięć organizacyjnych, temat spotkania w proponowanym przeze moja osobę MIĘTNYM zostaje zawieszony.!!!
Chłopaki, jeśli mogę w czymś pomóc piszcie na priv.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
romanus1970
Forumowicz
Posty: 835
Rejestracja: 2010-04-16, 19:45
Model: GT V gen.
Silnik: V8 4.6
Kolor: grabber orange
Lokalizacja:: Piotrków Tryb.
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: romanus1970 » 2015-01-13, 18:43

miło poczytać jak ludzie się potrafią dogadać :ok: (kilka ostatnich postów)
co do organizacji takiego zlotu to pełen szacun dla tych którzy się podejmują takiego wyczynu :padam: ---kiedyś miałem zaszczyt zorganizować zwiedzanie browaru przed zlotem w Smardzewicach-dosłownie kilkanaście załóg a już łeb mi pękał :orany: ale jak jest kilka opinii że było nie źle,- to zostaje satysfakcja ;)


romanus1970(pozdrawiam) ---- tel.503 978 210

Awatar użytkownika
Adrian
Forumowicz
Posty: 837
Rejestracja: 2009-04-13, 20:26
Model: Brutal
Silnik: inny V8
Kolor: Orange
Lokalizacja:: Kraków
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: Adrian » 2015-01-13, 18:58

romanus1970 pisze:kiedyś miałem zaszczyt zorganizować zwiedzanie browaru przed zlotem w Smardzewicach-dosłownie kilkanaście załóg a już łeb mi pękał :orany: ale jak jest kilka opinii że było nie źle,- to zostaje satysfakcja ;)
Pozostają wspaniałe wspomnienia oraz wielka sympatia jak i wdzięczność dla organizatorów i na pewno będzie tak samo teraz ;)
Żeby była tylko lepsza pogoda niż wtedy! :rotfl:



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: siara » 2015-01-13, 21:06

A moze Wroclaw? Krakow? ... lub okolica

Jakie koszta musimy liczyc na noc za pok 2 osobowy MAXymalnie?

Nie liczac dodatkow typu kolacja itd



Awatar użytkownika
Adrian
Forumowicz
Posty: 837
Rejestracja: 2009-04-13, 20:26
Model: Brutal
Silnik: inny V8
Kolor: Orange
Lokalizacja:: Kraków
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: Adrian » 2015-01-13, 21:24

Jakby miał być Kraków to można by coś podziałać ;) Jeno to może być za daleko na niektórych.

Już mi świta przed oczami odpowiedni kompleks, pokaz na Rynku Głównym czy parada ulicami Krakowa...
Można być spać i imprezować w Termach Bania. Przy odpowiednich rozmowach z szefostwem pewnie by się dało załatwić nawet jakieś upusty! Bo przecież to reklama by była dla nich!!! :cwaniak:
Później jazda do Krakowa na Rynek, później Parada i powrót do Term.
Było by trochę jazdy ale za to w jakich okolicznościach przyrody :)



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: siara » 2015-01-13, 21:37

Termy raczej drogie..

Fakt najlepsze ustronne miejsce blisko większego miasta. Skoro udało się w tak dużym mieście jak Turoń zorganizować technicznie wszystko to czemu nie inne duże miasta...

Np hotel NOVOTEL we Wrocławiu średnia cena za nocleg ok 140zl dla 2 osób.

Jeśli dobrze pamiętam ma dobrze ponad 100 pokoi

Fakt to już Wrocław ... ale bliskość Autostrady A4 daje wiele możliwości.

Myślę ze tak duże miasto chętnie nas ugości.

Kraków tez piękne miasto ale i cala okolica. Jest wiele Hoteli których ceny oscylują standardowo w przedziałach 120-160zl dla 2 osób za nocleg.

Jest jeden plus i jeden minus organizacji tegorocznego zlotu.

PLUS - zapewne spora liczba chętnych co daje duże możliwości negocjacyjne cen itd a że impreza już rozpoznawana...
MINUS - trochę już mało czasu i możne się okazać ze już miejsc nie maja na taką "grupkę" jak MY



Awatar użytkownika
Adrian
Forumowicz
Posty: 837
Rejestracja: 2009-04-13, 20:26
Model: Brutal
Silnik: inny V8
Kolor: Orange
Lokalizacja:: Kraków
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: Adrian » 2015-01-13, 21:42

No pewnie, nie musi być Bania. Są miejsca ustronne i pojemne i tanie. Jakby miał być Kraków jak pisałem, można by podziałać w tej kwestii. Może jakieś głosowanie coś ktoś?



Awatar użytkownika
tomek888
Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 2012-04-07, 20:54
Model: GT Supercharged
Silnik: V8 4.6
Kolor: Alloy Grey

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: tomek888 » 2015-01-13, 22:37

Moi drodzy, proszę o konkretny wybór miejsca. Pamiętajmy o tym, że nie wystarczy wybrać miejsce, ale też ekipę, która ten zlot zorganizuje. Mamy mało czasu...Kto jest za Osadą Karbówko? :)



Awatar użytkownika
kapitanplaneta1
Stowarzyszenie MKP
Posty: 119
Rejestracja: 2014-06-13, 14:47
Model: coupe 1966
Kolor: zielony bluszcz
Lokalizacja:: OTWOCK
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: kapitanplaneta1 » 2015-01-13, 23:16

tomek888 pisze:Moi drodzy, proszę o konkretny wybór miejsca. Pamiętajmy o tym, że nie wystarczy wybrać miejsce, ale też ekipę, która ten zlot zorganizuje. Mamy mało czasu...Kto jest za Osadą Karbówko? :)
Tomek, tak jak pisałem, jestem na TAK



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: MAX » 2015-01-13, 23:24

Proponuję by Celibad pozbierał wszystkie dotychczasowe propozycję i przez następne dwa tygodnie chętni oddadzą głosy.


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: celibad » 2015-01-13, 23:32

Ze względu że Tomek (skrzynia biegów)I Hominis mają już poustalane dużo w sprawie zlotu w Osadzie Karbówko , a czasu zostało nie wiele , konkretnych propozycji co do miejsca i najważniejsze ... do organizacji Zlotu nie ma , Osada Karbówko jest miejscem tegorocznego Zlotu Klubu Mustanga . Propozycji było dużo ale tak naprawdę to nie wystarczy napisać miasto gdzie można się spotkać , trzeba tez ogarnąć Organizacyjnie wszystko , samo załatwienie bazy noclegowej i parkingu zajmuje nie wiele czasu , ale dogranie reszty , żeby 150 osób się nie nudziło przez te 3 dni to jest kawał ciężkiej pracy :) uszanujmy wkład jaki do tej pory Tomek i Hominis włożyli w przygotowanie i dajmy Im teraz czas i spokój na ogarnięcie wszystkiego :)
JEŚLI JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ TO PROSIMY OSOBY MIESZKAJĄCE NIE DALEKO TOMASZA I HOMINISA, LUB OSADY KARBÓWKO O POMOC W ORGANIZACJI , BO BEDZIE IM CIEZKO OGARNĄĆ WSZYSTKO WE DWOJE
Osoby chętne do pomocy prosimy o kontakt na pw z Tomek888 lub Hominis


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Ogólnopolski Zlot Mustangów 2015 -propozycja

Post autor: siara » 2015-01-13, 23:52

Przynajmniej mamy jakies konkrety :) co do organizacji. :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „VII Ogólnopolski Zlot Mustangów”