Opony zimowe do GT-na tył 255 czy 275?

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz, SECHUBU

ODPOWIEDZ
Sventevith
Młodszy Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2016-05-25, 13:28
Model: S550
Silnik: V8 5.0
Kolor: Red Race

Re: Opony zimowe do GT-na tył 255 czy 275?

Post autor: Sventevith » 2016-10-29, 18:21

Ehh kunia jednak na zimę nie chowam :) Przeczytałem cały wątek i jakoś mam wątpliwości co do felg. Po pierwsze czy brać oryginalne fabryczne w rozmiarach letnich 9'' na przód i 9,5'' na tył czy jednakowe ale nie fordowskie. Skoro kupuje już felgi to wolał bym inne niż takie jakie mam obecnie.
Na stronach typu felgi.pl wybiera się model samochodu. Czy to daje gwarancję że będą pasowały do tarcz i klocków hamulcowych ?

Ktoś coś pisał jeszcze o czujnikach, rozumiem, że to do ciśnienia w oponach ? Jak to się ma do felg nie fabrycznych ?



ondro
Młodszy Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 2016-08-10, 09:57
Model: GT convertible
Silnik: V8 5.0
Kolor: magnetic grey

Re: Opony zimowe do GT-na tył 255 czy 275?

Post autor: ondro » 2016-11-02, 13:55

Felgi które sie pokazują w konfiguratorach popularnych sklepów nie dają gwarancji dopasowania, radziłbym uważać. Przykładowo można sprawdzić również na stronie producenta w konfiguratorze np. BROCK i tu sie okazuje ze producent dopasował 2 felgi a w sklepie pokazuje sie dużo wiecej. Z GT jest problem z przednim Brembo, sprawdzałem i tam miejsca na błąd pozostaje niewiele. Sam kupiłem w końcu u dilera tylko czarne, na lato mam srebrne i wszystkie takie same 9 cali. Na 9 cali można jeszcze łańcuchy założyc jakby co:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Generacja (2015- ... )”