Woda w bagażniku

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz, SECHUBU

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
markeeftb
Młodszy Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 2016-06-01, 13:53
Model: Ecoboost 2016
Kolor: Mica Shadow Black

Woda w bagażniku

Post autor: markeeftb » 2016-08-22, 13:51

Wczoraj niemal cały dzień padał deszcz i dziś po otwarciu bagażnika okazało się, że rzeczy w środku są mokre.
Widziałem na forum, że ktoś miał taki problem z poprzednim modelem, ale czy ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją w nowym modelu?

Jutro jadę do serwisu w temacie drgającego wału napędowego, więc od razu poruszę ten temat, ale może ktoś już miał taki problem?


Mój Czarny Koń: http://forum.mustangklub.pl/forum/viewt ... 86&t=11723" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
artjablo
Młodszy Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 2016-02-04, 18:53
Model: EcoBoost 2016
Kolor: Oxford White

Re: Woda w bagażniku

Post autor: artjablo » 2016-08-22, 20:26

U mnie w bagażniku jest sucho, nawet w największą burzę w trasie i na parkingu.
Jak się u Ciebie przejawiają problemy z wałem?
Pozdrawiam


Illuminatio per scientia et technicae...

Awatar użytkownika
markeeftb
Młodszy Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 2016-06-01, 13:53
Model: Ecoboost 2016
Kolor: Mica Shadow Black

Re: Woda w bagażniku

Post autor: markeeftb » 2016-08-30, 00:17

Odnośnie wody z deeboyftb doszliśmy, że to wina przewodu łączącego klapę bagażnika z autem - przy zamknięciu musiał się jakoś źle ułożyć, przez co przycisnął uszczelkę.
Potem wystarczyła jazda w silnym deszczu, aby woda wleciała do środka.

Co do wału - w serwisie twierdzą, że znaleźli tam jakiś luz cokolwiek to oznacza i finalnie wał będzie wymieniany.
A objawy były takie, że mniej więcej od 70 km/h dało się czuć delikatne drganie. Drganie to narastało wraz ze wzrostem prędkości. Przy 150km/h drgania się już nie czuje, słychać natomiast niskie buczenie. Problem ten miał miejsce od zakupu, ale w początkowej fazie sądziłem, że te auta po prostu tak mają, potem przy zakładaniu dystansów mechanicy sugerowali sprawdzenie wyważenia kół, co też zrobiłem, ale nie pomogło, więc wysłali mnie do serwisu.
Wał powinien dotrzeć w tym tygodniu z magazynu w Niemczech - potem wymiana (w ramach gwarancji oczywiście). Dam znać jaki efekt.


Mój Czarny Koń: http://forum.mustangklub.pl/forum/viewt ... 86&t=11723" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
deeboy
Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 2015-05-12, 19:07
Model: GT S550 MT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red

Re: Woda w bagażniku

Post autor: deeboy » 2016-08-30, 00:31

Ten przewód w bagażniku to chyba od kamery cofania jest, tak się dziwnie ułożył, że przy zamykaniu kładł się na uszczelce i po nim woda leciała do środka. Tak naprawdę usterka banalna i może się zdarzyć w każdym nowym Mustangu, lepiej zerknijcie sobie od czasu do czasu jak się układa ten przewód żeby uniknąć zalania. Przewód wystarczyło odgiąć w drugą stronę i jest ok :)



Awatar użytkownika
markeeftb
Młodszy Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 2016-06-01, 13:53
Model: Ecoboost 2016
Kolor: Mica Shadow Black

Re: Woda w bagażniku

Post autor: markeeftb » 2016-08-30, 13:38

Na kierownicy nie czuć, raczej jest wrażenie, że całe auto drga. Nie przeszkadza to w jeździe, ale w GT kumpla tego na pewno nie ma.
Gdy tylko wymienią - dam znać.


Mój Czarny Koń: http://forum.mustangklub.pl/forum/viewt ... 86&t=11723" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Generacja (2015- ... )”