Różnice Mustang VI

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz, SECHUBU

ODPOWIEDZ
paulina-zietara
Posty: 1
Rejestracja: 2024-01-04, 16:40
Model: VI
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: Bolszewo
Stajnia: Stajnia Pomorze

Różnice Mustang VI

Post autor: paulina-zietara » 2024-01-04, 17:01

Dzień dobry i od razu życzę wszystkim najlepszego w nowym roku.

Tematów było kilka, ale żaden nie odpowiedział na moje pytania, być może przez moją kobiecą naturę (spokojnie mam do siebie dystans)

Zastanawiają mnie różnice między Mustangami VI 2015-2017 i może ktoś kto odwiedził pare zlotów ma wiedzę na temat wyposażenia Mustangów z tamtego czasu.

Porównując oferty, widzę, że niektóre mają
- podgrzewane lusterka
- hologramy w lusterkach które rzucają obraz konia na ziemię - wszystkie wersje posadają tę funkcję ?
- na szybie czołowej na środku biały duży znak ford - od czego to może zależeć ?
- na dachu guza (antenę gps) - posiadanie tego oznacza, że jest to wersja "ubogacona"(lepsza?) czy to tylko różnica w wersji gps i może inne wersje mają tę antenę np ukrytą ?
- różnice w wyglądzie wizualnym silnika
- wskaźniki na tunelu środkowym, zamiast nawiewów - to chyba cecha wersji w manualnej skrzyjni biegów ?

Rozumiem, że są wersja Base, Premium, GT500 itd, patrząc obecnie na konfiguratory mustanga można dobrać gadżety typu pokrowce albo ładowarki do telefonu ale nie koniecznie modyfikować wyposażenie, więc skąd te różnice ?

Może i wy zauważyliście jakieś cechy charakterystyczne i jesteście w stanie je dopisać ?

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Michał P.
Forumowicz
Posty: 1642
Rejestracja: 2017-06-07, 11:18
Model: Mustang V GT/CS
Silnik: V8 5.0
Kolor: Czerwony
Lokalizacja:: Zabrze
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk

Re: Różnice Mustang VI

Post autor: Michał P. » 2024-01-08, 09:06

W mustangu jest ten problem, że dochodzi kwestia pochodzenia, wersje USA , a EU. Niektóre dodatki były dla Europy w standardzie, a w USA były opcją.
Środkowe zegary jeżeli się nie mylę to pakiet Performance package , grzanie to jest chyba comfort/winter package etc. Sporo też tych gadżetów ludzi sobie dokładają po zakupie, Mustang jest bardzo mocno i często modyfikowanym autem.


Mustang 3.7l - 2012 Black Beauty 2017 - 2021
Mustang 5.0 l - GT/VS 2012 2021 -

ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Generacja (2015- ... )”