Mustang GT Convertible 2018 Orange Fury @_@

Moderatorzy: Hans, Pavulon_

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gmeru
Posty: 4
Rejestracja: 2018-03-28, 22:16
Model: GT 2018
Silnik: V8 5.0
Kolor: Orange Fury
Kontakt:

Mustang GT Convertible 2018 Orange Fury @_@

Post autor: Gmeru » 2018-03-28, 22:58

Witajcie,

Pierwszy post i od razu tutaj ale jest zaszczytny powód ;D W tym tygodniu staję się posiadaczem wyśnionego i wymarzonego ;) Mustanga GT Convertible 2018 w Orange Fury. Najpierw miał być czarny, potem kona blue ale stanęło na wściekłym ponieważ ostatnie miesiące spędziłem w jasnym niebieskim GT 2017 z pasami (fastback) i jednak miałem najwięcej fanu oraz jak zauważyłem - również otoczenie ;) Wcześniej miałem ciemny niebieski (eco convertible 2017) oraz białego perłę (convertible GT 2017) i nie było takiego wow ;) Postawiłem więc na zabawę i radochę z patrzenia na niego ;)))) chociaż patrząc na plac forda tak jak można było się spodziewać: będzie zalew pomarańczy chociaż to cabrio więc zawsze trochę inaczej.

No właśnie. Będę chciał tutaj popisać trochę wrażeń gdyż przesiadam się w piątek bezpośrednio z GT 2017, którym jeździłem ostatnie miesiące. Poprzednie wakacje spędziłem w ecobooście (3 miesiące z kawałkiem) więc myślę, że będę miał ciekawe porównania bo zarówno z 2.3 chociaż to pewnie mało kogo grzeje ;) ale co ważne z ostatnim GT. Aha, cabrio nie jest przypadkiem. Nawet kilka dni jeżdżenia bez dachu zaraziło mnie tym tematem i nie mam już ochoty jeździć innego typu nadwoziem. Wygląda trochę gorzej ale jednak przyjemność jest nieziemska. Ale to oczywiście kwestia gustu.

Orange Fury w full specu czyli to co fabryka plus:

Zawieszenie MagneRide TM
Pakiet Premium 2 czyli "lepsza" czarna skóra, radio itd. ;) I rzeczywiście w środku wygląda ciekawiej od obecnego. Fajna biała, wyraźna nić, lepszej jakości skóra (przynajmniej taka się wydaje). Innego koloru listwa srebrna - jest ciemna, fajniej wygląda. Tunel środkowy także w niciach czyli jakby obszyty a nie taki jak do tej pory. Kierownica w końcu jak ze skóry a nie tego czegoś co obecnie ;p W ogóle środek w tej full wersji ładnie odświeżony i bardziej dopracowany.

Po świętach zdam większą relację jak sprawuje się nowa skrzynia względem obecnej, jak chodzi wydech (póki co jestem w szoku jaka jest różnica > teraz to już nie trzeba nic modzić ;p ryczy jak zły nawet w trybie zwykłym a w sport O_____O), jak sprawują się nowe zegary oraz zawias.

Fajnie też, że w końcu są fabrycznie full ledy. Żadnych żółtych lampeczek.... światła dają radę i nie trzeba w końcu nic modyfikować - upragniony ledowy przód w końcu się pali jak trzeba...

Jutro cały dzień wjeżdża pełna ceramika oraz częściowe oklejenie elementów jak lampy, tylne piano black itd. a piątek jazda i wrażenia ;)

I na koniec: pół roku się zastanawiałem czy on naprawdę jest brzydszy od obecnego bo foto wcale nie nastrajało i średnio to wyglądało. Jedno jest teraz pewne: na żywo to inne auto. Jest bardzo dobrze, groźnie.. zajebiście ;) Obawy odeszły w niepamięć. Wszystko rozchodzi się o usprawnioną technologię i tą cholerną skrzynię bo już nie mogę strawić tej 6...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2018-03-29, 00:00 przez Gmeru, łącznie zmieniany 7 razy.



Smiena
Młodszy Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 2017-11-03, 20:52
Model: W planach
Silnik: V8 5.0
Kolor: Burgund

Re: Mustang GT Convertible 2018 Orange Fury @_@

Post autor: Smiena » 2018-03-28, 23:15

A patrzyłeś pod spodem jakie zabezpieczenie antykorozyjne? Bo kolega który już odebrał od razu poszedł robić w firmie zewnętrznej.



Awatar użytkownika
Gmeru
Posty: 4
Rejestracja: 2018-03-28, 22:16
Model: GT 2018
Silnik: V8 5.0
Kolor: Orange Fury
Kontakt:

Re: Mustang GT Convertible 2018 Orange Fury @_@

Post autor: Gmeru » 2018-03-28, 23:19

Jeszcze nie. Zobaczymy...



mjaza
Forumowicz
Posty: 277
Rejestracja: 2016-11-01, 15:58
Model: 2016
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: Warszawa

Re: Mustang GT Convertible 2018 Orange Fury @_@

Post autor: mjaza » 2018-03-28, 23:46

Choruje na ten kolor:) niesamowicie na żywo się prezentuje!



Awatar użytkownika
Gmeru
Posty: 4
Rejestracja: 2018-03-28, 22:16
Model: GT 2018
Silnik: V8 5.0
Kolor: Orange Fury
Kontakt:

Re: Mustang GT Convertible 2018 Orange Fury @_@

Post autor: Gmeru » 2018-03-29, 13:33

Piękną pogodę mamy ; ) więc można zająć się detalami. Dzisiaj na auto wjeżdża:

- powłoka ceramiczna na elementy lakierowane
- impregnacja skór + wew detailing wnetrza
- powłoka hydrofobowa na szyby
- folia ochornna xpel na lampy + pod klamkami oraz na tylną klapę gdzie mamy piano black między GT
- impregnacja dachu

Obrazek

W weekend powrzucam fotki porównujące środek obecnego mustanga z tym nowym pod względem wnętrza i wyglądu np. skór foteli, obszytego tunelu, innej kierownicy czy listwy ozdobnej ;)



Awatar użytkownika
SKOTI85
Młodszy Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 2016-11-12, 11:48
Model: EcoBoost
Kolor: RaceRed

Re: Mustang GT Convertible 2018 Orange Fury @_@

Post autor: SKOTI85 » 2018-03-29, 16:01

Śliczny kolorek :)



Awatar użytkownika
romanus1970
Forumowicz
Posty: 837
Rejestracja: 2010-04-16, 19:45
Model: GT V gen.
Silnik: V8 4.6
Kolor: grabber orange
Lokalizacja:: Piotrków Tryb.
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Mustang GT Convertible 2018 Orange Fury @_@

Post autor: romanus1970 » 2018-03-29, 20:13

:ok: :ok: :ok:


romanus1970(pozdrawiam) ---- tel.503 978 210

ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Generacja (2015- ... )”