2018 Fastback GT - słynny na całe PL :D

Moderatorzy: Hans, Pavulon_

Awatar użytkownika
BaPit
Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: 2014-04-05, 09:10
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: black mat
Kontakt:

Re: 2018 Fastback GT - słynny na całe PL :D

Post autor: BaPit » 2018-06-06, 17:46

quidy pisze:Aż nie wierzę w to co czytam, co to ma być :kwasny: Chłopie Ty się chyba zatrzymałeś w latach 90 i nie wiesz co Ford robi od paru lat z Mustangiem czego zwieńczeniem jest MY2018.
Sorry, trochę się zagalopowałem no offence :ok: :zdrowko: - rzeczywiście nie jestem fanem nowożytnej motoryzacji, a Ford choćby na przykładzie Mustanga w ostatnich kilku latach zrobił niesamowity postęp - szczególnie jeśli chodzi o zawias :ok: Wysokie miejsce w pierwszej 50-tce w Nurburgring http://nurburgringlaptimes.com/lap-times-top-100/ tylko to potwierdza.
quidy pisze:Jak kochasz 4x4 i uważasz, że tył napęd nie nadaje się do ganiania to chyba fora pomyliłeś zdeczko...
Mam trzy auta z napędem na tył, a żadnego 4x4. OK żona ma 4x4, ale nie jest to auto sportowe. Więc trudno raczej uznać, że tak kocham napęd 4x4. Ale nie da się ukryć, że w wielu sytuacjach RWD może być przyczyną kłopotów. To fakt, na co dzień jeżdżę V generacją, a VI nie miałem nawet okazji przejechać się zimą na zimnym i mokrym asfalcie.

Ale swoim autem parę razy dałem się podpuścić i pójść ogniem ze startu na mokrym w okolicach 0'C i w sumie jakiegoś wstydu nie było, ale do tej pory wspominam dosyć niepewne zachowanie Mustanga (a w zasadzie do tej pory się zastanawiam, jakim cudem w ogóle zmieściłem się jako tako w drodze). Zdjęć Mustangów owiniętych na drzewach i słupach są w sieci dziesiątki, więc jedynie delikatnie zalecam, byś był ostrożny i mierzył siły na zamiary. Masz sporo mocniejszą ode mnie furę, być może ją doładujesz, a osób, które Cię będą prowokować na drodze spotkasz mnóstwo - czasem na mokrym lepiej odpuścić, niż zrobić sobie i samochodowi krzywdę próbując objechać starą Imprezę...
quidy pisze:991S vs Mustang vs M2 - same tył napędy, jakoś nie stanęliśmy wszyscy w płomieniach i dojechaliśmy szczęśliwie do końca, z tym, że Mustang dojechał szybciej :P

" onclick="window.open(this.href);return false;
Fajnie odszedłeś :ok: Gratulacje. Może prosiak nie chodził na wszystkie gary? (podkreślam, że to tylko żart). Pewnie nie wrzucisz filmiku z podobnego starcia na mokrym (w sumie to dobrze, bo nawet wolałbym, żeby nie powstał :) ), ale jak się złapiesz z tym gościem ze startu na suchym, to może być ciekawe starcie. Przez jakiś czas jeździłem 911 i powiem szczerze, że różnica w "pewności" prowadzenia się auta była kolosalna w stosunku do mojego auta a nawet porównując z przedliftową VI generacją, którą udało mi się przejechać.

Reasumując. Trochę popłynąłem, bo ciągle widzę w pamięci te chwile, kiedy było blisko dzwona. Sorry, jeśli Cię uraziłem :ok: :zdrowko: Ale na serio na mokrym nie przeginaj - szkoda zdrowia i fury :ok:



quidy

Re: 2018 Fastback GT - słynny na całe PL :D

Post autor: quidy » 2018-06-06, 20:43

Treść usunięta
Ostatnio zmieniony 2019-02-11, 17:42 przez quidy, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
BaPit
Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: 2014-04-05, 09:10
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: black mat
Kontakt:

Re: 2018 Fastback GT - słynny na całe PL :D

Post autor: BaPit » 2018-06-07, 12:12

PanzerMamba pisze:A więc o to cały ten ból dupy i próby udowodnienia, że mustang zbirze baty od byle matiza :hurra: :D Bapit, wyluzuj, pewnie na świecie znajdzie się i ktoś kto dostał razem z prawkiem na 18 ferrari californie. No i co? Nie życz ludziom, źle bo mają lepsze samochody.
Ej :) Wyrwałeś jakiś fragment pisany pod wpływem emocji w "Troll mode: ON" :rotfl: Wyluzowałem. Nikomu też nigdy źle nie życzyłem. Zdaję sobie sprawę, że w Rotschieldach się nie urodziłem, więc na ferrari californie, czy nawet skromne Murcielago liczyć nie mogłem ;) Zawsze pozostaje mi Xbox syna :rotfl:

Nie wiem tylko, skąd u Ciebie ten Matiz? Ja w żadnym miejscu nie wspomniałem o wyższości FWD nad RWD, czy 4x4. FWD nie toleruję i nie używam ;) Ale jak słucham o wyższości RWD nad 4x4 (przy zastosowaniu do łojenia), to pojawia mi się obraz, w którym wszyscy chwalący ten napęd jeżdżą przez 12 m-cy w roku po cudownych, przyczepnych i suchych drogach, a wszystkie ustawki są "z rolowanego"...



Awatar użytkownika
Torsen
Forumowicz
Posty: 338
Rejestracja: 2018-04-02, 22:10
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: ...

Re: 2018 Fastback GT - słynny na całe PL :D

Post autor: Torsen » 2018-06-07, 14:40

quidy pisze: Może w przyszłym tygodniu wpadnę pod narodowy ale 20 to dla mnie trochę wcześniej - dzieciaki jeszcze płaczą :P
W przyszłym tygodniu o 20.15 wyjazd spod narodowego do Chaty Trapera, więc możesz bezpośrednio dojechać już tam.
W ogóle jak masz FB to się dopisz do grupy Wtorkowe Mustangi to będziesz na bieżąco.



ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Generacja (2015- ... )”