RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Moderatorzy: Hans, Pavulon_

Awatar użytkownika
kaukaz md
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2016-02-03, 19:07
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red
Lokalizacja:: Chorzów/Katowice
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk
Kontakt:

RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: kaukaz md » 2016-07-24, 19:33

Po ponad tygodniu z "wyścigówką" (jak nazwał kuca mój 5 letni synek) zmobilizowałem się do opisania pierwszych wrażeń.
Ale od początku:
1. Auto zamówione i odebrane w Opolu.Trafiłem tam po przykrych doświadczeniach z chorzowskim STORE (najogólniej mówiąc mieli mnie gdzieś i to ostentacyjnie).
Pan Krzysztof Stolecki z salonu opolskiego okazał się profesjonalistą. Zdecydowanie odstaje od poziomu powszechnego w Ford Polska. Myślę o nim ciepło :-)
2. Przez tygodnie i miesiące czekania - i oglądania internetów - auto mi sie opatrzyło. Dlatego obawiałem sie odbioru, myśląc raczej już o jakiś wizualnych zmianach.
Jednak na żywo wygląda niesamowicie i absurdalnie- ze względu na wielkość. Wygląd więc 9,5/10
3. Na początku pożałowałem wyboru AT. Skrzynia zmieniała biegi nerwowo i nieintuicyjnie. Na szczęście na początku przechodzi ona okres uczenia się i teraz spisuje się poprawnie: AT 8/10
4. Silnik. 10/10. Nie ma sensu pisać co on daje za fun. Trzeba go mieć. Absolutny MUST HAVE. Dziękuję Bogu, że nie skusiło mnie na Eco Boost Something (jak mówi Chris Harris).
5. Wnętrze i audio (bez pakietu premium) - bardzo przyzwoite. Tylko pas gniecie mnie w szyję nad obojczykiem w mojej optymalnej pozycji jazdy. Muszę coś wymyśłić. Bagażnik super. Z tyłu mało miejsca nawet dla dzieci w fotelikach. Ale nie narzekają, bo banan mają na twarzach od ucha do ucha gdy tylko na nich spojrzę. Najpierw się chłopcy trochę bali, teraz nie chcą wysiadać. Każdy tak chyba ma z tym autem :rotfl:
6. Prowadzenie (piszę jako kierowca o przeciętnych jak myslę umiejętnościach): na suchym super bezpiecznie i narkotyczna frajda; na mokrym uślizgi tyłu to standard. Wnioski: jest świetnie, ale zapisuję sie na jakiś kurs bezpiecznej jazdy by wyrobić odpowiednie nawyki.
7. Podsumowanie: na forum trwała dyskusja czy ten Mustang to jeszcze Mustang. Tego nie umiem powiedzieć, bo to mój pierwszy. Ale z pewnością to pełnokrwisty muscle/ponny car. Bo z europejczykami na ulicach - nie ma nic wspólnego.
Bardzo go lubię.Bardzo. Ludzie na ulicy też. Uśmiechają się przyjaźnie. Super. Dla mnie to HAPPY CAR... :D
No i kilka fotek z dziś:
http://imageshack.com/a/img923/3520/fjLiuq.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://imageshack.com/a/img923/1285/w44fUF.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://imageshack.com/a/img921/7720/FKycuw.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://imageshack.com/a/img923/7646/b7gQ1d.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://imageshack.com/a/img923/2329/lq6C5T.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://imageshack.com/a/img923/1434/OsIr8r.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;


Pozdrawiam,
Radek

Awatar użytkownika
Ślimak
Stowarzyszenie MKP
Posty: 564
Rejestracja: 2015-03-19, 14:18
Model: Charger 6.4 V8
Silnik: inny V8
Kolor: Silver
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: Ślimak » 2016-07-24, 20:55

Bardzo fajowy, gratulacje! Podoba mi się "Happy Car" :ok:



Awatar użytkownika
BaPit
Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: 2014-04-05, 09:10
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: black mat
Kontakt:

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: BaPit » 2016-07-24, 21:07

kaukaz md pisze:Bardzo go lubię.Bardzo. Ludzie na ulicy też. Uśmiechają się przyjaźnie. Super. Dla mnie to HAPPY CAR... :D
Świetna sztuka. Piękne auto + właściwy silnik = :super: :ok: :hyhy: . Gratulacje.

A z tym "lubieniem", to dziwna sprawa jest w przypadku Mustangów. Jak kupowałem swojego parę lat temu, od razu strasznie go polubiłem. A z dnia na dzień lubię go coraz bardziej. Z innymi autami miałem tak, że lubiłem je głównie w dwóch momentach. Zakupu i sprzedaży :super: Z Mustangiem jest inaczej (no, ze starymi BeeMkami też, ale już nie tak bardzo) - po prostu swojego własnego Mustanga nie da się nie lubić :super:



Awatar użytkownika
Xwili
Stowarzyszenie MKP
Posty: 645
Rejestracja: 2016-01-17, 02:12
Model: ecoboost '16
Kolor: race red
Lokalizacja:: Dębica
Stajnia: Stajnia Podkarpacka

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: Xwili » 2016-07-24, 23:51

Bardzo ładnie to wszystko wygląda, piękny samochód. :ok:
Odnośnie pasa to miałem to samo - ciśnie w szyję i denerwuje, niestety nie ma regulacji położenia pasa na wysokość :/
ale puściłem pas przez tą szlufkę czy jak to tam nazwać z boku oparcia i teraz jest idealnie :)


Dziecko od mężczyzny odróżnia wyłącznie cena jego zabawek.

Awatar użytkownika
kaukaz md
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2016-02-03, 19:07
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red
Lokalizacja:: Chorzów/Katowice
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk
Kontakt:

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: kaukaz md » 2016-07-25, 10:20

Xwili pisze:
Odnośnie pasa to miałem to samo - ciśnie w szyję i denerwuje, niestety nie ma regulacji położenia pasa na wysokość :/
ale puściłem pas przez tą szlufkę czy jak to tam nazwać z boku oparcia i teraz jest idealnie :)
Xwili - dziękuję bardzo :super: Szlufka załatwia sprawę. Pewnie po to jest a ja jakoś na to nie wpadłem :wstyd:


Pozdrawiam,
Radek

akisel
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2016-05-12, 05:19
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: akisel » 2016-07-25, 13:24

kaukaz md pisze:
Xwili pisze:
Odnośnie pasa to miałem to samo - ciśnie w szyję i denerwuje, niestety nie ma regulacji położenia pasa na wysokość :/
ale puściłem pas przez tą szlufkę czy jak to tam nazwać z boku oparcia i teraz jest idealnie :)
Xwili - dziękuję bardzo :super: Szlufka załatwia sprawę. Pewnie po to jest a ja jakoś na to nie wpadłem :wstyd:

też, nie wiedziałaem po co to jest
odkryła to moja 10-cio letnia corka ;)



Awatar użytkownika
Behemoth
Młodszy Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 2016-02-13, 17:59
Model: S550 GT EU
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: Behemoth » 2016-07-25, 16:58

Gratulacje! Piękny okaz w ciekawej stylizacji.

Szlufka robi też u mnie robotę od dnia 2-go po lekkim przypiłowaniu szyi pasem dnia 1-go :)


Pozdrawiam,
Krzysiek

Awatar użytkownika
8432
Młodszy Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2016-01-11, 21:34
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Red Race

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: 8432 » 2016-07-26, 00:05

mega ta czerwien;D z tym konikiem:)


Paweł i Wiola

Awatar użytkownika
kaukaz md
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2016-02-03, 19:07
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red
Lokalizacja:: Chorzów/Katowice
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk
Kontakt:

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: kaukaz md » 2016-07-26, 09:14

8432 pisze:mega ta czerwien;D z tym konikiem:)
Dzięki wszystkim za miłe słowa.
Ja przeżywam ten samochód jako zupełnie "niepoważny" i mam dużą radość, że można poczuć się jak dzieciak i pooklejać go właśnie w niepoważne koniki itp :P
Taki "resorak" dla dużych chłopców :wstyd:


Pozdrawiam,
Radek

Awatar użytkownika
Behemoth
Młodszy Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 2016-02-13, 17:59
Model: S550 GT EU
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: Behemoth » 2016-07-26, 16:43

"Resoraczek" jest pierwsza klasa. Mi się gęba cieszy za każdym razem jak otwieram garaż, a śmigam codziennie od 2 miesięcy - happy car, jako żywo :D

Czy/czym przyciemniłeś tylne klosze lamp?


Pozdrawiam,
Krzysiek

Awatar użytkownika
kaukaz md
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2016-02-03, 19:07
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red
Lokalizacja:: Chorzów/Katowice
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk
Kontakt:

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: kaukaz md » 2016-07-26, 20:14

Behemoth pisze:
Czy/czym przyciemniłeś tylne klosze lamp?
Tak. Inspiracje do stylizacji czerpałem z internetów. Gdy pojechałem na realizację do Mikołowa ( autostylizacja.pl) okazało sie, że mój kooń nie jest pierwszy i gość miał szablony do przyciemniania lamp.
A, że przy tym kolorze klosze lexus look nie bardzo do czegokolwiek pasują - od razu dołączyłem to do pakietu.
:)


Pozdrawiam,
Radek

Awatar użytkownika
kaukaz md
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2016-02-03, 19:07
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red
Lokalizacja:: Chorzów/Katowice
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk
Kontakt:

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: kaukaz md » 2017-02-04, 21:27

Dziś 2x 450 km: Chorzów - Ostrołęka i z powrotem.
Powrót już przy akompaniamencie Roush Axle-Back :rotfl:
Na miejscu przesympatyczne spotkanie ze Stangdaro, który w swojej uprzejmości w kwadrans zamontował mi nowy wydech. :cwaniak:
Happy car zamienił się w badass'a :hurra:

Z pozdrowieniami i podziękowaniami dla Darka !
Załączniki
stannggooo555111.jpg
Ostatnio zmieniony 2017-02-09, 00:02 przez kaukaz md, łącznie zmieniany 2 razy.


Pozdrawiam,
Radek

Awatar użytkownika
Stangdaro
Stowarzyszenie MKP
Posty: 492
Rejestracja: 2010-04-28, 13:13
Model: GT '15
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: Stangdaro » 2017-02-04, 21:47

Radku mi też miło było Was spotkać zwłaszcza że też jesteście pozytywnie "Stangnięci" a nie tylko następni właściciele Mustanga jakich dzięki dostępności w PL jest coraz więcej ... :) szkoda tylko że tak mało czasu było na pogaduchy... mam nadzieję że w kwietniu spotkamy się na zlocie :) co do Roush'a to byłem pewien że będą banany na twarzach ;)



Awatar użytkownika
robin
Stowarzyszenie MKP
Posty: 601
Rejestracja: 2015-11-15, 23:21
Model: S550
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: robin » 2017-02-04, 22:01

fajnie sie to czyta gratulacje!!!
p.s. co sie dzieje tyle towaru na placu prosze o dokladna relacje!!



Awatar użytkownika
kaukaz md
Forumowicz
Posty: 161
Rejestracja: 2016-02-03, 19:07
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red
Lokalizacja:: Chorzów/Katowice
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk
Kontakt:

Re: RACE RED & SOME BLACK DECALS :-)

Post autor: kaukaz md » 2017-03-03, 10:11

:oczami:
Załączniki
konik render.jpg
Nowe ubranko na wiosnę


Pozdrawiam,
Radek

ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Generacja (2015- ... )”