Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1382
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: Sylwester66 » 2016-07-03, 20:57

A teraz drugie podsumowanie specjalnie dla Osób które zignorowały moje prośby o poważnym potraktowaniu tej imprezy.

Pisałem i Prosiłem kilkukrotnie, aby informować mnie lub wypisywać się z listy jeśli Ktoś nie może uczestniczyć. To nie jest jakieś spotkanie paru Osób w knajpie – tylko poważne zadeklarowanie się w poważnej imprezie. Część Osób potraktowało to poważnie i nawet dzień wcześniej mnie informowało i dla takich Osób mam szacunek.
Nie wiem czy to rozumiecie, ale decydując się na uczestnictwo ja przekazuję te informacje do Organizatora i ustalam z nim szczegóły. W tym konkretnym przypadku:
1) „Walczyłem” o duży plac i taki dostałem a potem w sobotę przeniesiona nas na placyk bo był mało samochodów – to po co robiłem z siebie idiotę.
2) Zostało zlecony wydruk zaproszeń, biletów , karnetów, wjazdówek – i połowa pieniędzy poszła w błoto – łatwo jest mieć cudze pieniądze gdzieś.
3) Na konferencji prasowej Organizator razem z Maćkiem ( Hajsu ) przekonywali media, że będzie 20 Mustangów i warto przyjść – a potem Organizator wydzwania do Maćka i pyta – „gdzie są mustangi” – domyślacie się jak się Maciek czuł !!!!!

Kompletnie nie rozumiecie na czym polegają takie imprezy i jak to działa - Ktoś zadzwoni do Organizatora GT i zapyta o nas a ten odpowie „przestań miało być 20 a było parę, to są niepoważni ludzie, a jeszcze chcieli na tor i jakieś gadżety - komedia”. To idzie w świat i jak mam walczyć o więcej atrakcji lub jakiś sponsoring – ZROZUMCIE, że jeśli bym miał jakiegoś sponsora i zapewnił, że będzie 20 Mustangów a było by 10 to Klub płaciłby kary – Ciekawe czy byście się na nie złożyli !!!!!! Spróbujcie się postawić w naszej sytuacji. Jesteście po prostu niepoważni i nie zasługujecie na to by traktować WAS poważnie. Kiedy ja się staram o cokolwiek to robię z siebie idiotę, więc nie warto bo i tak wszyscy maja to gdzieś – „gratuluję” prostactwa tym którzy się nie pojawili – bo inaczej tego nie nazwę.

Reasumując – będziemy eliminować takie zachowania poprzez zakazy w uczestniczeniu w kolejnych imprezach. Trzeba być dorosłym, poważnym i odpowiedzialnym !!!!
Od razu uprzedzam, że mam gdzieś jakiekolwiek tłumaczenia lub napaści na mnie. Działam dla Klubu i jeśli Ktoś nie chce się z nim identyfikować to niech nie działa na jego szkodę.



HAJ$u
Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: 2010-06-19, 13:54
Kontakt:

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: HAJ$u » 2016-07-03, 21:18

Również przyłączam się do podziękowań i miłego spotkania. Niestety w tym roku nie miałem możliwości zostania na całej imprezie. Sylwester wszystko świetnie ujął i nie będę się rownież powtarzał. Pozdrawiam :)


Kiedy pędzisz 270 km/h to co jest przed Tobą jest już historią...

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: siara » 2016-07-03, 21:19

Sluszne slowa sam sie zdziwilem ze tak malo koni bylo...

Impreza godna uczestnictwa dla fanow motoryzacji.

Postaram sie dodac troche fot by pokazac co to za impreza :)

Dodam jeszcze ze miejsce mielismy bardzo dobre nie dosc ze przy torze to jeszcze przy wjezdzie wiec kazde auto ktore jechalo na tor musialo przejechac kolo nas :)

PS musze takie siedzenia (wedkarskie) kupic dobry pomysl moze przyda sie na Rumunie :) w decathlon mieli ale bez podstawki na nogi :)



HAJ$u
Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: 2010-06-19, 13:54
Kontakt:

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: HAJ$u » 2016-07-03, 21:38

Wrzuccajcie fotki, bo będę przesyłał je do GTP, będzie jakaś wzmianka o klubie z ich strony.

Albo na forum, albo na maila do mnie poproszę: mckchjsk@gmail.com


Kiedy pędzisz 270 km/h to co jest przed Tobą jest już historią...

Awatar użytkownika
BaPit
Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: 2014-04-05, 09:10
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: black mat
Kontakt:

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: BaPit » 2016-07-03, 22:50

HAJ$u pisze:Wrzuccajcie fotki, bo będę przesyłał je do GTP, będzie jakaś wzmianka o klubie z ich strony.
Cześć!

Bardzo dziękuję organizatorom za ich wkład w imprezę. Było super. W czwartek/piątek MKP miał fajne miejsce przy torze. W sobotę jeszcze lepsze. Miło było poznać osobiście kilka osób. Ci, co byli, chyba nie żałują. Ci, którzy wpisali się na listę, a nie dotarli na miejsce bez ważnego powodu - shame on you. Odpowiedzialność na poziomie gimbazy. Żenada... Za to powinna być czerwona kartka na kolejne imprezy tego kalibru. GranTurismo to nie schadzka w burdelu, czy shake w McDonalds. To poważna impreza... Współczuję chłopakom, którzy musieli tłumaczyć się za paru pajaców, którzy mogli wypisać się nawet w środę/czwartek i zrobić miejsce dla innych chętnych...

Reasumując. Dzięki za miłe chwile. W kolejnych latach (jeśli nas zaproszą) mam nadzieję na więcej osób z dzieciakami - mój fanatyk wolnossących V8 pytał, gdzie reszta mustangowej młodzieży :) A dzieciaki miały sporo opcji do zabawy. Organizator dał radę :ok:

Było wszystko: fajne auta, dla heteroseksualnych mężczyzn - gorące laski. Dla heteroseksualnych kobiet - drużyna futbolu, dla dzieci mnóstwo atrakcji... Ogólnie spoko. Dla homoseksualnych też pewnie by się coś znalazło, ale w tej kwestii się nie rozglądałem ;)

Parę fot, po których można wnioskować, że jestem zagorzałym fanem BMW i Porsche (Mustanga wiadomo też :) ):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej fot: https://www.flickr.com/photos/96271181@ ... 0568160485

Pozdrawiam,
Bartek



Dante.
Stowarzyszenie MKP
Posty: 350
Rejestracja: 2015-03-20, 01:00
Model: '09 Shelby GT350
Silnik: V8 4.6
Kolor: Brilliant Silver

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: Dante. » 2016-07-03, 23:02

Jeśli chodzi o mnie, a pewnie trochę chodzi, informowałem w tym wątku, na facebooku, w prywatnych wiadomościach i telefonicznie o mojej awarii i postępach diagnozowania, co jednak skończyło się na konieczności zamówienia całego wału napędowego. Poprosiłem Maćka o złożenie przeprosin w moim imieniu względem organizatorów, lub przekazanie mi kontaktu żebym mógł zrobić to osobiście. Nie wiedziałem że wóz się zepsuje, nie mogłem nic na to poradzić, a zrobiłem wszystko żeby wyeliminować problem i dotrzeć na GTP. Niestety Mustang, a tym bardziej Shelby, to nie Mondeo, na części trzeba chwilę zaczekać... Mam nadzieję że to akurat ktoś zrozumie i nie dostanę czerwonej kartki na przyszłe eventy.


- Ventura!
- Yes Satan? ... Sorry sir, you sounded like my Shelby!

2006 V6 [25.04.2015 - 26.05.2015]
2007 GT [31.05.2015 - 15.09.2015]
2009 Shelby GT350 #5 of a build of 9. [14.05.2016 - infinity]

Awatar użytkownika
BaPit
Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: 2014-04-05, 09:10
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: black mat
Kontakt:

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: BaPit » 2016-07-03, 23:18

Dante. pisze:Jeśli chodzi o mnie, a pewnie trochę chodzi, informowałem w tym wątku, na facebooku, w prywatnych wiadomościach i telefonicznie o mojej awarii i postępach diagnozowania, co jednak skończyło się na konieczności zamówienia całego wału napędowego. Poprosiłem Maćka o złożenie przeprosin w moim imieniu względem organizatorów, lub przekazanie mi kontaktu żebym mógł zrobić to osobiście. Nie wiedziałem że wóz się zepsuje, nie mogłem nic na to poradzić, a zrobiłem wszystko żeby wyeliminować problem i dotrzeć na GTP. Niestety Mustang, a tym bardziej Shelby, to nie Mondeo, na części trzeba chwilę zaczekać... Mam nadzieję że to akurat ktoś zrozumie i nie dostanę czerwonej kartki na przyszłe eventy.
Mi akurat nie chodziło o Ciebie. Awarie się zdarzają, inne sytuacje też. Ty akurat wcześniej o tym poinformowałeś. A sporo osób wpisało się na listę i nie dając jakiegokolwiek sygnału nie pojawiło się. Wstyd. Ty nie masz powodu do tłumaczenia się, bo pewnych rzeczy nie da się przewidzieć. Chodziło mi o osoby, które się wpisały, nie dotarły i nie były łaskawe, by poinformować o tym, że ich nie będzie (pomijam zdarzenia losowe - wypadek/awaria auta/zawał podczas seksu). Szkoda, że nie udało mi się Ciebie poznać - zrobimy :piwo: następnym razem :ok:



DonMario
Stowarzyszenie MKP
Posty: 141
Rejestracja: 2014-08-20, 18:33
Model: GT500 2011
Silnik: V8 5.4
Kolor: Kona Blue

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: DonMario » 2016-07-03, 23:37

BaPit pisze:
Dante. pisze:Jeśli chodzi o mnie, a pewnie trochę chodzi, informowałem w tym wątku, na facebooku, w prywatnych wiadomościach i telefonicznie o mojej awarii i postępach diagnozowania, co jednak skończyło się na konieczności zamówienia całego wału napędowego. Poprosiłem Maćka o złożenie przeprosin w moim imieniu względem organizatorów, lub przekazanie mi kontaktu żebym mógł zrobić to osobiście. Nie wiedziałem że wóz się zepsuje, nie mogłem nic na to poradzić, a zrobiłem wszystko żeby wyeliminować problem i dotrzeć na GTP. Niestety Mustang, a tym bardziej Shelby, to nie Mondeo, na części trzeba chwilę zaczekać... Mam nadzieję że to akurat ktoś zrozumie i nie dostanę czerwonej kartki na przyszłe eventy.
Mi akurat nie chodziło o Ciebie. Awarie się zdarzają, inne sytuacje też. Ty akurat wcześniej o tym poinformowałeś. A sporo osób wpisało się na listę i nie dając jakiegokolwiek sygnału nie pojawiło się. Wstyd. Ty nie masz powodu do tłumaczenia się, bo pewnych rzeczy nie da się przewidzieć. Chodziło mi o osoby, które się wpisały, nie dotarły i nie były łaskawe, by poinformować o tym, że ich nie będzie (pomijam zdarzenia losowe - wypadek/awaria auta/zawał podczas seksu). Szkoda, że nie udało mi się Ciebie poznać - zrobimy :piwo: następnym razem :ok:
Dante - Ty zachowałeś się bardzo w porządku, choć sytuację miałeś niełatwą :zalamany: Mam nadzieję, że szybko przywrócisz wóz do życia :super:

BaPit - dzięki za zdjęcia :padam: Pewnie masz jeszcze parę ciekawych ujęć, którymi możesz się jakoś podzielić ?



Awatar użytkownika
BaPit
Forumowicz
Posty: 287
Rejestracja: 2014-04-05, 09:10
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: black mat
Kontakt:

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: BaPit » 2016-07-04, 00:22

DonMario pisze:BaPit - dzięki za zdjęcia :padam: Pewnie masz jeszcze parę ciekawych ujęć, którymi możesz się jakoś podzielić ?
Spox. Zerknij na te z flickr'a https://www.flickr.com/photos/96271181@ ... 0568160485. Jak coś się komuś spodoba, znajdę parę dodatkowych fotek. Dla fanów BMW mam jeszcze ciekawy filmik z e46. "Wyfuk" daje lepiej, niż nasze v8 :) :) Niestety filmik ma 197Mb i nie wiem, jak go załączyć :(



Dante.
Stowarzyszenie MKP
Posty: 350
Rejestracja: 2015-03-20, 01:00
Model: '09 Shelby GT350
Silnik: V8 4.6
Kolor: Brilliant Silver

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: Dante. » 2016-07-04, 00:34

Dzięki za słowa uznania, wóz powinien być na chodzie we wtorek. Nowy, wzmocniony wał powinien wytrzymać dłużej.

A foteczki pierwsza klasa ;)


- Ventura!
- Yes Satan? ... Sorry sir, you sounded like my Shelby!

2006 V6 [25.04.2015 - 26.05.2015]
2007 GT [31.05.2015 - 15.09.2015]
2009 Shelby GT350 #5 of a build of 9. [14.05.2016 - infinity]

Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1382
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: Sylwester66 » 2016-07-04, 07:23

Dante - pelen szacunek dla Ciebie ze powiadomiles o absencji i to tyloma kanalami komunikacji :) , czesc stwierdzila by ze mam wazny powod w ostatniej chwili to nie musze ... Dziekuje.



Awatar użytkownika
MazurGT
Stowarzyszenie MKP
Posty: 105
Rejestracja: 2015-03-11, 17:18
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czerwona strzała

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: MazurGT » 2016-07-04, 11:07

Sylwester dziękuję za wyróżnienie, ale jak mówiłem na GT ja to zrobiłem bo lubię i w przyszłości w 1000% też się polecam do pomocy, czego kolwiek aby było łatwiej...
dziękuje chłopakom za extra atmosferę, i wogle za możliwość uczestnictwa w takiej imprezie..
p.s.
BaPit dzięki za foty i jeśli to nie problem po proszę o foty na mazurgsm@o2.pl
z góry Bardzo Dziekuję


pozdrowienia:
Mazur - GT

HAJ$u
Forumowicz
Posty: 243
Rejestracja: 2010-06-19, 13:54
Kontakt:

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: HAJ$u » 2016-07-04, 11:41

Dante od Ciebie było wszystko na bieżąco informowane :)


Kiedy pędzisz 270 km/h to co jest przed Tobą jest już historią...

Dante.
Stowarzyszenie MKP
Posty: 350
Rejestracja: 2015-03-20, 01:00
Model: '09 Shelby GT350
Silnik: V8 4.6
Kolor: Brilliant Silver

Re: Gran Turismo Polonia 2016 i MKP

Post autor: Dante. » 2016-07-04, 13:28

Dzieki panowie, za rok odstawiam auto do garazu tydzien wczesniej :rotfl:


- Ventura!
- Yes Satan? ... Sorry sir, you sounded like my Shelby!

2006 V6 [25.04.2015 - 26.05.2015]
2007 GT [31.05.2015 - 15.09.2015]
2009 Shelby GT350 #5 of a build of 9. [14.05.2016 - infinity]

ODPOWIEDZ

Wróć do „2016”