Jesienny OZM

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
Grabek
Stowarzyszenie MKP
Posty: 21
Rejestracja: 2016-04-10, 10:55
Model: GT
Silnik: inny V8
Kolor: Granatowy

Jesienny OZM

Post autor: Grabek » 2016-04-25, 14:50

Witam,
Wczoraj na zebraniu poruszony został temat jesiennego OZM. Ktoś rzucił pomysł, żeby spotykać się 2 razy w roku, ale temat nie został już później pociągnięty z racji braku czasu. Zatem może tu uda się coś ustalić. Co myślicie na ten temat?? Po Licheniu proponuję Częstochowę, a właściwie jej okolice :D Jestem stąd i jeśli było by zainteresowanie spotkaniem gdzieś na Jurze, to na pewno pomogę w organizacji jesiennego zlotu. Co Wy na to?? ;)



Awatar użytkownika
B0kiem
Forumowicz
Posty: 406
Rejestracja: 2015-07-12, 14:49
Model: S550 GT
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: Białystok
Kontakt:

Re: Jesienny OZM

Post autor: B0kiem » 2016-04-25, 15:00

ale jaja, wczoraj rozmawiałam z jedną osobą z klubu to się śmialiśmy że następny zlot w Częstochowie na pewno będzie :D
'rozpoczęcie i zakończenie sezonu' :D :super: z racji tego, że nie mogłam być w Licheniu oczywiście jestem na TAK! :hyhy:



Awatar użytkownika
Marinass
Młodszy Forumowicz
Posty: 68
Rejestracja: 2011-09-18, 14:08
Kontakt:

Re: Jesienny OZM

Post autor: Marinass » 2016-04-25, 15:09

b0kiem dokładnie tak było, hahaha... wróżbita Maciej z Ciebie się zrobił :D :D czyli idziemy śladem świętych miejsc ;) pomysł rozpoczynania i zakończania w takim stylu mi się podoba :hyhy:


Super koszulki mego autorstwa: http://bit.ly/1zsFtr3" onclick="window.open(this.href);return false; ZAPRASZAM :)

Awatar użytkownika
jager
Forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 2015-07-25, 22:10
Model: Mustang GT 5.0 conv.
Silnik: V8 5.0
Kolor: 1.czarny i 2. biały
Kontakt:

Re: Jesienny OZM

Post autor: jager » 2016-04-25, 17:48

Przegapiłem Licheń, więc w tym przypadku jestem na TAK :super:
W razie czego rezerwuję dwa miejsca, tj dla mnie i dla mojej żony Kaczuszki :hurra:

Jager


GT 5.0 Cabrio zamówiony w kwietniu 2015.
Odebrany w Łodzi u najlepszego dealera Forda 18 września 2015, ... a następny GT odebrany 5 m-cy później.
--
Obecnie w stajni 911 S Coupe, Boxster S, Mustang GT,
Jednak musclecar-y to moja miłość od dzieciaka ;o)

Awatar użytkownika
Xwili
Stowarzyszenie MKP
Posty: 645
Rejestracja: 2016-01-17, 02:12
Model: ecoboost '16
Kolor: race red
Lokalizacja:: Dębica
Stajnia: Stajnia Podkarpacka

Re: Jesienny OZM

Post autor: Xwili » 2016-04-25, 18:15

Jesienny zlot ?? - jestem na TAK, wszystkimi czterema kopytkami :)

Można by tak robić dwa razy do roku spotkanie, jedno bardziej na północy drugie bardziej na południu albo na zachodzie i wschodzie :D


Dziecko od mężczyzny odróżnia wyłącznie cena jego zabawek.

Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Jesienny OZM

Post autor: celibad » 2016-04-25, 18:47

Grabek fajnie że proponujesz ogarnięcie OZM i chwała Ci za to, bo takich ludzi jest mało na forum :) ale jeśli wczoraj dobrze słuchałeś na zebraniu , to zaznaczyłem że Zlot kończący sezon 2016 organizuje Stajnia Dolny Sląsk :) Wczoraj było troche za mało czasu na dalsze prowadzenie dyskusji :) nie ma problemu z organizowaniem miejscowych zlotów tak jak w czerwcu organizuje Jacpocz w Rybniku


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

jacek1250
Stowarzyszenie MKP
Posty: 79
Rejestracja: 2015-12-07, 20:47
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0
Kolor: black
Lokalizacja:: Zgorzelec
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk

Re: Jesienny OZM

Post autor: jacek1250 » 2016-04-25, 19:14

Również się przyłączam, jak najbardziej tak :super:



Awatar użytkownika
MaciekW
Stowarzyszenie MKP
Posty: 490
Rejestracja: 2012-07-28, 22:13
Model: MY 2014 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: black
Lokalizacja:: Kędzierzyn-Koźle
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk

Re: Jesienny OZM

Post autor: MaciekW » 2016-04-25, 23:04

celibad pisze:Grabek fajnie że proponujesz ogarnięcie OZM i chwała Ci za to, bo takich ludzi jest mało na forum :) ale jeśli wczoraj dobrze słuchałeś na zebraniu , to zaznaczyłem że Zlot kończący sezon 2016 organizuje Stajnia Dolny Sląsk :) Wczoraj było troche za mało czasu na dalsze prowadzenie dyskusji :) nie ma problemu z organizowaniem miejscowych zlotów tak jak w czerwcu organizuje Jacpocz w Rybniku
Podłączając się do komentarza Celibada - jeszcze jedna uwaga odnośnie uważnego słuchania ;) ...
To ja byłem tym, który zaproponował jesienne spotkanie - ale niekoniecznie jako zlot ogólnopolski, tylko spotkanie w ramach Klubu, bo jedno walne zebranie na rok, jak pokazuje doświadczenie, to za mało i sensowne jest spędzenie dłuższego czasu w mniejszym gronie na rozważaniach o działaniach Klubu :piwo:. Już się zastanawiam nad lokalizacją - ale całkiem możliwe, że odbędzie się to w połączeniu z zakończeniem sezonu, które bierze na klatę Dolny Śląsk.
To oczywiście nie koliduje absolutnie z inicjatywami innych spotkań mniejszych i większych. Zawsze znajdą się chętni, by przyjechać - a organizator może być zaskoczony, że po wrzuceniu pomysłu na kameralne spotkanie przyjdzie mu ogarnąć dziki tłum - jak miało to miejsce podczas brania pod opiekę Hebla - nota bene ciekawe, czy jeszcze ktoś oprócz sponsorów o nim pamięta...?
Jedna bardzo ważna i również poruszona na zebraniu uwaga - wszelkie spoty powinny się odbywać w uzgodnieniu z Zarządem Klubu, by nie kolidowały z ewentualnymi wydarzeniami klubowymi - smutny przykład Hanoveru. No i ważne, by informacje o nich były również umieszczane na stronie klubowej, nie tylko na forum lub fb - strona klubowa musi zacząć żyć i być źródłem informacji dla ludzi oraz potencjalnych sponsorów, których baardzo nam potrzeba.



Awatar użytkownika
Ślimak
Stowarzyszenie MKP
Posty: 564
Rejestracja: 2015-03-19, 14:18
Model: Charger 6.4 V8
Silnik: inny V8
Kolor: Silver
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Jesienny OZM

Post autor: Ślimak » 2016-04-25, 23:36

Kamyczek ode mnie - oczywiście jestem również za kolejnym spotkaniem w szerokim gronie, ALE błagam nie nazywajmy tego OZM. OZM powinien zachować w mojej opinii status imprezy wyjątkowej, odbywającej się raz do roku. To tylko taka kwestia techniczna :oczami:.
Jak najbardziej spotkajmy się na jesieni - można to nazwać np. "Zakończeniem sezonu" (dla Klasyków, wszak większość nowych generacji galopuje całorocznie).
Co do prac w podgrupach wojewódzkich - z paroma chłopakami z Mazowsza knujemy nad "mazowieckim zakończeniem sezonu"...



Awatar użytkownika
Grabek
Stowarzyszenie MKP
Posty: 21
Rejestracja: 2016-04-10, 10:55
Model: GT
Silnik: inny V8
Kolor: Granatowy

Re: Jesienny OZM

Post autor: Grabek » 2016-04-26, 01:41

To jeśli jednak spot organizowany przez Stajnię Dolny Śląsk miałby mieć jedynie charakter zakończenia sezonu, tak jak chłopaki mówili, a członkowie klubu mieliby ochotę i czas podjechać gdzieś na Jurę w temacie zebrania, to wówczas można by coś takiego dodatkowo zorganizować :super:



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Jesienny OZM

Post autor: celibad » 2016-04-26, 07:52

teraz widać jak stajnie się prześcigają w organizacji zlotów :) OZM jest tylko na razie jeden a co do dyskusji będącej kontynuacją zebrania można ją zawsze pociągnąć na forum :) tak czy inaczej prosimy tylko o nie dublowanie terminów stajniowych zlotów ... amen


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1389
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Jesienny OZM

Post autor: Sylwester66 » 2016-04-26, 08:12

Jestem całkowicie za tym aby były dwa spotkania członków w roku . To drugie np. służyłoby sprawdzenie czy nasze pomysły z kwietnia są realizowane i podsumowanie które posłużyło by nam analizie co nam bardzo dobrze wyszło, a co nam "tylko" dobrze wyszło :) - ogólnie jak usprawnić kolejny rok .

Miałbym też już podsumowany finansowo sezon po ważniejszych imprezach i byśmy wiedzieli czy możemy coś specjalnego planować dalej .

Kwestia dublowania. Może połączyć ten kończący zlot organizowany przez stajnie Dolny Śląsk z "MR afterparty". Jest też drugi pomysł - aby afterparty połączyć z targami w Nadarzynie które mają być w listopadzie zakładam że Mustang Klub znów będzie zaproszony :).
W każdym razie temat jest otwarty czyli gdzie robimy spotkanie członków Dolny Śląsk czy np. Nadarzyn.



Awatar użytkownika
RAFAŁ (GROSZEK)
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2393
Rejestracja: 2009-03-28, 17:28
Model: był SN95 jest GT2011
Silnik: V8 5.0
Kolor: SREBRNY

Re: Jesienny OZM

Post autor: RAFAŁ (GROSZEK) » 2016-04-26, 09:48

Hebla - nota bene ciekawe, czy jeszcze ktoś oprócz sponsorów o nim pamięta...?
ja pamiętam , poszło 1% dla hebla



Awatar użytkownika
romanus1970
Forumowicz
Posty: 837
Rejestracja: 2010-04-16, 19:45
Model: GT V gen.
Silnik: V8 4.6
Kolor: grabber orange
Lokalizacja:: Piotrków Tryb.
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: Jesienny OZM

Post autor: romanus1970 » 2016-04-26, 09:53

jeżeli w październiku to TAK...


romanus1970(pozdrawiam) ---- tel.503 978 210

Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Re: Jesienny OZM

Post autor: Kuba » 2016-04-26, 10:01

Panowie,

prosta sprawa - na wrzesień/październik wspólne spotkanie - Koniec Sezonu. Robiliśmy to już kilka razy i fajnie wypadało. Trzeba kontynuować dobre praktyki.

Moja propozycja na główne imprezy klubowe jest podtrzymaniem dotychczasowych ustaleń:

- OZM - otwarcie sezonu organizator MKP
- Mustang Race - organizator MKP
- Koniec Sezonu - organizator Stajnia xyz pod Patronatem MKP

Wszystkie spoty i zjazdy lokalne jak najbardziej mile widziane ALE UWAGA!
- Ogólnopolski Zlot Mustangów - tylko raz w roku i nazwa zastrzeżona dla tego spotkania
- Mustang Race - tylko raz w roku i nazwa zastrzeżona dla tego spotkania



ODPOWIEDZ

Wróć do „2016”