Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: siara » 2016-06-26, 22:26

Wiecie co jedno mnie zastanawia dlaczego os. pasazer w aucie ktore mialo wjazd na impreze placila 20zl a wchodzadzaca na impreze jak kazdy 10zl?


Jestem znieszmoczony ta impreza temat poruszany na zlocie i nie na forum dlaczego klub musi sobie cokolwiek organizowac na takiej imprezie?

Jak nas GT zaprosilo to nawet wjazd mamy za free po prostu to jest przyklad jak na nas zarabiaja... dla mnie nie do przyjecia.

Dla mnie klub nie powinien nic zaplacic za wjazd musimy sie cenic i tyle w temacie.

Dla mnie skandal.

Dodam ze ja bylem tylko od ok 12:10 do ok 18:15 i zaplacilem wszelkie koszta.
Malo to musialem stac w tej samej kolejce co kazdy uczestnik imprezy by dostac sie do srodka - kolejny skandal.

Mam nadzieje ze to jest ostatnia impreza na ktorej klub nie ma swoich wymagan!



caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: caniggia » 2016-06-26, 22:44

no tak, Mustangi to wiara specjalnej troski i trzeba im wszystko pod nos podkładać...

Odnośnie ceny za wejście, oglądający nie mieli wstępu na koncert, pod prysznic, nie dostawali gadgetów.

Zlot to zlot, to właśnie jest typowy zlot, kurz, browar, spanie byle gdzie:)

Jedyne co ja mógłbym się przyczepić, to że bufet był w jednym miejscu i to na drugim końcu.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: celibad » 2016-06-26, 23:00

Siara .... każdy widzi to po swojemu ;) dla mnie było zajebiscie , gdziekolwiek byłem na złocie w PL czy EUR zawsze była do płacenia wjazdówa. Żal Ci dupe ściska nad wydaną stóweczką ;)


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Wojtek_80
Stowarzyszenie MKP
Posty: 98
Rejestracja: 2014-02-19, 22:09
Model: Coupe 1967
Silnik: V8 5.0
Kolor: Acapulco blue

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: Wojtek_80 » 2016-06-26, 23:12

Właśnie dojeżdżamy do Krakowa po prawie 5h postoju we Wrocławiu - urwany pasek klinowy :zly: ale dziękujemy Wam za miłe i i sympatyczne przyjęcie :piwo: :hurra: było nam bardzo miło poznać Was osobiscie :) MAGDA



Awatar użytkownika
maxim129
Stowarzyszenie MKP
Posty: 47
Rejestracja: 2014-09-16, 16:01
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Burgundy

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: maxim129 » 2016-06-27, 00:08

My już dawno na miejscu. Było super towarzystwo mega. Aby więcej takich spotkań. Jeszcze raz dzięki dla organizatorów. Pozdrawiamy



Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: MAX » 2016-06-27, 07:13

Poznałem nowe mordki było mega zajebiście :hurra:
Dziękuję za papu % wasz uśmiech i organizację :padam:

I do tego wygrana naszych chłopaków.


Obrazek
Obrazek


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: Dezo » 2016-06-27, 09:00

Dziękuję za kilka godzin relaxu w Waszym gronie. W MKP-owym towarzystwie można się świetnie bawić nawet o coli i wodzie :).
Jak zwykle uznanie dla organizatorów naszej zagrody - to fajnie że tak wspaniale zadbaliście o nasz komfort.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
Bianka
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2016-04-25, 18:59
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: Bianka » 2016-06-27, 15:17

caniggia pisze:no tak, Mustangi to wiara specjalnej troski i trzeba im wszystko pod nos podkładać...

Odnośnie ceny za wejście, oglądający nie mieli wstępu na koncert, pod prysznic, nie dostawali gadgetów.

Zlot to zlot, to właśnie jest typowy zlot, kurz, browar, spanie byle gdzie:)

Jedyne co ja mógłbym się przyczepić, to że bufet był w jednym miejscu i to na drugim końcu.

Ale jakie gadzety? Ta koszulka-rozmiar na Santa Claus? XXL ? i LOGO z listopada zeszłego roku?
Tu nie chodzi o spanie pod chmurka itd bo chodziło o taki klimat. Było wiele rzeczy, które zostały niedociągnięte względem klubu, ale jeśli kub się nie szanuje i nie ceni to niestety tak to wygląda,ale kazdy ma prawo do swojego zdania. Ale skoro jesteśmy tacy super najlepsi w Polsce w organizacji, istnieniu klubu itd to to pokazujmy. Jakos Grand Turismo co prawda przed nami, ale juz na przedbiegach traktuje nas inaczej (lepiej) a zobaczymy na miejscu czym nas zaskoczą.

Pal sześć wszystko, ale jeśli kogoś sie zaprasza i zarabia na nim kase to powinno pare rzeczy wygladac inaczej.



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: celibad » 2016-06-27, 15:54

Bianka pisze:
Ale jakie gadzety? Ta koszulka-rozmiar na Santa Claus? XXL ? i LOGO z listopada zeszłego roku?
Tu nie chodzi o spanie pod chmurka itd bo chodziło o taki klimat. Było wiele rzeczy, które zostały niedociągnięte względem klubu, ale jeśli kub się nie szanuje i nie ceni to niestety tak to wygląda,ale kazdy ma prawo do swojego zdania. Ale skoro jesteśmy tacy super najlepsi w Polsce w organizacji, istnieniu klubu itd to to pokazujmy. Jakos Grand Turismo co prawda przed nami, ale juz na przedbiegach traktuje nas inaczej (lepiej) a zobaczymy na miejscu czym nas zaskoczą.

Pal sześć wszystko, ale jeśli kogoś sie zaprasza i zarabia na nim kase to powinno pare rzeczy wygladac inaczej.
Grand Turismo to nie jest Zlot Bianka :) To wystawki różnych marek i to Oni właśnie na Nas zarabiają, nijak to się ma do Milicza, miejsca w którym spotykają się prawdziwi fani amerykańskiej motoryzacji i nie przeszkadzał im kurz , stanie w parukilometrowym korku w paradzie :)i niedogodności związanie ze spaniem, to od nas wyszła propozycja uczestniczenia MKP w tej imprezie , Smiem twierdzić ze organizator nie zarobił na tym kokosów, trzeba było ogrodzić plac , podłączyć pole do prądu, ogarnąć toitoie, zaprosić zespoły muzyczne itd. To na wystawki i targi potrzebują Nas zeby zarobić, jak sobie wyobrazacie ze na Milicz będzie specjalna brama tylko dla nas? Ze mają wpuszczać konie bez kolejki ? To ze umiemy się lepiej zorganizować niż inne fankluby to mamy wszystkim pokazywać ze potrzebujemy lepszego traktowania ? :) Mieliśmy kontener sanitarny tylko dla naszej dyspozycji , 6 pryszniców i ciągle gorąca wodę i już się napewno komuś ze zlotowiczów nie podobało ze muszą stać w kolejce do porannej toalety ponad pół godziny w czasie kiedy My wchodzimy od ręki :) Impreza była super ale oczywiście jakieś tam niedociągnięcia małe były :)


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
janek85
Forumowicz
Posty: 235
Rejestracja: 2016-01-13, 22:22
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: race red
Lokalizacja:: Warszawa/Wrocław
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: janek85 » 2016-06-27, 18:22

Słuchajcie, faktycznie była jakaś plotka że w opłacie za Miasteczko Mustanga jest już wjazd na ACM. Niektórzy mogli być zaskoczeni. Ale to nie jest powód do totalnej krytyki.
Zarówno Miasteczko MKP jak cały zlot były dobrze zorganizowane, a klimat imprezy i zabawa były super :super: :super: :super:



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: siara » 2016-06-27, 20:11

celibad pisze:Siara .... każdy widzi to po swojemu ;) dla mnie było zajebiscie , gdziekolwiek byłem na złocie w PL czy EUR zawsze była do płacenia wjazdówa. Żal Ci dupe ściska nad wydaną stóweczką ;)
Moze moja krytyka byla zbyt mocna...

Tak czy siak widze nie zostalem dobrze zrozumiany ... albo zrozumieli mnie ci co mieli zrozumiec.

Tu nie chodzi o 100ke czy 10zl a o zasady.

Rownoczesnie moglem pojechac parada i wjechac na impreze nie placac nic i dam lep uciac ze wielu tak robilo bo wtedy nie sprawdzali kto zaplacil kto nie.

Ja wiedzialem ze bede kilka godzin bo chcialem byc na tej imprezie. Zaplacilem jak kazdy za wjechanie zgodnie z cennikiem imprezy.

Jechalem z malym dzieckiem ktorego nic nie interesowalo ten co mial lub ma dzieci wie o czym mowie.

Po prostu jestem zniesmaczony mam porownanie do tej imprezy 2 lata temu i byla lepsza organizacja (nie mowie tu o spaniu, namiocie itd).

Nawiazalem do romow na walnym w Licheniu (ci co byli wiedza o co chodzi).

I tlumaczenie ze GT na nas zarabia jest smieszne dla mnie. Zaprosili nas milo, znaczy ze klub jest znany. Wjazd dali za free milo jak by wjazd nie bylo za free to mysle ze lista byla by o wiele skromniejsza. Tam tak samo mamy wydzielony teren i mozemy piknikowac itd. Nie mam zmaiaru stosowac porownan do ACM bo to innego rodzaju impreza ale zasada taka sama - jedziemy pokazywac auta, propagowac AMERYKANSKA motoryzacje, nasz klub itp. itd. To czy Maniek zarobil na tej imprezie czy nie to nie ma znaczenia dla mnie. To ze wymysliliscie spanie na miejscu to calkiem osobna sprawa.

Mi brud nie przeszkadzal a wy ciagle o tym piszecie.
Ja biorac pod uwage moj przypadek czyli bylem tam raptem kilka godzin. Nie jestem zadowolony. Gdyby nie fakt ze byla okazja sie spotkac, poznac nowe osoby...

I co mam male dziecko to mialem nie jechac to bym nie marudzil? Swoje zdanie wyrazilem mysle ze wiele osob ma podobne co do kwestii ze klub powienien wjechac na ta impreze na szczegolnych warunkach i nie dlatego ze jestesmy kims lepszym od reszty fanow motoryzacji z USA a dlatego ze jestesmy Mustang Klub Polska nie mowie ze za free ale uklon w nasza strone mogli zrobic zwlaszcza ze nie pierwszy raz jestesmy tam i coraz liczniejsze grono aut sie zjawia. I to nie tyczy sie tylko tej imprezy a innych niezbedne minimum musi byc.

Oczywiscie moga byc wyjatki bo np. jak nas na tor wpuszczaja i mozemy po nim smigac to za to wszedzie musimy zaplacic nie ma ze boli a na ACM czy bysmy byli czy nie i tak to cale pole musieli wynajac i zorganizowac wszystko wiec mi nie marudz ze mi 100zl szkoda. jak bedziemy tak podchodzili do wszystkiego to klub nic nie bedzie nigdy mial a na to ze jestesmy znani pracuje kazdy z nas kto sie pojawia na imprezach, spotach itd.



Tawod
Stowarzyszenie MKP
Posty: 276
Rejestracja: 2015-04-11, 14:37
Model: Bullitt 2019
Silnik: V8 5.0
Kolor: Shadow Black
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: Tawod » 2016-06-27, 21:04

Od 3 lat wybieraliśmy się na ten zlot i w końcu Milicz 2016 zaliczony.
Trzeba przyznać, że Miasteczko Mustangów przebiło całą resztę, namiot z tarasem ,grill, lodówka , atmosfera no i prywatny prysznic, który prawdopodobnie w sobotę uratował mi życie bo myślałem, że na paradzie w tym kabriolecie słońce wypali mi mózg :D.

Dookoła ryk V8, klaksonów i policyjnych syren, muzyka na żywo non stop, pin up girls, sklepiki z gadżetami, żarcie i picie praktycznie na polu. Fajna impreza.
Dziękujemy i Pozdrawiamy

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek

Acolt
Młodszy Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 2014-10-03, 10:47
Model: GT s550
Silnik: V8 5.0
Kolor: Kona Blue
Lokalizacja:: Leszno
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: Acolt » 2016-06-28, 08:41

Miałem przyjechać na sobotę, sprawy prywatne mnie powstrzymały. dojechałem jakimś cudem w niedzielę, stanąłem po czym wszyscy sie spakowali i odjechali :(
Za rok przyjade na cały weekend choćby skały srały!!
Zazdraszczam wam wspaniałej zabawy



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1382
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: Sylwester66 » 2016-07-22, 22:56

Poszukuje kontakt do uczestnika zlotu w Miliczu.
Byl bialym Klasykim z lat 71-73 (bialy lakier i biala tapicerka).
Nie wiem czy byl na liscie i czy w ogole jest na forum- ale moze Ktos go zna.
Bede wdzieczny za pomoc.



seru
Młodszy Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 2015-03-22, 23:47
Model: 1966,1971,2017

Re: Zlot Mustangów - ACM Milicz 24-26.06.2016

Post autor: seru » 2016-07-26, 00:18

no to chyba bede ja:O wal na pw;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „2016”