Retro Motor Show - Poznań, 4-6 Listopad 2016

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Retro Motor Show - Poznań, 4-6 Listopad 2016

Post autor: Pavulon_ » 2016-08-31, 11:02

Zostaliśmy zaproszeni do wystawienia klubowej ekspozycji na nowo organizowanych targach klasycznej motoryzacji Retro Motor Show na MTP w Poznaniu.

http://www.motorshow.pl/pl/news/retro_m ... zeszlosci/" onclick="window.open(this.href);return false;

Wczoraj byłem na spotkaniu w MTP z project managerem odpowiedzialnym za projekt targów. Ma to być w miarę kameralna wystawa max w dwóch halach, coś na wzór Auto Nostalgii. MKP może otrzymać bezpłatną powierzchnię ok. 300m2 (lub większą jeśli będzie taka potrzeba) w głównej hali obok ekspozycji Mercedesa, Automobilklubu i innych. W ramach targów ma też odbyć się aukcja klasyków, sporo pokazów warsztatowych itp.

Na tą chwilę temat jest luźny, wrzucam go żeby zweryfikować chęć udziału osób z MKP, myślę max 8-10 aut, z uwagi na charakter targów tylko klasyki (do rozważenia np. jedno nowe auto). Moim zdaniem ekspozycja ma sens gdy będzie spełnione kilka kryteriów:

- uczestnicy raczej lokalni (ale oczywiście zaproszenie jest otwarte) żeby uniknąć problemów logistycznych (również ze względu na termin 4-6 listopad), w promieniu 50km od Poznania myślę że te kilka aut można zorganizować. WAŻNE - tylko i wyłącznie 100% potwierdzenie do współtworzenia ekspozycji się liczy! Z tego też względu nie ma sensu budować listy z 20 osób/aut tylko 7-9 sztuk pewnych.

- pomysł na ekspozycję - wystawienie kilku samochodów bez konkretnej "otoczki" oraz obecnych tam ludzi z naszej strony ma sens raczej słaby. Stoisko ma zachęcać i promować Mustangi, imprezy MKP. Musi być w tym jakiś cel oraz sposób na jego realizację.

- ze swojej strony podejmuję się koordynacji całości przy założeniu że znajdą się chętni do pomocy w ogarnięciu chociażby oprawy stoiska, pomysłu jak to połączyć, co oprócz aut pokazać, czy może powiązać to z jakąś datą/rocznicą etc. tu pole jest nieograniczone, kwestia kreatywności.

ktoś byłby chętny?

1. Pavulon - 65 conv



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Retro Motor Show - Poznań, 4-6 Listopad 2016

Post autor: Pavulon_ » 2016-09-05, 10:36

odzew zerowy zatem odpuszczamy organizację tego spotkania.



Awatar użytkownika
Kerrax
Stowarzyszenie MKP
Posty: 338
Rejestracja: 2013-09-23, 10:46
Model: 69 Coupe 70 Mach 1
Kolor: black & red
Lokalizacja:: Piątek
Kontakt:

Re: Retro Motor Show - Poznań, 4-6 Listopad 2016

Post autor: Kerrax » 2016-09-05, 10:53

Byłbym chętny , co masz na myśli jesli chodzi o pomoc przy organizacji :piwo:



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: Retro Motor Show - Poznań, 4-6 Listopad 2016

Post autor: Pavulon_ » 2016-09-05, 15:10

przede wszystkich potrzebne jest minimum 8 klasyków + pomysł na ekspozycję czyli coś co zainteresuje i przyciągnie ludzi, żeby uniknąć "tylko" pokazania aut przez co stoisko robi się nudne np. obok aut jedno auto w remoncie i jakiś pokaz montażu podzespołów, lub z bardziej lajtowych tematów np. zebranie oprócz aut dużej ilości modeli Mustangów + do tego jakieś ciekawe story, lub inny pomysł np. prezentacja folderów reklamowych i innych gadżetów z lat 64-73 ... wymyślać można bez końca, kwestia co potem decyzja, plan i wykonanie. Są na to dwa miesiące, i mało i dużo. Ja mogę skoordynować całość, ogarnąć umowy itp. ale na detale i wykończenie brak mi czasu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „2016”