VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dyskusja

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
anbr64
Stowarzyszenie MKP
Posty: 811
Rejestracja: 2012-06-13, 20:40
Model: convertible 68
Silnik: inny V8
Kolor: Tahoe Turquoise
Lokalizacja:: Ząbki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: anbr64 » 2016-01-11, 23:22

Kurde, patrząc na listę trza chyba będzie ogłosić pielgrzymkę I czekać na wsparcie Aborygenów z Lichenia.


68 Convertible 289 V8
71 MACH1 351C 4V

Awatar użytkownika
MaciekW
Stowarzyszenie MKP
Posty: 490
Rejestracja: 2012-07-28, 22:13
Model: MY 2014 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: black
Lokalizacja:: Kędzierzyn-Koźle
Stajnia: Stajnia Dolny Śląsk

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: MaciekW » 2016-01-11, 23:35

Zgadzam się z Pavlitem - dobra jakościowo koszulka, ale z dyskretnym logo jest git!
Jeszcze lepiej gdyby była to koszulka polo, a nie t-shirt - te, które mamy z ostatniego MR są ekstra - właśnie o takie coś mi chodzi.

Parasole wbrew pozorom to wcale nie jest zły pomysł - najlepiej w kilku kolorach do wyboru - tak na przykład białe, niebieskie i czerwone :D



Awatar użytkownika
marcinp
Stowarzyszenie MKP
Posty: 413
Rejestracja: 2012-08-15, 23:14
Model: 66 Coupe, 72 Mach1
Silnik: inny V8
Kolor: Silver Blue, Bright Blue Metallic
Lokalizacja:: Wrocław

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: marcinp » 2016-01-12, 00:32

Też jestem za polówką, z tego co kojarzę to były tylko raz, na ostatnim MR od sponsora.
Polówka z logo zaprojektowanym na VIII OZM - super pomysł + drobne gadżety (naklejka obowiązkowo).


Pozdrawiam,
marcinp

Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Bielek » 2016-01-12, 00:51

Jako dodatkowe gadżety:
Flagi klubowe, które zapina się o szyby
Fajnie wyglada na MR jak wszyscy jadą z bialoczerwonymi flagami. Takich małych flag klubowych chyba jeszcze nie robiliśmy.(tylko czasami nie biało czerwone z nadrukowanym logo klubu, bo wg wytycznych na polskiej fladze nie moze byc nawet napisów np nazw miast, o czym mało kto wie niestety)


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

Awatar użytkownika
MAX
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2810
Rejestracja: 2009-10-15, 21:52
Model: Fastback GT V8 68
Silnik: V8 5.0
Kolor: Blue & Black
Lokalizacja:: Wieliczka
Stajnia: Stajnia Małopolska
Kontakt:

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: MAX » 2016-01-12, 01:52

VIII Ogólnopolski Zlot Mustangów ma niesamowitą frekwencję i to w tak krótkim czasie jest już grubo są i gadżety w planach koszulki , parasole , flagi , magnesy , kapelusze no super ok jestem za ale.

VIII OZM ma mieć integracyjny charakter, bez angażowania publiki i pokazówki na mieście , zamówmy więc u Magdaleny IDENTYFIKATOR VIII OZM 2016 z nickiem imieniem i spersonalizowanym zdjęciem Mustanga no to było by coś na lata , da nam coś jeszcze fundamenty do tego byśmy mogli się sprawnie poznać , nie wiem jak inni ale ja miałem zawsze problem z zapamiętaniem ników imion a do tego jeszcze należało skojarzyć czym klubowicz się porusza , to dotyczy nie tylko nowych ale i starych bywalców naszych wspólnych imprez W Licheniu pojawi się spora grupa nowych chcących z nami być może pozostaną na dłużej ?

IDENTYFIKATOR to ważne by go nie zabrakło w tym roku


tel 504 266 504
As-PROFI
IMPORTUJEMY MARZENIA
Zrealizowane marzenia: IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIII IIII
www.asprofi.pl
https://www.facebook.com/import.usa.max

Awatar użytkownika
Ślimak
Stowarzyszenie MKP
Posty: 564
Rejestracja: 2015-03-19, 14:18
Model: Charger 6.4 V8
Silnik: inny V8
Kolor: Silver
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Ślimak » 2016-01-12, 01:55

MAX mistrzowski pomysł z identyfikatorem :ok:



Awatar użytkownika
deeboy
Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 2015-05-12, 19:07
Model: GT S550 MT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Race Red

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: deeboy » 2016-01-12, 02:47

MAX pisze:VIII Ogólnopolski Zlot Mustangów ma niesamowitą frekwencję i to w tak krótkim czasie jest już grubo są i gadżety w planach koszulki , parasole , flagi , magnesy , kapelusze no super ok jestem za ale.

VIII OZM ma mieć integracyjny charakter, bez angażowania publiki i pokazówki na mieście , zamówmy więc u Magdaleny IDENTYFIKATOR VIII OZM 2016 z nickiem imieniem i spersonalizowanym zdjęciem Mustanga no to było by coś na lata , da nam coś jeszcze fundamenty do tego byśmy mogli się sprawnie poznać , nie wiem jak inni ale ja miałem zawsze problem z zapamiętaniem ników imion a do tego jeszcze należało skojarzyć czym klubowicz się porusza , to dotyczy nie tylko nowych ale i starych bywalców naszych wspólnych imprez W Licheniu pojawi się spora grupa nowych chcących z nami być może pozostaną na dłużej ?

IDENTYFIKATOR to ważne by go nie zabrakło w tym roku
Max - dobry pomysł, ja na zlocie będę pierwszy raz więc do zapamiętania mam sporo nowych mordek, identyfikatory były by pomocne. Fajnie jakby były na nich także widoczne numery rejestracyjne lub miejscowość, można by dzięki temu też łatwiej namierzyć ludzi z okolicy.



Awatar użytkownika
mdziak
Rodzynki Stowarzyszenie MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2013-01-13, 15:00
Model: 2011 Premium
Silnik: V6 3.7
Kolor: Performance White

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: mdziak » 2016-01-12, 06:12

chcialam powiedziec ze parasole klubowe byly i nadal zalegaja :szok:

Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
mdziak
Rodzynki Stowarzyszenie MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2013-01-13, 15:00
Model: 2011 Premium
Silnik: V6 3.7
Kolor: Performance White

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: mdziak » 2016-01-12, 06:13

MAX pisze:VIII Ogólnopolski Zlot Mustangów ma niesamowitą frekwencję i to w tak krótkim czasie jest już grubo są i gadżety w planach koszulki , parasole , flagi , magnesy , kapelusze no super ok jestem za ale.

VIII OZM ma mieć integracyjny charakter, bez angażowania publiki i pokazówki na mieście , zamówmy więc u Magdaleny IDENTYFIKATOR VIII OZM 2016 z nickiem imieniem i spersonalizowanym zdjęciem Mustanga no to było by coś na lata , da nam coś jeszcze fundamenty do tego byśmy mogli się sprawnie poznać , nie wiem jak inni ale ja miałem zawsze problem z zapamiętaniem ników imion a do tego jeszcze należało skojarzyć czym klubowicz się porusza , to dotyczy nie tylko nowych ale i starych bywalców naszych wspólnych imprez W Licheniu pojawi się spora grupa nowych chcących z nami być może pozostaną na dłużej ?

IDENTYFIKATOR to ważne by go nie zabrakło w tym roku
Groszke dostal juz ode mnie nawet projekt prostego, uniwersalnego identyfikatora :oczami:


Obrazek

Awatar użytkownika
mdziak
Rodzynki Stowarzyszenie MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2013-01-13, 15:00
Model: 2011 Premium
Silnik: V6 3.7
Kolor: Performance White

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: mdziak » 2016-01-12, 06:15

Bielek pisze:Jako dodatkowe gadżety:
Flagi klubowe, które zapina się o szyby
Fajnie wyglada na MR jak wszyscy jadą z bialoczerwonymi flagami. Takich małych flag klubowych chyba jeszcze nie robiliśmy.(tylko czasami nie biało czerwone z nadrukowanym logo klubu, bo wg wytycznych na polskiej fladze nie moze byc nawet napisów np nazw miast, o czym mało kto wie niestety)
robilismy flagi

Obrazek


Obrazek

darek e36
Młodszy Forumowicz
Posty: 44
Rejestracja: 2015-03-31, 13:45
Model: mk4
Silnik: V6 3.8
Kolor: laser red

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: darek e36 » 2016-01-12, 07:58

Pavulon_ pisze:
Witek pisze:A jak wygląda kwestia udziału w zlocie dla osób, które nie są zainteresowane noclegiem? Mam na miejsce zlotu 20 minut przepisowej jazdy, ale chetnie bym się z Wami spotkał, porozmawiał itd... :D
wpadaj w sobote
Ja też wpadnę w sobotę,ponieważ mam bliziutko a nie będę nikomu zabierał noclegu ;) pozdro



Awatar użytkownika
Magdalena
Młodszy Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 2016-01-10, 15:02

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Magdalena » 2016-01-12, 09:25

Od kilku lat robimy identyfikatory drukowane na plastiku nie na papierze na takie imprezy jak: rajd polski, rajd Barbórka czy motoorkiestra Świątecznej Pomocy (kolega Jarek może się nim pochwalic) a także identyfikatory imienne ze zdjęciem dla Toyota motor Group.

Koszulki polo również wchodzą w grę. (Produkujemy modele męskie i damskie a nie unisexy).



Awatar użytkownika
Kerrax
Stowarzyszenie MKP
Posty: 338
Rejestracja: 2013-09-23, 10:46
Model: 69 Coupe 70 Mach 1
Kolor: black & red
Lokalizacja:: Piątek
Kontakt:

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Kerrax » 2016-01-12, 09:58

Pytanie ,czy będzie w hotelu jakaś obsługa DJ tzn. porządne nagłośnienie i oświetlenie ?
Przy tak dużej imprezie fajnie by było żeby się ktoś profesjonalnie tym zajął , myślę że większość chciała by też poruszać się w rytm muzyki.
(szczególnie Jurki i Wojtki ;) )
Jakby co to mam kogoś kto dysponuje takim sprzętem i umiejętnościami oraz jest miłośnikiem Mustangów



Awatar użytkownika
Brano
Stowarzyszenie MKP
Posty: 204
Rejestracja: 2013-04-07, 14:12
Model: 67 fastback
Silnik: inny V8
Kolor: Czarny

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Brano » 2016-01-12, 11:37

niestety dopiero teraz udało mi się wpisać na listę... już tylko rezerwową, nr 130 :)
co oznacza, że członkowie MKP mają pierwszeństwo?
tylko pytam, nie mam zamiaru nikogo z głównej listy "wywalać"



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Pavulon_ » 2016-01-12, 11:59

Brano pisze:niestety dopiero teraz udało mi się wpisać na listę... już tylko rezerwową, nr 130 :)
co oznacza, że członkowie MKP mają pierwszeństwo?
tylko pytam, nie mam zamiaru nikogo z głównej listy "wywalać"
narazie looz :) zobaczymy czy uda się coś ugrać z hotelem zeby pomieścić wszystkich

pierwszeństwo dla członków oznacza że masz w aktualnej sytuacji gwarantowany udział w zlocie :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „VIII Ogólnopolski Zlot Mustangów 2016”