VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dyskusja

Moderatorzy: celibad, horse

Awatar użytkownika
Magdalena
Młodszy Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 2016-01-10, 15:02

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Magdalena » 2016-01-11, 22:19

Magdalena pisze:
Załącznik received_1075817549109556.jpeg nie jest już dostępny
anbr64 pisze:
Magdalena pisze:Pavulon napiszcie co byście chcieli a postaramy się załatwić Wam atrakcyjne ceny :)

A co myślisz o pomyśle zdjęć w których wszyscy mieliby ten sam napis a różniloby się jedynie tło, czyli zdjęcia klubowiczów?
A może jakaś podpowiedz jak to wygląda? Bo po 1 nutce jakoś nie kumam?
To tylko poglądowa wersja na szybko robiona.
Załączniki
received_1075817469109564.jpeg



Awatar użytkownika
anbr64
Stowarzyszenie MKP
Posty: 811
Rejestracja: 2012-06-13, 20:40
Model: convertible 68
Silnik: inny V8
Kolor: Tahoe Turquoise
Lokalizacja:: Ząbki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: anbr64 » 2016-01-11, 22:22

Pawik, pamietaj że koszt zlotu to nie tylko koszt hotelu. To także a dla wielu jeszcze koszt paliwa, holowania awaryjnego I wielu innych "atrakcji" Spotykamy sie w gronie z całego kraju I szacun dla organizatorów a przede wszystkim dla uczestników za odwagę. Pamiętam, jak cieszyłem sie z pierwszej nalepki magnetycznej, jak inni koledzy rozpaczliwie poszukiwali duplikatu bo tą "wcięło". Oprócz oficjalnych gadzetów mozemy zamówić gadzety indywidualne. Poptatrz na Stajnie które to zrobiły - Bydgoszcz czy Pomorze. Ale podkreślam - indywidualnie. Bez obciążania organizatorów. Załóż wątek, zorganizuj grupę, znajdz producenta a ja sie dołączę!
Pozdrawiam


68 Convertible 289 V8
71 MACH1 351C 4V

Awatar użytkownika
yoozeq
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1357
Rejestracja: 2013-01-02, 21:34
Model: 68,69,69, ..?
Kolor: ładny
Kontakt:

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: yoozeq » 2016-01-11, 22:25

A może resorak w pamiątkowym pudełku :)


pozdrawiam, yoozeq
-------------
Mustang 1968 fastback JCode - projekt
Mustang 1969 coupe 200 c.i. I6
Mustang 1969 sportsroof 331 stroker
Mustang 1973 MACH 25%
Mustang 2017 GT S550 - dzienny
http://www.facebook.com/My.Mustang.69

Awatar użytkownika
Magdalena
Młodszy Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 2016-01-10, 15:02

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Magdalena » 2016-01-11, 22:29

anbr64 pisze:Pawik, pamietaj że koszt zlotu to nie tylko koszt hotelu. To także a dla wielu jeszcze koszt paliwa, holowania awaryjnego I wielu innych "atrakcji" Spotykamy sie w gronie z całego kraju I szacun dla organizatorów a przede wszystkim dla uczestników za odwagę. Pamiętam, jak cieszyłem sie z pierwszej nalepki magnetycznej, jak inni koledzy rozpaczliwie poszukiwali duplikatu bo tą "wcięło". Oprócz oficjalnych gadzetów mozemy zamówić gadzety indywidualne. Poptatrz na Stajnie które to zrobiły - Bydgoszcz czy Pomorze. Ale podkreślam - indywidualnie. Bez obciążania organizatorów. Załóż wątek, zorganizuj grupę, znajdz producenta a ja sie dołączę!
Pozdrawiam
Jak pisałam firma Darka robi różnego rodzaju gadżety i zdecydowanie popieramy produkcję droższych gadżetów pod konkretne zamówienie. Produkowalismy gadżety dla wielu klubów i jak do tej pory najlepiej sprawdzała się opcja produkcji gadżetów pod konkretnych odbiorców.

Daliśmy swoje propozycje co możemy wykonać czekamy na Wasze. Co do ich wykonania zawsze możemy się dogadać.



Awatar użytkownika
pavlito
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1305
Rejestracja: 2008-12-21, 03:34
Model: GT 05 premium manual
Silnik: V8 4.6
Kolor: Sonic Blue

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: pavlito » 2016-01-11, 22:33

Co do gadżetów i ich nietrwałości, ja bym rozważył coś zupełnie odwrotnego, niż gadżety zlotowe

Na pierwszym zlocie w Łodzi dostaliśmy koszulki z dużym logo MKP na plecach i małym na piersi (niektórzy zamówili z nickiem klubowym nad logo na piersi). Są to najlepsze jakościowo i najtrwalsze koszulki, które mamy do tej pory (pomijając inną niezlotową limitowaną haftowaną wersję dla nowych członków Stowarzyszenia MKP). Te z Łodzi można założyć na każdą okazję, pasują na każdym zlocie, również tych niemustangowych. Uważam, że dobra jakościowo uniwersalna koszulka, która z racji nienadrukowanej daty nie zestarzeje się szybko byłaby najbardziej praktyczną pamiątką. Mówię to jako uczestnik i posiadacz wszystkich gadżetów i ciuchów OZM od I do VII i MR od 2011 do 2015 (czyli sfatygowany weteran :) ).

Taką samą zaletę mogą mieć naklejki magnetyczne uniwersalnie aranżujące nasze logo klubowe. Można je eksponować przez całe lata na każdej wystawie i zlocie, również tam, gdzie pojawiamy się jako goście wśród szerszej braci musclecar'owej lub motoryzacyjnej.

Inne gadżety, jak np. nowoczesne czapki (nie tandetne bejsbolówki), czy parasole byłyby równie mile widziane - jeszcze takich rzeczy nie robiliśmy ;)



Awatar użytkownika
viro
Stowarzyszenie MKP
Posty: 154
Rejestracja: 2014-08-24, 16:18
Model: Shelby GT500
Silnik: V8 5.4
Kolor: Torch Red

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: viro » 2016-01-11, 22:41

Witam,
o parasolu nie myślałem, bo takowe są do dostania u dealerów Forda jako gadźety w promocji Mustangów.
Tak to wygląda (mam nadzieję, że się zdjęcia wczytają).

Co do kapelusza, to sorry, ale niewielu ludzi je nosi, bo przeważnie reszta wygląda w nich jak gamonie. Inaczej byłby by już dawno popularne.

Natomiast jeżeli parasol byłby dobrej jakości, to czemu nie.
par-spód.JPG
parasol - stronia spodu
par-spód.JPG (83.38 KiB) Przejrzano 4278 razy
par-spód.JPG
parasol - stronia spodu
par-spód.JPG (83.38 KiB) Przejrzano 4278 razy
par-spód.JPG
parasol - stronia spodu
par-spód.JPG (83.38 KiB) Przejrzano 4278 razy
Załączniki
par-góra.JPG
Parasol - wierzchnia strona
par-góra.JPG (61.8 KiB) Przejrzano 4278 razy
par-ręko.JPG
parasol - rękojeść
par-ręko.JPG (38.29 KiB) Przejrzano 4278 razy


Live with every heartbeat powered by V8

Awatar użytkownika
Pawik
Stowarzyszenie MKP
Posty: 151
Rejestracja: 2013-07-30, 22:17
Model: 2011 GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Sterling Gray
Lokalizacja:: Wtorkowe Mustangi
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Pawik » 2016-01-11, 22:42

"anbr64 " - przecież ja nie wymieniłem tylko kosztu logowania - doczytaj. Poza tym czy ja gdzieś umniejszam rolę organizatorów?? Szacun, że są ludzie, którym chce się to ogarniać. To, że cieszą Cię magnesy - dla mnie spoko, innego kubki - ok, kolejny chce parasolkę - niech mu będzie (mi parasolki akurat do szpilek nie pasują ;) ), mi podobałyby się nakrycia głowy na lato, w których z daleka na różnych zlotach amcarów i nie tylko widać byłoby ludzi z klubu. Są pomysły, to organizatorzy mają z czego wybierać. Text: "jak chcesz to sam zrób" pominę milczeniem...

"Magdalena" - a bejsbolówki z wyszyciem logo macie? Tylko żeby coś jak "wiocha" nie były ;)
edyt: nowoczesne, nie bejsbolówki.


"Każdy sam siebie jeno śni, przeżywa swoją własną baśń o sobie"

Awatar użytkownika
anbr64
Stowarzyszenie MKP
Posty: 811
Rejestracja: 2012-06-13, 20:40
Model: convertible 68
Silnik: inny V8
Kolor: Tahoe Turquoise
Lokalizacja:: Ząbki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: anbr64 » 2016-01-11, 22:49

Magdalena pisze:
anbr64 pisze:Pawik, pamietaj że koszt zlotu to nie tylko koszt hotelu. To także a dla wielu jeszcze koszt paliwa, holowania awaryjnego I wielu innych "atrakcji" Spotykamy sie w gronie z całego kraju I szacun dla organizatorów a przede wszystkim dla uczestników za odwagę. Pamiętam, jak cieszyłem sie z pierwszej nalepki magnetycznej, jak inni koledzy rozpaczliwie poszukiwali duplikatu bo tą "wcięło". Oprócz oficjalnych gadzetów mozemy zamówić gadzety indywidualne. Poptatrz na Stajnie które to zrobiły - Bydgoszcz czy Pomorze. Ale podkreślam - indywidualnie. Bez obciążania organizatorów. Załóż wątek, zorganizuj grupę, znajdz producenta a ja sie dołączę!
Pozdrawiam
Jak pisałam firma Darka robi różnego rodzaju gadżety i zdecydowanie popieramy produkcję droższych gadżetów pod konkretne zamówienie. Produkowalismy gadżety dla wielu klubów i jak do tej pory najlepiej sprawdzała się opcja produkcji gadżetów pod konkretnych odbiorców.

Daliśmy swoje propozycje co możemy wykonać czekamy na Wasze. Co do ich wykonania zawsze możemy się dogadać.
Magdalenka, zamawiam od lat gadzety firmowe I wiem jak wygląda T-SHIRT z nadrukiem za 7,50pln a jak za 15pln. Ale zajęło mi to 3 lata.


68 Convertible 289 V8
71 MACH1 351C 4V

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Pavulon_ » 2016-01-11, 22:52

Magdalena pisze:
To tylko poglądowa wersja na szybko robiona.
jeśli chodzi o moje gusta to zdecydowanie preferowałbym zaprojektowanie (bez szału oczywiście) zlotowego logotypu i po prostu kolekcjonerskie naklejki na auto ale jednakowe.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Pavulon_ » 2016-01-11, 22:55

pavlito pisze:Co do gadżetów i ich nietrwałości, ja bym rozważył coś zupełnie odwrotnego, niż gadżety zlotowe

Na pierwszym zlocie w Łodzi dostaliśmy koszulki z dużym logo MKP na plecach i małym na piersi (niektórzy zamówili z nickiem klubowym nad logo na piersi). Są to najlepsze jakościowo i najtrwalsze koszulki, które mamy do tej pory (pomijając inną niezlotową limitowaną haftowaną wersję dla nowych członków Stowarzyszenia MKP). Te z Łodzi można założyć na każdą okazję, pasują na każdym zlocie, również tych niemustangowych. Uważam, że dobra jakościowo uniwersalna koszulka, która z racji nienadrukowanej daty nie zestarzeje się szybko byłaby najbardziej praktyczną pamiątką. Mówię to jako uczestnik i posiadacz wszystkich gadżetów i ciuchów OZM od I do VII i MR od 2011 do 2015 (czyli sfatygowany weteran :) ).

Taką samą zaletę mogą mieć naklejki magnetyczne uniwersalnie aranżujące nasze logo klubowe. Można je eksponować przez całe lata na każdej wystawie i zlocie, również tam, gdzie pojawiamy się jako goście wśród szerszej braci musclecar'owej lub motoryzacyjnej.

Inne gadżety, jak np. nowoczesne czapki (nie tandetne bejsbolówki), czy parasole byłyby równie mile widziane - jeszcze takich rzeczy nie robiliśmy ;)
zgadzam się i jednocześnie nie :D

koszulki nazwijmy to "bez okazyjne" to jedno a gadżet kolekcjonerski zlotowy to drugie, co nie znaczy że też musi to być koszulka, tu jestem przeciwny, mam pełno koszulek z różnych okazji i faktycznie ich jakość jest różna, niektóre sprane i wogole ich nie nosze, mam dla nich osobną półkę :D więc też wolałbym coś innego. Tylko ja jestem typem "zbieracza" więc naklejki nie odpuszcze :hyhy: a z resztą się pomyśli



Awatar użytkownika
Magdalena
Młodszy Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 2016-01-10, 15:02

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Magdalena » 2016-01-11, 22:58

Co do gadżetów i ubrań reklamowych od kilku lat obsługujemy takich zawodników jak: Jakub Colin Brzeziński, Tomasz Kuchar oraz mało znany Kajetan Kajetanowicz ;)

Możesz wejść na ich fan page lub strony internetowe i zobaczyć jak wygląda nasza praca obrandowana logotypem konkretnych zawodników.

W załączeniu pokaże Wam jak wygląda koszulka użytkowana na codzień od kilku lat. ( jest to pierwsza koszulka T.Kuchara gdy zmienił auto na Peugeota 207 s2000 ). :)

Dobra to tyle jeśli chodzi o chwalenia się :P

(Tak tak czapeczki tyz wykonujemy od chamskich bej stołówek po wypasione bejsbolowy) :p :hyhy:



Awatar użytkownika
anbr64
Stowarzyszenie MKP
Posty: 811
Rejestracja: 2012-06-13, 20:40
Model: convertible 68
Silnik: inny V8
Kolor: Tahoe Turquoise
Lokalizacja:: Ząbki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: anbr64 » 2016-01-11, 23:09

Magdalena pisze:Co do gadżetów i ubrań reklamowych od kilku lat obsługujemy takich zawodników jak: Jakub Colin Brzeziński, Tomasz Kuchar oraz mało znany Kajetan Kajetanowicz ;)

Możesz wejść na ich fan page lub strony internetowe i zobaczyć jak wygląda nasza praca obrandowana logotypem konkretnych zawodników.

W załączeniu pokaże Wam jak wygląda koszulka użytkowana na codzień od kilku lat. ( jest to pierwsza koszulka T.Kuchara gdy zmienił auto na Peugeota 207 s2000 ). :)

Dobra to tyle jeśli chodzi o chwalenia się :P

(Tak tak czapeczki tyz wykonujemy od chamskich bej stołówek po wypasione bejsbolowy) :p :hyhy:
Najfajniejsza riposta jaką tu przeczytałem. Moje zdanie już znasz. Reszta w łapkach organizatorów. Jak sie ogarne to napiszę do ciebie na PW.
Pozdrawiam I do zobaczenia na zlocie


68 Convertible 289 V8
71 MACH1 351C 4V

Awatar użytkownika
Witek
Forumowicz
Posty: 131
Rejestracja: 2015-01-11, 13:54

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Witek » 2016-01-11, 23:13

A jak wygląda kwestia udziału w zlocie dla osób, które nie są zainteresowane noclegiem? Mam na miejsce zlotu 20 minut przepisowej jazdy, ale chetnie bym się z Wami spotkał, porozmawiał itd... :D



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: Pavulon_ » 2016-01-11, 23:15

Witek pisze:A jak wygląda kwestia udziału w zlocie dla osób, które nie są zainteresowane noclegiem? Mam na miejsce zlotu 20 minut przepisowej jazdy, ale chetnie bym się z Wami spotkał, porozmawiał itd... :D
wpadaj w sobote



Awatar użytkownika
anbr64
Stowarzyszenie MKP
Posty: 811
Rejestracja: 2012-06-13, 20:40
Model: convertible 68
Silnik: inny V8
Kolor: Tahoe Turquoise
Lokalizacja:: Ząbki
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: VIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW 23 kwietnia 2016 - dysk

Post autor: anbr64 » 2016-01-11, 23:15

zgadzam się i jednocześnie nie :D

koszulki nazwijmy to "bez okazyjne" to jedno a gadżet kolekcjonerski zlotowy to drugie, co nie znaczy że też musi to być koszulka, tu jestem przeciwny, mam pełno koszulek z różnych okazji i faktycznie ich jakość jest różna, niektóre sprane i wogole ich nie nosze, mam dla nich osobną półkę :D więc też wolałbym coś innego. Tylko ja jestem typem "zbieracza" więc naklejki nie odpuszcze :hyhy: a z resztą się pomyśli
PAVULON, widzę, że z myśleniem nam po drodze. No I kit, najwyżej dokupię jeszcze jedną lodówkę, żeby mieć na czym wieszać magnesy. I tak żona co święta melduje że jest za mało miejsca na żarcie.


68 Convertible 289 V8
71 MACH1 351C 4V

ODPOWIEDZ

Wróć do „VIII Ogólnopolski Zlot Mustangów 2016”