USA - WYPAD

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse, Sylwester66

Awatar użytkownika
conver67
Forumowicz
Posty: 817
Rejestracja: 2009-11-05, 19:08
Model: convertible '67
Silnik: inny V8
Kolor: Acapulco blue

Re: USA - WYPAD

Post autor: conver67 » 2017-04-15, 21:11

I jako jedną z atrakcji "musowo" widziałbym również odwiedzimy w Alcatraz :)Mega wypad się szykuje,a my odkładajmy do świnki:)



Awatar użytkownika
conver67
Forumowicz
Posty: 817
Rejestracja: 2009-11-05, 19:08
Model: convertible '67
Silnik: inny V8
Kolor: Acapulco blue

Re: USA - WYPAD

Post autor: conver67 » 2017-04-15, 22:28

+ The Arches National Park :) ;)



Awatar użytkownika
BOGUS
Stowarzyszenie MKP
Posty: 158
Rejestracja: 2016-10-17, 21:15
Model: MUSTANG NASCAR
Silnik: inny V8
Kolor: NIETYPOWY
Lokalizacja:: KROSNO
Stajnia: Stajnia Podkarpacka
Kontakt:

Re: USA - WYPAD

Post autor: BOGUS » 2017-04-18, 18:33

Witam.
W tamtym roku z kumplem zrobiliśmy 3 tygodniowy wypad do USA i Kanady. Dużo by pisać bo to przygoda życia, ale w skrócie zrobiliśmy taką trasę.
Lot Rzeszów - Warszawa - Nowy Jork - Miami - Las Vegas - Nowy York - Warszawa - Rzeszów.
Pożyczyliśmy auto w Bostonie bo z NY odebrał Nas mój przyjaciel. Samochodem Toronto, Niagara, Nowy Jork, (2000 km) potem lot do Miami wynajem Mustanga praktycznie cała Floryda do Key West (Daytona Beach- wjazd na plaże-niesamowite!!!), Orlando itd. 2500 km, potem Lot do Las Vegas ;-) znów wynajem auta California, Nevada, Arizona, Route 66 (2500 km)
Wypad niesamowity. :D

Moja propozycja lot do Miami tam powiedzmy 7 dni. Z Miami do Las Vegas (bilety wewnątrz Ameryki są bardzo tanie) w Vegas wynajem auta, Los Angeles wielki Kanion, Route 66 i za 2 tygodnie można zwiedzić i zobaczyć bardzo dużo...

lub

Lot do Chicago i przejazd przez całą Amerykę Route 66 do Los Angeles

wakacyjnipiraci.pl często mają fajne ceny na bilety do USA

Zróbmy jakąś liste ile osób ma wize, ile chciałoby polecieć...
Załączniki
Mustang pomniejszone.jpg


MUSTANG TO JUŻ DLA MNIE CHOROBA... TEGO NIE DA SIĘ WYLECZYĆ ;-)

ziabski
Stowarzyszenie MKP
Posty: 103
Rejestracja: 2017-02-12, 09:24
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: USA - WYPAD

Post autor: ziabski » 2017-04-25, 10:33

Proponuję listę rozpocząć aby temat się materializował, oraz przymierzyć się do terminu, tak aby nie kolidowało z lokalnymi imprezami...


1. ZIABSKI jest wiza, jest chęć czekamy na więcej chętnych ... :cool:



Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: Feniks » 2017-04-25, 15:27

Dobry pomysł, zrobić liste : Kto ma wize/chęć itd :)



Awatar użytkownika
Rockmancar
Forumowicz
Posty: 201
Rejestracja: 2016-11-02, 00:03
Model: New Edge
Silnik: V6 3.8
Kolor: Bright Atlantic Blue
Lokalizacja:: Konin
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: USA - WYPAD

Post autor: Rockmancar » 2017-04-25, 18:53

Oj jak ja bym chciał polecieć! Piękne by to było!
Chęci mam za trzech zapaleńców, ale wizy brak, no i chyba 24 lata trzeba mieć, żeby w US auto wypożyczyć, prawda? Bo ja jeszcze za smarkaty! :rozpacz:



Awatar użytkownika
janek85
Forumowicz
Posty: 235
Rejestracja: 2016-01-13, 22:22
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: race red
Lokalizacja:: Warszawa/Wrocław
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: USA - WYPAD

Post autor: janek85 » 2017-04-25, 19:42

LISTA:

1. ZIABSKI jest wiza
2. Janek85 bez wizy
...



Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: Feniks » 2017-04-25, 20:05

Rockmancar pisze:Oj jak ja bym chciał polecieć! Piękne by to było!
Chęci mam za trzech zapaleńców, ale wizy brak, no i chyba 24 lata trzeba mieć, żeby w US auto wypożyczyć, prawda? Bo ja jeszcze za smarkaty! :rozpacz:
Mozesz miec mniej ale koszt bedzie wiekszy, ale mysle,ze do ogarniecia jak bedziesz mial 24 :)
Zawsze moza sie z kimś zgadac i jechac jednym autem :D

PS. O wize papiery złożyć i lecisz :)



Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: Feniks » 2017-04-25, 21:28

BOGUS pisze:Witam.
W tamtym roku z kumplem zrobiliśmy 3 tygodniowy wypad do USA i Kanady. Dużo by pisać bo to przygoda życia, ale w skrócie zrobiliśmy taką trasę.
Lot Rzeszów - Warszawa - Nowy Jork - Miami - Las Vegas - Nowy York - Warszawa - Rzeszów.
Pożyczyliśmy auto w Bostonie bo z NY odebrał Nas mój przyjaciel. Samochodem Toronto, Niagara, Nowy Jork, (2000 km) potem lot do Miami wynajem Mustanga praktycznie cała Floryda do Key West (Daytona Beach- wjazd na plaże-niesamowite!!!), Orlando itd. 2500 km, potem Lot do Las Vegas ;-) znów wynajem auta California, Nevada, Arizona, Route 66 (2500 km)
Wypad niesamowity. :D

Moja propozycja lot do Miami tam powiedzmy 7 dni. Z Miami do Las Vegas (bilety wewnątrz Ameryki są bardzo tanie) w Vegas wynajem auta, Los Angeles wielki Kanion, Route 66 i za 2 tygodnie można zwiedzić i zobaczyć bardzo dużo...

lub

Lot do Chicago i przejazd przez całą Amerykę Route 66 do Los Angeles

wakacyjnipiraci.pl często mają fajne ceny na bilety do USA

Zróbmy jakąś liste ile osób ma wize, ile chciałoby polecieć...
Tak czytając zastanawiam sie jak w 2 tygodnie to ogarnęliście?
Wchodziliście do parków czy tylko przejeżdzaliście? (żeby zobaczyć co kryją, trzeba podreptać troche, jak np w Arches NP czy ZIon pół dnia to minimum, Monument Valley - cały dzień jesli chcecie pojezdzic po parku) Na plaże wchodziliście posiedziec/poleżeć? Farme aligatorów i Everglades na Florydzie zobaczylycie? Upiliście sie w trupa w Vegas grajac w Black Jacka? Jedliście w restauracji z Pulp Fiction w LA? Droge US 1 wzdłuż wybrzeża? Na Florydzie jeszcze Key West i inne, a tam jakiś postój czy od razu do domu?

Bo z mojego doświadczenia, można pojeżdzić albo pozwiedzać i zobaczyć. Wg mnie trzeba zrobić i to i to, pomimo miłości do auta, nie mozna 2 tygodnie jezdzic i siedziec na dupie :)



ziabski
Stowarzyszenie MKP
Posty: 103
Rejestracja: 2017-02-12, 09:24
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: USA - WYPAD

Post autor: ziabski » 2017-04-26, 09:56

Słuszna uwaga się pojawiła iż nie koniecznie każda persona ma wypożyczać auto. Faktycznie dobrze jest się dogadać tak aby było podzielne na 4 :)
Na OZM padło hasło że rodzinka 5-cio osobowa się nie zmieści w aucie i muszą wynająć 2 auta :(
A przecież i tak raczej będziemy się poruszać "stadnie"...



Awatar użytkownika
BOGUS
Stowarzyszenie MKP
Posty: 158
Rejestracja: 2016-10-17, 21:15
Model: MUSTANG NASCAR
Silnik: inny V8
Kolor: NIETYPOWY
Lokalizacja:: KROSNO
Stajnia: Stajnia Podkarpacka
Kontakt:

Re: USA - WYPAD

Post autor: BOGUS » 2017-04-26, 20:24

Tak czytając zastanawiam sie jak w 2 tygodnie to ogarnęliście?
Wchodziliście do parków czy tylko przejeżdzaliście? (żeby zobaczyć co kryją, trzeba podreptać troche, jak np w Arches NP czy ZIon pół dnia to minimum, Monument Valley - cały dzień jesli chcecie pojezdzic po parku) Na plaże wchodziliście posiedziec/poleżeć? Farme aligatorów i Everglades na Florydzie zobaczylycie? Upiliście sie w trupa w Vegas grajac w Black Jacka? Jedliście w restauracji z Pulp Fiction w LA? Droge US 1 wzdłuż wybrzeża? Na Florydzie jeszcze Key West i inne, a tam jakiś postój czy od razu do domu?

Bo z mojego doświadczenia, można pojeżdzić albo pozwiedzać i zobaczyć. Wg mnie trzeba zrobić i to i to, pomimo miłości do auta, nie mozna 2 tygodnie jezdzic i siedziec na dupie

FENIKS BYLIŚMY 3 TYGODNIE NIE 2 I TAK NAPRAWDE MAŁO CO SPALIŚMY BO CHCIELIŚMY DUŻO ZOBACZYĆ. JAK JEDZIESZ NA ZMIANE JEST OK, ALE UWIERZ STARCZYŁO CZASU NA WSZYSTKO JESTEM PO TURYSTCE MAM TEŻ PILOTA WYCIECZEK WIĘC JAKIEŚ DOŚWIADCZENIE I ZORGANIZOWANIE NABYŁEM PRZEZ LATA ;-).

NIAGARA, TORONTO, NOWY JORK CAŁY MANHATAN ZJEŻDZONY ROWEREM, MIAMI, ORLANDO-UNIVERSAL STUDIO, DAYTONA, KEY WEST, LAS VEGAS, LOS ANGELES (HOLLYWOOD), GRAND CANION NA WSZYSTKO STARCZYŁO CZASU 3 TYGODNIE TO NIE MAŁO...

LISTA:

1. ZIABSKI jest wiza
2. Janek85 bez wizy
3. BOGUŚ jest wiza


MUSTANG TO JUŻ DLA MNIE CHOROBA... TEGO NIE DA SIĘ WYLECZYĆ ;-)

stargard
Stowarzyszenie MKP
Posty: 203
Rejestracja: 2015-12-12, 22:20
Model: eco boost
Kolor: biały

Re: USA - WYPAD

Post autor: stargard » 2017-04-26, 21:47

1. ZIABSKI jest wiza
2. Janek85 bez wizy
3. BOGUŚ jest wiza
4. Stargard bez wizy



sas111
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2016-01-13, 15:16
Model: V6
Silnik: V6 4.0
Kolor: California Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: sas111 » 2017-04-26, 22:33

Brzmi zacnie, podlaczam sie.!
Przejechalem pare lat temu jedynka SFo-LA, nastepnie z Vegas przez Death Valley, cos pieknego, polecam! Oczywiscie kucem zeby nie bylo ;)


1. ZIABSKI jest wiza
2. Janek85 bez wizy
3. BOGUŚ jest wiza
4. Stargard bez wizy
5. Sas111 (Michal S) , jest wiza



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: USA - WYPAD

Post autor: siara » 2017-04-26, 23:36

1. ZIABSKI jest wiza
2. Janek85 bez wizy
3. BOGUŚ jest wiza
4. Stargard bez wizy
5. Sas111 (Michal S) , jest wiza
6. Siara bez wizy



Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: Feniks » 2017-04-26, 23:46

Miało być 3 tygodnie, mój błąd. My w prawie 3 tygodnie zrobilismy tylko zachodnie wybrzeże ale jak wspominałem, wszystkie parki zwiedzone konkretnie (typu zejscie do wielkiego kanionu, Angels Landing w Zion, wszystkie Arches w Parku Arches hah itd)
Nie wątpie w Twoje zdolności i wiedze, tylko mówie jak jest z mojego punktu widzenia.
Pytanie co ludzie myślą, czy latać po stanach i zaliczyc wschód i zachód czy tylko zdecydować sie na zachód :)
Czy ja tez muszę sie na liste wpisać? :cwaniak:
BOGUS pisze:Tak czytając zastanawiam sie jak w 2 tygodnie to ogarnęliście?
Wchodziliście do parków czy tylko przejeżdzaliście? (żeby zobaczyć co kryją, trzeba podreptać troche, jak np w Arches NP czy ZIon pół dnia to minimum, Monument Valley - cały dzień jesli chcecie pojezdzic po parku) Na plaże wchodziliście posiedziec/poleżeć? Farme aligatorów i Everglades na Florydzie zobaczylycie? Upiliście sie w trupa w Vegas grajac w Black Jacka? Jedliście w restauracji z Pulp Fiction w LA? Droge US 1 wzdłuż wybrzeża? Na Florydzie jeszcze Key West i inne, a tam jakiś postój czy od razu do domu?

Bo z mojego doświadczenia, można pojeżdzić albo pozwiedzać i zobaczyć. Wg mnie trzeba zrobić i to i to, pomimo miłości do auta, nie mozna 2 tygodnie jezdzic i siedziec na dupie

FENIKS BYLIŚMY 3 TYGODNIE NIE 2 I TAK NAPRAWDE MAŁO CO SPALIŚMY BO CHCIELIŚMY DUŻO ZOBACZYĆ. JAK JEDZIESZ NA ZMIANE JEST OK, ALE UWIERZ STARCZYŁO CZASU NA WSZYSTKO JESTEM PO TURYSTCE MAM TEŻ PILOTA WYCIECZEK WIĘC JAKIEŚ DOŚWIADCZENIE I ZORGANIZOWANIE NABYŁEM PRZEZ LATA ;-).

NIAGARA, TORONTO, NOWY JORK CAŁY MANHATAN ZJEŻDZONY ROWEREM, MIAMI, ORLANDO-UNIVERSAL STUDIO, DAYTONA, KEY WEST, LAS VEGAS, LOS ANGELES (HOLLYWOOD), GRAND CANION NA WSZYSTKO STARCZYŁO CZASU 3 TYGODNIE TO NIE MAŁO...

LISTA:

1. ZIABSKI jest wiza
2. Janek85 bez wizy
3. BOGUŚ jest wiza



ODPOWIEDZ

Wróć do „2017”