USA - WYPAD

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse, Sylwester66

Awatar użytkownika
quku
Stowarzyszenie MKP
Posty: 63
Rejestracja: 2016-01-14, 22:53
Model: GT ROUSCH
Silnik: V8 5.0
Kolor: Kameleon
Lokalizacja:: Kłodzko

Re: USA - WYPAD

Post autor: quku » 2017-04-04, 20:23

PICT0118.jpg
tak jak piszesz dla 1- 5 osób można bilety kupić nawet w przeddzień ale dla 10 - 20 osób może być cięzko (termin tak jak piszesz) nie ma programu nie ma terminu to ciężko ustalić cokolwiek, piszę ogólnie bo z tym bywał problem ( czerwiec lipiec) , noclegi jak piszesz bez problemu, ale dla większej grupy w jednym miejscu hm różnie może być, parki kanion to luz, ale jak by miało być kilka mustangów to chyba trzeba zamówić, no chyba że różne auta to nie ma problemu. tak ze kluczowe wydaje się ustalenie terminu i ile osób się wybiera i od tego zależy co trzeba załatwiać i kiedy :D



Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: Feniks » 2017-04-04, 21:59

Ustalimy termin to reszte sie zalatwi bez problemu :)



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: USA - WYPAD

Post autor: siara » 2017-04-04, 22:31

Ogolnie myslalem po wakacjach.

Nie ma sie co spinac jest tam tyle atrakcji ze napewno uda sie zobaczyc wiele z tego co bedzie na trasie. Ja bym sie jakos nie przejmowal tym ze gdzies tam nie uda sie wejsc.

Bilety lotnicze kupimy wczesniej ale nie pol roku wczesniej :)

Nie robimy listy organizowac wizy!!!

Przyda sie pomoc tych co byli ew sa lokalnie.

Tak czy siak bedzie ciezko z dlugim wypadem bo wiele osob by chcialo a nie jest w stanie na miesiac poleciec.

Z drugiej strony atrakcji tyle ze w tydzien to sie nie da nic zobaczyc.

Ja jestem zdania ze lepiej byc i nawet krotko niz wogole :)

Sama kwestia bycia tam jest juz mega.

Plan mozna jakis komponowac w miedzyczasie sadze ze chetnych bedzie troche tak czy siak w 20 aut nie pojezdiemy bo logistycznie nie wyrobimy takiej trasy wiec jesli bedzie tylu chetnych to podzielimy sie jakos.



Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: Feniks » 2017-04-04, 23:15

siara pisze:Ogolnie myslalem po wakacjach.

Nie ma sie co spinac jest tam tyle atrakcji ze napewno uda sie zobaczyc wiele z tego co bedzie na trasie. Ja bym sie jakos nie przejmowal tym ze gdzies tam nie uda sie wejsc.

Bilety lotnicze kupimy wczesniej ale nie pol roku wczesniej :)

Nie robimy listy organizowac wizy!!!

Przyda sie pomoc tych co byli ew sa lokalnie.

Tak czy siak bedzie ciezko z dlugim wypadem bo wiele osob by chcialo a nie jest w stanie na miesiac poleciec.

Z drugiej strony atrakcji tyle ze w tydzien to sie nie da nic zobaczyc.

Ja jestem zdania ze lepiej byc i nawet krotko niz wogole :)

Sama kwestia bycia tam jest juz mega.

Plan mozna jakis komponowac w miedzyczasie sadze ze chetnych bedzie troche tak czy siak w 20 aut nie pojezdiemy bo logistycznie nie wyrobimy takiej trasy wiec jesli bedzie tylu chetnych to podzielimy sie jakos.
Dokładnie, i to jest plan na 2018 wiec mozna sobie jakos urlopy zaplanowac :)
Jak już wspominalem, chętnie dołącze, pomoge w organizacji tutaj na miejscu i z wlasnego doswiadczenia (zostało mi tylko Missisipi zeby zobaczyć i zwiedzic) doradze co i jak :)



Awatar użytkownika
conver67
Forumowicz
Posty: 817
Rejestracja: 2009-11-05, 19:08
Model: convertible '67
Silnik: inny V8
Kolor: Acapulco blue

Re: USA - WYPAD

Post autor: conver67 » 2017-04-10, 19:00

Witam,pomysł zacny:)tudzież przygoda życia.Rozumiem,że lista jest otwarta??Jaka ilość osób-załóg przewidujecie?czy jest ktoś,kto pomoże ogarniać tematy na miejscu?Może jako jedną z atrakcji zrobic Museum Carrolla Shelby?Co prawda nie po drodze Las Vegas przy 66 Route:/Jest sporo czasu,ale ja również się piszę. ;)
Może jakoś wstepnie koszta zacząć liczyc??Lot do Chicago 1800zł ,VIZA??noclegi??Muzea,autostrady płatne??(nie wiem-nie byłęm:)itdd Dopisujcie,co i jak :piwo:



Awatar użytkownika
conver67
Forumowicz
Posty: 817
Rejestracja: 2009-11-05, 19:08
Model: convertible '67
Silnik: inny V8
Kolor: Acapulco blue

Re: USA - WYPAD

Post autor: conver67 » 2017-04-10, 22:34

Impreza Mega życiowa,tak więc My piszemy się:)
Już pierwsze kroki stawiamy,czyli lista Motelowo-hotelowa na trasie Route 66:)

http://www.route66news.com/route-66-motels/" onclick="window.open(this.href);return false;

Najważniejsze na dzień dzis to ustalenie daty wstępnej,od której zależne są bilety lotnicze do Chicago,jak i wiza.
Nie wspomne,że będziemy potrzebowali pomocy forumowiczów zza Wielkiej WODY.Czy są z nami tu obecni maniacy Mustanga?:)Ręka w górę :papa: :papa: :papa:

Kolejna sprawa to ustalenie liczby załóg,wówczas można ogarniać Wynajem Mustangów(a w tym rabaty):)
Także jest jeszcze czas,bo to na raczej na czerwiec/lipiec 2018,ale można juz coś pomysleć.
Mustang Race organizowany jest z rocznym wyprzedzeniem:)Więc sami rozumiecie.
Kolejna sprawa,to ustalenie planu Wypadu.Obowiązkowo wizyta w Museum Carrolla Shelby(Las Vegas)-nie po drodze,ale można pomysleć.
dopisujcie swoje mysli,plany ,sugestie,bo warto rozmawiać:)pozdro



Dante.
Stowarzyszenie MKP
Posty: 350
Rejestracja: 2015-03-20, 01:00
Model: '09 Shelby GT350
Silnik: V8 4.6
Kolor: Brilliant Silver

Re: USA - WYPAD

Post autor: Dante. » 2017-04-10, 23:06

Kto ma firme może starać się o wizę biznesową, proces idzie gładziej, szybciej i mniej problemowo.


- Ventura!
- Yes Satan? ... Sorry sir, you sounded like my Shelby!

2006 V6 [25.04.2015 - 26.05.2015]
2007 GT [31.05.2015 - 15.09.2015]
2009 Shelby GT350 #5 of a build of 9. [14.05.2016 - infinity]

Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: Feniks » 2017-04-11, 02:07

Tak więc, zamieszczam swoją trase (którą zrobiłem pare lat temu) Po drodze jeszcze zwiedziliśmy pare innych rzeczy ale to taka poglądowa. Z san Freancisco do LA jechalismy inaczej niż google chciało mnie poprowadzić jak zaznaczałem trase więc nakreśliłem w paincie :D I musze przyznac,ze droga US1 jest chyba dużo ładniejsza niz 66, a zwiedziłem jakieś 75% RT66 :)
Ale jako "must see" to Vegas, Tama Hoovera, Kanion od południowej i zachodniej strony, Monument Valley, Bryce Canyon, Arches National Park Zion National Park, Salt Lake City, Yellowstone, Reno, San Fran --> US1--> Los Angeles, San Diego, Yosemite, Dolina Śmierci :)
Oczywiście to tylko moja trasa, poglądowa dla wszystkich :)
Pare fotek tez dodam, żeby nie było,ze nie bylem :super:
PS, ten w zielonym na szczycie to ja, zasięg z T-mobile ciężko tam znaleźć :rotfl:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: USA - WYPAD

Post autor: Pavulon_ » 2017-04-11, 07:18

Dante. pisze:Kto ma firme może starać się o wizę biznesową, proces idzie gładziej, szybciej i mniej problemowo.
to defacto ta sama wiza B1/B2
conver67 pisze:
Najważniejsze na dzień dzis to ustalenie daty wstępnej,od której zależne są bilety lotnicze do Chicago,jak i wiza.
siara ma rację, niech wszyscy chętni najpierw uzyskają wizę (jeśli jeszcze nie mają), to najlepsza deklaracja na wyjazd. Sam termin musi być w miarę lotny, będzie wynikało to z wielu aspektów, ceny biletów, dostępności miejsc, poukładania reszty harmonogramu... etc.

jeśli chodzi o ceny samych biletów to nie liczcie 1800 zł, lepiej policzyć 2500-3000, jak bedzie niżej to zostanie na hamby :D



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: USA - WYPAD

Post autor: siara » 2017-04-11, 08:50

Kolejny raz napisze bez WIZ nigdzie nie polecimy - my nei mamy i postanowienie noworoczne bylo starac sie w tym roku.

Nie wiem kto ma kto nie.

A wiec Caly ten rok na zalatwienie.

Jesli tych co nie maja to raptem 2-3 zalogi a reszta chetnych ma to mozna juz planowac co nieco.

Mysle ze realnie pod koniec wakacji bedzie wiadomo juz konkretnie kto ma PROMESE i moze leciec kto nie i moze sobie wybic z glowy.

W zimie mozemy tak naprawde planowac wypad z konkretna jedna ew dwoma datami ale mysel ze najlpiej po wakacjach.

Wiec sam plan co i jak mozna robic z grubsza.

Ja pojde do okienka powiem jak w temacie na forum jaki jest plan i tyle jak dostane znaczy ze mialem pisane jak nie to swiat sie nie zawali i mam juz alternatywe :) wspomne o niej jak WIZA - NIET



Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: Feniks » 2017-04-11, 15:13

Tak jak siara mówi, załatwcie promesy najpierw a reszte sie ogarnie :)



Awatar użytkownika
conver67
Forumowicz
Posty: 817
Rejestracja: 2009-11-05, 19:08
Model: convertible '67
Silnik: inny V8
Kolor: Acapulco blue

Re: USA - WYPAD

Post autor: conver67 » 2017-04-12, 18:00

Więc na dzień dziś wszystko jasne:WIZA!! :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony:
ps,fENIX świetna trasa:) :ok: :ok:



Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: Feniks » 2017-04-12, 19:00

conver67 pisze:Więc na dzień dziś wszystko jasne:WIZA!! :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony:
ps,fENIX świetna trasa:) :ok: :ok:
Dzięki, to miała byc przygoda życia a jak sie okazało, miejsce zamieszkania :)



Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: USA - WYPAD

Post autor: siara » 2017-04-12, 23:42

conver67 pisze:Więc na dzień dziś wszystko jasne:WIZA!! :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony:
ps,fENIX świetna trasa:) :ok: :ok:
Nie WIZA a promesa :) to nie to samo :)
Jak dolecisz do USA to tam PAN/PANI zadecyduje czy ci dac WIZE :)



Feniks
Forumowicz
Posty: 417
Rejestracja: 2016-01-16, 06:31
Model: GT Premium
Silnik: V8 5.0
Kolor: Ruby Red

Re: USA - WYPAD

Post autor: Feniks » 2017-04-13, 03:18

siara pisze:
conver67 pisze:Więc na dzień dziś wszystko jasne:WIZA!! :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony:
ps,fENIX świetna trasa:) :ok: :ok:
Nie WIZA a promesa :) to nie to samo :)
Jak dolecisz do USA to tam PAN/PANI zadecyduje czy ci dac WIZE :)
Już nie chciałem sie zagłębiać w szczegóły, wszyscy wiedzą co maja zrobić, wiec do dzieła Panowie i Panie :)
Załatwiajcie a ja postaram sie Was konkretnym Hamburgerem bądz "stejkiem" ugościc :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „2017”