IX OZM w Józefowie - PO ZLOCIE!

Moderatorzy: Sylwester66, jb77750, Marinass, Ślimak, kapitanplaneta1, Moderatorzy

akisel
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 2016-05-12, 05:19
Model: GT 2016
Silnik: V8 5.0
Kolor: czarny

Re: IX OZM w Józefowie - PO ZLOCIE!

Post autor: akisel » 2017-04-27, 12:26

pavlito pisze: Teraz Organizatorzy postawili na krótki dystans, na którym trudno się pogubić (choć na filmie widać, że jednak 3/4 aut pojechało inną trasą, nieobstawioną przez Policję).

właśnie, oglądając wideo, zorientowałem się że byłem w tych 3/4 ;)
może na przyszłosć nie zaszkodzi jakaś mała mapka przejazdu dorzucona do zestawu startowego...

ale i tak było super!
dziękuję wszystkim, szczególnie organizatorom!



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1382
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: IX OZM w Józefowie - PO ZLOCIE!

Post autor: Sylwester66 » 2017-04-30, 19:21

... a ja na koniec chciałbym podziękować tym "niewidocznym" :) ...

Osobom które w czwartek do wieczora przygotowywały wszystkie pakiety dla uczestników - MarcinCZ, Mdziak, Bartosz i Nancy ... przepraszam jeśli o kimś zapomniałem
Osobom które pomagały w rozstawianiu zdjęć, montażu flag i znaków i ogarnięciu hotelu aby był gotowy na przyjęcie uczestników
Osobom które pomagały w rozstawianiu samochodów w parku aby wszystko przebiegło sprawnie
Osobom które zgarnialiśmy "z ulicy" aby pomagały nam na bieżąco w ogarnięciu wszystkiego
JarkowiM - który był w cieniu, ale przez pół roku nam pomagał aby Otowck był przygotowany na nasz przyjazd
Pavlito - który był moim głosem :) we wszystkich sprawach organizacyjnych
Xwili - jako inicjatorowi akcji "samochodzik dla Dziecka", dzięki któremu Dzieci w parku były niesamowicie szczęśliwe dostając Mustangi

Przepraszam jeśli o kimś zapomniałem i nie jestem w stanie wszystkich wymienić, części nie znam :), ale byla to spora grupa Osób bez których nie udało by się wszystkiego zapiąć na ostatni guzik
Cala rodzina Mustangowa dba o to aby wszystko się udało bez względu czy się o nich mówi czy nie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „IX Ogólnopolski Zlot Mustangów 22.04.2017”