Wynajem Mustanga

Serwis aut egzotycznych i zabytkowych. Eventy motoryzacyjne, sprzedaż i wynajem samochodów, profesjonalny tuning aut, marketing dla branży motoryzacyjnej

Moderator: MIRMAL

davvid
Posty: 1
Rejestracja: 2018-07-16, 22:41
Model: BOSS
Lokalizacja:: Wrocław

Wynajem Mustanga

Post autor: davvid » 2018-07-16, 22:50

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów.

Niestety mój Mustang jest jeszcze w planach, ale być może w najbliższym czasie się to zmieni, ale do brzegu.
20 lipca we Wrocławiu organizuję wraz ze znajomymi wieczór kawalerski dla przyjaciela, wielkiego fana motoryzacji.
Jedną z atrakcji tego dnia mogłaby być przejażdżka Mustangiem i tu moje pytanie. Czy jest na forum jakaś dobra duszyczka, która (oczywiście za opłatą) mogłaby przetransportować przyszłego Pana młodego z dworca głównego we Wrocławiu pod Stadion Wrocław (ok. godz. 13:30 - 14:00) ? Jeśli tak to proszę o kontakt.



michal_waw
Posty: 1
Rejestracja: 2018-07-23, 14:21
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Lokalizacja:: Warszawa

Re: Wynajem Mustanga

Post autor: michal_waw » 2018-07-23, 15:06

Witam wszystkich

Mnie również interesuje wynajem ale nie na ślub, chciałbym taki samochód na weekend (najlepiej 4-5 Sierpnia). Mustanga jeszcze nie mam i raczej z zakupem w tym roku raczej się nie wyrobię. Chciałbym sprawdzić taki samochód w trasie, np na Mazury. Przejażdżka kilka minut w Warszawskich korkach podczas jazdy testowej to jednak nie to, chciałbym czegoś więcej zanim zdecyduje się na tak poważny zakup.
Interesuje mnie V lub VI gen tylko wersja V8. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to poproszę o kontakt na priv najlepiej od kogoś z Warszawy lub okolic.



simplese
Posty: 1
Rejestracja: 2022-07-13, 23:25
Model: GT
Kolor: czerwony
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Wynajem Mustanga

Post autor: simplese » 2022-07-14, 17:00

Niesamowicie sprawne i bardzo porządne samochody. Jeśli jednak wynajmujesz, pamiętaj aby przeanalizować umowę. Czasami pojawiają się nieuczciwi wynajmujący.


Szukasz wysokiej jakości produktów? Sprawdź nasze olejki CBD już teraz na https://cbdgreen.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „CarForceOne”