centralny zamek pilot Wrocław

emblematy, wykończenia, listwy chromy itp

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, Rezor, stang232, celibad, pluzz, Przemek64

ODPOWIEDZ
misiek89
Posty: 7
Rejestracja: 2013-08-26, 23:05

centralny zamek pilot Wrocław

Post autor: misiek89 » 2014-03-10, 20:18

Mam prośbę skierowaną do ewentualnych forumowiczy posiadających IV gen. z Wrocławia (jeśli są takowi). Gdy kupowałem swojego IVgen ('02), dostałem piloty które na pewno nie są oryginalne. Jeden sprawiał wrażenie wyczerpanej baterii, więc się nim nie przejmowałem, natomiast drugi padł ostatnio podczas normalnego użytkowania. Po wymianie baterii w obydwu, i tak żaden nie działa:) Nie mam pojęcia czy te piloty komunikowały się z oryginalnym modułem keyless entry montowanym w bagażniku (wygląda jakby był na miejscu) czy gdzieś jest zamontowana inna centralka która współpracowała z nieoryginalnymi pilotami. Próbowałem metody programowania pilotów oryginalnych (8xstacyjka) z tymi które mam, guziki w drzwiach sygnalizują tryb programowania prawidłowo, jednak brak reakcji na piloty. Chciałbym kupić sobie oryginalne piloty i je zaprogramować, jednak najpierw chcę się upewnić że faktycznie moduł fabryczny działa i da się skomunikować/zaprogramować oryginalnego pilota. Jeśli ktoś z posiadaczy IV gen we Wrocławiu byłby tak miły i użyczył swoich pilotów do testu, na pewno odwdzięczę się złotym napojem :piwo:



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: centralny zamek pilot Wrocław

Post autor: Dezo » 2014-03-10, 22:05

Chyba najbliżej masz kolegę alex44 z Rawicza. Pisz na PW, a w razie czego podam namiar telefoniczny.


Samotny Wilk

ODPOWIEDZ

Wróć do „14 wnętrze i detale”