Kupno mustang IV Lublin, prośba o pomoc.

porady dla kupujących Mustanga I generacji

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, Rezor, stang232, celibad, pluzz, Przemek64

Awatar użytkownika
cornholio01
Forumowicz
Posty: 349
Rejestracja: 2012-10-02, 15:37
Model: 1995`+inny v8
Silnik: V6 3.8
Kolor: czarny

Re: Kupno mustang IV Lublin, prośba o pomoc.

Post autor: cornholio01 » 2014-10-15, 17:19

Mówisz koleżko to masz - dziś oglądałem bo byłem tam we własnych sprawach i tak:
1cena z dupy za taki stan
2to chyba ten co był 2-3 lata temu,auto miało kilku właścicieli,żaden niedbał należycie
3nowy już rozłądowany akumulator - więc nie odpala
4po dzwonie,oba błotniki spasowane,że pożal sie boże,na lewym wgniotka i pęka szpachla,nawet niechciało sie zrobić porządnie
5wgniotka na drzwiach kierowcy
6nakładki na progach - progi odstają,są szpary jak poszła wilgoć to dupa
7na błotnikach,w niektórych miejscach - lakier odpada(krawędzie)
8sam lakier niby jakaś perła - biały wchodzący w odcień żóltego czy chgw :rotfl:
9komora silnika - wychodzi ruda na łączeniach,sporo miejsc zaśniedziałych,wąż od chłodnicy do wymiany sparciały(ten gruby),opaski też do dupy i pare innych rzeczy
10silnik może i zdrowy,założone lpg
reasumując - do oleji nie zaglądałem,skrzyni też nie bo samochód gówno warty w/g mnie,ktoś na siłę chce go sprzedać za sporą kasę jak na to co zobaczyłem,szukaj dalej kolego i olej to,napewno wymaga poprawy wielu pierdół,blach marna niezadbana pasowanie z przodu do bani,wymaga wkładu i to niemałego,żeby wyglądał,a jeszcze niewiadomo co z jazdą bo nie można odpalić,rozładował nowy aku

Ps.Jak to ty się umówiłeś na sobotę to oszczędz sobie drogi,pieniędzy i nerwów,są ładniejsze i lepsze ;)



Kontrey
Posty: 7
Rejestracja: 2014-10-13, 21:48
Model: IV
Silnik: V6 4.0
Kolor: Biały

Re: Kupno mustang IV Lublin, prośba o pomoc.

Post autor: Kontrey » 2014-10-15, 18:45

Dzięki wielkie! Dobrze że się tu z tym zgłosiłem ;) Uratowałes mnie przed jechaniem 400 kilometrów po nic



Awatar użytkownika
cornholio01
Forumowicz
Posty: 349
Rejestracja: 2012-10-02, 15:37
Model: 1995`+inny v8
Silnik: V6 3.8
Kolor: czarny

Re: Kupno mustang IV Lublin, prośba o pomoc.

Post autor: cornholio01 » 2014-10-15, 18:58

tutaj wielu się poznało jak to jest jechać po nic,jak chcesz v6 w tej budzie to są inne w ogłoszeniach,czasami coś przyzwoitego się trafi a i tu na forum chyba żółty był do sprzedania za troche więcej niż ten parch,choć ja bym tyle niedał,co nieznaczy,że ktoś nieda,różnie to jest,pozdrawiam



Ps.sam się rozglądam za jeszcze jednym lecz z innym silnikiem bo dwóch identycznych nie potrzebuje,ale może być też tak,że kupie coś innego,jeepa,kanciaka jakiegoś a może i camaro chgw ;) ,w razie co 5.0 kolega ma na swapa z tego co mi mówił he he



Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Re: Kupno mustang IV Lublin, prośba o pomoc.

Post autor: Alexander25 » 2014-11-04, 00:43

To się wystarczyło wcześniej odezwać. Gdy dla kolegi szukałem auta kawał czasu temu to on był świeżo po kraksie:)


302 HOooooo

ODPOWIEDZ

Wróć do „20 kupowanie samochodu”