Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

porady dla kupujących Mustanga I generacji

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, Rezor, stang232, celibad, pluzz, Przemek64

KKrzysztof
Posty: 4
Rejestracja: 2011-03-29, 21:04
Model: brak

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: KKrzysztof » 2015-02-23, 22:52

Blinkin11 pisze:Witam
tego ktos kojarzy

http://allegro.pl/show_item.php?item=5094588002" onclick="window.open(this.href);return false;

jakos duzo ma tych koni
dzieki za info
witekz pisze:Wygląda na totalna serie (nawet dolot seria), czyli 260 koni, pewnie ma w briefie wpisana taka moc, musisz zapytac, na zdjeciach wygląda ładnie, ale musiał mieć uszkodzony przód, bo brak halogenów, w wersji GT były seryjne. Tylko pamiętaj, że sama akcyza to około 3 tys zł (18,6%) będzie, plus rejestracja,recykling,przeglad, tlumaczenie okolo 1000 zl. Przebieg w milach 129 404,4
też mnie zainteresował ten mustang, wysłałem mu nawet maila z pytaniem odnośnie ej mocy, zresztą zapytałem jaka jest szansa na hamownię oraz możliwość pomiarów religicem, to wszystko by pokazało. Ale teraz jak przeczytałem o dodatkowych opłatach to niestety jestem za biedny :D na to V8 jeszcze muszę zbierać dalej :D, chociaż on tam pisał, że to import z Niemczech.



Awatar użytkownika
artu-41
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 2013-06-02, 16:02
Model: Mustang V6 manual
Silnik: V6 3.7
Kolor: szary
Lokalizacja:: Pisz
Stajnia: Stajnia Warmińsko-Mazurska

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: artu-41 » 2015-02-24, 11:44

KKrzysztof a ile wyliczyłeś tych opłat - bo też mi się spodobał ten konik GT ???


“Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec”
(George Carlin)

ossassin
Młodszy Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 2013-05-20, 00:05
Model: GT 2002
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: ossassin » 2015-03-13, 01:53

Jeśli by ktoś był zainteresowany to mój jest na sprzedaż... :(
http://moto.gratka.pl/tresc/ford-mustan ... paign=sito
Telefon 888219391.



Awatar użytkownika
artu-41
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 2013-06-02, 16:02
Model: Mustang V6 manual
Silnik: V6 3.7
Kolor: szary
Lokalizacja:: Pisz
Stajnia: Stajnia Warmińsko-Mazurska

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: artu-41 » 2015-03-31, 12:34

Cena topnieje - ktoś z Was go oglądał - chętnych nie ma a konik całkiem fajny !!
http://allegro.pl/270km-mustang-gt-4-6- ... 38731.html" onclick="window.open(this.href);return false;


“Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec”
(George Carlin)

Awatar użytkownika
lamina
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1005
Rejestracja: 2012-05-28, 20:54
Model: GT390 1968
Silnik: inny V8
Kolor: Highland Green
Lokalizacja:: Pruszków/Pisz
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: lamina » 2015-03-31, 12:36

tutaj:
viewtopic.php?f=27&t=86&p=150079#p150079" onclick="window.open(this.href);return false;

"mały1973" go dos dokladnie opisal... ponoc sztrucel....

jego opis:
" Gdyby ktoś się wybierał po tego konia to szkoda nawet litr paliwa http://allegro.pl/270km-mustang-gt-4-6-" onclick="window.open(this.href);return false; ... 99502.html
Dla jednego kolegi z forum oglądałem go w niedzielę.
Auto ogólnie po długim postoju, silnik chodzi niby równo ale to jest jedyny chyba plus. Tylne zawieszenie łupie, wewnątrz tapicerka drzwi kierowcy posklejana, pomalowana jakimś pędzlem + mazakiem, brak oryginalnego radia, w tym miejscu dziura plus rzucone jakieś małe europejskie radio, poduszki były odpalone, szyba czołowa nie oryginalna. Uderzony i dosyć mocno przodem i bokiem, po otwarciu maski okazuje się że brackety od lamp pseudo spawane, podszybie plastikowe całe połamane, pourywane zaczepy od zderzaka, brak wkrętów i spinek mocujacych, przedni pas nieudolnie wyprostowany i pryśnięty jakimś srebrnym matem. Maska od spodu też pryśnięta tym matem, gdzieniegdzie przebija inny lakier, ogólnie wygląda jakby to jakiś kowal na wietrze i zamontowanymi elementami malował, srebrny lakier zajechany aż na przednie plastikowe nadkole, w tył też raczej była jakaś przygoda ale tam raczej nie mocna. Pomimo, że ktoś to już malował, na całym lakierze sporo odprysków, otarć z zaprawkami.
Ogólnie auto bardzo zmeczone, poheniowane, nic się nie schodzi, nic nie pasuje, nawet ogranicznik drzwi nie tryzma ;) To taki na szybko powierzchowny opis :dobani:
Jeszcze do soboty przez telefon i na allegro sprzedajacy miał dopisek, że do soboty zarezerwowany i klient wpłacił zaliczkę, jednak w niedziele okazało się że nie kupił.
Gdyby ktoś jednak chciał Mustanga w wersji Lego to cena po opłatach już jest 20300 do negocjacji :cwaniak: "



Awatar użytkownika
artu-41
Forumowicz
Posty: 190
Rejestracja: 2013-06-02, 16:02
Model: Mustang V6 manual
Silnik: V6 3.7
Kolor: szary
Lokalizacja:: Pisz
Stajnia: Stajnia Warmińsko-Mazurska

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: artu-41 » 2015-03-31, 13:31

Acha i wszystko jasne czemu tak z ceny spada !!! Ja zawsze powtarzałem że dobrych samochodów na "allegro" (nie ujmując Allegro) nie ma bo dobre auto kupi zawsze ktoś znajomy albo znajomy znajomego a dowie się drogą pantoflową, a jak ktoś ma dziada i nie może go sprzedać to wrzuca na aukcję.


“Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej – szaleniec”
(George Carlin)

bartesiak1
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-09, 17:31
Model: GT
Silnik: inny V8

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: bartesiak1 » 2015-09-09, 17:35

Witam, od zawsze chcialem mieć mustanga natrafiłem w internecie na taka ofertę http://otomoto.pl/oferta/ford-mustang-ID6y9ejd.html" onclick="window.open(this.href);return false; ktos zna? Był oglądać? Warto? I jeszcze jedno z uwagi iz jestem studentem rozwazam opcje dodania gazu do mustiego. Tak tak wiem mustang z gazem profanacja itd. To moja decyzja wiec prosze nie pisac jaki to jestem zly i glupi ze chce lpg. Jakie sa koszta założenia gazu?



Awatar użytkownika
mackiavelli
Młodszy Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 2015-06-19, 09:47
Model: 2012 V6 Premium
Silnik: V6 3.7
Kolor: Kona Blue
Kontakt:

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: mackiavelli » 2015-09-09, 18:24

jeśli stoi w nysie co wskazuje opis i rejestracja to będę tam w piątek (nie wiem o której) mogę podjechać zobaczyć.



Awatar użytkownika
Rezor
Forumowicz
Posty: 1617
Rejestracja: 2015-03-19, 13:33
Model: SN95 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Niebieski

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: Rezor » 2015-09-09, 19:31

mackiavelli chyba nie musisz:
Thomeck pisze:http://otomoto.pl/oferta/ford-mustang-I ... 2ac8c1b49d

Dziś oglądałem, technicznie: do wymiany amortyzatory tył, cieknie lewy przedni zacisk, luz na łożysku prawym przednim, na jeździe próbnej zapiekl się tylny prawy zacisk. Drugi właściciel od nowości i pierwszy w Polsce, przez 8 lat w PL 40kkm.
Podwozie zakonserwowane, brak rdzy, nie wykrylem luzów w układzie przeniesienia napędu, wszystkie felgi do renowacji i założone są na nie opony zimowe z 2002...

Nadwozie. Mnóstwo małych rys, obcierek, kilka wgniotów, uszkodzone drzwi pasażera i błotnik prawy przedni. Jak wyciągnąłem miernik lakieru to gość "a co to jest?" i się mega zestresował. Na dachu pokazało w jednym miejscu 1700nm... Właściciel sobie "przypomniał", że ktoś mu skakał po dachu... Nie mnie to oceniać.
Nie sądzę, żeby auto miało jakieś inne przygody, wygląda na oryginalne. Wnętrze całkiem zadbane, przebieg wiarygodny.
Niestety jak dla mnie, ten egzemplarz nadaje się do kompletnego lakierowania (z naprawą/wymianą niektórych elementów) co bardzo winduje koszt końcowy wraz z poprawieniem reszty niedoróbek: +ok. 8-10k zł.

Fajne auto na tzw. projekt.


Mój mustang jest jak pies:
Ciągle się z nim bawię
Kobieta wypomina ile mam przez niego wydatków i problemów
Dzieci go lubią
Matka ma go dość bo przeorał jej podwórko
Ojciec zwie bo olał mu kostkę na podjeździe
Znajomi wciąż muszą o nim wysłuchiwać

bartesiak1
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-09, 17:31
Model: GT
Silnik: inny V8

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: bartesiak1 » 2015-09-10, 09:24

Kurde to chyba nie ma na rynku mustanga ktory nadawalby sie do kupna i nie trzeba by bylo od razu go remontowac? Może ktoś coś sprzedaje? Dodam ze musi to byc manual.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: Dezo » 2015-09-10, 09:28

Jeżeli ktoś sprzedaje dobrego Mustanga, to raczej jest to ktoś z tego Forum. Nie napalaj się na Allegro tylko przeglądaj dział Sprzedam. W końcu trafisz na swoje wymarzone auto. Przynajmniej będziesz miał rekomendację klubowiczów.
Pozdrawiam


Samotny Wilk

Awatar użytkownika
M.A.G.
Posty: 3
Rejestracja: 2015-07-26, 23:31
Model: Galaxy / S-Max
Kolor: Ciemny zielony / Biały

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: M.A.G. » 2015-09-18, 23:32

Witam.

Koledzy - ponoć znacie tego konika (sprzedawca powołuje się na to forum) aczkolwiek nie znalazłem jego ogłoszenia w dziale "sprzedam" :?:

http://olx.pl/oferta/ford-mustang-gt-4- ... 70159a724f" onclick="window.open(this.href);return false;

Dziękuję za info i pozdrawiam :D


Na razie są dwa minivany - cel na 2019 - jeden minivan i V6 lub V8 :super:

........Obrazek........
Wygodnywóz :D _ vs _ Wielozadaniowóz :P

Awatar użytkownika
StarszyWajchowy
Stowarzyszenie MKP
Posty: 563
Rejestracja: 2015-05-08, 02:03
Model: 73 Mach 1 429
Silnik: inny V8
Kolor: yellow hornet
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: StarszyWajchowy » 2015-09-19, 01:48



Tomek

Awatar użytkownika
M.A.G.
Posty: 3
Rejestracja: 2015-07-26, 23:31
Model: Galaxy / S-Max
Kolor: Ciemny zielony / Biały

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: M.A.G. » 2015-09-20, 01:12

Dzięki StarszyWajchowy za linki.

Pozdrawiam :)


Na razie są dwa minivany - cel na 2019 - jeden minivan i V6 lub V8 :super:

........Obrazek........
Wygodnywóz :D _ vs _ Wielozadaniowóz :P

Awatar użytkownika
Przemek64
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1695
Rejestracja: 2013-06-13, 20:51
Model: 1964 1/2 ,MACH1 i GT
Silnik: inny V8
Kolor: wimbledon white,Competition Orange i Deep Forest Green
Kontakt:

Re: Zakup Mustang IV gen. prośba o ocenę

Post autor: Przemek64 » 2015-09-20, 12:40

M.A.G. pisze:Witam.

Koledzy - ponoć znacie tego konika (sprzedawca powołuje się na to forum) aczkolwiek nie znalazłem jego ogłoszenia w dziale "sprzedam" :?:

http://olx.pl/oferta/ford-mustang-gt-4- ... 70159a724f" onclick="window.open(this.href);return false;

Dziękuję za info i pozdrawiam :D
Ja się nad nim zastanawiałem dla mojego syna ale w piątek wszedłem na olx i zobaczyłem ogłoszenie dodane 20 min temu.
Był to GT automat 1997 w bardzo bogatej wersji za 10 000 zł 10 km od mojej pracy.
Wszystko sprawne prucz wycieraczek i ABS suchy silnik chodzi ładnie skrzynia ok.
Nie jest to igła bo ja bym go pomalował i odnowił przednie fotele ale 7 000 zł to zostaje 12 a tyle to nie będzie kosztowało.
Miałem farta :super: gość przez 8 lat zrobił 3000 mil i chciał się go pozbyć :ok:
Cena zmęczonego V6 :hurra: :hurra: a nawet nie


Pozdrawiam
Przemek
502 319 299
http://slubzmustangiem.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=80&t=6763" onclick="window.open(this.href);return false;
viewtopic.php?f=84&t=10801" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „20 kupowanie samochodu”