Przestrzegamy !!!!

Co gdzie kupić, gdzie naprawić nasze auto, gdzie zaopatrzyć się w części , gdzie i jak ubezpieczyć AC / OC
Salvador
Młodszy Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 2010-05-02, 23:49
Model: Shelby Cobra
Kolor: Czerwona perła

Post autor: Salvador » 2010-06-16, 23:40

Firma zabójczo droga, chyba mało kto z forum robi u nich zakupy przy takich cenach jakie oferują



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Post autor: Kuba » 2010-08-10, 09:19

Przestrzegam przed tą firmą:

http://www.eastcoastautosport.com/

Próbowałem zamówić opony Nitto z wysyłką do ShipTu. Płatność Paypalem skończyła się tak, że mam zablokowane konto i chcą mi je zamknąć.
Wysłali mi rachunek, ja przelałem kasę a potem się wypięli i odesłali kasę. Teraz się bujam żeby to odkręcić. Jak do nich zadzwoniłem to się bardzo mętnie tłumaczyli i nie potrafili powiedzieć co się stało.



Awatar użytkownika
pudel
Forumowicz
Posty: 1406
Rejestracja: 2008-11-07, 21:08
Model: 2002 V6,2007 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: Szary metalik & Torch red
Kontakt:

Re: Przestrzegamy !!!!

Post autor: pudel » 2011-05-05, 19:54

To może teraz ja.

Próbowałem sprowadzić samochód z USA po szybkim rekonesansie padło na firmę "ELITE AUTO USA" ( http://www.eliteauto-usa.com" onclick="window.open(this.href);return false; ).
Kontakt dobry dostawałem po dwie oferty na dzień myślałem że to norma gdy już wpłaciłem zaliczkę 1000$ liczba ofert wzrosła do ok.5 na dzień. Pomimo iż wyraźnie podałem do jakiej kwoty mają być to oferty co oferta to była z wyższej półki (w umowie jest napisane że dostają 5% od transakcji). Pierwsza decyzja podpisanie aneksu zakupu zgoda na te model bla bla bla i niestety ktoś nas ubiegł podobno o parę minut. Pomyślałem co za pech no ale zdarza się. Po jakimś tygodniu druga ciekawa oferta aneks itp. ubezpieczenia przeglądy niestety walony. Wszystko w normie żadnych dodatkowych kosztów wszystko na konto domu aukcyjnego który to owy pojazd oferował. Myślę no trudno. Kolejna decyzja po jakiś 2 tygodniach pani z elite-auto żąda kolejnej zaliczki spoko myślę czemu nie wpłata 1500$. W między czasie liczba ofert ograniczyła się do 3 raz na 3 dni po wpłacie kolejnej zaliczki pani znów zaczyna wysyłać samochody ale znów o kolejne setki dolarów droższe. Podana przeze mnie maksymalna kwota w tym momencie była o ok 35% wyższa od początkowej ale mówię trudno dobry samochód ma być to najważniejsze. Kolejna aukcja aneks i ... znów nas ktoś ubiegł po 3 porażce trochę opadły emocje przestałem przeglądać codziennie aukcje po jakiś 2 do 3 tygodni postanowiłem znów się rozejrzeć odpalam znany mi dom aukcyjny patrzę samochód który jako ostatni licytowałem stoi myślę może podobny mam raport VIN z tamtego porównuję patrzę przecież to ten sam. Myślę wezmę sprawy w swoje ręce czekam aż za morzem zrobi się widno dzwonię i o dziwo samochód w dalszym ciągu jest na sprzedaż. Piszę do Elite-auto iż miałem przed chwilą kontakt z dealer-em samochód stoi więc proszę się tym niezwłocznie zająć pani pomimo iż maila otrzymała z rana raczyła się tym zająć dopiero wieczorem. Odpisuje iż auto zostało sprzedane. Więc dzwonię do baby mówię że jest wystawione na aukcji i że proszę je zakupić a ona na to że u niej na aukcji nie widnieje wysyłam jej linka po ok 24h raczyła odpowiedzieć iż dzwoniła do komisu auto sprzedane no to ja na internet patrzę stoi. Pomyślałem dobrze by było mieć coś na piśmie piszę do salonu podając numer vin z zapytaniem czy samochód ten wciąż jest na sprzedaż pozytywną odpowiedz przesyłam do pani. Dzwonię okazało się że pani nigdy nigdzie nie dzwoniła po prostu aukcja znikła z jej stronki w internecie to sprzedane. :mur: Mówię że proszę w takim razie zadzwonić i wszystko uregulować niestety przekroczyło to kompetencje Elite Auto. :mur: Pani w bardzo nie taktowny sposób zasugerowała mi że dalsza współpraca już nawet nie wisi na włosku, że mam jej nie pouczać bo ona zna się na rzeczy (klikać po internecie chyba), i że w każdym momencie możemy zerwać współpracę( gdzie idea nasz klient nasz pan? przecież to ona miała na tym zarobić nie ja). W każdym bądź razie nie polecam firmy pani na przelew czekała 2 dni za drugi razem też na już miałem przelewać i potwierdzenie wysyłać a ja na zwrotny przelew po tygodniu czekania wysłałem maila co jest to nie potrafiła przelać na konto bankowe :D więc stwierdziłem że ma to przez PayPal zrobić i kasę w końcu odzyskałem mały plus :ok: ale podsumowując straciłem ok 4 miesiące straciłem nerwy i wiarę że za wielką wodą można jeszcze coś kupić.

ELITE AUTO USA
http://www.eliteauto-usa.com" onclick="window.open(this.href);return false;

ODRADZAM SZKODA WASZEGO CZASU RÓWNIE DOBRZE MOŻECIE MAŁPKĘ ZATRUDNIĆ DO ŚCIĄGANIA AUTA :cenzura:


GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....

Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Re: Przestrzegamy !!!!

Post autor: AluStar » 2011-05-05, 20:37

ale masz forum gdzie masz pewniaki - a ty eksperymentujesz.
czy polecal ktos ta firme od nas..
Nudzi ci sie chyba i szukasz wrazen co nie !!



wiewior
Młodszy Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 2009-04-05, 14:54
Model: 1969 fastback gt
Silnik: V8 5.0
Kolor: Chevy Crystal Red
Kontakt:

Re: [kaser] Staruszek 69 Mach 1

Post autor: wiewior » 2012-01-05, 20:38

DOTYCZY SPRZEDAWCY ZE ŚWIEBODZINA --> KLASYKI
Pavulon_ pisze:Nie, ten ze swiebodzina jeździ po Warszawi. Michal był nim na kręceniu filmu w sierpniu
W świebodzinie były dwa ;) jeden niebieski jeżdżący na zloty, a drugi granatowo rdzawy do remontu.
Miały tego samego właściciela. Krzysztofa T.

Kupiłem tego spakowanego w pudełka, co niby był kompletny, a potem okazało się że to nawet pół samochodu nie jest.
Facet sprzedawał samochód tylko do pomalowania, oczywiście jeżdżący , tylko przypadkiem akumulatora i kablów brak.
Samochód w którym już zrobił część blacharki. A po piaskowaniu okazało się, że nowy błotnik jest przyklejony na stary.

Wierz mi, nie chcesz kontaktu do takiego sprzedawcy nawet jeśli wciąż jeździ swoim 69fastback :P

Gdy planowałem zakup to oczekiwałem szczerości jak od pasjonata amerykańskiej motoryzacji, bo tyle się nasłyszałem opowieści że to jedna wielka kochająca się rodzina.
A facet wcisnął mi taki sam kit jak pierwszy z brzegu byle oszuścik gdzieś na giełdzie. Jedna wielka ściema, byle tylko klient się nabrał, zapłacił jak najwięcej i papa.
Żadnego planowania miłych spotkań na zlotach w przyszłości.
Porażka totalna, nie mówiąc o tym że kupiłem samochód z dokumentami mach1 a numerem vin z wersji GT.
Naprawdę super gościu.
Większym naciągaczem to był chyba tylko jego kolega który mi ten wrak remontował :mad:


We wroclawiu są trzy 69tki, czarny mat cabrio z czerwoną tapicerką, właściciel Kazik, o ile pamiętam. Był raz na rideandroll ale nie miałem okazji pogadać. (opisywany w chrom i płomienie, niestety u tego samego partacza wykonawcy co mój)

Oraz czarny połysk fastback z czerwoną tapicerką, ale ten akurat jest wyremontowany na poziomie hmmm... powiedzmy meksykańskim :D
był rok temu na sprzedaż na otomoto, ale raczej nikt nie kupił. Bo cena do jakości była zawyżona.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: [kaser] Staruszek 69 Mach 1

Post autor: Pavulon_ » 2012-01-06, 21:13

wiewior pisze:.

Wierz mi, nie chcesz kontaktu do takiego sprzedawcy nawet jeśli wciąż jeździ swoim 69fastback :P
kaserowi chodzilo raczej o kontakt do osoby która jezdzi tym kupionym w Świebodzinie 69 fastback po Warszawie a nie do samego sprzedawcy.

wiewior,
nie znam sprzedawcy ze Świebodzina ale znam kilka osób które od niego auto kupiły i w większości przypadków samochody były w zupełnie innym stanie niż opisywany, oczywiście dużo gorszym. Wszyscy których pytałem nie kupiliby tam auta ponownie. Trzeba jednak przyznać że sprzedawca ten jest 'sprytny' bo kupuje tylko convertible i fastbacki a te wiadomo są droższe i szybciej znajdują nabywcę.



Awatar użytkownika
Bielek
Forumowicz
Posty: 1573
Rejestracja: 2009-09-05, 14:59
Model: Mustang 1965 conv
Kolor: niebieski
Kontakt:

Re: [kaser] Staruszek 69 Mach 1

Post autor: Bielek » 2012-01-06, 22:00

chyba będzie trzeba założyć nowy wątek nt. wspomnianego sprzedawcy... Ja swojego też tam kupiłem i mogę coś napisać od siebie.

Mam kontakt z Michałem, nie wiem czy jest teraz w kraju. Dowiem się co i jak i dam znać


[url=http://myrencontres.com]rencontre agricole[/url]

wiewior
Młodszy Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 2009-04-05, 14:54
Model: 1969 fastback gt
Silnik: V8 5.0
Kolor: Chevy Crystal Red
Kontakt:

Re: [kaser] Staruszek 69 Mach 1

Post autor: wiewior » 2012-01-06, 23:13

Bo każdy popełnia ten sam błąd, zamiast poprosić o oględziny kogoś postronnego kto faktycznie ma za sobą remont od zera, to naiwnie ufa sprzedawcy.
Większość z nas znała go wcześniej ze zlotów na których bywał.
I naiwnie wierzyliśmy w to że kupno klasyka od kogoś od lat znanego w środowisku jest czymś innym niż kupno zwykłego dupowozu od pierwszego lepszego turka.

Lepiej było by gdyby ten sprzedawca nie przyjeżdżał na zloty swoimi samochodami. wtedy byłby całkiem anonimowy i mało kto by się nabrał na jego bajki o łatwości i taniości remontu sprzedawanych przez niego wraków.

Z drugiej strony spotyka się w polsce także uczciwych handlarzy, każdemu polecam bujal78 , bo jest to zupełnie przeciwny biegun szczerości niż w Świebodzinie. Niestety szczerość zwykle zraża kupujących, bo jak się dowiadują ile kosztuje remont klasyka to rezygnują i już nigdy do tematu nie wracają.
Pewnie za 20 lat będą tej rezygnacji żałowali bardziej niż wpadki przy kupnie i późniejszej mordęgi z remontem. Ale kto wie..



strażak
Młodszy Forumowicz
Posty: 79
Rejestracja: 2011-06-29, 21:59

Re: Przestrzegamy !!!!

Post autor: strażak » 2012-01-07, 13:56

To też w temacie.
też kupiłem tam swojego konia, fakt, ze byłem na oględzinach i widziały gały co brały,
ale jakoś milej wspominam ten moment, no możne poza cena:)
reszta, jak powiedział tak zrobił i niczego nie zataił.



Awatar użytkownika
Koral
Forumowicz
Posty: 2280
Rejestracja: 2009-01-02, 23:49
Model: GT CS8 +500HP
Silnik: V8 4.6
Kontakt:

Re:

Post autor: Koral » 2012-01-10, 09:05

escalar pisze: V-tech z Krakowa, odradzamy odwiedzin w tym warsztacie :)
to ja znow odradze zdecydowanei VTG z Warszawy ( http://www.vtg.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ), nie tylko ja, na naszym forum jest sporo neizadowolonych osób http://mustangklub.pl/forum/viewtopic.p ... VTG#p50058" onclick="window.open(this.href);return false;, na Fbody tez, sa tam opisy ktorych nie bede przytaczal, bynajmniej to kowale, ktorzy nawet swoja mega szybka corvette dali do strojenia do Jetronica we Wroclawiu. ale oczywiscie o swoje auta dbaja .

podejscie do klienta mneij wiecej takei "jak sie ma cos zje bac to dobrze ze sie u nas zje bie, my za to odpowiedzialnosci nei ponosimy, ale oczywiscie za kase naprawimy " po czym trzymaja auto rok lub dluzej i caly czas tylko kase wyciagaja ( to wiemz opisu znajomego, ja podziekowalem po 3dniach noclegowania w wawie )

drugi niepolecany serwis to MustangTrading ( http://www.mustangtrading.pl" onclick="window.open(this.href);return false; ) tu kilka osob ich opisalo http://mustangklub.pl/forum/viewtopic.php?f=61&t=2658" onclick="window.open(this.href);return false;


Koral tel.+48 792-33-55-65
http://www.facebook.com/US.AutoimportKS
Obrazek

Awatar użytkownika
6t07t
Forumowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 2009-02-19, 11:13
Model: 1966-2008
Kolor: Silver Blue, Black
Lokalizacja:: Gliwice
Stajnia: Stajnia Górny Śląsk

Re: Przestrzegamy !!!!

Post autor: 6t07t » 2012-07-19, 14:05

Też pisałem kilka postów wyżej o tych "specjalistach" :dobani: :cenzura:


1966 Silver-Blue Coupe od nowości w PL
2008 Black Bullitt 3620
Ex: 1964-1/2, 1965, 1966, 1967, 1968, 1971, 1972, 1973, 1995, 2007

Greg73
Młodszy Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 2013-01-22, 22:00
Model: Coupe 65
Silnik: V8 5.0
Kolor: niebieski

Re: Przestrzegamy !!!!

Post autor: Greg73 » 2013-05-07, 14:03

Witam,

Uważajcie na:
BCCustom
ul.Pstrowskiego 28
10-602 Olsztyn

Gość (Bart) sprzedaje felgi, a poza tym próbuje tuningować i restaurować samochody.
Dla zainteresowanych opis problemu z tą firmą i trochę zdjęć mojego mustanga po "próbach renowacji" u nich:
viewtopic.php?f=43&t=6431&p=117781#p117781" onclick="window.open(this.href);return false;
Znam co najmniej 2 osoby (plus ja) oszukane przez B.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Piotrek86skc
Forumowicz
Posty: 1076
Rejestracja: 2010-05-22, 18:02
Model: coupe 1966
Silnik: V8 4.6
Kolor: signal flare red
Kontakt:

Re: Przestrzegamy !!!!

Post autor: Piotrek86skc » 2013-05-07, 15:24

Nie łapię. Ten Bart to od nas z forum?



Awatar użytkownika
bart
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1286
Rejestracja: 2012-11-19, 14:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: windveil blue

Re: Przestrzegamy !!!!

Post autor: bart » 2013-05-07, 15:47

piotrek a w ucho chcesz!!!


http://www.facebook.com/memoriginpolska" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/balticuspolska" onclick="window.open(this.href);return false;

Macc
Forumowicz
Posty: 573
Rejestracja: 2009-07-26, 15:09
Model: Były V6 i GT S 197
Silnik: V8 4.6
Kolor: Namiętny

Re: Przestrzegamy !!!!

Post autor: Macc » 2013-05-07, 16:55

A Kolega z Olsztyna..?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, warsztaty, UBEZPIECZENIA”