Polecamy !!!

Co gdzie kupić, gdzie naprawić nasze auto, gdzie zaopatrzyć się w części , gdzie i jak ubezpieczyć AC / OC
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Polecamy !!!

Post autor: escalar » 2009-12-08, 22:18

Normcar
http://www.normcar.pl/

Nic dodac nic ujac :)

robilem u nich:
-instalacje short shiftera
-elementy zawieszenia
-czesc elektryki swiatel (postojowki)
-wymiane oleju
-montaz zabezpieczen maski WMS

goscie sa rzetelni, pracowici - przyjechalem o 8.00 rano, wyjechalem o 19.00 - nie mam najmniejszych zastrzezen co do rzetelnosci i profesjonalizmu! :)


jedyna wada ?! daleko od Krakowa :)
Ostatnio zmieniony 2009-12-08, 23:01 przez escalar, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
RedHornet
Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: 2008-07-10, 23:15
Model: Mustang GT
Kolor: RedHornet

Post autor: RedHornet » 2009-12-11, 18:22

+1 :ok: solidne chłopaki


[img]http://i938.photobucket.com/albums/ad230/RedHornet_PL/Avatar/Avatar-Stripe-5-ANIM.gif[/img]
Best 1/4 ET 12,89

Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Post autor: escalar » 2009-12-30, 22:56

Polecam goraco!!!!

Autoryzowany Serwis Forda w Krakowie przy ulicy Jasnogorskiej.
Zrobilem u nich:
-diagnostyke ukadu wtryskowo-zapłonowego oraz wymianę łańcucha rozrządu
Kierownik serwisu w sposob rzetelny i profesjonalny rozpoznal usterke, ktora nie wynikała wprost z odczytu komputera diagnostycznego. Zalecona przez niego wymiana łańcucha rozrządu okazała się prawdziwą przyczyną problemów.

Lista wymienionych elementów:
1. uszczelka misy w płynie Fo/Mo (serwis)

2. odtłuszczacz (serwis)

3. stozkowy filtr powietrza FA1895 (część dostarczona przeze mnie)

4. dwie sztuki łańcucha rozrządu - 6268 - Engine Timing Chain - 4.6L 3v V8 Single Over Head Cam EFI (część dostarczona przeze mnie)

5. Ramie napinacza lancucha rozrzadu lewe - 6L253 - Arm Timing Chain Tensioner - 4.6L 3v V8 Single Over Head Cam EFI ; LH (Left) (część dostarczona przeze mnie)

6. Ramie napinacza lancucha rozrzadu prawe - 6L253 - Arm Timing Chain Tensioner - 4.6L 3v V8 Single Over Head Cam EFI ; RH (Right) (część dostarczona przeze mnie)

7. prowadnica Łańcucha prawa - 6M256 - Guide 4.6L 3v V8 Single Over Head Cam EFI ; RH (Right) (część dostarczona przeze mnie)

8. prowadnica Łańcucha lewa - 6B274 - Guide 4.6L 3v V8 Single Over Head Cam EFI ; LH (Left) (część dostarczona przeze mnie)

9. Napinacz łańcucha rozrządu silnika prawy - 6L266 - Engine Timing Chain Tensioner - 4.6L 3v V8 Single Over Head Cam EFI ; RH (Right) (część dostarczona przeze mnie)

10. Napinacz łańcucha rozrządu silnika lewy - 6L266 - Engine Timing Chain Tensioner - 4.6L 3v V8 Single Over Head Cam EFI ; LH (Left) (część dostarczona przeze mnie)

11. Koło wariatora górne - 6A257 - Engine Camshaft Position Sensor 4.6L 3v V8 Single Over Head Cam EFI ; Includes Bolt (część dostarczona przeze mnie)

12. Kolo wariatora dolne - 6A257 - Engine Camshaft Position Sensor 4.6L 3v V8 Single Over Head Cam EFI ; Includes Bolt (część dostarczona przeze mnie)

13. Kolo na wale - 6306 - Engine Timing Crankshaft Gear 4.6L 3v V8 Single Over Head Cam EFI ; One Piece Double Gear (część dostarczona przeze mnie)


GORĄCO POLECAM ZA PROFESJONALIZM!
POZIOM CENOWY - AKCEPTOWALNY :)

NIESTETY KONTAKT W PRZYSZLOSCI TYLKO PRZEZE MNIE PONIEWAZ OFICJALNIE NIE SERWISUJA SAMOCHODOW AMERYKANSKICH, CHYBA ZE TO KIEDYS ZMIENIĄ :)



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: AluStar » 2009-12-31, 00:20

Milowy Krok w Serwisowaniu Forda. Przelamales lody.



Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Post autor: escalar » 2009-12-31, 00:41

dzieki AluStar :) ...tylko mam jedno pytanie :) ...czy tylko ja serwisuje auto? ...nikt nie chce ujawniac gdzie jeszcze mozna profesjonalnie i dobrze zadbac o nasze koniki ? :P



Awatar użytkownika
AluStar
Forumowicz
Posty: 2316
Rejestracja: 2008-09-09, 23:25
Model: GT500
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: AluStar » 2009-12-31, 01:17

Najblizszy serwis to Niemcy - mi dotąd znany, Wiec jestes pierwszy. Ktos mi opowadal ze tez chciał ale dostał odpowiedz ze tylko FORDY - a to to nie ford.. :wstyd:



Kuba
Członek Honorowy MKP
Posty: 1139
Rejestracja: 2008-12-18, 15:43
Model: S281 SC
Silnik: inny V8
Kolor: Wściekle czerwony
Lokalizacja:: Tak po środku.

Post autor: Kuba » 2010-01-01, 18:56

Escalar - co się stało, że wymieniałeś łańcuch rozrządu? Masz w sumie młode auto, no chyba, że wyjeździłeś mile to zalecanej wymiany



Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Post autor: escalar » 2010-01-01, 19:09

Kuba pisze:Escalar - co się stało, że wymieniałeś łańcuch rozrządu? Masz w sumie młode auto, no chyba, że wyjeździłeś mile to zalecanej wymiany
...niestety :) czasami nawet sie nie spodziewasz a trzeba zmienic lancuch... prawdopodobnie jakas fabryczna usterka... jeden z lancuchow byl naciagniety (trudno bylo zdiagnozowac ale w koncu sie udalo dojsc do tego skad braly sie bledy na zaplonie i czujniku kola zmiennych faz rozrzadu na drugim rzedzie cylindrow).... wymienilam oba lancuchy i teraz jest idealnie :)

...a z lancucha, moze zrobie sobie zaje#sty wisior na zloty :P celibat mnie natchnal :P



kaes
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 2008-11-05, 13:13
Model: 2007
Silnik: V6 4.0
Kolor: czarny, chwilowo bez pasów
Kontakt:

Post autor: kaes » 2010-01-03, 14:48

ja na razie wymiane płynów i jakieś tam pierdołki robiłem u "znajomego" mechanika. Więc fajnie, że w końcu jest w Krk coś godnego polecenia bo na wiosnę chciałbym mu machnąć w miarę dokładny sprawdzian.


CS6 Progress bar
[||||||||||||||||||--------------------------------] 36%

Obrazek

Soilworker
Młodszy Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 2010-02-12, 17:33
Model: Fiesta Mustang Kit
Silnik: V6 4.0
Kolor: tomaho mówi, że nie jest szary metalik:-)
Kontakt:

Post autor: Soilworker » 2010-07-13, 10:50

Ostatnio trochę naboroiłem, i dosyć ostro przywaliłem w krawężnik lewym przednim kołem. Miałem stracha, ze coś pogiołem, więc mimoże Pierun się trzymał prosto pojechałem go sprawdzić do polecanego przez Alskiego serwisu US Maverick w Poznaniu. Co prawda Alski wspominał, że sobie liczą, ale z drugiej strony podkreślił, że kaszatnów nie sprzedali, tak więc uderzyłem do nich i z radością muszę powiedzieć, ze poszło bardzo sprawnie i miło, a ostatecznie nawet bezpłatnie:-)
Tak więc mogę potwierdzic wcześniejszą opinie o tym serwisie:-)

pozdr


http://www.rustnroll.com/

www.myspace.com/disquietmetal

Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Re: Polecamy !!!

Post autor: Alexander25 » 2011-03-31, 22:54

"Toni" w Radzyminie. Serwisowal moje mustangi, 6 taurusow w tym SHo , visiona,teraz mercurego odebralem po robocie zawieszenia. Do aut na EU tez jest ok bo robil mi opla po dzwonie i teraz naprawia E420:). Jedyny minus to ze nie ma kompa ale naprawde go mozna polecic. Jak ktos ma do naprawy silnik V6 lub V8 to potrafi zrobic go bez problemu.
kontakt 600-640-475 Antoni Gospodarczyk


302 HOooooo

Awatar użytkownika
sobanek
Forumowicz
Posty: 171
Rejestracja: 2011-04-11, 12:05
Model: GT 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black

Re: Polecamy !!!

Post autor: sobanek » 2011-05-21, 16:17

Mariusz w Aleksandrowie k/Warszawy, - polecam ze spokojnym sumieniem. Dopiero rozkręca swój własny warsztat, więc nie ma co liczyć na poczekalnię, sekretarkę bajery itp. W zamian za to pasja, zaangażowanie, solidność i miłość do tego co robi. Z tego co wiem robił już sporo mustangów (gdy jeszcze pracował nie na swoim). Teraz do niego trafił mój - zrobiony przegląd z wymianą płynów, zabezpieczenie antykorozyjne podwozia, zderzak z przodu i chłodnica. Sporo cennych uwag co się działo z moim autem i jak to popoprawiać.
W czerwcu będzie mi montował rozpórki (robione na zamówienie), hamulce/tarcze itp.

Stona jego zakładu: http://www.artmig.com

Jak ktoś będzie, to przy okazji zapraszam do mnie na kawę, jest niedaleko ;)
Ostatnio zmieniony 2011-07-21, 11:30 przez sobanek, łącznie zmieniany 2 razy.


...Always remember you're unique, just like everyone else...
..>> sobanek.pl - blog pisany sprawnie inaczej <<..

Awatar użytkownika
mrjackson
Forumowicz
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-26, 17:42
Model: GT 05 +Kompressor
Silnik: V8 4.6
Kolor: Tungsten grey + Carbon
Kontakt:

Re: Polecamy !!!

Post autor: mrjackson » 2011-07-21, 11:27

Mało jest osób polecanych, więc ja kogoś polecę.
Robiłem u niego strojenie benzyny na AFR, oraz strojenie LPG na AFR. Moim zdaniem lepiej wystroić instalacji nikt nie mógł. Człowiek naprawdę zna się na rzeczy. Dużo osób z klubu stroi u niego PB. Dodatkowo Gość pomógł mi rozwiązać problem, z którym nikt nie umiał sobie poradzić.
http://www.mustangklub.pl/forum/viewtop ... =48&t=3199" onclick="window.open(this.href);return false;

Gość o którym piszę ma dużą infrastrukturę i współpracuje z innym człowiek, który bardzo dobrze się zna na mechanice samochodowej, pomogli mi obaj dużo! Chodzi to o Pawła i Darka z Opola.

Pawła każdy zna bo to nasz klubowicz Cannigia :padam: :padam: :padam: http://www.mustangklub.pl/forum/memberl ... file&u=212" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
adasko74
Forumowicz
Posty: 859
Rejestracja: 2009-10-28, 21:22
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: sonic blue

Re: Polecamy !!!

Post autor: adasko74 » 2011-07-21, 11:35

mrjackson pisze:Mało jest osób polecanych, więc ja kogoś polecę.
Robiłem u niego strojenie benzyny na AFR, oraz strojenie LPG na AFR. Moim zdaniem lepiej wystroić instalacji nikt nie mógł. Człowiek naprawdę zna się na rzeczy. Dużo osób z klubu stroi u niego PB. Dodatkowo Gość pomógł mi rozwiązać problem, z którym nikt nie umiał sobie poradzić.
http://www.mustangklub.pl/forum/viewtop ... =48&t=3199" onclick="window.open(this.href);return false;

Gość o którym piszę ma dużą infrastrukturę i współpracuje z innym człowiek, który bardzo dobrze się zna na mechanice samochodowej, pomogli mi obaj dużo! Chodzi to o Pawła i Darka z Opola.

Pawła każdy zna bo to nasz klubowicz Cannigia :padam: :padam: :padam: http://www.mustangklub.pl/forum/memberl ... file&u=212" onclick="window.open(this.href);return false;
podepne sie pod post mr.jacksona- caniggia to obtrzaskany koles i bardzo pomocny w sprawach mechanicznych i sprawach informatycznych
bardzo mi pomogl i to nie raz ,..POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM :)



Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Re: Polecamy !!!

Post autor: Alexander25 » 2011-08-30, 22:12

Dobra
Mogę polecić USA cars center Łopuszańska 31a Warszawa.
Sa ok i latwo sie zorientowali co sie dzieje z sho a w Warszawie ciezko trafic na mechanika ktory wezmie na kanal amcara po otwarciu machy zobaczy ze siedzi tam japonski dziwolag i nie odpusci na starcie.
Jedyne co mi sie nie podobało to ta dzisiejsza akcja z ta panewka ze sie okazalo ze dalej cieknie mi olej a wystarczylo zamowic panewke walu no i nie maja czesci u siebie trzeba sciagac i przywozic ale moze to dlatego ze mam dosc malo spotykane auta w wersjach dosc dziwnych nawet jak USA:D
Dobrze zrobili juz 31 usterek w moich amcarach z ktorych ponad 20 bylo nie do ugryzienia przez innych mechanikow. jak zamowie czesci to znowu do ich odstawie auto bo wydaje mi sie ze sa ok szcegolnie ze trafialo mi sie placic drozej za naprawy.
PODSUMOWUJAC:D POLECAM JAK NAJBARDZIEJ:)


302 HOooooo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy, warsztaty, UBEZPIECZENIA”