Pogaduchy

Moderatorzy: celibad, Sylwester66, pavlito

Awatar użytkownika
siara
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1249
Rejestracja: 2009-02-26, 00:38
Model: 2015 GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Black

Re: Pogaduchy

Post autor: siara » 2018-04-27, 19:41

Chcialem zapytac gdyz moze przeoczylem.

Ile ostatecznie bylo ekip pod PAŁACEM? Ktos policzyl?



Awatar użytkownika
Keraj84
Posty: 9
Rejestracja: 2017-09-06, 15:17
Model: fastback EB
Kolor: Black
Kontakt:

Re: Pogaduchy

Post autor: Keraj84 » 2018-04-28, 10:26

Niesamowite przeżycie, byłem pierwszy raz ale na pewno nie ostatni. :super:
Załączniki
załącznik do MKM.jpg



Awatar użytkownika
Sylwester66
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1382
Rejestracja: 2011-08-14, 20:54
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Re: Pogaduchy

Post autor: Sylwester66 » 2018-04-29, 12:17

siara pisze:Chcialem zapytac gdyz moze przeoczylem.

Ile ostatecznie bylo ekip pod PAŁACEM? Ktos policzyl?
z liczenia ze zdjęć z góry wyszło około 350.



Awatar użytkownika
Dezo
Forumowicz
Posty: 1622
Rejestracja: 2009-03-10, 14:14
Model: BULLITT
Silnik: V8 4.6
Kolor: HG
Kontakt:

Re: Pogaduchy

Post autor: Dezo » 2018-05-02, 12:50

Dziękuję jeszcze Zarządowi i osobom które o tym decydowały - za przyznanie mi wyróżnienia "w uznaniu osobistych zasług, pracy, nerwów i poświęceń, bez których Mustang Klub Polska by nie istniał(...)".
To wyróżnienie było dla mnie dużym zaskoczeniem i miłą niespodzianką. Przed oczyma miałem obraz grupy pasjonatów sprzed 10-u lat, dla których nie istniały żadne przeszkody. Pamiętam pośpieszne zakładanie Stowarzyszenia MKP, na spotkaniu w Łodzi, na którym ktoś wynajął salkę w hotelu, ktoś przywiózł kserokopiarkę, ktoś robił zdjęcia (hmmm, gdzie one są?), a wszyscy potrzebni przyjechali aby rozpocząć dzieło. Potem uzupełnialiśmy dokumenty, jeździłem i spotykałem się z ludźmi w różnych miejscach aby zebrać potrzebne podpisy itd. :D Można było liczyć na siebie nawzajem.
Potem był pierwszy Mustang Race na który trudno było zebrać 15 załóg - hehe dzisiaj nierealne, co? A na spotkaniu w Hotelu Aquarius w Kołobrzegu pani Menadżer myślała że chodzi o markę odzieżową Mustang, a nie o samochody. Zdębieliśmy z Andronikiem. :rotfl:
Dalej już poszło i trwa od 10-u lat. Dzięki ludziom pełnym pasji i zapału do pracy. Widzę ich na każdym Zlocie, każdej imprezie i jestem z nich, z Was dumny. Cieszę się, że pojawiają się kolejni, którzy przejmują pałeczkę.
Świetnie, że realizowane jest założenie, które legło u podstaw organizacji I Mustang Race i następnych imprez - My o nic nie prosimy, to my mamy produkt do zaoferowania i proponujemy współpracę. Tak trzymać!
Pozdrawiam
Dezo


Samotny Wilk

Rogal
Posty: 9
Rejestracja: 2018-01-22, 13:52
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czarny

Re: Pogaduchy

Post autor: Rogal » 2018-05-21, 09:17

Witam :D niestety w czesniej nie bylo czasu napisać swoich odczuć ze zlotu dlatego juz wszystko zaostało powiedziane :) Tak w skrócie zlot super hotel bajka ludzie wspaniali ;) to był mój pierwszy zlot Mustanga i napewno nie bedzie ostatni. :D Do zobaczenia ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „X OZM w Warszawie - POGADUCHY”