Czy chcesz żeby powstał dział LPG na naszym forum ??

O mustangu i o nas

Moderator: Hans

Zablokowany

Czy chcesz żeby powstał dział LPG na naszym forum ??

Czas głosowania minął 2009-06-01, 10:20

TAK
50
52%
NIE
47
48%
 
Liczba głosów: 97

Awatar użytkownika
RedHornet
Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: 2008-07-10, 23:15
Model: Mustang GT
Kolor: RedHornet

Post autor: RedHornet » 2009-05-20, 14:07

Ja się cieszę że jest gaz bo jest dobry i tani :rotfl:
A tak na poważnie to im więcej gazików na drogach tym mniejszy popyt na benzynę tym taniej dla mnie bo taniej.

A może by tak konkurs na nazwę mustanga z gazem? Myślę że jakaś fajna nazwa by załagodziła waśnie na forum.

może GAZOMUS, MUSOGAZ, GAZTANG ???

Ale jestem wredny :wstyd:


[img]http://i938.photobucket.com/albums/ad230/RedHornet_PL/Avatar/Avatar-Stripe-5-ANIM.gif[/img]
Best 1/4 ET 12,89

katia
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2009-05-19, 00:14
Model: Mustang
Silnik: V6 3.8
Kolor: niebieski

Post autor: katia » 2009-05-21, 11:00

skoro stwierdzacie, że takiego działu ma nie być na forum bo przecież każdy może poszukać sobie takich działów na innych forach w necie to coś jest nie tak...
z której strony nie spojrzycie to gaz był, jest i będzie nadal instalowany w Mustangach - a ludzie powinni mieć swobodę wypowiedzi w takim dziale i w takim forum, do którego należą...
komentarze w stylu "gaz i mustang? to nie dotyczy mustanga więc takiego wątku na forum nie będzie" są ZBĘDNE - bo po kiego na forum jest dział humor, WSZYSTKO POZA MUSTANGIEM?

dajcie spokój... ta dyskusja zaczyna się robić żałosna, stare chłopy a zachowują się jak nastolatkowie :przestraszony: :] :P



Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-21, 11:10

Katia
To Ty nie wiesz dlaczego faceci nie przechodzą kryzysu wieku średniego?

[ Dodano: 2009-05-21, 11:19 ]
Przecież my nie dorastamy! :)
Są na to zresztą dowody.



Awatar użytkownika
LIZZARD
Forumowicz
Posty: 183
Rejestracja: 2008-09-09, 00:30
Model: DODGE MAGNUM
Kolor: Torch Red

Post autor: LIZZARD » 2009-05-21, 11:22

Cyryl pisze:Katia
To Ty nie wiesz dlaczego faceci nie przechodzą kryzysu wieku średniego?
Z tej dyskusji wynika, że od nadmiaru gazu w jelitach :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Jedyny alkohol jaki obecnie mogę spożywać to Piña colada...

katia
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2009-05-19, 00:14
Model: Mustang
Silnik: V6 3.8
Kolor: niebieski

Post autor: katia » 2009-05-21, 14:24

o i teraz Panowie będą łapać mnie za słówka ;)



Awatar użytkownika
Hans
Forumowicz
Posty: 1028
Rejestracja: 2008-12-30, 11:18
Model: 500
Kolor: Black
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Hans » 2009-05-21, 14:56

kaes pisze:
Hans pisze:
kuczko pisze:
A za co mamy łapać? :szok:
katia, napisz nam swoje propozycje. :D
forum mustanga - łapcie za konia
kaes, Ty zbereźniku! :)


.:: :evil: my other ride is your mom :evil: ::.

katia
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2009-05-19, 00:14
Model: Mustang
Silnik: V6 3.8
Kolor: niebieski

Post autor: katia » 2009-05-21, 15:16

o nie! nie pozwolę obmacać mojego konika! :rotfl:



Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Post autor: escalar » 2009-05-21, 15:26

... a moze nowa ankieta, "czy chcesz aby powstal dział swingers" :rotfl: :oczami:



katia
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2009-05-19, 00:14
Model: Mustang
Silnik: V6 3.8
Kolor: niebieski

Post autor: katia » 2009-05-21, 15:28

hmmm a będziecie sobie organizować "zloty"? :rotfl:



katia
Młodszy Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 2009-05-19, 00:14
Model: Mustang
Silnik: V6 3.8
Kolor: niebieski

Post autor: katia » 2009-05-21, 15:35

aaaa golenie ogródków i tym podobne :rotfl:



alski
Forumowicz
Posty: 648
Rejestracja: 2009-04-19, 13:23
Model: GT500 & FAST'67
Silnik: inny V8
Kolor: Aktualnie Qnia brak na stanie...
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Post autor: alski » 2009-05-21, 23:38

katia pisze::rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
W Pyrlandii ogórków ni ma są ino pyrki pychotki!

Pozdrawiam z Krainy Podziemnej Pomarańczy

P.S. Koń koniowi nie równy...


alski


It's Never Too Late to Have a Happy Childhood

paytoplay
Forumowicz
Posty: 404
Rejestracja: 2009-05-04, 00:08
Silnik: V6 3.7
Kolor: Sterling Grey
Kontakt:

Post autor: paytoplay » 2009-05-22, 01:14

A co do tych obliczeń oszczędności na gazie to wątpię w to co któryś kolega napisał wyżej, że mustang pije 14 l gazu.
Stawiam raczej na coś bliżej, a nawet powyżej 20...


ja tankowalem ostatnio gaz 2 razy do pelna i wyjezdzalem go do momentu az mi sie odlaczala ta cala instalacja. w 4.0 v6 wyszlo mi 14-15 litrow spalanie - nei wiem jak jest w v8 , kto jak jezdzi i jakie sa instalacje. Nie wiem czy mi ten gaz silnika nei rozpierniczy bo sie nei znam - póki co uwazam ze jest zajebsity bo jest tani a spadek mocy proporcjonalnie do ceny jest do przelkniecia - chociaz ja nie jestem jakims holowczycem i moze malo wyczulony jestem - ale wiekszego spadku nie zaznałem.

Ja ten samochód traktuje jako fure do jazdy codziennej - uwazam ze jest zajebisty, czuje sie w nim dobrze, jezdzi mi sie fajnie, z każdym dniem lubie go coraz bardziej bo sie w nim dobrze czuje - ale to nie jest relikwia albo jakis organ wewnetrzny - jak mi ten gaz nawet silnik rozwali to sobie go albo zreperuje albo kupie inny - zdaje sie ze nikomu krzywdy takim postepowaniem nie zrobie :].

Nie wiem, jezdze na gazie raptem od dwóch tygoeni i jak mi za dwa miesiace ten samochod padnie to wam napisze koń zdechł :] nie gazujcie swoich koni itd. Zakladam ze niektorzy sie beda cieszyc bo to potwierdzi ich przypuszczenia ze gaz niszczy silnik :]

W ogóle odnosze wrażenie, ze powinienem sie czuc winny ze jezdze na gazie mustangiem :] ale mustang, chociaz bardzo mi sie podoba i bardzo lubie mojego to nie jest nie wiadomo co - a odnosze wrazenie ze przerabianie mustanga na gaz to jest jak przeróbka aston martina na gaz ( chociaz jak ktos ma i lubi to niech se robi co chce ). O ile sie orientuje to mustang to jest ta niska półka a aston to ta wysoka, komentarze typu nei masz kasy na wache nei kupuje mustanga sa malo sensowne.
Poza tym - jak juz jestesmy przy watku ekonomicznym - jaki jest odpowiednik w Europie samochodu z 4 - litrowym silnikiem , którego gowanirze w USA dostaja na 16 urodziny?
Wg mnei to ten samochod w ogole nei jest przystosowany do europejskich realiow, ale jest fajny i jakos trzeba sobie z nim radzic.



niezaleznie od tej ankiety wiele osob chetnie by podzielilo sie swoimi doswiadczeniami, inni chetnie by pewnie przeczytali opinie z pierwszej reki zeby wyrobic sobie na ten temat wlasne zdanie i dyskusja na ten temat pewnie by sie toczyła.

Czy powstanie oddzielne forum czy nie ta dyskusja i tak bedzie si eprzewijac w roznych tematach, ale moze osobne forum pozwoli uniknac puentowania ze gaz to wiocha i gaz do zapalniczek. Moze na osobnym temacie takei komaentarze bylyby mniej na miejscu i osobom zirytowanym tym tematem pozwoliloby go unikac - ale mam wrazenie ze niektorych podbudowuje takie komentowanie :]

Mi juz w sumie jest obojetne czy to powstanie czy nie - zapisalem sie na to forum po to zeby wymieniac jakies doswiadczenia - moge to robic anonimowo wlazac i czytajac sobie tematy ktore mnie interesuja jak np ktory olej jest dobry i co ile km wymienac go w skrzyni, ale mysallem ze mozna tu pogadac normalnie z ludzmi ktorych jara ten sam samochod co mnie.

chyba za abrdzo to przezywam :]

Nie chce tu przesądzac, ale jesli to forum nei powstaloby proponuje zmienic nazwę na:


Forum użytkowników i miłośników Forda Mustanga na benzynę

pozwoli to uniknac podobnych dylematów, dyskusji i nieporozumień :]

a tak na koniec to chcialbym tylko powiedziec ze nei chce sie wozic za bardzo bo na samochodach si enie znam w ogole, mustanga mam 2 tygodnie i mam nadzieje ze mi sie nie hmm silnik za pol roku jak bede tak jezdził :]

to tyle :] ostatnio rozpisalem sie tak na maturze :]

[ Dodano: 2009-05-22, 01:38 ]
i generalnie przepraszam za ciezka forme w jakiej to jest napisane, ale musaiolem to sklejac bo na tym kompie co pisze ciagle mi sie cos walilo - za brak przecinkow i schiftow rowniez przepraszam - wiem ze ulatwiaja, ale na tym kompie mam z tym problem - poprawie sie jak mnie nei wywalicie za ten gaz :]


Bart

Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Post autor: escalar » 2009-05-22, 12:39

paytoplay pisze:Forum użytkowników i miłośników Forda Mustanga na benzynę
haha :hyhy: :hyhy: dobre :rotfl:



andronik
Członek Honorowy MKP
Posty: 398
Rejestracja: 2008-07-08, 10:29
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: Black Metal
Kontakt:

Post autor: andronik » 2009-05-22, 15:04

Hehe, ale pitolicie ... 12 stron tematu i żadnego wniosku :rotfl: :rotfl:

Z racji że poruszone zostały tematy zamieników paliwa w sensie LPG, olej z frytek, wodór to może założe dział Alternatywne źródla energi... :rotfl:

Ok, mi tam nie potrzeba sondy. Teraz jestem tylko na chwile (przelotem :rotfl: ), ale później załoźe wam odpowiedni temat. Ci co nie będą chcieli nie muszą tam pisać i mogą dodać temat do ignorowanych.


Pozdrawiam,
Tomek

[color=red][size=150]Piszesz głupoty lub posty nic nie wnoszące do tematu ? ........... proszę ustaw czas ich wygaśnięcia[/size][/color]

Awatar użytkownika
rango
Młodszy Forumowicz
Posty: 46
Rejestracja: 2009-01-20, 02:04
Model: Mustang GT@2006
Silnik: V6 4.0
Kontakt:

Post autor: rango » 2009-05-22, 18:23

W ogóle nie jestem zainteresowany takim działem na forum... i dlatego zagłosowałem na "TAK", bo po co blokować taką inicjatywę osobom które chciałyby mieć dział LPG?

Ja tam po prostu nie będę zaglądał i to samo radzę innym, zamiast glosować na "NIE".


http://www.webtalents.pl - Aplikacje Internetowe

Zablokowany

Wróć do „Garaż”