Czy chcesz żeby powstał dział LPG na naszym forum ??

O mustangu i o nas

Moderator: Hans

Zablokowany

Czy chcesz żeby powstał dział LPG na naszym forum ??

Czas głosowania minął 2009-06-01, 10:20

TAK
50
52%
NIE
47
48%
 
Liczba głosów: 97

Awatar użytkownika
Pawellos
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 2008-09-23, 03:09
Model: 2009 Mustang GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Candy Apple Red

Post autor: Pawellos » 2009-05-18, 20:33

Cyryl pisze:Pavellos - sam nie czytasz uważnie i piszesz bzdury.
Przeczytaj jeszcze raz, to zauważysz wzmiankę o nieporównywalnych silnikach.
Zauważyłem, nie zmienia to faktu że wypowiedz brzmiała jak "nie jadłem jeszcze jabłek z tego sadu, ale znam człowieka który jadł gruszki i mówił że były pyszne"



Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-18, 21:18

Niech będzie. Przy gruszkach w sadach jabłka również bywają.
Ostatnio zmieniony 2009-05-18, 21:47 przez Cyryl, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
stanglex
Forumowicz
Posty: 470
Rejestracja: 2009-03-26, 01:33
Model: 2016 Mustang GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Magnetic

Post autor: stanglex » 2009-05-18, 21:41

Nie na temat, choć kto wie?

http://moto.onet.pl/4994791,32,4,filmy.html?node=32

Moim zdaniem był zagazowany ;)


Z: 05/2015
O: 04/2016

Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-18, 21:45

Facet oczywiście. :)



Awatar użytkownika
escalar
Forumowicz
Posty: 361
Rejestracja: 2008-08-31, 23:49
Model: GT Premium Bullitt
Silnik: V8 4.6
Kolor: czarny metalik
Kontakt:

Post autor: escalar » 2009-05-18, 22:32

ja mam pomysl jak obnizyc koszty eksploatacyjne paliwa w mustangu :D
...trzeba zrobic tak jak Vin Diesel w "szybko i wściekle 4" ...poczatek filmu kto pamieta :]
...wybrac w klubie grupe i niech organizuja reszcie "unijne dotacje" do paliwa :hyhy:

...a wtedy gazu nie bedzie, w ogole nic nie bedzie :rotfl:



Awatar użytkownika
RedHornet
Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: 2008-07-10, 23:15
Model: Mustang GT
Kolor: RedHornet

Post autor: RedHornet » 2009-05-18, 23:08

Przestańcie walić posty o tym durnym gazie

Obrazek

Notabene tak bym zrobił gościowi, który by mi zaproponował gaz do mojego konika - po prostu wybił bym mu to z głowy :rotfl:


[img]http://i938.photobucket.com/albums/ad230/RedHornet_PL/Avatar/Avatar-Stripe-5-ANIM.gif[/img]
Best 1/4 ET 12,89

Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Post autor: Pavulon_ » 2009-05-18, 23:12

pomyślałem dzisiaj żem pomylił fora :D :D 7 stron postów w jeden dzień ?? o gazie ??????? w jeden dzień ??????

ide po browar albo na kielicha :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
Olaf
Forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 2008-07-09, 21:57
Model: GT 2005
Silnik: V8 4.6
Kolor: królewski błękit : )
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Olaf » 2009-05-19, 00:08

musiałem to przekleić:

Alfatech,
do cholery, ankietę to sobie rób w domu!!! To jest demokracja (czytaj: przy 5% głosów społeczeństwa już masz głosy/posłów w Sejmie, więc jak powyżej 5% głosów jest na "tak" to Dział LPG musi być!!!)

a reszta: "Jak nie macie GT 500 to wypad z tego Forum" bo nie macie prawdziwych Mustangów!!! : )))

I jak, miło teraz?



Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-19, 08:54

5% głosów społeczeństwa i..... dalej nic do powiedzenia. Na szczęście! :)



Awatar użytkownika
Hans
Forumowicz
Posty: 1028
Rejestracja: 2008-12-30, 11:18
Model: 500
Kolor: Black
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Hans » 2009-05-19, 10:07

stanglex pisze:Hans:
Szkoda, że dorobiłeś do tego całą ideologię, piszesz o zabijaniu i eksterminacji ludzi - kolego spokojnie A skąd wiesz, czy ja nie chciałem tylko podtruwać tym LPG, a nie zabijać? ;) ;)

A na poważnie to:
pisząc - " To są te cywilizowane metody, różniące sie od faszystowskich? Chyba słabo znasz historie." odwoływałem się do propozycji abym sobie wsadził rurę wydechową do samochodu - a jak wiadomo to także faszystowska metoda.

Nieważne jednak, nie wracajmy. Nie będę odnosił się do wszystkiego, co mi zarzucasz bo to nie ma sensu. Powiem jedynie, że może nie powinienem pisać o komorach gazowych bo to się źle kojarzy nawet 70 lat po wojnie ale nie chciałem nikogo zabijać, eksterminować ani nawet podtruwać i to powinno być oczywiste. Tłumacząc się z tego czuje się wręcz dziwnie.

Ta wiadomość to był raczej wyraz mojego oburzenia jak można to zrobić z mustangiem i nic ponad to.
Temat(gaz) niestety był niefortunnie zbieżny i wyszło, co wyszło. Uważam jednak, że niefortunnym było także, pisanie iż obrażam ludzi, faszyzuje, czy jestem zwolennikiem eksterminacji. Niestety powstała z tego groteska.

Z mojej strony EoT
Ty naprawdę masz jakiś problem z nienawiścią. Ojciec Ciebie za często przytulał? Koledzy przezywali w szkole? Jaka ideologię do tego dorobiłem? Możesz mnie oświecić? Durnie piszesz i jeszcze masz pretensję, że Ciebie opiΣ®dalają na tym forum. Chcesz kogoś gazować, zacznij od siebie, skoroś taki wyrywny. To są według Ciebie "cywilizowane" metody i jeśli jeszcze tego nie zatrybiłeś tylko z tego powodu zaproponowałem Tobie, żebyś sobie wydech doprowadził do kabiny i później opowiedział swoje wrażenia wraz ze zmienionym poglądem na takie piΣ®dolenie.

Twoje oburzenie?! A ponoć mamy demokrację. Widać gazowanie ludzi Ciebie tak nie burzy jak gazowanie Mustanga, a co za tym idzie - masz problemy z przypisywaniem wartości. Życie człowieka to gówno, za to modyfikacja samochodu - to już zbrodnia która pomścić trzeba.

No i jeszcze te Twoje wycieczki na temat inteligencji i pierdoły na temat cywilizowanych metod... Czytamy... myślimy... piszemy. Tak czy inaczej gratuluję zabłyśnięcia na forum. Tak trzymaj! :rotfl: :ok:



kuczko pisze:
stanglex pisze:Magic 200. Nie mam za co przepraszać, nikogo nie obraziłem w ŻADNYM z wpisów.
Ja jeżdżę zagazowanym i poczułem się obrażony tym, że chciałbyś mnie wrzucić do komory. Nie wiem, może to miał być komplement, ale ja tego nie zauważyłem.
Serio? Nawet nie zauważyłem. :) Wyszło szydło z kuczki. :D A może mi pokazywałeś, tylko jak zwykle ja nic nie pamiętam.... :kwasny:


.:: :evil: my other ride is your mom :evil: ::.

Thomas
Posty: 0
Rejestracja: 2008-07-08, 17:50
Model: Mustang GT premium 2006
Silnik: V6 4.0
Kolor: Czarna czerń
Kontakt:

Post autor: Thomas » 2009-05-19, 10:12

Ja oddałem głos na nie. Moje zdanie nie zmieniło się od co najmniej kilkunastu lat.


A z pocałunkiem póki co zaczekamy - powiedział piękny książę złażąc ze Śpiącej Królewny.

pozdrawiam
Tomek

Awatar użytkownika
Cyryl
Stowarzyszenie MKP
Posty: 106
Rejestracja: 2008-11-11, 23:06
Model: GT Premium 2007
Silnik: V8 4.6
Kolor: Mineral Grey

Post autor: Cyryl » 2009-05-19, 10:16

Piana z rana jak śmietana.



Awatar użytkownika
Hans
Forumowicz
Posty: 1028
Rejestracja: 2008-12-30, 11:18
Model: 500
Kolor: Black
Lokalizacja:: Warszawa
Stajnia: Stajnia Mazowiecka

Post autor: Hans » 2009-05-19, 10:18

gutenberg2k, też o tym myślałem, ale jednak diabeł na moim ranieniu kazał mi odpisać. :evil: Przepraszam, już nie będę. :zawstydzony:

Thomas, mam takie samo zdanie, jednak oddałem głos na tak - ukłon w stronę zagazowanych. Chociaż po tym jak słyszałem Dodge Ram po zagazowaniu... dziwnie to... piszczało. :zdziwko: :rotfl:

Cyryl, jestem po mocnej kawie... bardzo mocnej, do tego duża ilość cukru. Ach, to ciśnienie... :D


.:: :evil: my other ride is your mom :evil: ::.

alfatech
Forumowicz
Posty: 341
Rejestracja: 2008-07-08, 14:17
Model: 2005 DżiTi
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czrny XTRMNTR
Kontakt:

Post autor: alfatech » 2009-05-19, 11:05

Dużo ciekawych rzeczy " od rzeczy" można się dowiedzieć z czytania Waszych postów panienki :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ......... jeśli obraziłem kogoś to przepraszam :P
Dlaczego głosowanie ? Bo sam nigdy takiego działu bym nie założył z własnej woli ,Andronik też :)
W tej chwili zakładając taki dział zignorowałbym głosy ludzi którzy głosowali na nie i ku mojej uciesze :hurra: są w większości :)
Jestem zagorzałym przeciwnikiem gazowania fordów ,na CKP wiele razy robiłem wklejki z "Auto Świata" czy "Motoru" o tym jak chodzi gaz w fordach.
Oczywiście przeciwnicy bili brawo a do zwolenników i tak nie trafiały argumenty osób które wypowiadały się w tych artykułach.

Jeśli macie coś sensownego do napisania w temacie LPG to piszcie :]
,jeśli mają to być rzeczy w stylu ,nietrafionego a nawet fatalnego zwrotu "zagazowania w komorach" to lepiej nic nie piszcie według zasady " .................. milczenie jest złotem"
Z całym szacunkiem :padam: .................,przez pisanie podobnych i innych bezsensownych rzeczy sami sobie wystawiamy........... świadectwo .............................,które czytają wszyscy :/


Pozdrawiam
Tomek http://www.alfa-tech.com.pl/kontakt/

Awatar użytkownika
stanglex
Forumowicz
Posty: 470
Rejestracja: 2009-03-26, 01:33
Model: 2016 Mustang GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Magnetic

Post autor: stanglex » 2009-05-19, 11:09

Hans: Odpowiedzialnie stwierdzam, że masz cos z głową i teraz możesz pisać, że kogoś obrażam.

Mój wpis miał charakter łagodzący, przyznawałem się do błędu użycia niewłaściwego odniesienia deklarując, że nie chciałem nikogo obrazić. Czego ty jeszcze chcesz?

I przestań wypisywać dyrdymały o moim stosunku do gazowania ludzi. To chyba ty masz z tym jakiś problem, a propozycja abym sobie rurę wydechową wsadził do kabiny była żenująca i niewłaściwa tak jak moje odwołanie do komór.

Reszta to bełkot do którego trudno się odnieść. A o Ojcu, to jedynie swoim możesz pierdoły wypisywać.



Zablokowany

Wróć do „Garaż”