Tych aut unikamy

O mustangu i o nas

Moderator: Hans

Awatar użytkownika
Little Pony
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: 2008-10-30, 21:53
Model: yhm.... :)
Silnik: inny V6

Post autor: Little Pony » 2009-02-23, 14:37

Mogło, ale tego już nie mieliśmy chęci sprawdzać...


Był ale się rozbił: Mustang GT 2005 Convertible, Dodge Charger R/T 2006

I'm gonna put on a iron shirt, and chase all muscle cars out of earth!

Mario78
Młodszy Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 2008-07-09, 17:53
Model: Cougar 99
Silnik: V8 5.4
Kolor: Silver
Kontakt:

Post autor: Mario78 » 2009-02-24, 01:45

Kurde a propo tego białego z Poznania,to dziś też z ciekawości go obejrzałem ,bo akurat przejeżdżałem. W sumioe się nie przyglądałem ,jak zobaczyłem ze to nie GT.
Nie potrzebnieLittle Pony, jechałes tyle kilometrów. ;)
Trochę znam własciciela tego komisu,i powiedział mi ze za 2 tygodnie przypłyną 3 perełki z usa.Był bardzo tajemniczy,ale jak te perełki bądą takie jak ta biała padaka,to ja go pierdole :orany:


[size=192][color=red][b]Zawsze ustawiaj czas wygaśnięcia postów nie wnoszących nic do tematu!!![/b][/color][/size]

Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: Radek » 2009-02-24, 08:30

Mario78 pisze:Trochę znam własciciela tego komisu,i powiedział mi ze za 2 tygodnie przypłyną 3 perełki z usa.Był bardzo tajemniczy,ale jak te perełki bądą takie jak ta biała padaka,to ja go pierdole
Krótko i na temat :) :padam:


Może nazwać temat: Perełki z aukcji?


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Post autor: Alexander25 » 2009-02-25, 11:25

Moj mustang jedynie mial spotkanie z zaspa sniegu co spowodowalo odczepienie zderzaka i tyle:) Znam wiele bitych mustangow bo sporo ludzi juz ze mna jezdzilo ogladac lekko bite wozy ktore okazaly sie zlomami



caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Post autor: caniggia » 2009-06-15, 10:57

Moje zdanie na ten temat jest takie, zeby nie pisac od razu zlom, kasacja itp bo w carfax jest salvage bez ogladania samochodu.

Mysle ze tu powinno sie rzetelnie opisac stan samochodu, podejscie sprzedawcy i czy sprzedawca ukrywa fakty na temat uszkodzen.

Duzo samochodow jest faktycznie po niewielkich stluczkach z tytulem salvage, a zdarzaja sie i takie ze byly bite i w carfax nic nie ma.

Ostatnio wlasnie odradzalem innemu koledze z forum w innym temacie kupno mustanga ktorego ogladalem, piszac ze zlom (przyznaje - gosc nie ukrywal ze bity, a cena byla dobra jak na auto po uszkodzedniu) i okazalo sie ze z pelna swiadomoscia kupil go inny uzytkownik naszego forum, jest zadowolony z samochodu- i glupio wyszlo, sorki...

Moj np. tez mial salvage (tym razem kupilem w pl), gosc pokazal mi wszystkie zdjecia przed zrobieniem - a byl w canadzie naprawiony. A auto mialo kolizje ze znakiem drogowym, nic powaznego, wszystko proste, sprawne, dobrze pomalowane.

Publikujac tutaj rzetelny opis stanu technicznego auta ktore dla ogladajacego jest zlomem, dla drugiego beda cena wskazowka, np. do negocjacji ceny.

Pomijam fakt ze sprzedawcy pisza w ogloszeniu ze bezwypadkowe (lepiej jakby nic nie pisali) i cena jak za bezwypadkowe...

Do sprawy trzeba racjonalnie podchodzic odpowiednio klasyfikujac zlom,
kazdemu z nas moze sie przytrafic stluczka, auto bedzie pomalowane, sprawne itp,
ale drugi napisze ze zlom i bedzie niesprzedawalne.

takie moje zdanie w tym temacie...


pozdro
caniggia



Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Post autor: Alexander25 » 2009-06-15, 17:07

No tos sie zes rozpisal i bez sensu:) bo po to ma powstac taka baza danych by omijac z daleka to co nadaje sie na zlom . Chodzi o to by nie kupic bezwypadkowego msutanga zostawiajacego 4 slady a jak chcesz sobie kupic auto bite i ocenisz ze za taka kase taki i taki mustang sa ok mimo ze byly walone to ok chodzi o to by o tym wiedziec:)
a to ze ktos sobie kupi mustanga wyciaganego na lancuchach czy spawanego z 5ciu nawet jak sie napisze ze to badziewie to niech ta osoba sobie kupuje to auto nie ja bede tym jezdzil:)
Pomysl wydaje mi sie fajny I moze zacziemy jakis nowy temat w ktorym bedziemy umieszczac dane pojazdu rok model co bylo bite itp.
Ja pewnie po sesji tak okolo 1ego lipca moglbym wrzucac informacje bo mam juz troche przebranych sn94 z mazowieckiego i okolic:)

A nie chce ktos kupic sn 94 z 1998 lub z 1994-1995 bo chce kupic wczesniejszego w cabrio gt bialego lub srebrnego jaki byl w serialu Gliniarz i prokurator:)



Awatar użytkownika
celibad
Forumowicz
Posty: 1232
Rejestracja: 2008-08-26, 09:21
Model: GT 2015
Silnik: V8 5.0
Kolor: yellow triple
Kontakt:

Post autor: celibad » 2009-06-15, 21:08

Alexander25 pisze:No tos sie zes rozpisal i bez sensu:) bo po to ma powstac taka baza danych by omijac z daleka to co nadaje sie na zlom . Chodzi o to by nie kupic bezwypadkowego msutanga zostawiajacego 4 slady a jak chcesz sobie kupic auto bite i ocenisz ze za taka kase taki i taki mustang sa ok mimo ze byly walone to ok chodzi o to by o tym wiedziec:)
a to ze ktos sobie kupi mustanga wyciaganego na lancuchach czy spawanego z 5ciu nawet jak sie napisze ze to badziewie to niech ta osoba sobie kupuje to auto nie ja bede tym jezdzil:)
Pomysl wydaje mi sie fajny I moze zacziemy jakis nowy temat w ktorym bedziemy umieszczac dane pojazdu rok model co bylo bite itp.
Ja pewnie po sesji tak okolo 1ego lipca moglbym wrzucac informacje bo mam juz troche przebranych sn94 z mazowieckiego i okolic:)

A nie chce ktos kupic sn 94 z 1998 lub z 1994-1995 bo chce kupic wczesniejszego w cabrio gt bialego lub srebrnego jaki byl w serialu Gliniarz i prokurator:)
Aleksander , ale trzeba odróżnić kosmetyczne uszkodzenie od duzej kolizji , wszystkie samochody wkładasz do jednego worka :) troche to nie sprawiedliwe ....


"najlepszym lekiem na wszystkie problemy jest zwykła woda. dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął"

Jak mam czas to leże i odpoczywam, a jak nie mam czasu to tylko leże.

ObrazekObrazek

caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Post autor: caniggia » 2009-06-16, 01:03

Alexander25 pisze: Chodzi o to by nie kupic bezwypadkowego msutanga zostawiajacego 4 slady
Swoja droga Mustang fabrycznie bardzo czesto zostawia 4 slady, fabryczna roznica pomiedzy srodkiem przedniej osi i tylnej dopuszczalna to 13mm a i tak w zaleznosci od obciazenia albo zostawia 4 slady albo nie, chyba ze wymienisz sobie drazek reakcyjny na calkiem inny:)

pozdro.



Awatar użytkownika
LIZZARD
Forumowicz
Posty: 183
Rejestracja: 2008-09-09, 00:30
Model: DODGE MAGNUM
Kolor: Torch Red

Post autor: LIZZARD » 2009-06-16, 01:08

caniggia pisze:
Swoja droga Mustang fabrycznie bardzo czesto zostawia 4 slady, fabryczna roznica pomiedzy srodkiem przedniej osi i tylnej dopuszczalna to 13mm a i tak w zaleznosci od obciazenia albo zostawia 4 slady albo nie, chyba ze wymienisz sobie drazek reakcyjny na calkiem inny:)

pozdro.
Czyli to co opisujesz, może być u mnie przyczyną tego, że podczas energicznego :rotfl: ruszania na wprost zawsze tył robi bodiczka w prawo?


Jedyny alkohol jaki obecnie mogę spożywać to Piña colada...

caniggia
Stowarzyszenie MKP
Posty: 3868
Rejestracja: 2008-12-19, 15:05
Model: Mustang GT 4.6 Turbo
Silnik: V8 4.6
Kolor: satin silver

Post autor: caniggia » 2009-06-16, 01:14

dokladnie, to samo na dziurach, dyfer wyjezdza w bok, to samo jak ciezko w bagazniku, wiecej/mniej paliwa, pasazerowie z tylu.

zobacz tu na samym dole:

http://www.miracerros.com/mustang/t_suspension.htm

w niedalekiej przyszlosci zapodam sobie taki system, bo mnie to akurat denerwuje.



alfatech
Forumowicz
Posty: 341
Rejestracja: 2008-07-08, 14:17
Model: 2005 DżiTi
Silnik: V8 4.6
Kolor: Czrny XTRMNTR
Kontakt:

Post autor: alfatech » 2009-06-16, 10:42

Ten temat można ogarnąć ,pokasować bzdety i używać do wlepywania aut które chcemy opisać - nie ma potrzeby zakładania kolejnego tematu.


Pozdrawiam
Tomek http://www.alfa-tech.com.pl/kontakt/

mak57
Młodszy Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 2009-04-20, 15:18
Model: Ford Mustang 2005
Silnik: V6 3.8
Kolor: czarny

Post autor: mak57 » 2009-06-16, 11:27

też poprosiłem kiedyś o nr VIN mustanga który miał tylko lakierowany zderzak z tyłu. po sprawdzeniu wyszło tak
Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
Darenty
Forumowicz
Posty: 488
Rejestracja: 2008-12-16, 16:02
Model: S197 GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: Satin Silver Metallic
Lokalizacja:: Przemyśl

Post autor: Darenty » 2009-06-16, 11:43

mak57 pisze:też poprosiłem kiedyś o nr VIN mustanga który miał tylko lakierowany zderzak z tyłu. po sprawdzeniu wyszło tak
Ale przemiał :wstyd:
Ogłoszenie z cyklu: "mały przebieg, bezwypadkowy.."
..w końcu cieżko nazwać to poprstu wypadkiem :rotfl:


You can never have too much power, just not enough traction.

Alexander25
Forumowicz
Posty: 1646
Rejestracja: 2008-11-10, 17:33
Model: 302HO 1994 rok
Silnik: V8 5.0
Kolor: sapphire blue
Lokalizacja:: Polska
Kontakt:

Post autor: Alexander25 » 2009-06-16, 20:12

No wlasnie dlatego taka baza powinna powstac. A o 4ech sladach chodzilo mi raczej o przesuniecie spowodowane uszkodzeniem a nie fabryczna fuszerka:) hehe niestety tak jest w wielu amerykancach ze wszystko jest niby ok ale troszke niedopracowane. Jak bedziecie chodzic po salonach chrsylera to zobaczcie spasowanie czesci nadwozia:) szpary ze reke mozna wlozyc:P
Tak czy inaczej zalozyc nalezy jakis dzial podzielic tam miejsce na modele albo dac te modele ktorych jest najwiecej i wpisywac z dokladym opisem tego co sie zobaczylo plusy i minusy i vin moze jakies zdjecie i juz
W 1szy weekend lipca jade ogladac jakiegos fastbacka z 1968 po bocznym jakby co to bede mial foty i vin:P cena jest przystepna bo 4tys usd i nie jest przekoszony ale drzwi prawe mocno dostaly wiec trzeba bedzie sprawdzic. Kolor niestety bialy ale coz:P Ktos kto go kupi bedzie mial radoche:D
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
tomec
Forumowicz
Posty: 182
Rejestracja: 2009-06-10, 22:25
Model: Shelby GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: performance white
Kontakt:

Post autor: tomec » 2009-06-18, 15:08

Moze ktos wie cos wiecej na temat tego mustanga, moze nawet shelby? chyba sporo czasu juz stoi w ogloszeniach?
cos z nim nie tak?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6143285



ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż”